Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword or section
Like this
1Activity

Table Of Contents

NJË HYJNOR I KULLUAR APO HERETIK I PËRBETUAR?
MIQËSIA ME KATARINA MEDIQIN
VEPRIMTARIA PARATHËNËSE (PROFETIZUESE) E NOSTRADAMUSIT
SHKAQET E MUNDSHME TË PAQARTËSISË NË VEPRAT E NOSTRADAMUSIT
TENTIMET E DESHIFRIMIT TË DATAVE TË NGJARJEVE TE PARATHËNIET E NOSTRADAMUSIT
PËRFSHIRJA KOHORE E PARATHËNIEVE TË NOSTRADAMUSIT
PARATHËNIET E NOSTRADAMUSIT GJATË SHEKUJVE
Vdekja tragjike e Henrit II
Revolucioni Francez (1789-1794)
b)Mbretëria e Napolon Bonapartës (1804-1815)
c) Ardhja e Hitlerit dhe nacizmit në pushtet (1933-1945)
d) Lufta e Dytë Botërore (1939-1945)
e) Fillimi dhe shkatërrimi i ideologjisë komuniste
g) Sulmet terroriste të 11 shtatorit në SHBA
h) Evropa gjer në vitin 2000 dhe pas saj
c) Thatësirat dhe vërshimet
d) Uria
e) Mundësia e invadimi ARAB (Islamit)
f) Invadimi i racës së verdhë në Evropë
SHENJAT PARALJAMËRUESE PËR NGJARJET E ARDHSHME ME RËNDËSI
Paraqitja e yllit flokat
Paraqitja e peshkut përbindësh në Adriatik
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
NOSTRADAMUSI-libri

NOSTRADAMUSI-libri

Ratings: (0)|Views: 77|Likes:
Published by admircela

More info:

Published by: admircela on Jun 08, 2011
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

06/08/2011

pdf

text

original

You're Reading a Free Preview
Pages 4 to 25 are not shown in this preview.
You're Reading a Free Preview
Pages 29 to 73 are not shown in this preview.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->