Welcome to Scribd, the world's digital library. Read, publish, and share books and documents. See more
Download
Standard view
Full view
of .
Look up keyword
Like this
1Activity
0 of .
Results for:
No results containing your search query
P. 1
0_0luceaf_rul

0_0luceaf_rul

Ratings: (0)|Views: 17|Likes:
Published by Ana_Anutza

More info:

Published by: Ana_Anutza on May 28, 2012
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as PPT, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

05/28/2012

pdf

text

original

 
 
TEMA:,, CINE SUNT/SUNTEM?’’ TEMA:,, CINE SUNT/SUNTEM?’’ SUBTEMA:,,MIHAI EMINESCU-LUCEAFRUL
 Ă
SUBTEMA:,,MIHAI EMINESCU-LUCEAFRUL
 Ă
POEZIEI ROMÂNEŞTI’’ POEZIEI ROMÂNEŞTI’’ 
INSTITUTOR INSTITUTOR 
RUSU AFRONIA GABRIELA RUSU AFRONIA GABRIELA 
GRĂDINIŢAGRĂDINIŢA
,,MIHAI EMINESCU’’  ,,MIHAI EMINESCU’’ TG-JIU TG-JIU 
NIVEL INIVEL I
 
 
 ARGUMENT: ARGUMENT:
Fiind în preajma zilei de 15 ianuarie propun copiilor, deşi vârsta lor este preaFiind în preajma zilei de 15 ianuarie propun copiilor, deşi vârsta lor este preafragedă-3-4 ani-să desfăşurăm proiectul ,, Mihai Eminescu-poetul copiilor’’ pentrufragedă-3-4 ani-să desfăşurăm proiectul ,, Mihai Eminescu-poetul copiilor’’ pentrua-l omagia pe marele poet, mai ales că grădiniţa noastră îi poartă numele.a-l omagia pe marele poet, mai ales că grădiniţa noastră îi poartă numele.
 
 
DRAGI PĂRINŢI ,DRAGI PĂRINŢI ,
ÎN SĂPTĂMÂNA 12-16 IANUARIE VOMÎN SĂPTĂMÂNA 12-16 IANUARIE VOMDERULA PROIECTUL ,,MIHAI EMINESCU-DERULA PROIECTUL ,,MIHAI EMINESCU-prietenul copiilor’’ pentru că preşcolarii doresc săprietenul copiilor’’ pentru că preşcolarii doresc săafle mai multe informaţiidespre poet şi poeziileafle mai multe informaţiidespre poet şi poeziilescrise de el.Pentru ca activităţile pe care le vomscrise de el.Pentru ca activităţile pe care le vomdesfăşura să fie plăcute , vă rugăm să ne sprijiniţidesfăşura să fie plăcute , vă rugăm să ne sprijiniţicu materiale referitoare la poet: cărţi ,reviste, CD-cu materiale referitoare la poet: cărţi ,reviste, CD-uri cu filme etc.uri cu filme etc.VĂ MULŢUMIM ANTICIPATVĂ MULŢUMIM ANTICIPAT

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->