Start Reading

Enigma e Dashurise Per Allahun Dhe Profetin

Ratings:
194 pages4 hours

Summary

Ky liber perbehet nga shkrime te ndryshme tè marra nè dorè duke pèrfituar nga vesa e intimitetit tè klimès sè njerèzve me kulturè tè lartè shpirtèrore, me qèllimin esencial per tè qèndisur nè zemra dashurinè per Allahun (xh.xh.) dhe profetin Muhammed (s.a.s.) dhe, kèshtu, per ta orientuar besimtarin nè rrugèn per tè arritur formimin e njè zemre tè pastèr.

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.