Find your next favorite book

Become a member today and read free for 30 days
Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja

Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja

Read preview

Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja

ratings:
1/5 (1 rating)
Length:
80 pages
30 minutes
Released:
Dec 22, 2014
ISBN:
9781311017314
Format:
Book

Description

„Jak zrobić kosmetyki - Złota kolekcja 101 SEKRETNYCH przepisów na kosmetyki, które sama zrobisz w zaledwie 5 minut i zaczniesz cieszyć się świetnym wyglądem! „

Zrobisz niektóre z kosmetyków dosłownie w 5 minut. Wszystko rozpisane Krok Po Kroku w banalny sposób, a ja poprowadzę Cię jak za rękę.

Ludzie (nie tylko kobiety) ciągle pytają się mnie, dlaczego zabiegi naturalne na ciało, skórę i włosy są tak skuteczne i korzystne?

Dlatego, że są AKTYWNE i DZIAŁAJĄ!

Receptury ze świeżych, naturalnych składników do pielęgnacji własnego ciała, w szybki i prosty sposób osiągniesz zamierzone rezultaty. I może nie zdajesz sobie sprawy ale naturalne produkty, owoce czy warzywa, posiadają SILNE WŁAŚCIWOŚCI ANTYOKSYDACYJNE, a czekają one na Ciebie na kuchennych półkach, szafkach, lodówce czy na okiennym parapecie.

Możesz już zaraz przekonać się na własnej skórze o ODMŁADZAJĄCEJ MOCY naturalnych składników, jakie drzemią możliwości. Taka siła drzemie właśnie w naturze!

Twoja skóra stanie się młodsza, zdrowsza i bardziej „ŻYWA”

Właściwości REGENERACYJNE i ODŻYWCZE zawarte w naturalnych składnikach, dadzą Ci świetny wygląd, prawda jest taka, że stosując sklepowe kosmetyki nie osiągniesz aż takich rezultatów.

Ebook Zawiera Aż 101 Zebranych W Jedną Całość Przepisów Na Kosmetyki Domowe! Zobacz Co Jest W Środku...

Receptury na toniki domowe

Dowiesz się jak zrobić toniki zmniejszające pory, oczyszczające twarz czy matujące. Na każdą potrzebę!

Receptury na maseczki domowe

Dla Ciebie cała kolekcja maseczek zwalczających problemy skórne, czy poprawiające ogólny wygląd i stan skóry. Dzięki nim pozbędziesz się tak niechcianego trądziku, poprawisz zdecydowanie kondycję „zmęczonej cery”, lub rozświetlisz twarz! Dzięki tym maseczkom zaczniesz łapać męskie spojrzenia. Skóra twarzy jest bardzo ważna!

Receptury na emulsje domowe

Dzięki tym emulsjom świetnie nawilżysz skórę, ponieważ domowe emulsje mają jedną ważną zaletę porównując do tych sklepowych – NIE WYSUSZAJĄ SKÓRY! Emulsją skutecznie oczyścisz skórę twarzy.

Receptury na kremy

Kupując ten E-book rozpoczniesz „kremową przygodę”. Stworzysz w moment dopasowane do siebie kremy przeciwzmarszczkowe bez względu na to, ile masz teraz lat. Ochronią Cię przed zmarszczkami oraz zredukują te już istniejące. Z łatwością stworzysz krem pod oczy czy matujący albo antyoksydacyjny.

Receptury na kosmetyki do włosów

Coś dla fanek pięknych włosów. Otrzymujesz ode mnie przepisy na kosmetyki do włosów, które są słabe, mają poniszczone końcówki lub ogólna kondycja Twoich włosów jest zła. Poprawisz ich kondycję, a naturalne kosmetyki nadadzą Twoim włosom prawdziwy blask i świetny wygląd! Co więcej, dostaniesz Sekretny przepis na lepszy porost włosów.

Receptury na kosmetyki do twarzy

Może nie zdajesz sobie sprawy z tego, że z naturalnych organicznych składników stworzysz także własne pomadki, róże do twarzy czy peelingi do usuwania naskórka. Wszystko Ci opisałam „co z czym się je” oraz jak i do czego.

Receptury na kosmetyki do ciała i do kąpieli

Lubisz zrelaksować się po ciężkim dniu pracy? Chcesz wyglądać dobrze przed wyjściem na imprezę? Mam dla Ciebie świetną opcję! Pokażę Ci jak zrobić kulki do kąpieli, jak przygotować upiększające kąpiele ale także relaksujące, jak stworzyć balsamy i peelingi do ciała. To wszystko możesz mieć.

Może jesteś alergikiem?? Mam też coś dla Ciebie! Opisałam jak zrobić w krótkim czasie naturalne mydła, które nie powodują alergii, bo zrobione są z... Sama się przekonaj...

Polish Edition

Więcej na :
ozdrowiedbam.pl
http://www.zapis.ozdrowiedbam.pl

Released:
Dec 22, 2014
ISBN:
9781311017314
Format:
Book

About the author

Jestem autorem zajmującym się głównie tematykami związanymi z dietetyką,zdrowiem oraz urodą, ponieważ są to moje dziedziny, na które przeznaczam bardzo wiele czasu. Chcę dzielić się tą wiedzą z Tobą! Będę wdzięczny za pozostawione komentarze.

Related to Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja

Related Books

Book Preview

Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja - Przemysław Bara

„Jak zrobić kosmetyki - Złota Kolekcja 101 SEKRETNYCH Przepisów Na Kosmetyki, Które Sama Zrobisz w 5 minut! „

Domowe kosmetyki

„Smashwords Edition"

Copyright © by ozdrowiedbam.pl, rok 2014

Tytuł: „Jak zrobić kosmetyki - Złota Kolekcja 101 SEKRETNYCH Przepisów Na Kosmetyki, Które Sama Zrobisz W Zaledwie 5 Minut!"

