Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
0Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
hpm

hpm

Ratings: (0)|Views: 0|Likes:
Published by Rádio FM

More info:

Published by: Rádio FM on Dec 12, 2011
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

04/21/2013

pdf

text

original

 
Rádio_FM odhalilo projekt Hudba pre masy 
 V spolupráci so slovenskými hudobnými skupinami vydáva špeciálnu vianočnú kompiláciu. 
 /LUKÁŠ KOČIŠEK  Rádio_FM dnes v relácii Ráno na eFeMku odhalilo svojvianočný projekt, na ktorý vyšetýždňa upozorňovalo vo vysielaní prostredníctvom teasingovej upútavky a moderátorskýchvstupov. V spolupráci so slovenskými hudobnými skupinami vydáva špeciálnu vianočnúkompiláciu – Hudba pre masy s podtitulom Na Vianocesa patrí byť doma. Od dnešného rána až do Štedrého dňa verejnoprávne rádio postupne sprístupní na voľnéstiahnutie z internetu trinásť skladieb od domácich interpretov.
 
Stanica označuje skladbyza exkluzívne - ide buď o nové piesne, alebo unplugged verzie či remixy.
"Ide o vianočný   projekt, ani jedna však nie je v tejto téme,“ 
vysvetlila koordinátorka projektu DominikaKarasová. Rádio_FM bude jednotlivé skladby sprístupňovať bezplatne, vrátane sprievodnéhografického vizuálu, ktorý pre rádio vytvorila študentka maľby na VŠVUDominika Žáková.Poslucháči si ich budú môcť sťahovať prostredníctvom služby SoundCloud, priamy preklik bude stanica denne zverejňovať napríklad na svojejoficiálnej stránke na Facebooku.
 
Zdroj: Rádio_FM
  „Je to istým spôsobom experiment a pomerne originálny spôsob publikovania kompilácie.Chceme, aby sa hudba dostala k čo najväčšiemu počtu ľudí. Princíp embed & share bude v budúcom roku pre Rádio_FM zásadnou zmenou v poskytovaní vlastného obsahu na webe,“ 
avizuje šéfdramaturg Rádia_FM Dušan Vančo. Projekt dnes odštartoval novým singlom Nesmú nás chytiť od skupiny Kasinos, na kompiláciisa objavia aj interpreti ako Uniques, Diego, Haf a Beyuz či Lavagance. Kompletný zoznamskladieb bude známy 24. decembra. Na internet budú pribúdať postupne po jednej, vždy popremiére v rannom vysielaní.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->