Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiak

Ratings: (0)|Views: 140 |Likes:
Published by yaphoto

More info:

Published by: yaphoto on Oct 29, 2010
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

08/02/2014

pdf

text

original

 
 
Z rodowodu 
Jerzego Owsiak
 
dywersant, oszust, ateista, renegat, syn ubeka, degenerat polskiej m
łodziey, propagator ruchu HareKryszna, piewca wszelkich patologii, anarchii, narkomanii i rozwiązłości, spec od anarchizmu i deprawacji..."bta co chceta"
 
10/28/2010 Jerzy OwsiakD:/winHTTrack//Jerzy_Owsiak.htm 1/24
Generated by Foxit PDF Creator © Foxit Softwarehttp://www.foxitsoftware.com For evaluation only.
 
 
Róbta co chceta...
Nie liczta się z innymi, hałasujtaUrządzajta parady technoPijta, palta, ćpajtaPlujta, wymiotujta, startujta w wyborachObiecujta złote góry i gruszki na wierzbieOszukujta, korumpujta, bierzta łapówkiBądźta pewni siebie, oklaskujtaKupujta co chceta i kogo chcetaNadąajta za modą, bądźta biznesłumenLubta hity i bestsellery, ścigajta sięPozujta, udawajta, wywyszajta sięWymandrzajta się, przechwalajta, szarujtaPoniajta, bijta, wymuszajtaKopta leącego, znęcajta sKłóćta się, ubliajta, wyśmiewajtaIdźta po trupach, awansujtaZarabiajta, zarabiajta, zarabiajtaPiszta po murach, śmiećta, niszczta przyrodęZalewajka sąsiadów, wyrzucajta przez oknoPodglądajta, plotkujta, obgadujtaMówta co chceta, bluźnięta, kłamcaWróta, czarujta, wierzta w horoskopyMówta bzdury, bełkoczta, przeklinajtaNie słuchajta i nie szanujta innychNie dotrzymujta słowa, nie ustępujtaNie myjta się, zakładajta seksszopy
10/28/2010 Jerzy OwsiakD:/winHTTrack//Jerzy_Owsiak.htm 2/24
Generated by Foxit PDF Creator © Foxit Softwarehttp://www.foxitsoftware.com For evaluation only.
 
Oglądajta pornosy i ksiąeczki czekoweNie czytajta ksiąek, nie uczta sięWyrzucajta z pracy, redukujta, transformujtaNie spłacajta długów, prywatyzujtaUmarzjta z powodu znikomej szkodliwości albo przedawnieniaPouczajta, strofujta, europeizujtaPiszta głupoty, ceńta się, dawajta zły przykładPodkładajta śmiech pod filmy, nadawajta reklamyOglądajta telewizję, czytajta gazetki, nie myśltaGłupiejta, głupiejta, głupiejtaMiejta bogów cudzych, bierzta imię nadaremnoNie święćta, nie czcijtaZabijajta, cudzołuta, kradnijtaMówta fałszywe świadectwoPoądajta ony i kadej rzeczyWychowujta dzieci na swój obraz i podobieństwo.Amen.
 
Przewaga liberalno-lewicowych mediów, popierających ofensywę anty-wartości, sprzyjała tworzeniu dośćspecyficznie wylansowanych idolów. I tak np. kosztem przemilczanej ogromnej pracy charytatywnejkatolickiego Caritasu starano się maksymalnie wyeksponować jako największego specjalistę oddobroczynności Jerzego Owsiaka.Jego chwalcom nie przeszkadzało i to, e koszty darmowej reklamy dawanej przez telewizję i radio orazinne media owsiakowej Wielkiej Orkiestrze wielokrotnie przewyszały pieniądze uzyskane przez nią zezbiórek. Ani to, e zarówno zbiórki pienięne, jak i sposób wydawania zbieranych przez Owsiaka pieniędzynie miy adnej naleytej kontroli.W oczach lewicowych mediów Owsiak miał jedną ogromną „zaletę", która przesłaniała wszystko inne: głosiłi realizował ideologię maksymalnego „luzu", zasadę „róbta, co chceta". A poza tym milcząc o złachkomunizmu przy rónych okazjach dawał do rozumienia, e siewcami zła są róni faszyzujący prawicowcy.W reputacji takiego idola nie przeszkadzały nawet jego przechwałkowe opowieści o tym, jak to kiedyś wszkole przebijał nauczycielom opony w samochodach czy palił dzienniki szkolne, a jednak wyrósł na „wielkiego człowieka". Lewicy tym mocniej podobały się przy tym róne wyraźne przejawy niechęciOwsiaka do Kościoła katolickiego, gniewne odrzucanie lokowania „Przystanku Jezus" w pobliu jego „Przystanku Woodstock", za to tym gorliwsze wspieranie „Hare Kriszny".Dopiero niedawno, 31 stycznia 2004 r., Maja Narbutt ujawniła w „Rzeczpospolitej" fakt, e to dom rodzinnyzaszczepił w nim, oględnie mówiąc, sporą rezerwę wobec Kościoła. Deklarujący się jako „niechodzący dokościoła katolik", wychował się w ateistycznym środowisku — partyjny ojciec byt wysoko postawionymmilicjantem, niepartyjna matka była osobą niewierzącą (podkr. - J.R.N.)
 
I znów lewicowy rodowód u
źródła!
 Po czerwcu 1989 r. doszło do wyjątkowo silnego wzmocnienia lobby antypatriotycznego w mediach. Wiele
10/28/2010 Jerzy OwsiakD:/winHTTrack//Jerzy_Owsiak.htm 3/24
Generated by Foxit PDF Creator © Foxit Softwarehttp://www.foxitsoftware.com For evaluation only.

Activity (2)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->