E-mail: ozdrowiedbam@gmail.com

Wydanie I

Data: 21 grudzień 2014

www.ozdrowiedbam.pl

http://www.zapis.ozdrowiedbam.pl

To NIE jest darmowa publikacja

Zakup tego e-booka, zgodnie z prawem polskim zobowiązuje Cię byś zatrzymał jedną kopię na swoim komputerze, lub jako zabezpieczenie: Na dysku CD, lub innym nośniku danych. Masz również prawo do wydrukowania niniejszej publikacji w jednym egzemplarzu.

Możesz również wydrukowany egzemplarz podarować wybranej osobie tak, jak w przypadku zwykłej książki. Drukowanie w więcej niż jednym egzemplarzu ― lub dystrybucja w wersji elektronicznej bez zgody autora ― jest złamaniem prawa polskiego i grozi wysoką karą pieniężną, zgodnie z postanowieniami kodeksu prawnego.

Historia kosmetyki w pigułce

Przez wiele lat kosmetyki ewoluowały, były udoskonalane i stawały się bardziej przyjazne dla zdrowia osób je używających. Nie zmieniło się tylko jedno. Nadal służą one do upiększania naszego zewnętrznego wyglądu.

Pochodzenie słowa „kosmetyka nie jest dokładnie wyjaśnione. Różne źródła podają różne informacje. Słowo to może być utożsamiane z greckim „kosmeter, które oznaczało młodą niewolnicę zajmującą się porządkiem. Kosmeter natomiast wywodziło się ze słowa „kosmeticos, co oznaczało „upiększający. W starożytnym Rzymie kosmetami nazywano niewolników zajmujących się masażem w łaźniach.

Starożytny Egipt

W starożytnym Egipcie bardzo dużą wagę przywiązywano do wyglądu zewnętrznego. Już wtedy stosowano wiele specyfików mających na celu zachowanie urody jak najdłużej. Kanonem kobiecego piękna w tamtych czasach była Nefretete – w języku Egipcjan oznaczało to Piękna, która nadeszła. Była ona żoną faraona Echnatona. Miała smukłą sylwetkę, wąskie biodra oraz długie nogi. Ponadto dzięki dobrze zachowanej rzeźbie popiersia Nefretete, wiemy dziś jak bardzo dbano wtedy o wygląd zewnętrzny. W palącym słońcu używano w zależności od mody pudrów z jasną ochrą lub złocistą farbą. Miało to na celu zarówno ochronę skóry przed promieniami słonecznymi, jak też wyróżnieniem się wśród ludzi.

Jasna skóra utożsamiana była z delikatnością a dodatkowy makijaż podkreślał piękno zamożnych Egipcjanek. Ciemna skóra była oznaką biedoty. Do ochrony skóry używano również różnego rodzaju olejów i wosków. Ówczesna znajomość metod upiększania ciała była bardzo duża. Kosmetyka była przejawem wytwornego stylu życia, dlatego kosmetyków używały wyłącznie osoby zamożne a wszelkie zabiegi wykonywali niewolnicy. 

Egipcjanki aby uwydatnić swój wygląd malowały oczy czarnym lub zielonym barwnikiem np. czarnym galenitem, aby kształtem przypominały migdał. Barwnik nakładano cienkim patykiem zwilżonym wodą. W skład barwnika wchodziły wyłącznie naturalne komponenty na bazie związków ołowiowych lub malachitu. Miały one oprócz upiększania kobiet również rolę leczniczą, ponieważ łagodziły podrażnienia oczu związane z silnym słońcem i pustynnym piaskiem. Działały również bakteriobójczo. Usta malowano na kolor pomarańczowy lub jaskrawo czerwony. Stosowano szminki z tłustych past cynobrowych, które przechowywano w wydrążonych łodygach roślin. Łodygi te były bardzo użyteczne, ponieważ pasty można było wyciskać jak z tubki. Używano również maseczek na twarz.

W starożytnym Egipcie dużą wagę przywiązywano do higieny osobistej. Stosowano specyfiki zawierające substancje odtłuszczające oraz pieniące. Znane Egipcjanom były również pasty złuszczające naskórek oraz zapobiegające powstawaniu zmarszczek. Zamożne Egipcjanki zażywały kąpieli w mleku – tak jak np. Kleopatra.

Starożytny Rzym i Grecja

Podobnie jak w starożytnym Egipcie, greczynki malowały oczy i usta. Makijaż był jednak delikatniejszy.  Kobiety stosowały kremy wybielające skórę oraz pudry, ponieważ również tam ceniono jasną cerę. Oczy cieniowano ciemnym węglem. Do wszelkich zabiegów również angażowano niewolników.

Kult piękna intensywnie rozwinął się w starożytnym Rzymie. Powstawały tam liczne łaźnie. Były one miejscem, w którym mieszkańcy Rzymu zażywali kąpieli. Było to również miejsce spotkań towarzyskich. Higiena osobista była dla rzymian bardzo ważna. Brano wonne kąpiele, nacierano ciało maściami i olejkami. Kosmetyków używano do

You've reached the end of this preview. Sign up to read more!
Page 1 of 1

Reviews

What people think about Jak zrobic domowe kosmetyki zlota kolekcja

1.0
1 ratings / 0 Reviews
What did you think?
Rating: 0 out of 5 stars

Reader reviews