Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
47Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Punimi Seminarik GLOBALIZIMI - Skender Abazi, Kosova

Punimi Seminarik GLOBALIZIMI - Skender Abazi, Kosova

Ratings:

4.5

(2)
|Views: 6,121|Likes:
Published by Skenda-Kosova
Nga Skender Abazi, Kosova
Nga Skender Abazi, Kosova

More info:

Published by: Skenda-Kosova on Apr 12, 2009
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PPT, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

05/18/2013

pdf

text

original

 
 
GLOBALIZIMI GLOBALIZIMI 
 Skender Abazi  Skender Abazi 
 
 
 Hyrje Hyrje
Duke u nisur nga fakti, se në lidhje me temën eglobalizimit ekzistojnë njohuri paraprake tëmarra nga mediat, mendoj që një punim ipërmbledhur është një mundësi për njohuri mëtë shumta në këtë temë.
Si pikënisje për këtë mund të shërbejë grafiku imëposhtëm.
 
 Skender Abazi  Skender Abazi 
 
 
Çdo fjali e thënë si dhe të dyja linjat e shprehjes(në drejtim të akrepit të orës dhe në të kundërt)mund të merren si pikënisje diskutimi.
 Skender Abazi  Skender Abazi 

Activity (47)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 hundred reads
1 thousand reads
Resa Nebihi liked this
Resa Nebihi liked this
Imrane Ahmeti liked this
Besir Sinani liked this
Granit Hoxha liked this
Rukije Bytyqi liked this
Ornela S. Kacori liked this
Florina Salihu liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->