Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
1Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
arsenał gracza 2

arsenał gracza 2

Ratings: (0)|Views: 72|Likes:
Published by zelman1994

More info:

Published by: zelman1994 on Mar 30, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

03/30/2010

pdf

text

original

 
Arsenał Gracza
W środku czeka na Ciebie wyjątkowa kompilacja broni z Orbitalowej zbrojowni! Najciekawsze, najskuteczniejszei najpotężniejsze spluwy zostały zilustrowane, ich opisy poprawione a wszystko to, aby mogły trafić w Twojeręce! Każda broń to osobna, ilustrowana karta, na której zawierają się wszelkie potrzebne informacje, od cie-kawostek, sposobu działania, aż po szczegółowo opracowane zasady zgodne z mechaniką NS 1,5. Sięgnij po Ar-senał Gracza, wykonaj swoje etui na karty broni i zaskocz wszystkich na najbliższej sesji Neuroshimy!
Jak złożyć?
Pierwszym krokiem jest stworzenie koperty, do którejbędą wkładane karty z bronią. Spójrz na następstronę, to właśnie będzie owa koperta.1. Wytnij szare pola, całą resztę zostaw.2. Zegnij w miejscach, gdzie zaczynają się czarne kreski(na obrazku obok zaznaczone są na czerwono).3. Przyklej dolną część do boków - tak, by powstała koperta.
Karty?
Na każdej dalszej stronie za koperpoumieszczane cztery karty z bronią. Wystarczy ciąć wzdłuż linii i takpowstałe karty włożyć do koperty.
A w środku:Autorzy:
GSP DibblerKhaerRicoMack The KnifeThe Ezekiel
Ilustracja na kopercie:
Szara
Ilustracje broni:
Hologram, Kishyn
Skład:
Lairena
Redakcja:
The Ezekiel
Korekta:
BoromirAR7 ExplorerBren Mk. IICheyTac InterventionColt AnacondaColt King CobraColt TrooperFAMAS G2 CommandoFN P90HK CAWSHK SL8HK USCIMI TAR-21 TavorIntratec DC9KelTec, SUB 2000M47 DragonMG3MP7 A1Steyr AUGXM312 .50XM300 Microgun
ORBITAL CIĄGLE NADAJE!
Dołącz już dziś do największego, najszybciejrozwijającego się serwisu poświęconego NS!Masz szanwzć udziw wielu fanow-skich projektach, uzyskać wsparcie w reali-zacji swoich pomysłów i dołączyć do zespołuświetnie zorganizowanych i kreatywnych fa-nów Neuroshimy. Jeżeli piszesz teksty, znaszsię na grafice lub programowaniu, nie zwle-kaj! wnież Ty możesz liczyć na naszewsparcie w wydaniu Twojej pracy. Zajmiemysię opracowaniem graficznym i składem wPDF, dokonamy fachowej korekty i pomo-żemy Ci w nadaniu ostatecznych szlifów. Je-żeli nie wiesz do kogo się zwrócić, spójrz wgórę. Tam jesteśmy My!
2
 
    W    ś   r   o    d    k   u   c   z   e    k   a   n   a    C    i   e    b    i   e   w   y    j   ą    t    k   o   w   a    k   o   m   p    i    l   a   c    j   a    b   r   o   n    i   z    O   r    b    i    t   a    l   o   w   e    j   z    b   r   o    j   o   w   n    i    !    N   a    j   c    i   e    k   a   w   s   z   e ,   n   a    j   s    k   u    t   e   c   z   n    i   e    j   s   z   e    i   n   a    j   p   o  -    t   ę    ż   n    i   e    j   s   z   e   s   p    l   u   w   y   z   o   s    t   a    ł   y   z    i    l   u   s    t   r   o   w   a   n   e ,    i   c    h   o   p    i   s   y   p   o   p   r   a   w    i   o   n   e   a   w   s   z   y   s    t    k   o    t   o ,   a    b   y   m   o    g    ł   y    t   r   a    f    i    ć   w    T   w   o    j   e   r   ę   c   e    !    K   a    ż    d   a    b   r   o    ń    t   o   o   s   o    b   n   a ,    i    l   u   s    t   r   o   w   a   n   a    k   a   r    t   a ,   n   a    k    t    ó   r   e    j   z   a  -   w    i   e   r   a    j   ą   s    i   ę   w   s   z   e    l    k    i   e   p   o    t   r   z   e    b   n   e    i   n    f   o   r   m   a  -   c    j   e ,   o    d   c    i   e    k   a   w   o   s    t   e    k ,   s   p   o   s   o    b   u    d   z    i   a    ł   a   n    i   a ,   a    ż   p   o   s   z   c   z   e    g    ó    ł   o   w   o   o   p   r   a   c   o   w   a   n   e   z   a   s   a    d   y   z    g   o    d   n   e   z   m   e   c    h   a   n    i    k   ą    N    S    1 ,    5 .    S    i   ę    g   n    i    j   p   o    A   r   s   e   n   a    ł    G   r   a   c   z   a ,   w   y    k   o   n   a    j   s   w   o    j   e   e    t   u    i   n   a    k   a   r    t   y    b   r   o   n    i    i   z   a   s    k   o   c   z   w   s   z   y   s    t    k    i   c    h   n   a   n   a    j  -    b    l    i    ż   s   z   e    j   s   e   s    j    i    N   e   u   r   o   s    h    i   m   y    !
      A     r     s     e     n     a      ł      G     r     a     c     z     a      A     r     s     e     n     a      ł      G     r     a     c     z     a
    A    R    7    E   x   p    l   o   r   e   r    B   r   e   n    M    k .    I    I    C    h   e   y    T   a   c    I   n    t   e   r   v   e   n    t    i   o   n    C   o    l    t    A   n   a   c   o   n    d   a    C   o    l    t    K    i   n    g    C   o    b   r   a    C   o    l    t    T   r   o   o   p   e   r    F    A    M    A    S    G    2    C   o   m   m   a   n    d   o    F    N    P    9    0    H    K    C    A    W    S    H    K    S    L    8    H    K    U    S    C    I    M    I    T    A    R  -    2    1    T   a   v   o   r    I   n    t   r   a    t   e   c    D    C    9    K   e    l    T   e   c ,    S    U    B    2    0    0    0    M    4    7    D   r   a    g   o   n    M    G    3    M    P    7    A    1    S    t   e   y   r    A    U    G    X    M    3    1    2 .    5    0    X    M    3    0    0    M    i   c   r   o    g   u   n
      W      ś     r     o      d      k     u     z     n     a      j      d     z      i     e     s     z    :
      2      2
 
