Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
1Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Cat Magazine 2012 1 EST

Cat Magazine 2012 1 EST

Ratings: (0)|Views: 4|Likes:
Published by Mäeinstituut

More info:

Published by: Mäeinstituut on Mar 19, 2013
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

10/16/2013

pdf

text

original

 
BUCYRUSE OSTMISETAGAMAAD
MIDA TOOB OSTUTEHING KAASA KLIENTIDELE,ESINDAJATELE JA CATERPILLAR TÖÖTAJATELE
UUTELE HEITGAASINORMIDELEVASTAVAD MOOTORID ON TULEMASKLIENTIDELE SUUREM SÕNAÕIGUSEESTI OPERAATORITE VÕISTLUS 2011
1/2012 WWW.WIHURI.EE
 
Eelnev oli vaid pilguheit sellele, mida Cat Magazine`i käesolev number sisaldab – ajakirjast leiate veel muid uudiseid ja teemasid. Kui Teil on mõtteid, mida järgmises väljaandes võiks kajastada, palun võtke ühendustmeiega aadressil: kadri.ahu@wihuri.com.
KIRJASTAJA:
Jenny Strömbom, Caterpillar S.A.R.L.
PEATOIMETAJA:
Agnes Schroeter, Caterpillar S.A.R.L
EDASIMÜÜJATE NÕUSTAJA:
Anneloes de Jong
LUGUDE PEAAUTOR:
Gerry Black 
KUJUNDAJA:
Ron Strik 
FOTOD:
Peter Verver
 KONTSEPTSIOON JA REALISATSIOON:
Centigrade or Caterpillar S.A.R.L. www.centigrade.com
KOHALIKU EDASIMÜÜJA KONTAKTANDMED:
Wihuri AS, Väljaotsa 1, 76050 Saue; tel: 6799260; www.wihuri.ee; ino.eesti@wihuri.comAjakirja Cat Magazine levitavad Caterpillari edasimüüjad Euroopas, Aarikas, Kesk-Idas ja SRÜ riikides kolm korda aastas. Kirjad toimetusele: Cat Magazine, Caterpillar. S.A.R.L. 76, Route de Frontenex, PO Box 6000, 1211 Geneva 6, Switzerland.CatMagazine@cat.com. Kõik õigused kaitstud. ©2012 Caterpillar.
SAUDI ARAABIA LIIV PÜHITAKSE MINEMA ZAHID RENTAL POOLTFREDERIC ISTAS PARANDAB REGIONAALSET TOODETE KÄTTESAADAVUSTBUCYRUSE OST MUUDAB ÜLEMAAILMSELT KAEVANDUSTÖÖSTUSTMAHUKAD INVESTEERINGUD EDUKA TULEVIKU NIMEL
Bucyruse ostmine muudab mäetööstust4
KLIENTIDE VAJADUSTE RAHULDAMINE
Frederic Istas, tootejuht8
UUTELE HEITGAASINORMIDELE VASTAVAD MOOTORID TULEMAS
Ülevaade Stage IIIB saastestandarditest 12
WIHURI UUDISED
Uuendame oma hooldebusside parki15
RASKETEHNIKA OPERAATORID NÄITASID TASET
Eesti operaatorite võistlus 201116
MASINATE UUS ELU
Cat® sertitseeritud taastamise programm18
KOLMANDA AASTATUHANDE ALTERNATIIVSED ENERGIAALLIKAD
Unikaalsed elektrienergia genereerimise moodulid20
INDIA KAEVANDUS LEIDIS SUJUVAMA TEE
Vähendades kallurite kahjujuhtumite arvu üle 60%23
MITMEKÜLGNE JA USALDATAV. KUNA ON JÄRELE PROOVITUD!
Kliendid Cat teleskooptõstukist24
NAFTA LEIDMISEKS TEOSTATAKSE SEISMILISED UURINGUD
Ja enne uuringuid siluvat D8R-buldooserid selleks teed28
EUROOPA TERVITAB UUT KOMPAKTSET MINIMASINAT
Hüdrauliline ekskavaator 300.931
Hea lugeja!
