Yup, we’ve got that one

And more than one million more. Become a member today and read free for two weeks.

Read free for two weeks

Książka jest połączeniem pomiędzy ezoteryką i nauką poprzez badania, które mają być wykonane na podstawie niekonwencjonalnych źródeł informacji takich jak hipnoza i chaneling telepatyczny, oraz sprawdzenie ich za pomocą metod geofizycznych i wykopalisk. Treść książki dotyczy roli Wielkiej Piramidy w Gizie w ochronie Ziemi i ludzi przed możliwym kataklizmem, który niektórzy naukowcy przewidują na grudzień 2012 roku. W książce przedstawione są również hipotezy dlaczego Wielka Piramida została zbudowana, kto ją zbudował i w jakim celu.

Główne tematy zawarte w książce:

- Od maja 2001 roku posiadamy w Polsce wiedzę dotyczącą dokładnego położenia grobowca faraona, który budował Wielką Piramidę.
- Odkopanie mumii Faraona ma "otworzyć" Wielką Piramidę i ochronić ludzi i Ziemię przed skutkami naturalnych kataklizmów, które nam grożą i są przewidziane na grudzień 2012 roku.
- Wielka Piramida była zbudowana 6,500 lat temu, a nie 4,500 lat temu – jak twierdzi oficjalna egiptologia. Cheops (któremu przypisywana jest ta budowa) tylko remontował Piramidę 2000 lat później.
- Ludzie pomagali przy jej budowie. Głównym budowniczym była cywilizacja, o wiele bardziej zaawansowana technicznie niż nasza.
- Informacje uzyskiwane są poprzez sesje hipnotycznej regresji wieku. Dla uwiarygodnienia ich w sierpniu 2004 roku rozpoczęły się wykopaliska na górze Ślęża pod Wrocławiem.
- W książce chronologicznie opisane są zdarzenia, które doprowadziły w czerwcu 2005 roku do wyjazdu do Egiptu grupy osób, w celu wykonania badań dotyczących poszukiwania grobowca Budowniczego Wielkiej Piramidy i wejść do Wielkiego Labiryntu (opisanego przez Herodota 450 lat p.n.e.) w rejonie Nekropolii Hawarze.

Published: Andrzej Wojcikiewicz on
ISBN: 9781476401492
List price: $2.99
Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
Availability for Przebudzenie Cheopsa
With a 30 day free trial you can read online for free
  1. This book can be read on up to 6 mobile devices.

Be the first to review this title!

scribd