Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Buy Now $4.99
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
6Activity
P. 1
QERSHIA DHE VISHNJA

QERSHIA DHE VISHNJA

Ratings: (0)|Views: 2,075|Likes:
Published by POM AL
Ky material është një përshkrim i sintetizuar dhe i standardizuar (ashtu si edhe për speciet e tjera) për kultivimin e qershisë dhe vishnjës. Informacione shtesë lidhur me origjinën dhe përhapjen, fenologjinë, kultivarët dhe nënshartesat, apo edhe agroteknikën e ujitjes, plehërimit, krasitjes e formësimit e gjeni në materiale të veçanta brenda "Koleksionit" - Qershia dhe Vishnja.
Për komente, shkruani në pomologjia@gmail.com
Ky material është një përshkrim i sintetizuar dhe i standardizuar (ashtu si edhe për speciet e tjera) për kultivimin e qershisë dhe vishnjës. Informacione shtesë lidhur me origjinën dhe përhapjen, fenologjinë, kultivarët dhe nënshartesat, apo edhe agroteknikën e ujitjes, plehërimit, krasitjes e formësimit e gjeni në materiale të veçanta brenda "Koleksionit" - Qershia dhe Vishnja.
Për komente, shkruani në pomologjia@gmail.com

More info:

Published by: POM AL on Dec 26, 2011
Copyright:Attribution Non-commercial
List Price: $4.99 Buy Now

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
See more
See less

09/28/2013

$4.99

USD

You're Reading a Free Preview
Pages 2 to 11 are not shown in this preview.

Activity (6)

You've already reviewed this. Edit your review.
El Ibro added this note
keni vene vetem se cfare mund te marrim nga qershija por nuk keni thene se si mund te trajtohet me ilace per mbrojtjen nga semundjet gje qe na intereson me shume
1 hundred reads
1 thousand reads
POM AL liked this
Mejdi Musliu liked this
POM AL liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->