Welcome to Scribd. Sign in or start your free trial to enjoy unlimited e-books, audiobooks & documents.Find out more
Buy Now $4.99
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
3Activity
P. 1
RRUSHI PER TAVOLINE DHE LENGJE

RRUSHI PER TAVOLINE DHE LENGJE

Ratings: (0)|Views: 1,186|Likes:
Published by POM AL
Ky material është një përshkrim i sintetizuar dhe i standardizuar (ashtu si edhe për speciet e tjera) për kultivimin e rrushit për tavolinë dhe lëngje. Informacione shtesë lidhur me origjinën dhe përhapjen, fenologjinë, kultivarët dhe nënshartesat, apo edhe agroteknikën e ujitjes, plehërimit, krasitjes e formësimit e gjeni në materiale të veçanta brenda "Koleksionit" - Rrushi për Tavolinë dhe Lëngje.
Për komente, shkruani në pomologjia@gmail.com
Ky material është një përshkrim i sintetizuar dhe i standardizuar (ashtu si edhe për speciet e tjera) për kultivimin e rrushit për tavolinë dhe lëngje. Informacione shtesë lidhur me origjinën dhe përhapjen, fenologjinë, kultivarët dhe nënshartesat, apo edhe agroteknikën e ujitjes, plehërimit, krasitjes e formësimit e gjeni në materiale të veçanta brenda "Koleksionit" - Rrushi për Tavolinë dhe Lëngje.
Për komente, shkruani në pomologjia@gmail.com

More info:

Categories:Types, School Work
Published by: POM AL on Jan 09, 2012
Copyright:Attribution Non-commercial
List Price: $4.99 Buy Now

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
See more
See less

09/28/2013

$4.99

USD

You're Reading a Free Preview
Pages 2 to 7 are not shown in this preview.

Activity (3)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 thousand reads
1 hundred reads
Le Dio added this note
Pune e paqme dhe kerkuese.Impenjative dhe frytdhenese.Cilesore dhe interesante.I kenaqur qe jam ne dijeni te tyre.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->