Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
4Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
5201-12_JAGE_Jageinfo_05-2012

5201-12_JAGE_Jageinfo_05-2012

Ratings: (0)|Views: 2,560|Likes:
Published by Miroslav Gibala
Magazín o zdravom životnom štýle
Magazín o zdravom životnom štýle

More info:

Published by: Miroslav Gibala on Aug 27, 2012
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

08/27/2012

pdf

text

original

 
IV. ročník 
september–október
2012
5
magazín o zdraví a zdravom spôsobe života pre odbornú verejnosť
Zdravá žena
To najlepšie pre deti 
Pozor na imunitu
Účinky olejov stoja zato
Všetko pre dobro vašich nôh
Varené víno, to pravéna jesenné dni 
Čas na čaj
Bez zinku máte problém
 
Zdravá a spokojná žena
   h  e   l  v  e   t   i  a  p   h  a  r  m  a
Uvedené informácie a zverejnené fotografie a podklady sú orientačné a vychádzajú z údajov poskytnutých vlastníkom.
2
FEMIFLAVON FORTE 60 TBL.
Menopauza
nie je choroba, je to prirodzený jav v živote ženy.
Femiflavon forte
je komplexná starostlivosť o ženu strednéhoveku. Prípravok Femiflavon sa používa na predchádzanie a tlmenietzv. klimakterických ťažkostí u žien v období menopauzy. V mnohýchprípadoch totiž nie je žiaduce použitie terapie hormonálnymi liečivami.Ženám však môže kvalitu života zlepšiť podanie prírodných látok -izoflavónov z červenej ďateliny. S ich pomocou sa organizmus lepšievyrovnáva s hormonálnymi zmenami v menopauze a po nej.
Prípravokpri správnom a pravidelnom používaní významne pomáha zmierniť či úplne sa zbaviť typických ťažkostí spojených s menopauzou,ako sú návaly tepla, zvýšené potenie, únava, zmeny nálady,suchosť kože a slizníc, zvýšené vypadávanie vlasov, celková fyzickáa duševná nepohoda.
Brzdí tendencie k poruchám látkovej výmeny,ktoré majú za následok napr. rednutie a lámavosť kostí, vyššie hladinycholesterolu, rozvoj srdcovo-cievnych ochorení alebo nástup a rozvojniektorých druhov zhubného bujnenia či rozvoj degeneratívnychochorení nervového systému. Femiflavon forte obsahuje v jednejtablete všetko, čo žena potrebuje na udržanie vitality, pohodya spomalenie starnutia. Všetky zložky prípravku Femiflavon forte sanavzájom dopĺňajú a sú
čistoprírodného pôvodu
.Prípravok
neobsahuježiadny syntetickýhormón
. Je veľmi šetrný,bez vedľajších negatívnychúčinkov, nespôsobujeprírastok na váhe a pôsobí bez rizika poškodeniaštruktúr a procesovv organizme.
ELAGIKA 30 TBL.
 
Zloženie a účinky:
Prípravok nenahrádza predpísané liečivá, ale u ťažších stavov je vhodnákombinácia Elagiky s antibiotikami.
Extrakt z brusnice
obsahuje vysoké množstvokyseliny elagovej, o ktorej je známe, že
dokáže ničiť baktérie spôsobujúcezápaly močových ciest
. Uvádza sa, že tieto zápaly sú po infekciách horných ciestdýchacích najčastejším infekčným ochorením.
Odporúčané použitie:
zdravá funkcia močových ciest,zápaly močových ciest,zápaly obličiek,inkontinencia,menštruačné problémy.
FemiVaxin balenie 30 tabliet
Rad žien sa opakovane stretáva s intímnymiproblémami spojenými s výskytom vaginálnychinfekcií, a to najmä vaginálnych mykóz (kandidózy)a bakteriálnych vaginóz.
FemiVaxin
obsahuje látky, ktoré ovplyvňujú imunitnýsystém a podporujú schopnosť vaginálnej slizniceudržať vyvážené a zdravé prostredie. Prípravok takvyužíva jedinečné schopnosti ľudského organizmubrániť sa proti infekcii vlastnými silami. FemiVaxin
 jevyrobený na rýdzo prírodnej báze, neobsahuje žiadneumelé farbivá ani konzervanty.FemiVaxin
sa líši od iných prípravkov určených nariešenie nepríjemných prejavov vaginálnych mykóz(kandidóz) a bakteriálnych vaginóz svojim dôrazomna podporu prirodzených obranných mechanizmovľudského tela.
 Ak ste v minulosti niektorým z týchtotypov vaginálnej infekcie trpeli, zvlášť opakovane,odporúčame FemiVaxin vyskúšať – na dlhodobý efektstačia 2 liečebné cykly ročne = 2 balenia!
 
