Start Reading

Yörünge Denge Teorisi “Evrensel Çözüm Reçetesi”

Ratings:
493 pages6 hours

Summary

Evrensel barış ve insanca yaşam labaratuvarını kuran. İnsanlık alemine 999 reçete değil, tek bir reçete yazan.Yedi bin yıllık savaş kangerenine evrensel teşhisi koyup, evrensel aşı projesini geliştiren evrensel doktor 1962 yılında Fransa’-nın Bordeaux şehrinde dünyaya geldi.
Yedi milyar insanlığın karanlık ve karmaşık, hasta-lıklar yumağına dönüşen kaderini değiştirmek için, yedi yaşında köyden ayrılarak, 1969 yılında evrensel barış ve insanca yaşam okuluna başladı. 38 yıl bu hayat okulu’nun tıp hukuk siyasal ve mimarlık bölümlerini 30 ülke, 300 yüz şehir, 3000 bin kişi ve 99 yörüngesiz kurum üzerinde yaptığı evrensel inceleme, araştırma, anket ve analiz sonucunda, yedi milyar insanlığın ve doğal dengenin bağrında kanayıp patlayan kangrenleşen, sömürü ve zulme dayalı yörüngesiz savaş teorisini; Evrensel eleştiri ve analiz katalizörüne koyarak, 99 derecede kaynatıp, evrensel barış teorisine dönüştüren. Bu teori ile, yedi milyar insanı değil, 1007 milyarı insanı en az yedi milyar yıl barış ve huzur içinde yaşatacaktır.
Yazar; Kapitalizm, Millitarizm, Kariyerizm kanserinin DNA şifresini çözen (7) milyarda bir insandır..

YÖRÜNGE DENGE TEORİSİ NEDİR?

1- Bireysel, dinsel, ırksal, sınıfsal, kıtasal bir çözüm değil, yörüngeli dengeli evrensel bir çözüm.
2- İnsanlığı ve doğal dengeyi bölüp parçalayıp yutan bir çözüm değil; insanlığı a’dan z’ye tedavi eden; doğal dengeyi a’dan z’ye tamir eden bir çözüm.
3- Güneşin, Dünyanın ve Ayın yönetim sistemi ile çarpışan ucube bir çözüm değil; Güneşin, ayın ve dünya-nın yörüngeli yönetim sistemine parelel işleyen bir çözüm.
4- Kariyer, para ve savaşın mikrobu ile işleyen bir çözüm değil; bir saniye veya bir milimetre bile yörünge-sinden şaşmadan kariyersiz, parasız ve savaşsız işleyen bir çözüm.
5- Sekiz milyar insanlığı kariyerist tansiyondan, kapitalist diyabetten, militarist kolesterolden öldüren; 9999 keskin virajlı, 9999 kırmızı ışıklı bir çözüm değil; ışıksız, virajsız, stressiz düz yörüngeli bir çözüm.
6- Bir milyar insanlığa göre, a’dan z’ye dizayn edilen yörüngesiz dengesiz hasta bir çözüm değil; 108 milyar insanlığa göre a’dan z’ye dizayn edilen yörüngeli dengeli/sağlıklı bir çözüm.
7- Yüz yıla, bin yıla, yüz bin yıla göre dizayn edilen bir çözüm değil; Kutsal güneşin sistemi baz alınarak, en az 8 milyar yıla göre a’dan z’ye dizayn edilen bir çözüm.
8- Sekiz milyar insanlığı, kapitalist militarist virüslerle sözde tedavi edip, bölüp parçalayan, kuduzlaştırıp öldüren bir çözüm değil; 8 milyar insanlığı kutsal güneş ananın yörünge denge ilacı ile tedavi edip iyileştiren, birleştiren, yücelten bir çözüm.
9- Çözüm reçetesi, insanlığın 6 bin yıllık yörüngesiz dengesiz bireysel, ırksal, dinsel ve sınıfsal teori denizine atılan bir çözüm taşıdır. Bu taşın dalgaları, 8 milyarlık insanlık denizine dalga dalga yayılacak bu denizi evrensel savaşların leş ve çamurlarından kurtarıp, evrensel barışın berak denizine dönüştürmeyi hedefler.

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.