Minul, kui Wihuri AS uuel tegevjuhil, on hea meel tervitadaTeid lugema meie kliendiajakirja Cat Magazine järjekordsetnumbrit.Iga ettevõtte tugevus sõltub tema tootevalikust jaklientidest. Just seepärast teeb Caterpillar kõigepaljulubavamatesse sektoritesse pidevalt strateegilisiinvesteeringuid. Näiteks hiljuti, 2011. aasta juunis, võttisCaterpillar üle kaevandusseadmete tootja Bucyruse. Tänu investeeritud8,8 miljardile dollarile laienes Cat tootevalik tunduvalt ning kliendid saavadnüüd hankida kõik vajalikud seadmed ja teenused üheltainsalt pakkujalt.See investeering tagab kaevandussektori klientidele juurdepääsu Catimüügiesindajate võrgule ning aitab Caterpillaril selles pidevalt kasvavastööstusharus üha kindlamalt kanda kinnitada. Ka Wihuri AS teeb tutvust Catilaienenud tootevalikuga ning valmistub varuosade saadavust kindlustama.Caterpillar on teinud ka tähelepanuväärseid struktuurilisi investeeringuid,rajades mitmeid piirkondlikke jaotuskeskuseid, näiteks Zeebrüggesse Belgias.Need keskused aitavad jaotusprotsessi optimeerida, tagavad seadmete lühematarneaja ning muudavad Cati esindajaid veelgi konkurentsivõimelistemateks.Samuti investeeritakse inormatsiooni hankimisse ning suurendatakseklientidega peetava dialoogi mahtu ja avatust, sest see aitab Caterpillaril saadaselgema pildi, milliseid tooteid tulevikus vajatakse. Tihedam ja kliendikesksemkontakt aitab Catil klientide vajadustele paremini reageerida ja neid ette näha,samuti võimaldab see üllatada kliente pidevate täiustuste ja uuendustega.Lugege selle teema kohta artiklit Caterpillari ühe uue tootejuhi FredericIstasest, kes selgitab Teile, millist rõhku Cat kvaliteedile paneb ja kuidas omatulevikuplaane ellu viiakse.Mul on heameel teatada, et üha suurem hulk kliente avastab, et seadmeterentimine on nende jaoks sobivaim lahendus. Nagu paljud Cat esindajad,kes rendivad seadmeid välja, on ka Wihuri oma rendiparki suurendanud, sestrendivõimalus muudab kliendi valikud paindlikumaks. Palume Teil aegsastioma projektid läbi mõelda ja meiega ühendust võtta, et saaksime tagada Teilevajaliku masina olemasolu tööde perioodiks.Loodan, et iga lugu ajakirja Cat Magazine käesolevas numbris näitab veenvalt,et meie eesmärk on aidata Teie ettevõttel kasvada ja areneda. Selleks olemekirjutanud lisaks põhitekstidele ka uutele Stage IIIB heitgaasinormidelevastavatest Cat masinatest ning Wihuri poolt pakutavast tootetoest, räägime Catteleskooptõstukite omadustest kliendi pilgu läbi ning anname ülevaate, kuidasCaterpillari unikaalne elektrienergia genereerimise moodul varustas LeedusEuroopa korvpallimeistrivõistluseid elektriga. Cat laiendab oma tootevalikut ja pakub kvaliteetseid seadmeid ning meie, Wihuris, aitame Teil iga projektiedukalt ja kasumlikult lõpule viia.Täname Teid koostöö eest 2011. aastal ning soovime Teile produktiivset javiljakat 2012. aastat.Loodetavasti kohtume ka 19.-21. aprill 2012 Tartus toimuval Maamessil.
 Jan BerkovitchTegevjuht, Wihuri AS
3

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->