Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Save to My Library
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Grup Kuralları

Grup Kuralları

Ratings: (0)|Views: 161 |Likes:
Published by ssd

More info:

Published by: ssd on Jun 27, 2009
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOC, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

05/11/2014

pdf

text

original

 
GRUP KURALLARI1. Türkçe Pet Society Paylaşım için Burayı Seçmek:Takasları, yarışmaları vediğer paylaşımları burada gerçekleştirmek. Böylece Türk kullanıcılarınarkadaşlarına sunabildiği imkânları bir arada bulmak.2.Görgü ve Nezaket Kuralları’na uymak:
 
Görgü ve nezaket, insanın diğer insanlarlailişkilerindeki ölçüyü belirleyen son derece önemli bir husustur. Görgü kurallarınauymak diğer insanlara saygı göstermektir ve onların duygularına önem verdiğinizmesajını göndermek demektir.Bu “Ailede”, başkalarını küçük düşüren, hakaret içeren herhangi bir sözsarfederseniz grupta kalmak için sadece son bir hakkınız olacak, aynı davranışıntekrarında ise bu, grupta kalmayacaksınız.3.Takas Kuralları’na uymak:
Özellikle, grupta başlayan bir alışverişi özel mesajla tamamlamaya çalışmayın,kapalı bir grup olduğundan üyeler dışında kimse tartışma panosunu göremez, özelmesajla size teklif veren arkadaşınızdan açtığınız konuda cevap vermesini ricaedin ! Arkadaşlarınızın evlerinde özenle döşediği eşyalarına satılık muamelesi yapmayın ve asla bedava eşya talep etmeyin !4.Dolandırılmamak/Hırsızlıktan Eşyalarınızı Korumak İçin Gerekli ÖnlemleriAlmak:“Eşyam Çalındı!” artık tarih oldu. Profilinizi  yabancılardan koruyun ve kendinize kolay tahmin edilemeyecek güçlü şifreler seçin ve kesinlikleşifrelerinizi kimse ile paylaşmayın. 
Bu adımları takibettiğinizde özgürce profilinizde istediğiniz bilgileri,resimleri,vs..istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve oyun için kimliğinizi saklamak zorundakalmazsınız.
 
5.Grup Dışında Yaşanan Olaylar:Grup dışında yaşanan olaylardan,dolandırıcılıklardan, takaslardan ne grup yöneticilerinin/görevlilerinin ne deüyelerin sorumlu olmadığını unutmayın! Böyle bir durumda gruptan yardımbeklentisi olan açacağınız bir konunun silineceğini önceden bilmelisiniz! Bir öncekiuyarıyı dikkate aldığınız takdirde ancak bir takasta, önce göndermeniz söz konusuolduğunda dolandırılma ihtimaliniz var, bir aracı sağladığınızda ise kesinlikle bütünihtimalleri bertaraf etmiş olacaksınız.6.Yarışmalarda İlgili Konuyu Dikkatle Okuduktan Sonra Oyunu Kuralına GöreOynamaya Çalışmak:Kuralların, oyunları zevkli yapan çok önemli bir parça olduğunu unutmayın. Çuvalgiyerek ödüle koştuğunuz bir yarışma düşünün, herkes çuval giyerken bazılarınormal bir şekilde koşsaydı ne ödülün ne de yarışmanın bir anlamı kalmazdı. ;-)Facebook’a katılma yaşı 13 olmasına rağmen oyunları kurallarına göre oynayabilmeolgunluğuna erişme yaşı çok daha küçük bir yaş bunu da unutmayalım.7. Rasgele Arkadaşlık İsteği Göndermemek:Arkadaş edinmek için duvara yazabilir ya da kendinizi tanıttıktan sonra yeni oyun arkadaşlarına ihtiyacınızolduğunu belirtebilirsiniz hatta bunu için kendinize ait bir konu açabilirsiniz,sonuç olarak arkadaşa ihtiyacı olan diğerleri sizi listesine ekleyecektir. Takaslarve oyunlar neticesinde çoğumuzun arkadaş listesi dolu, birbirimizi arkadaşlistemize ekleyebilir ve daha sonra silmek zorunda kalabiliriz. Her ne kadararkadaş listesi daha başa çıkılır hale geldiyse de zaman zaman başaçıkabileceğinizin üstünde bir sayıya ulaşıyor. Bu yüzden bu durumları kişiselolarak algılamayın. Takas yaparken çok kişi eklemek zorunda kalındığından, grupdışından yabancı arkadaşlar da edinildiğinden oyunda aktif bir kişi 160 kişilik birgrubun tümünü listesine dahil edemeyebilir.

Activity (2)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads

You're Reading a Free Preview

Download
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->