 Vedenie firmy:
041/421 42 99
Obchodná zástupkyňa severné a stredné Slovensko:
0918/892 588, eva.ondrejasova@jage.sk
Obchodná zástupkyňa južné Slovensko a časť západného Slovenska:
0918/892 583, petra.nagélova@jage.sk
Operátorky:
Tel.: 041/43 41 870, 041/421 69 90, 041/422 42 31, 041/422 42 30tel./fax: 041/421 65 78, 0907 721 692, 0917/120 772, 0918/892 587 • obchod@jage.sk
3
Buďte zdraví aj na jeseň!
 Jeseň prináša chladné počasie, a tým aj viac chorôb. Ako im odolať? 
Po dovolenkovej sezóne, ktorá nás nabila energioua psychickou pohodou, je čas dobre pripraviť organiz-mus na zvýšenú záťaž v podobe nízkych teplôt, kratšíchdní a útokov vírusov. Príchod jesenných dní spojený so zmenou počasia prekvapí mnohých z nás. Hrejivé lúčeslnka cez deň doslova zvádzajú k ľahkovážnosti a my  zabúdame na chladné večery a rána, ktoré sú pred pri-chádzajúcou zimou prvou zaťažkávajúcou skúškou preľudský organizmus. Ten síce po letných dňoch prekypujesilou a energiou, ktorú však treba neprestajne dobíjať,aby telo získalo zásobu energie pre ešte chladnejšie zimné dni. Inak sa môže ľahko stať, že sa dostanetedo kolotoča zbytočných ochorení, ktoré vám zabrániavychutnať si krásu jesenných dní.
5 „P“ pre krásu, zdravie a pohodu počas jesennýchdní:Pestrá strava.
Aj v tomto ročnom období buďte ná-roční na to, čo zjete. Užívajte si poslednú úrodu čerstvej  zeleniny. Pochutnajte si na jesennom ovocí a urobte si  zásoby sušených sliviek, hrušiek a jabĺk, ktoré vám do-dajú potrebné vitamíny aj po skončení ovocnej sezóny.
Praktické oblečenie.
Striedanie chladných večerov a rán s teplými slnečnými lúčmi cez deň sa môže pri nedostatočnom oblečení stať nevítaným spúšťačom prvých jesenných ochorení.
Pitný režim.
Veľkú úlohu v tom, ako sa cítime, zohráva správny pitný režim. Oproti letu sa v chlad-ných mesiacoch výrazne znižuje hranica pocitu smädua potenia. Z tohto dôvodu oveľa ľahšie zabúdame na pravidelný prísun tekutín.
Primeraný pohyb.
Pravidelný a primeraný pohyb zvyšuje výkonnosť imunitného systému a tým aj obra-nyschopnosť celého organizmu.
Pravidelné chvíľky pre seba.
Napriek tomu, že jesenné mesiace sú z pracovného hľadiska považované za najnáročnejšie, neprepadnite zúrivému pracovnémutempu a nájdite si čas na pravidelné chvíľky pre seba. Jedokázané, že pozitívne myslenie má aj pozitívny dopad na silu imunitného systému.
 Ak sa nakoniec predsa len stane, že si niektorá z chorôb nájde k vám cestu, alebo máte strach z ne-dostatku vitamínov, nevešajte hlavu. Poradíme vámviacero druhov podporných vitamínov či prírodných prostriedkov, vďaka ktorým sa opäť budete cítiť fit! 
RESPIVAXIN HP!
Balenie:
30 kapsúlDoplnok stravy
RespiVaxinHP
je vyrobený modernoutechnológiou využívajúcou najnovšie trendy vofarmaceutickom priemysle. Obsahuje unikátnukombináciu purifikovaných lyzátov. Ich úlohou jepriaznivo ovplyvňovať imunitný systém a zlepšovaťstav sliznice dýchacích ciest v období zvýšenéhoinfekčného tlaku. Bakteriálne lyzáty nemôžu chorobuvyvolať, ale môžu prinútiť imunitný systém na tvorbuprotilátok a aktiváciu buniek imunitného systému.
Pomáha posilňovať stav sliznice dýchaciehoústrojenstva, je vhodný ako doplnok stravy napodporu imunity najmä v jarnom a jesennomobdobí.Kľúčovou zložkou prípravku je tiež bovinnékolostrum, ktoré efektívne posilňuje zložkyimunitného systému.Zloženie a účinky:
1 kapsula obsahuje 5 mg aktívnychsubstancií pripravených z purifikovanýchmikronizovaných lyzátov z inaktivovanýchmikroorganizmov: Streptococcuspneumoniae 1 mg, Klebsiella pneumoniae1 mg, Staphylococcus aureus 1 mg,Streptococcus pyogenes 1 mg, Escherichiacoli 1 mg, Bovinné kolostrum 50 mg.
 
3
Teraz zazvýhodnenúcenu
20%zľava

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->