Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
6Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Nexus 03

Nexus 03

Ratings: (0)|Views: 870 |Likes:
Published by wedrowiec

More info:

Published by: wedrowiec on Feb 15, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

11/12/2012

pdf

text

original

 
NEXUS
NOWE CZASY 
Ludzkość przeżywa obecnie okres ogromnych przemian. Mając to na uwadze NEXUS stara się docierać dotrudno dostępnych informacji, które mogłyby pomóc ludziom w pokonywaniu związanych z nimi trudności.NEXUS nie jest związany z żadnym ruchem religijnym, filozoficznym, polityczną ideologią oraz organizacją.
ROK II, NUMER 1 (3)
STYCZEŃ-LUTY 1999
NR INDEKSU 346 179 WYDANIE POLSKIE ISSN 1506-0284
WIEŚCI Z GLOBALNEJ WIOSKI 3
Przegląd wiadomości, których prawdopodobnie nieczytaliście.
ZAKAZANA ARCHEOLOGIA 7
Liczne dowody wskazują, że ludzkość istnieje na Ziemi znacznie dłużej, niż głosi to oficjalna nauka, Co więcej,wiele z nich ukazuje, że nasi starożytni przodkowie bylikimś więcej niż tylko prymitywnymi jaskiniowcami, jak zwykliśmy o nich sądzić.
David G. Guyatt
 AKTA PEGASUSA
, cz. 2 (dokończenie)
14
Gene „Chip” Tatum, były agent CIA i członek ultratajnej grupy Pegasus, ujawnia dalsze, niepokojące szczegóły na temat kontroli handlu narkotykami i prania brud-nych pieniędzy przez ważne osobistości ze świata polityki.
POKARM DLA ZWIERZĄT DOMOWYCHSZOKUJĄCA PRAWDA 19
Przemysłowo produkowany pokarm dla zwierząt do-mowych zawiera ciała martwych zwierząt, niebezpiecz-ne dla środowiska toksyny oraz inne szkodliwe odpady.
Viera Scheibner
SYNDROM POTRZĄSANEGO DZIECKAZWIĄZEK ZE SZCZEPIENIAMI 24
 Jak pokazują badania, uszkodzenia ciał wielu dzieci,które diagnozowane rutynowo jako „zespół po-trząsanego dziecka”, mogą być rezultatem szczepień.
NAUKA: przegląd interesujących nowinekz pogranicza nauki 30
W tym numerze Barry Hilton opowiada o przypad-kowym, niezwykłym odkryciu, które może okazać sięwspaniałym, alternatywnym źródłem energii służącymdo napędu pojazdów samochodowych.
Catherine Simons
KŁAMSTWA NA TEMAT BENZYNY BEZOŁOWIOWEJ
, cz. 3 (dokończenie)
34
Dokończenie prezentacji niepokojących faktów doty-czących zagrożeń dla ludzkiego zdrowia, których źród-łem niezwykle toksyczne substancje powstającew wyniku spalania w silnikach samochodowych ben- zyny bezołowiowej.
Stuart Troy
TERAPIA KOLOROWYM ŚWIATŁEMI REPRESJE AMA 39
Pionier terapii kolorowym światłem pozwalającej sku-tecznie leczyć ludzi z wielu różnych chorób, dr Dins-hah P. Ghadiali, przez dziesięciolecia prześladowany  był przez amerykański establishment medyczny. Mimotych szykan jego alternatywna metoda leczenia ponow-nie zyskuje popularność.
Michael Hesemann
 AUTOPSJA OBCEJ ISTOTY ROSWELLCZY SOCORRO? 47
Niektórzy badacze zjawiska UFO uważają, że głośny film Santilliego z Roswell jest autentyczny. Twierdzą przy tym, że przedstawione w nim podczas autopsjiciało obcej istoty nie pochodzi z katastrofy UFO w Ros-well, ale z wcześniejszej – w Socorro.
STREFA MROKU: dziwne opowieściz nie tego świata 56
W tym numerze przedstawiamy kilka wstępnych infor-macji na temat sensacyjnego odkrycia dokonanego nadnie oceanu w pobliżu położonych na wschód od Florydy wysp Bimini. Wiele wskazuje na to, że odkrytetam budowle oraz przedmioty pozostałością pomitycznej – jak dotąd uważano – Atlantydzie.
LISTY DO REDAKCJI 60
POWIEDZSWOIMPRZYJACIOMO „
NEXUSIE
”!
STYCZEŃ-LUTY 1999 NEXUS
1
 
