Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Káva 2009 - Katalog La Boheme Cafe

Káva 2009 - Katalog La Boheme Cafe

Ratings:

4.5

(1)
|Views: 528|Likes:
Published by labohemecafe
Katalog firmy La Boheme Cafe
Katalog firmy La Boheme Cafe

More info:

Categories:Types, Brochures
Published by: labohemecafe on Mar 06, 2009
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

11/02/2011

pdf

text

original

 
Káva 2008
 
Představení 
La Bohéme Caé je společnost věnující se dovozu a pražení mikroplantážních,organických, bezkoeinových a Cup o Excellence certikovaných káv odrůdyarabika z celého světa. Spolu s vysoce kvalitními čaji Harney and Sons naše výrobkydistribujeme do exkluzivních restaurací, hotelů a kaváren po celé střední a východní Evropě.Před pěti lety vstoupila naše společnost na český trh jako výhradní dovozce čajůHarney and Sons pro střední a východní Evropu. Během velmi krátké doby se námpodařilo vytvořit široké portolio zákazníků. Ať již to jsou domácí spotřebitelé,exkluzivní restaurace, či pětihvězdičkové hotelové komplexy, kvalitu těchtoprvotřídních čajů dokáže ocenit každý z nich.Naše kávy jsou dovážené přímo z místa původu a předem ohodnocené řadou mezinárodních znalců a expertův oboru, aby se zaručil nejvyšší standard kvality a chuťové vlastnosti. Kávy, které následně nabízíme našimzákazníkům, jsou různé odrůdy kávovníku Arabica, pěstované v těch nejlepších vysokohorských podmínkách, stou největší péčí armářů, pro které je každé jednotlivé zrnko nositelem jejich dlouholeté práce a zkušeností.Na trhu s kávou se vyskytují druhy a značky, které si získalivelikou oblibu u širokých vrstev zákazníků, bohužel se ale tytooblíbené kávy staly masovým produktem (typickým příkladem je brazilská „Santos“). Tyto kávy se názvem většinou váží k oblastipěstování či přístavu. Pouze samotný název jim ale nemůžezaručit vynikající chuťové vlastnosti a kvalitu. Toho si je vědom ipěstitel z dané oblasti a proto je velmi rád, když může prodávat iméně kvalitní kávy pod tímto „dobrým“ názvem.
Kvalita
 
Velice si zakládáme na spokojenosti svých klientů a jsme připravenii nadále poskytovat stávajícím i budoucím zákazníkům produkty aslužby té nejvyšší kvality.Nejvyšší možná kvalita je naším standardem.Charles FleerCEO PresidentLa Bohéme Caé je proto kávou nakupovanou pouze přímo od pěstitelů a armářů, pro které je jedinýmcílem pěstovat kávu vysoké kvality. Tito pěstitelé jsou hrdí, že se jejich kávy mohou zúčastňovatdegustačních soutěží jako např. Cup o Excellence . Ukáže-li se, že jejich káva je vysoce ohodnocenav soutěži, je i jejich celoroční píle řádně odměněna. Tím můžou být hrdí na svou práci a pochopitelnědostanou za svojí kávu i lépe zaplaceno. La Bohéme Caé tedy nezaručuje, že Vámi oblíbenou kávubude nabízet i příští sklizeň, pakliže kvalita té nové bude horší. Zaručujeme Vám ale, že budeme nabízetminimálně stejně kvalitní kávu ze stejného regionu jako předtím, abychom si udrželi Vaši přízeň.V roce 2007 jsme se rozhodli obohatit naši nabídku o nový produkt – kávu. La Bohéme Caé dováží zelenou kávu přímo z plantáží a praží čerstvou kávu na objednávku v sídle rmy v Praze. Upraženákáva je distribuována do hotelů, restaurací, kaváren a jednotlivým zákazníkům vždy při zachování maximální čerstvosti.Abychom svým zákazníkům mohli nabídnout komplexní kávový program, navázali jsme spoluprácis předními výrobci, kteří se zabývají přípravou kávy. Italské espresso přístroje Dalla Corte, které sepoužívají na World Barista Championship, kávovary Bunn, vacuum poty Cona, rench pressy Bodum,mlýnky Malhkoenig a Macap, příslušenství Espresso Gear a Urnex. Produkty těchto rem vámpomohou docílit té nejlepší možné výsledné kvality v šálku.V La Bohéme Caé se však nespokojujeme pouze s nabízením produktů nejvyšší kvality. Mezi hlavní priority rmy patří snaha vzdělávat své klienty a širokou veřejnost. Během roku 2007 a 2008 se námpodařilo zorganizovat ve spolupráci s agenturou Antares Consulting, s.r.o. sérii školení a vzdělávacíchkursů pro odborníky i širokou veřejnost, jejichž hlavním cílem je rozšiřovat znalosti baristů, personálurestaurací a hotelů i jednotlivým nadšenců a milovníků dobré kávy.To znamená, že si můžete být jistí, pakliže si naši kávu namelete těsně před její přípravou, že podáváteVašim zákazníkům šálek té nejvyšší možné kvality, upražen před pouhými několika dny a umlet předpár minutami. Tento postup zaručuje 100% spokojenost Vašich zákazníků s chutí a kvalitou kávy.Je jeden z nejdůležitějších požadavků na výslednoukvalitu Vašeho šálku kávy. Naše kávy se praží podlemístní poptávky. Tím je zaručeno, že káva La BohémeCaé se k našim zákazníkům dostane vždy čerstvá alahodná. Je důležité si uvědomit, že již týden po upražení začíná káva ztrácet svá aroma a chuťové charakteristiky.Po umletí káva oxiduje během několika minut.
Čerstvost

Activity (2)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->