Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Save to My Library
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Ravenloft

Ravenloft

Ratings: (0)|Views: 299 |Likes:
Published by isletmecioz

More info:

Published by: isletmecioz on Aug 27, 2009
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOC, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

08/26/2009

pdf

text

original

 
Strahd, tabutun saten örtüsü üzerinde, karanlık gözleri ka- palı, uzun yüzü solgun ve hareketsiz yatıyordu. Ellerini göğsündekavuşturmuştu ve çok mağrur görünüyordu. Ravenlojt'unefendisi tıpkı gerçekte olduğu gibi görünüyordu, bir ölü gibi."Şafakefendisi 'ne şükürler olsun ki hala gündüz vakti, " diyemırıldandı rahip. Jander başıyla onaylayarak, Sasha sivriltilmişkazığı kontun kalbine yerleş (irebilsin diye Strahd'm ellerini yanlarına açtı. Rahip silahı yerleştirdi, kısacık bir dua okudu veçekici kaldırdı. Artık elimizdesin, seni piç, diye düşündü Jander, kendindenmemnun, ani bir nefret patlamasıyla.
 
RAVENLOFT diğer tüm dünyalardan ulaşılabilen ve kötülüğünhüküm sürdüğü karanlık bir diyardır. Kendilerini bu dünyada bulanzavallılar, vampirler, zombiler ve daha kötüleriyle dolu topraklardakapana kısılmışlardır.
RAVENLOFT
FANTEZİ KORKU
Sislerin Vampiri
Christie Golden
Yapıtın Özgün Adı:
Vampire of the Mists
 
Öyle Uri düşünün hi ölümle harşılaştığıda gülümseyehilsin ve hoca hoca şehirlerin haklarım mahvedmhastalıhknn ortasında gelişip flüçlenehl-sin. Ah, lıöyle liri Şeytanının değil de Tanrının hizmetinde olsaydıdünyamız ıçm ne güçlü lir iyilih haynağı olurdu.
Bram Stoker,
 Dracula
 
Batan güneşin son ışıklan, mabedin vitraylı pencerelerinden süzülerek, taş zeminde solan ışık havuzlanoluşturuyordu. Bunun dışındaki tek ışık, sunağın üzerindeduran küçük bir ocaktan geliyordu. Baro-via'n En YüceRahibi, hava iyice kararıp, yaşlı gözleri seçemez hale gele dek iyle raşmaya devam etti. Sonunda, zorunlu kesintidenrahatsızlık duyarak tılsımı bir süreliğine kenara koydu ve devametmesine yetecek kadar mum

Activity (2)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads

You're Reading a Free Preview

Download
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->