Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
37Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
ANALIZA FINANCIARE

ANALIZA FINANCIARE

Ratings:

4.0

(1)
|Views: 4,428|Likes:
Published by Klodian Sula

More info:

Categories:Types, School Work
Published by: Klodian Sula on Aug 03, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PPT, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

06/29/2015

pdf

text

original

 
LIGJËRATA 1
Analiza e pasqyrave financiare përvendimmarrje
 
N
jë thënie interesante
´Unë nuk besoj që dikush do t·i ketë mësuardiçka dikuj tjetër. Dyshoj në vlerën emësimdhënies. E vetmja që di, është se kushdo të mësojë, mëson.
N
jë mësues, të shumtën,mund të jetë dikush që t·i bën më të lehtagjërat, është ai që mbush tavolinën e uprovon të tjerëve se është tërheqëse, nxitëse,e mrekullueshme dhe i fton të hanëµ.
 
N
jë thënie interesante
´Kjo është e shumta që mund të ni...
N
uk mund tadetyroni askënd të hajë. Asnjë mësues nuk i kamësuar kurrë diçka dikujt.
N
jerëzit në brendësi tëtyre janë autodidaktë..... Fjala ´edukatorµ vjen ngalatinishtja ´educareµ folje e njëjtë me ´educereµ qëdo të thotë ´të udhëheqësh, të drejtoshµ. Dhepikërisht këtë duhet ta bëjë edukatoriµ.

Activity (37)

You've already reviewed this. Edit your review.
vlora reviewed this
Rated 4/5
it helps a lot.
1 thousand reads
1 hundred reads
Memli Ibraj liked this
Ndue Kola liked this
Iljana Furxhi liked this
Abdyrrahman Uka liked this
Gjana Flutura liked this
Besfort Krrekaj liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->