Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
3Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Masaze 2010

Masaze 2010

Ratings:

3.0

(1)
|Views: 2,208|Likes:
Published by Volcano Health Club

More info:

Published by: Volcano Health Club on Jan 05, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

02/20/2010

pdf

text

original

 
www.volcanocomplex.cz
KLASICKÁ A SPORTOVNÍ MASÁŽ 60 minSPORT MASSAGE990,-
Povzbudivá, ideální pro péči při sportu a tness....Pro intenzivnější prožitek doporučujeme využít s kombinací metody bambusových tyčí. Díky své drenážní schopnostia vysoké stimulaci nervových a svalových vláken je vhodnáobzvláště pro sportovce.Sports Massage is a special orm o massage and is typicallyused beore, during, and ater athletic events. The purposeo the massage is to prepare the athlete or peak perormance,to drain away atigue, to relieve swelling, to reduce muscletension, to promote fexibility and to prevent injuries.
AROMAMASÁŽ / AROMAMASSAGE60 min 1170,-AROMAMASÁŽ / AROMAMASSAGE90 min 1470,-
... pro své skvělé kombinace účinků dotyku a silou čichovýchvjemů bývá často nazývána smyslovou vědou. Za použití zahřátého oleje Vás dokonale zbaví vnitřního napětí a navodí skvělý pocit klidu a tolik potřebného uvolnění.Simple massage therapy is benecial on its own; however whenits used in conjunction with essential oils, these two therapiescan be synergistically more benecial and ecient than whenthey’re perormed separately. Aromatherapy massage involvesa massage treatment using essential oils or deep relax.
INDICKÁ MASÁŽ HLAVY 30 minINDIAN HEAD MASSAGE650, -
... hluboce relaxační, obzvláště v období zvýšeného psychickéhovypětí. Díky horkému oleji a stimulaci energetických drah dochází k duševní i yzické harmonii..The aim o Indian head massage is to release the stress that hasaccumulated in the tissues, muscles and joints o the head, ace,neck and shoulders.
ORIENTÁLNÍ MASÁŽ 75 minORIENTAL MASSAGE1690,-
jedná se o kombinaci prvků 3 kultur. Západní klasické prouvolnění svalů, technika thajské masáže a prvky shiatsu - tlakyprstů na refexní body a podél energetických drah pro obnovení Vaši životní energie nazývané Či nebo-li Prána.Oriental massage is based upon the principles that are rooteddeep in traditional Chinese medicine. It includes many dierentelements involved with it as well as oriental massage, includingthai massage, shiatsu techniques and relaxing massagetechniques.
PRENATÁLNÍ MASÁŽ 45 min 750,-
.... od 3. měsíce těhotenství, individuální přístup velice jemnámasáž zaměřená na problematické partie, jakými jsou bolestivábedra či otoky končetin. Lze jí však využít i jen jako příjemnourelaxaci pro Vás i Vaše miminko.Prenatal massage is tailored specically to the needs o pregnantwomen and their changing bodies, and therapists who aretrained in prenatal massage adjust their techniques accordingly.
MASÁŽE MASSAGES
[massage]
 
www.volcanocomplex.cz
MASÁŽE MASSAGES
[massage]
BACK AND SHOULDERS 30 min 550,-
Uvolňující masáž se zaměřením na nejzatěžovanější partie.Vhodná u sedavých typů zaměstnání, ale i jako rychlý rereshpo dlouhém dni.A relaxation massage encourages your body to digest its ood,and get rid o its toxins. It will help you to sleep better. A massagewill also help un-knot any muscles, soothe aches and sprainsand encourage the skin to heal minor abrasions.
HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI(“MILUJÍCÍ SRDCE”) 60 min 1150,-HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI LOMI(“MILUJÍCÍ SRDCE”) 90 min 1460,-HAWAIAN MASSAGE LOMI LOMI
tato technika původně vznikla z havajského posvátného tanceHULA. Pomáhá uvolnit energetické bloky stejně tak dobře jakozatuhlé svaly. Nemoc a bolest je stav napětí, které vede kešpatnému toku energie. Proto se nechte unést do oázy relaxacev podobě této perly mezi masážemi.Hawaiian Massage, the best o Huna Massage, Lomi Lomiand Kahuna Bodywork, recaptures the orgotten wisdomo the ancient people o Hawaii. Creating states o inner peace,balance and wholeness, Hawaiian Massage transcendsthe stresses and strains o modern living.
MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY 60 minLAVA STONE MASSAGE 60´ 1290,-MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY 90 minLAVA STONE MASSAGE 90´ 1590,-
masáž lávovými kameny je technika, která se už odedávnapraktikovala na Havajských ostrovech, nebo v Asii. Na tělo sepřikládají oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem37 - 40°C. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a dochází k celkovému uvolnění. Samotná masáž je velmi příjemná a tělo jemasírováno střídavě s kameny i bez nich, často se používají takévoňavé exotické oleje.Combining smooth hot basalt stones and cold marbles stonesto relieve stiness and soreness, the heat and energy romthis specialty massage allows the therapist to work deeperon muscles or a truly relaxing experience.
REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU 45 min 750,-
Jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny, která využíváskutečnosti, že všechny orgány nebo části těla mají svoje refexní místo na chodidle. Masáž lze využít jako doplněk léčby neborekonvalescence. Celá procedura je obohacena o chladivýzábal, který umocní pocit lehkosti.Massage can be a way o releasing tension or just a great wayto make tired eet eel so much better. The whole procedureis completed with cooling wrap or even better calming eeling.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->