Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
4Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
[pl] xcom - opis swiata

[pl] xcom - opis swiata

Ratings:

5.0

(1)
|Views: 635|Likes:
Published by lenrock
X-COM RPG , Gra autorstwa Romana Klisia. Całość to 7 plików.
X-COM RPG , Gra autorstwa Romana Klisia. Całość to 7 plików.

More info:

Published by: lenrock on Dec 09, 2007
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOC, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

09/19/2012

pdf

text

original

 
2
Opis świata
SS
PISPIS
TT
REŚCIREŚCI
O
 HISTORIA ................................................................................................................................................................................4STRUKTURA DOWODZENIA ................................................................................................................................................ ZARZĄD ..................................................................................................................................................................................GŁÓWNA JEDNOSTKA ANALITYCZNA (GJA) ....................................................................................................................SPECJALNE KOMÓRKI ANALITYCZNE ..............................................................................................................................8WSPÓŁPRACA Z UDZIAŁOWCAMI ......................................................................................................................................8 NAJBARDZIEJ ZNANE JEDNOSTKI ....................................................................................................................................8 BAZY ........................................................................................................................................................................................9 X-COM - TECHNOLOGIA ...................................................................................................................................................10
I
O
 
3
Opis świata
OO
PISPIS
ŚŚ
WIATAWIATA
KK
ILKAILKA
 
SŁÓWSŁÓW
 
WSTĘPUWSTĘPU
 Na początek kilka słów wstępu dotyczących samego podręcznika. Jest to ostatni podręcznik, jaki piszę w pierwszejserii. Znajdziecie tutaj to wszystko, czego nie było w poprzednich. Szczegółowy opis X-COM, Centauri i innych, no i wkońcu Obcych, o których było wcześniej tyle wspomniane, a nigdzie dokładnie napisane. Nie wiem, w jakim stopniu będzieon w rzeczywistości użyteczny, ja zawrę tutaj całą pozostałą wiedzę, jaką posiadam na temat samej gry.
DLA, KOGO JEST TO PRZEZNACZONE?
Podstawka ta jest
przeznaczona tylko i wyłącznie dla mistrza gry
. Naprawdę, jeżeli jesteś graczem i chcesz sobie popsuć zabawę wynikającą z rozszyfrowywania zagadki, jaką są obcy to przeczytaj ten podręcznik, ale potem nie miej donikogo pretensji. Gracz wszystkie niezbędne informacje znajdzie w podręczniku gracza – miłej lektury.
UWAGA
Wszelkie podobieństwo do współczesnej nam sytuacji politycznej, nazw organizacji i osób jest całkowicie przypadkowe. Poniższy tekst w żaden sposób nie opisuje rzeczywistych wydarzeń, nie ma także nic wspólnego z polityką i nie jest jego celem propagowanie „Spiskowej teorii dziejów”.

Activity (4)

You've already reviewed this. Edit your review.
1 hundred reads
1 thousand reads
Golarz Filip liked this
Paweł Paliński liked this

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->