CheyTacIntervention
Obraże
 
nia: krytyczneKal
 
ib
 
er
 
:.408Nabó
 
j
 
:.408 CheyTacP
 
oj. ma
 
ga
 
zyn
 
ka:5 (M100 i M200)lub 1 (M310)Punkt
 
y Pr
 
zebi
 
cia
 
:3D
 
o
 
st
 
ępność
 
:ZnikomaCe
 
na:M200 - 300g , M100 - 200g , M310 - 170gReguł
 
y sp
 
e
 
c
 
j
 
a
 
l
 
ne
 
:Cholernie celny (tylko M200 ze sprawnym komputerem i miernikami), Bardzo celny (M200bez sprzętu, M100 i M310), Dobra amunicja, Zabrudzony = Zawodny, Wyciszony (możliwośćzamontowania tłumika), Wymagana budowa: 15Gdzieś na przełomie wieków, chłopaki z CheyTac rozpoczęli projekt LRRS - Long Range Rifle System.Ogólnie chodziło o to, żeby zrobić celny i o dużym zasięgu karabin snajperski do zwalczania celówżywych. Udało im się, i to jak sama cholera. Zrobili najpierw pocisk .408 CheyTac
to jest tajemnicatej broni. Ten nabój ma na 700 metrach większą moc od .50 BMG. I nie pytaj się mnie jak oni to zro-bili. Poza tym dzięki tej kuleczce Intervention jest super celny, nawet na odległości rzędu 2000 me-trów. Dali do karabinu masę elektroniki. Na pierwszy ogień poszedł celownik optyczny z wbudowa-nym noktowizorem, zmienną paralaksą, i-co-tam-jeszcze-chcesz (Nightforce NXS 5.5-22X) orazmiernik ciśnienia, temperatury i prędkości wiatru (Kestrel 4000). Do tego CheyTac zrobił swój wła-sny kieszonkowy komputer balistyczny (wielkości dwóch pudełek po papierosach). M200 ma inte-gralny dwójnóg, składaną kolbę, jest cholernie celny, ma bardzo dużą moc obalającą i penetrację.
Colt Anaconda
Ob
 
