Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Brak Ochoty Na Seks

Brak Ochoty Na Seks

Ratings:
(0)
|Views: 1,060|Likes:
Published by przemko110
Brak seksu. Czy twój partner nie ma ochoty na sex.
Brak ochoty na seks - zobacz jak sobie z nim radzić.
Brak seksu. Czy twój partner nie ma ochoty na sex.
Brak ochoty na seks - zobacz jak sobie z nim radzić.

More info:

Published by: przemko110 on Jan 07, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

01/16/2013

pdf

text

original

 
Brak ochoty na seks
Oto artykuł przedstawiający problem braku ochoty na sex u kobiet jak I u mężczyzn.Zamiemy się czynnikami jakie wpływają na nasze libido przycznami, skutkami I jak możemy sobie pomóc. Zacznijmy od kobiet:
Brak ochoty na sex
czy tez niskie libido, śmiało można nazwać jedna z chorób 21wieku.Współczesna szybkość życia i nadmiar stresu może powodować, ze ochota naseks znacznie maleje. Coraz więcej kobiet w różnym wieku przyznaje się doobniżonego pociągu seksualnego.Przyczyny problemów seksualnych są różnorodne i skomplikowane, niektórewynikają z prostych odwracalnych problemów fizycznych,inne mogą wynikać z bardziej skomplikowanych chorób,trudnej sytuacji życiowej lub problemówemocjonalnych.
Brak ochoty na sex – główne przyczyny:Nieporozumienia w związku
- podział obowiązków, opieka na dzieckiem czy nawet pieniądze,to wszystko może spowodować problemy seksualne. Brak porozumienia wzwiązku partnerskim częste kłótnie, mogą doprowadzić do pewnej blokady u kobietyktóra przestaje przekazywać i mysleć o jej seksualnych potrzebach i jej partnera.
Samoocena
- przytyłaś na wadze, jesteś po porodzie lub może dokuczają Ci inne problemy, które wpływają na twoją samoocenę. Zaczynasz czuć się mniej atrakcyjnai unikasz kontaktów ze swoim partnerem. Sprawdź co możesz zrobić żeby poczuć się
WYMARZONY PARTNER
 
 piękna. Czasami wizyta w salonie kosmetycznym lub spa całkowicie potrafi zmienićtwój punkt widzenia.
Słabe libido
– Brak ochoty na sex często występuje u kobiet o niskim libido.Głównymi przyczynaminiskiego libidosą menopauza, napięcie przedmiesiączkoweczy też depresja.
Twoje zdrowie
- Duży wpływ na poziom Twojej seksualności ma “twoje zdrowie”w ogólnym znaczenia tego słowa. Choroby takie jak cukrzyca, nadciśnienie czy teżstany fizjologiczne kobiety.Nie należy zapominać także o rewolucji hormonalnejktóra ma miejsce podczas menopauzy i ciąży. 
Rutyna w związku
– na ten temat możesz poczytać w innym artykule tutaj -rutynaw związku partnerskim.
Suchość pochwy
– u młodych kobiet niewystarczająca stymulacja, u starszych kobietspadek estrogenów są to przyczynysuchości pochwy.Na wilgotność może także miećwpływ zaburzenie równowagi hormonalnej .
Pochwica
– co to takiego? Dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woliskurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia iniemożność odbycia stosunku płciowego, gdyż powoduje silny ból przywprowadzaniu prącia do pochwy. Bywa także reakcją powstającą w okolicznościachnie sprzyjających współżyciu seksualnemu – związanych z zagrożeniem, narażeniemna wstyd itp.
Choroby przenoszone drogą płciową
- rzeżączka, opryszczka, brodawki narządów płciowych, chlamydia, kiła to choroby zakaźne rozprzestrzeniające się przezkontakty seksualne.Mogą powodować zmiany w narządach płciowych, które czyniąseks nieprzyjemnym lub nawet bolesnym.
Problemy seksualne partnera
– Jeśli twój partner ma problemy seksualne, takie jak impotencja czy braku ochoty na sex, może to hamować twoja własną satysfakcjeseksualną. Więcej o męskim problemie z seksem dowiesz się tutaj –  brak ochoty naseks
 
WYMARZONYPARTNER
 
Jak widzisz jest wiele rzeczy które mogą mieć duży wpływ na twoją seksualność,niektóre z nich wymagają wizyty u specialisty, niektórych pozbędziesz się dziękilekązwiększającym libido u kobiet, a niektóre problemy rozwiąże szczera rozmowa z partnerem.
Jak może pomóc partner?
Każda kobiet potrzebuje adoracji, zapewnienia o uczuciach jak i komplementów.Pomoc mężczyzny polega napoznaniu jej marzeń, lęków, emocji. Partner może takżezadbać o jej fantazje i pragnienia. Musi dbać o nastrój w czasie zbliżeń, swój wyglądi zapach.Dzięki pomocy partnera brak ochoty na sex może zamienić się w płomienną rozkosz.Ok a teraz zajmijmy się mężczyznami.Brak ochoty na seks jest tematem o którym mężczyźni nie lubią rozmawiać nawet zwłasnymi partnerami. Coraz więcej mężczyzn w różnym wieku spotyka się naswojej drodze z obniżonym libido. Utrata popędu płciowego nie jest problemem bezwyjścia. Jest wiele rzeczy które można zrobic aby odzyskac utracony popęd.
Brak seksu - skąd wiesz że masz problem?
Częstotliwość aktywności seksualnej nie jest najlepszą miarą tego problemu. Ale jeśli jesteś w związku i uprawiasz seks rzadziej niż normalnie,warto zadać sobie kilka pytanie :Czy uprawiacie seks tylko w sypialni?Czy sex nie daje Ci przyjemności jaką czerpałeś wcześniej?Czy tylko jedno z was jest zawsze inicjatorem waszych igraszek?
 
WYMARZONY PARTNER

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->