Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword or section
Like this
13Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
zacznij przyciągać pieniądze ebook pdf pobierz

zacznij przyciągać pieniądze ebook pdf pobierz

Ratings: (0)|Views: 2,850|Likes:
Published by Tomasz
Specjalnie dla www.dlakazdego.openmlm.eu Joe Vitale wnajnowszej książce - "Zacznij przciągać pieniądze". Sensacja na rynku i to ZA DARMO.
Specjalnie dla www.dlakazdego.openmlm.eu Joe Vitale wnajnowszej książce - "Zacznij przciągać pieniądze". Sensacja na rynku i to ZA DARMO.

More info:

Published by: Tomasz on May 11, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

08/15/2013

pdf

text

original

 
© Copyright by Wydawnictwo 
 & Joe Vitalerok 2010
 
Publikacja dostępna w specjalnej akcjiŚciągnij i przeczytaj, ZANIM zapłacisz, dostarczonaprzez: www.dlakazdego.openmlm.eu
Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylkoi wyłącznie w formie dostarczonej przez Wydawcę. Zabronione są jakiekolwiek zmiany w zawartości publikacji bez pisemnej zgody wydawcy. Zabrania się jejodsprzedaży, zgodnie z regulaminem Wydawnictwa Złote Myśli.
Data: 28.04.2010Tytuł: Zacznij przyciągać pieniądzeTytuł oryginału: Attract Money Now  Autor: Joe VitaleTłumaczenie: Anna Buriak  Wydanie IISBN: 978-83-7701-043-3Projekt okładki: Marzena OsuchowiczRedakcja: Magda Wasilewska, Sylwia FortunaSkład: Marcin Górniakowski
Internetowe Wydawnictwo Złote Myśli sp. z o.o.
ul. Daszyńskiego 544-100 Gliwice
 WWW: www. ZloteMysli.plEMAIL: kontakt@zlotemysli.pl Autor oraz Wydawnictwo „Złote Myśli” dołożyli wszelkich starań, by zawarte w tej książce informacje były kompletne i rzetelne. Nie biorą jednak żadnej od-powiedzialności ani za ich wykorzystanie, ani za związane z tym ewentualne na-ruszenie praw patentowych lub autorskich. Autor oraz Wydawnictwo „ZłoteMyśli” nie ponoszą również żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody  wynikłe z wykorzystania informacji zawartych w książce.
 Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
 
 Z przyjemnością czytałem wszystkie z książek Joe Vitale i z każdej na-uczyłem się czegoś nowego i wartościowego. „Zacznij przyciągać pie-niądze” jest kolejnym murowanym sukcesem! To książka pełna wni-kliwych spostrzeżeń, inspirujących historii i praktycznych strategii. Szczerze polecam!
 Jack Canfield, współautor serii książek „Balsam dla Duszy” oraz książki „Zasady odnoszenia sukcesu” 
 Joe Vitale tłumaczy krok po kroku, w jaki sposób prosić, przyciągać,dostawać i wydawać pieniądze, z perspektywy dobrobytu, a nie nie-dostatku. Ta książka, wypełniona jest istotnymi rozróżnieniami oraz inspirującymi historiami o porażkach i sukcesach, pokazuje drogę od nędzy do bogactwa oraz w jaki sposób wykorzystać cały swój poten-cjał, żeby stać się osobą, która wnosi coś cennego. „Zacznij przycią-gać pieniądze” stanowi cenne źródło dla każdego, kto na poważnieszuka finansowego dobrobytu.
 Steve Pavlina, autor „Rozwoju osobistego dla mądrych ludzi” 
 Pomimo że pieniądze nie są odpowiedzią na wszystko, są ważną czę-ścią prawdziwej harmonii i dobrego samopoczucia. Bardzo niewieluludzi rozumie, że pieniądze to sposób myślenia. Mój przyjaciel Joe nietylko to rozumie… nauczy Cię, jak to osiągnąć. Zawsze doceniałembezpośredni i konkretny sposób komunikowania rzeczy przez Joe. Ni-niejsza publikacja zawiera wnikliwe spostrzeżenia oraz prostą w za-stosowaniu Formułę siedmiu kroków, która naprawdę działa! Prze-czytaj tę książkę, a przede wszystkim zastosuj to, co jest w niej napi-sane.
– James Arthur Ray, autor bestsellera „New York Times”, pt. „Harmonijna bogactwo: sekret przyciągania życia, któ-rego pragniesz” 

Activity (13)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 hundred reads
1 thousand reads
moofar80 liked this
moofar80 liked this
Rafał Świtała added this note
Joe ... I don't know how to say to thank's you. Maybe it brings to you happiness my succesful life. :D
Dotka72 liked this
Marta_Cicha liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->