From the Publisher

See lihtne, lühike ja inspireeriv raamat, "vorp Akinwumi ja Juddie Passion paljastada ustavus ja võrratu armastus eesmärgil sõidetakse Jumalale Tema rikkalik halastus ja aeg-ajalt armu.

See on tõestisündinud lugu noormehest, kes tuli silmitsi surmaga lõppenud surmaga auto õnnetus, mis nõudis 4 elu, ta suri kaks korda ja tõsteti võimu ja armu Püha Vaimu.Mees täis aeg-ajalt armu, ta läks alla orgu varjus surma ja karta ei ole paha, oli tema kolju praguneb sisse restkaevude 6 tolli otsmiku luu tema otsmik, et parietaalrakkudes luu kogu õmblus ja piki ülemuse rida oma peaga.

Restkaevude peas oli umbes 4-5 cm sügavusele ja imekombel polnud kahju oma aju.Lahtine haav oli nii palju tükki purustatud metallist et hoida arstid ei tea, miks see inimene peaks elama ju.

Arstid olid šokeeritud, et see mees oli veel piisavalt verd jookseb tema soontes ja ei vaja vereülekannet operatsiooni pärast verejooksu pidevalt peast rohkem kui 4 tundi.

Mis siis saame öelda, et need, muud kui et ta on tõeline mees aeg-ajalt armu, kes oli salvestatud selleks Jumal eesmärgil.

Published: Juddie Passion on
ISBN: 9781476272283
List price: $5.22
Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
Availability for Aeg-ajalt Grace Salvestatud Purpose
With a 30 day free trial you can read online for free
  1. This book can be read on up to 6 mobile devices.
scribd