ra
 
żen
 
ia
 
: ciężkieKa
 
l
 
ib
 
e
 
r:.44 lub .45Nabó
 
j
 
:.44 Magnum lub .45 LCP
 
o
 
j. bębe
 
nka
 
:6Pu
 
nkty Pr
 
z
 
eb
 
ic
 
ia
 
:2D
 
o
 
stęp
 
noś
 
ć
 
:MałaC
 
ena
 
:80 gRe
 
guły spe
 
c
 
j
 
a
 
l
 
ne:Silna amunicja, Niezawodny, Celny, Wolne przeładowanie,Nieporęczny, Mały zasięg (do 20 metrów, lufy 2-calowe),Zwiększony zasięg (do około 80 metrów, lufy 8-calowe)Wiesz skąd wzięli nazwę? No, kiedyś w Ameryce Południowej żyły takie wielgachne węże. Terazpewnie dalej żyją, ale są jeszcze większe... No mniejsza - taka Anakonda mogła wyrosnąć na po-nad 10 metrów długości. A tę spluwę nazwali Anacondą, bo jeden pieprzony pocisk starczy, żebyposłać takiego gada do piachu. Są dwie wersje: na naboje .44 Magnum oraz .45 LC. Z wyglądu ikonstrukcji jest bardzo podobny do King Cobra, no ale korzysta z większych pocisków. Jak chceszobronić się przed transporterem opancerzonym to ten gun jest dla Ciebie. Jeśli miałbym do czegośgo porównać, to do Magnum kalibru .44, tyle że nowsza konstrukcja sprawia, że nie musisz jużtak martwić się o nadgarstek podczas strzelania. Jest lepiej wyprofilowany od Magnum, taksamo celny jak Trooper i King Cobra, tak samo niezawodny i tak samo zajebiście wygląda. Nodobra, jest może nieco większy, ale w końcu walisz artyleryjską amunicją.
Bren Mk. II
Ob
 
ra
 
ż
 
enia
 
: ciężkieKa
 
l
 
ib
 
er:7,7mm lub 7,62mmNab
 
ó
 
j
 
: .303 British lub 7.62x51Sz
 
yb
 
k
 
o
 
st
 
r
 
z
 
e
 
l
 
no
 
ś
 
ć
 
:2P
 
o
 
j. Ma
 
ga
 
zyn
 
ka
 
:30Pun
 
kty Pr
 
z
 
ebicia
 
:2D
 
ostępnoś
 
ć
 
:MałaC
 
e
 
na
 
:50 gReguł
 
y spe
 
c
 
j
 
a
 
l
 
ne:Zmiana trybu ognia, Łatwa naprawa (odejmij 2 odrzutu na zacięcie), Wymagana budowa: 15Skończyłeś się śmiać? No to posłuchaj. To jest brytyjska broń, Brytolom jak zwykle odwaliło i stwierdzili,że ten rkm będzie miał magazynek z góry. Nie wiem co to za moda, czy Brytyjczycy zawsze musząbyć na opak ze wszystkim, a to sten, a to vickers, a teraz to
Nawet Czesi w Brnie, gdzieś na zadupiuw Europie, skąd pochodzi ten karabin, złapali się za głowę. Ichnia wersja ma normalnie magazynek zdołu, a wyspiarzom znów odwaliło. Celuje się tym, tutaj, z boku. Jeśli nie zmieniałeś pierwotnych ustawień,powinieneś trafić. Waży jakieś 9 kilo, więc z biodra nie postrzelasz. Wali takimi samymi pociskami coLee Enfield i ma kilka zalet. Dokładnie 2. Pociski potrafią przebić ciężką kamizelkę z 300 metrów ima od razu montowany dwójnóg. No i łatwo go naprawić. A, zapomniałbym. Nasi, jak dowali Brena, togo zmodyfikowali. Nie, magazynek zostawili w spokoju, zmienili amunicję. Nazwali to L4 i dali kaliber7.62, tak by można było strzelać z amunicji 7.62x51mm.
AR-7 Explorer
Obra
 
że
 
n
 
ia: lekkieKal
 
ibe
 
r
 
:.22Nab
 
ó
 
j
 
:.22 LRPo
 
j. ma
 
ga
 
z
 
yn
 
ka:8, 10, 15 lub 25Pu
 
n
 
kt
 
y Pr
 
zebicia:0D
 
ost
 
ępność
 
:PrzeciętnaCe
 
na:45 gReguły sp
 
e
 
c
 
j
 
alne
 
:Niezawodny, Celny, Poręczny (po złożeniu),Zasięg dla pistoletów maszynowychMałe, prawda? A popatrz: odłączam zespół lufy, zamka i magazynek, mam gnata w czterech czę-ściach. Teraz zdejmuję stopkę kolby i wkładam do wyciętych miejsc wszystkie części i już gnatjest złożony. Niestety, przyszło za to zapłacić w innych miejscach - pocisk to jedynie .22 LR. Fakt:popularny, łatwy w produkcji, ale skuteczny raczej tylko przeciwko niezbyt dużym zwierzętomi dzieciom. Przyda się na Croats, zmutowane kundle i świstaki, ale na nic większego. Lufa jestdłuższa od pistoletowej, powiedzmy, że odpowiada takiemu mniejszemu karabinkowi myśliw-skiemu. Pocisk nie leci daleko, ale za to celnie.Dobra, jakie ta broń ma zalety? No, większy zasięgod pistoletu, popularną amunicję, można ją złożyć i łatwo przenosić. No cóż, jak jesteś drobną,malutką kobietką, to jeden z niewielu egzemplarzy broni długiej jakiej możesz spokojnie używać.Aha - łatwo naprawić, łatwo wyczyścić. Jednakże, jeśli chcesz mieć broń, a nie mocniejszą wia-trówkę, to weź coś innego...


You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->