Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Mendime Rreth Skenes Konfrontive Te Historise Dhe Shkencave Shoqerore Shqiptare-Konferenca e Trete Panhimarjote-presentation

Mendime Rreth Skenes Konfrontive Te Historise Dhe Shkencave Shoqerore Shqiptare-Konferenca e Trete Panhimarjote-presentation

Ratings: (0)|Views: 117|Likes:
Published by herodot_25882
Materiali eshte paraqitur ne konferencen e trete panhimarjote, 17-18 Qershor 2011, Hotel Belevue, Dhermi
Materiali eshte paraqitur ne konferencen e trete panhimarjote, 17-18 Qershor 2011, Hotel Belevue, Dhermi

More info:

Categories:Types, Research, History
Published by: herodot_25882 on Jun 20, 2011
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF or read online from Scribd
See more
See less

11/21/2012

 
 KONFERENCA E TRETE PANHIMARJOTE, BELEVUE, DHERMI 
 , 17-18 June2011
MENDIME RRETHSKENËSNARRATIVE TË HISTORISË DHESHKENCAVE SHOQËRORESHQIPTARE
M. Gjoka NCSR Demokritos, Athens.
 
 Për habinë time të madhe…libri im u botua e u ribotua në Greqi dhe shtypi e priti shumë mirë. Akoma më i gëzueshëmishte për mua fakti që askush në Shqipëri nuk prishi buzët për këtë adhurim ndaj kulturës greke. Pra gjërat nuk janë aq pa shpresë sa ç'mund të dukennë këtë gadishullin tonë (intervistë e Ismail Kadare 6-04-2011, Gazeta Shekulli
 )
Highlight titles:ShqipëriadheGreqias'kanëqenëkurrëfqinjtëmirë”
 
KadarejepautografenëAthinë

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->