Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
2Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
Handel częściami do samolotów w Twoim telefonie

Handel częściami do samolotów w Twoim telefonie

Ratings: (0)|Views: 4|Likes:
Published by Locatory
Innowacyjna platforma handlu częściami zamiennymi do samolotów wprowadza nowe narzędzie - mobilną wersję strony - które umożliwi jeszcze szybszy dostęp do usług. Od teraz klienci mogą łączyć się z Locatory.com pod adresem m.locatory.com bezpośrednio ze swoich smartfonów lub tabletów i przeglądać bazy danych części zamiennych oraz zarządzać kontem.
Innowacyjna platforma handlu częściami zamiennymi do samolotów wprowadza nowe narzędzie - mobilną wersję strony - które umożliwi jeszcze szybszy dostęp do usług. Od teraz klienci mogą łączyć się z Locatory.com pod adresem m.locatory.com bezpośrednio ze swoich smartfonów lub tabletów i przeglądać bazy danych części zamiennych oraz zarządzać kontem.

More info:

Published by: Locatory on Nov 08, 2011
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOC, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

11/08/2011

pdf

text

original

 
Company code: 302572273VAT code: LT100006029014Smolensko st. 10, LT-03201,Vilnius, Lithuania Tel. +370 5 252 5500Fax +370 5 252 5501Email: info@locatory.comWebsite: locatory.com JSC „Locatory.com“
8 listopada 2011 // Informacja prasowa
Handel częściami do samolotów w Twoim telefonieInnowacyjna platforma handlu częściami zamiennymi do samolotów wprowadzanowe narzędzie - mobilną wersję strony - które umożliwi jeszcze szybszy dostępdo usług. Od teraz klienci mołączsię z Locatory.com pod adresemm.locatory.com bezpośrednio ze swoich smartfonów lub tabletów i przeglądaćbazy danych części zamiennych oraz zarządzać kontem.
- Gwałtowny rozwój smartfonów, tabletów i e-czytników skłonił nas do przystosowania platformydo urdzmobilnych, takich jak iPhone, BlackBerry, Nokia czy Windows Phone oraz przeglądarek mobilnych. Najnowsze badania pokazują, że do końca 2013 roku tylko w USA więcejniż 75 proc. telefonów komórkowych będzie smartfonami - informuje Zilvinas Sadauskas prezesLocatory.com.Według Sadauskasa, mobilna wersja strony umożliwia dostęp do platformy prosto z hangaru lub będąc na spotkaniu z klientem, co pozwala istotnie przyspieszyć proces serwisowania maszyny.Mobilna wersja platformy została zaprojektowana tak, aby była przejrzysta, wygodna w użytkowaniui prosta dla każdego użytkownika.W procesie tworzenia mobilnej wersji platformy Locatory.com eksperci zwrócili szczególną uwagęna ułatwienia dla osób niepełnosprawnych. Dla przykładu, ludzie niedowidzący mogą skorzystać zsystemu VoiceOver.Locatory.com to pierwsza platforma handlu, której klienci mogą wyszukiwać, kupować i sprzedawaćczęści nie tylko wykonane na Zachodzie, ale także produkowane np. w Rosji. Platforma oferujespecjalnie zaprojektowane funkcje, które mają na celu uproszczenie komunikacji i podejmowaniadecyzji oraz rozwój kontakw biznesowych. Udospnia, łatwe do integracji w asnymisystemami, narzędzie do wykonywania analiz statystycznych, które dostarcza cennych danych orynku i skuteczności podejmowanych działań. Strona umożliwia także nieograniczony dostęp do pozycjonowania, wyszukiwania oraz ustawień profilu.
O Locatory.com:Locatory.com - wirtualny rynek części zamiennych do samolotów, na którymgromadzą się przedstawiciele branży lotniczej, żeby wyszukiwać, sprzedawać ikupować części zamienne, promować swoje usługi i nawiązywać kontaktybiznesowe w prosty i wygodny sposób. Od swoich konkurentów Locatory.comodróżnia się skoncentrowaniem na rynkach rozwijających się - jest uważane zabrana rynki kraw rozwijających się, szczególnie uwzględniając takieregiony, jak Rosja, kraje Wslnoty Niepodleych Państw, Indie, Chiny iAmeryka Południowa.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->