WYDAWCA
 Agencja NOLPRESS s.c.Skrytka pocztowa 4115-959 Białystok–2tel. (085) 6512765e-mail: listy@ufo.com.pl
REDAGUJE
Ryszard Z. Fiejtek
WSPÓŁPRACA
Mirosław Kościuk Jerzy Florczykowski
DRUK 
Białostockie Zakłady Graficzne Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 215-111 BiałystokZam. 1967/98————————————
WYDAWCA WERSJI ORYGINALNEJ
Duncan M. RoadsP.O. Box 30Mapleton, QLD 4560 Australia
tel. +61 75442 9280fax +61 75442 9381
e-mail: nexus@peg.apc.orghttp://www.peg.apc.org/ 
nexus/ 
GRAFIKA NA OKŁADCE
Dawid Michalczyke-mail: dmgfx@vip.cybercity.dk
http://users.cybercity.dk/ 
bcc5877/home.html
y
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE PRZEDRUKÓW
Zachęcamy wszystkich do rozpowszechnianiazamieszczanych w NEXUSIE informacji.Zabrania się jednak powielania publikowanychw nim artykułów, zarówno w formiedrukowanej, jak i elektronicznej (z Internetemwłącznie) bez pisemnej zgody redakcji!
y
Wszystkie opinie wyrażane na łamachNEXUSA są opiniami ich autorówi niekoniecznie odzwierciedlają punktwidzenia wydawcy.
y
Redakcja nie ponosi odpowiedzialnościza treść zamieszczanych na łamachNEXUSA reklam i ogłoszeń.
FILIE
WIELKA BRYTANIA
NEXUS Magazine55 Queens Road, East GrinsteadWest Sussex, RH19 1BGWielka Brytaniatel. +44 (0) 1342 322854fax +44 (0) 1342 324574e-mail: nexus@ukoffice.u-net.com
EUROPA
NEXUS MagazineP.O. Box 372Dronten, 8250 AJHolandiatel. +31 (0)321 380558fax +31 (0)321 318892e-mail: frontier@xs4all.nl
WŁOCHY 
NEXUS Avalon EdizioniPiazza Mazzini 5235137 PadovaWłochytel. +39 (0)49 912 6006fax +39 (0)49 912 6006
USA
NEXUS MagazineP.O. Box 177Kempton, IL 60946-0177USAtel. +1 815 253 6464fax +1 815 253 6454e-mail: nexususa@earthlink.net
OD REDAKCJI
Dziękuję wszystkim naszym Czytelnikom za pozytywny oddźwięk napierwsze dwa numery
NEXUSA
wyrażony zarówno w listach, jak i rozmowachtelefonicznych. Cieszy nas, że oba te numery trafiły w Państwa gust, za-spokajając Państwa pragnienie poznawania spraw przemilczanych przezśrodki masowej dezinformacji – jak ironicznie nazywam telewizję i wysoko-nakładową prasę – oraz kolorowe czasopisma bezinformacyjne (przypomina- jące komiksy zachodnie mutacje pism dla kobiet i inne im podobne produktybezmyślnie przeniesione na nasz rynek, które starają się ukierunkowaćzainteresowania czytelników na rzeczy błahe i w życiu ludzi tak naprawdęnieistotne) ślizgające się po tematach, serwujące ukryte wśród nawałukolorowych plam i zdjęć strzępy informacji. Szukanie w nich artykułów, któredogłębnie opisywałyby dany problem, to jak szukanie igły w stogu siana.Zadaniem
NEXUSA
jest wypełnienie tej poważnej luki.W chwili gdy piszę te słowa, mamy już rozliczenie sprzedaży pierwszegonumeru. Liczba sprzedanych egzemplarzy była trochę niższa, niż zakładaliś-my, i dlatego wbrew wcześniejszym zapowiedziom zmuszeni jesteśmy po-wstrzymać się na razie przed wprowadzeniem prenumeraty. Jeśli sprzedażdrugiego numeru wykaże tendencję zwyżkową, to prenumeratę wprowadzi-my od czwartego numeru. Aby jednak umożliwić tym wszystkim, którzy mająkłopoty z kupieniem
NEXUSA
w kioskach, dalszy kontakt z tym pismem,informujemy, że za pomocą przekazu zamieszczonego w środku numerumożna wnieść przedpłatę na następny, czwarty, numer. Ponadto można za jego pomocą zamówić z naszej redakcji dwa poprzednie numery (ich treśćpodana została na stronie 60). Jak wszyscy zapewne zauważyli, przy artykułach podawane są adresyi inne informacje umożliwiające kontakt z autorami artykułów lub organizac- jami, które oni reprezentują. Ma to oczywiście na celu umożliwienie cobardziej dociekliwym drążenie poruszonego w danym artykule tematu.W związku z tym zwracam się z apelem do wszystkich Czytelników, którzypodążą tropem jakiegoś poruszonego w
NEXUSIE
zagadnienia o podzieleniesię swoimi odkryciami/ustaleniami. Na przykład interesuje mnie, czy Wstecz-na Mowa (
 patrz artykuł w poprzednim numerze
) jest zjawiskiem powszech-nym, czy też jakąś szczególną właściwością języka angielskiego. Gorącozachęcam wszystkich tych, których ta sprawa zainteresowała i którzy majątrochę wolnego czasu, do poeksperymentowania z tym zjawiskiem i po-dzielenia się z nami swoimi ustaleniami. Dalsze szczegółowe informacje naten temat można znaleźć na podanej na końcu artykułu stronie internetowejpoświęconej Wstecznej Mowie (
www.reversespeech.com
).Do podobnych wynurzeń zachęcam również te osoby, które będą chciałypoznać i sprawdzić skuteczność opisanego w tym numerze leczenia koloro-wym światłem (
 patrz „Terapia kolorowym światłem i represje AMA” 
), a takżeskonstruować ogniwo Joe’ego (
 patrz „Wieści z pogranicza nauki” 
) czy opisanyw pierwszym numerze generator Hendershota.Czekając na Państwa opinie i sugestie, życzymy przyjemnej lektury tegonumeru, a także wszystkiego najlepszego w dopiero co rozpoczętym przed-ostatnim roku XX wieku.
s
Ryszard Z. Fiejtek 
Korespondencję do nas kierować prosimy na skrytkę pocztową podaną przyadresie redakcji lub za pośrednictwem Internetu (listy@ufo.com.pl).
2
NEXUS STYCZEŃ-LUTY 1999

Activity (6)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 hundred reads
1 thousand reads
Sanja Petrovic liked this
Andromax liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->