Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword or section
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Forte Meble Katalog 2013-2014

Forte Meble Katalog 2013-2014

Ratings:
(0)
|Views: 1,419|Likes:
Published by Rabatorro

More info:

Published by: Rabatorro on Oct 19, 2013
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

09/16/2014

pdf

text

original

 
kolekcja 2013/2014
DORADZAMY INSPIRUJEMY UPIĘKSZAMY
&
wn
ę
trz
MAGAZYN
mebli
1
 
   D   R   O   D   Z   Y   K   L   I   E   N   C   I
2
Maciej Formanowicz
Prezes Zarządu Fabryk Mebli FORTE S.A.
Antoine de Saint-Exupéry mawiał, że nie można ko-chać domu, który nie ma swojego oblicza, dlategowłaśnie tak ważne okazuje się to, jak urządzimy na-szą prywatną przestrzeń. To dylemat, przed którymod czasu do czasu staje każdy z nas, bez względuna to, czy mieszka w okazałej rezydencji, czy nie-wielkim mieszkaniu, czy urządza wszystko od po-czątku, czy też powoli zmienia wystrój kolejnychpomieszczeń. Najważniejszą kwestią jest to, by po-zostać w zgodzie z własnym stylem i trybem życia.
Staramy się to zauważać i nieustannie pracować nad jakością i estetyką naszych mebli. Dzięki temu w na-szej oercie znajdą Państwo zarówno projekty będącerealizacją najnowszych meblarskich trendów, jak i te,które odwołują się do tradycyjnej stylistyki. Naszą am-bicją jest bowiem ułatwić Państwu aranżację własnegodomu, w którym praca, odpoczynek, zabawa i spotka-nia towarzyskie będą jeszcze przyjemniejsze dziękiwygodnemu i praktycznemu umeblowaniu.W katalogu, który właśnie przekazujemy w Państwaręce, znajdują się nowe systemy, ciekawe aranżacjeoraz praktyczne porady dotyczące urządzania indy-widualnych, a zarazem komortowych wnętrz. Mamypomysły na małe i duże przestrzenie, wygodne poko- je dzienne, unkcjonalne jadalnie, przytulne sypialnie,ergonomiczne biura i oryginalne pokoje młodzieżo-we. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas uważniewsłuchiwać się w Państwa sugestie, odpowiadać nazgłaszane potrzeby i realizować pragnienia.Nasza wiedza oraz pasja tworzenia rzeczy pięknychi użytecznych sprawiły, że meble Forte są obecne nietylko w polskich mieszkaniach, bowiem znaczna częśćprodukcji trafa również do wielu krajów Europy i świa-ta. Nasi achowcy nieustannie pracują nad nowymiprojektami i udoskonalają już istniejące, a najnowszetechnologie sprawiają, że proces tworzenia mebli jestdokładnie kontrolowany na każdym etapie. Dziękitemu nasze produkty wyróżnia jakość i staranność wy-konania. Podobnie jest także z realizacją Państwa za-mówień, gdyż zaawansowane systemy inormatycznezdecydowanie zwiększyły tempo i jakość obsługi.Mam nadzieję, że nasz katalog zainspiruje Państwai zachęci do zakupu mebli Forte.
2
 
www.
orte
.com.pl
3

Activity (2)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->