Start Listening

Angielski dla średnio zaawansowanych. Easy English: Część 6. W podróży (5 tematów konwersacyjnych na poziomie od A2 do B2 – Słuchaj & Ucz się)

Ratings:
1 hour

Summary

Chcesz swobodnie rozmawiać po angielsku?

Ucz się z kursem Easy English – to praktyczny kurs konwersacyjny, który rozwija umiejętność porozumiewania się w codziennych sytuacjach i pozwala bez trudu opanować język angielski na poziomie średnio zaawansowanym.

Dlaczego wybrać kurs Easy English?

To wyjątkowy kurs dla tych, którzy już się uczyli i ciągle mają problemy z mówieniem. Materiał każdej lekcji wprowadzany jest stopniowo:
• zaczniesz od powtórzenia podstawowych słów i zwrotów;
• rozwiniesz słownictwo w kontekście i nauczysz się, jak tworzyć poprawne gramatycznie zdania;
• sprawdzisz swoje umiejętności konwersacyjne w ćwiczeniach z lektorem;
• poznasz idiomy i wyrażenia potoczne, używane w codziennym języku.
Aby maksymalnie ułatwić naukę, lektor na bieżąco udziela wskazówek, wyjaśnia, jak stosować odpowiednie frazy i formy gramatyczne, a nagrane tłumaczenia wszystkich słów i zwrotów pozwalają bez problemu korzystać z kursu i zapamiętać poznane wyrażenia.
Jeżeli chcesz zapoznać się z tekstem kursu bądź śledzić go podczas słuchania, w każdej części znajdziesz plik PDF z możliwością wydrukowania tekstu.

Co zawiera kurs?

Część 6. W podróży obejmuje pięć tematów związanych z planowaniem i odbywaniem podróży, uczy nie tylko, jak atrakcyjnie spędzać czas na wakacjach, ale też rozwiązywać problemy pojawiające się w różnych sytuacjach. W tej części dowiesz się też, jak składać reklamację, dopytywać o szczegóły i możliwości, a także opisać wrażenia, jakie wywarły na Tobie odwiedzane miejsca.

1. W drodze / 2. Szukanie noclegu / 3. Na wakacjach / 4. Zwiedzanie i atrakcje / 5. Rozwiązywanie problemów

Kurs możesz też kupić w Pakiecie Angielski Easy English – Słuchaj & Ucz się: Części 1-6. (30 tematów konwersacyjnych na poziomie od A2 do B2)

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.