Find your next favorite book

Become a member today and read free for 30 days
Codzienne inspiracje

Codzienne inspiracje

Read preview

Codzienne inspiracje

Length:
47 pages
17 minutes
Publisher:
Released:
Apr 10, 2015
ISBN:
9781507107461
Format:
Book

Description

Opis książki:

W dzisiejszych czasach w Internecie można znaleźć wiele twierdzeń, które zdają się być mądre, prawdziwe i wskazujące dobry kierunek. Nic one jednak nie znaczą, jeśli aktywnie ich nie zastosujesz. Twoje życie nie ulegnie zmianie jeśli każdego dnia nie wprowadzisz w życie nowych i ulepszonych przemyśleń.

Moja praca polega na pokazaniu jak krok po kroku zmienić mój i Twój sposób myślenia. Odnosi się ona również do wyższych koncepcji Wszechświata, łącząc Jednostkę ze Świadomością Wszechświata; pamiętając, że wszyscy jesteśmy Jednością.

Ukazuję zupełnie inne i praktyczne podejście, do przyjęcia przez każdego kto ma szczerą chęć ulepszenia swojego życia i otoczenia. Mówię o zastosowaniu a nie stwierdzeniu prawdy. Nieważne jak często powtarzasz jakieś stwierdzenie, możesz być pewny, że nie sprawdzi się dopóki nie wprowadzisz go w czyn. Być może myślisz, że znasz Prawa Wszechświata i rozumiesz niektóre idee 4 wymiaru-… ale co wtedy?

Wiarygodność i zrozumienie wynika z doświadczenia. Udowadniania sobie, że Prawa działają i w jaki sposób działają. Aby znaleźć Prawdę potrzeba Zaangażowania. „Szukajcie a znajdziecie” – to potrzeba silnego pragnienia aby zrozumieć dzieło Życia. Potrzeba przekonania do uczenia się, nauczania i ciekawości.

Wszyscy jesteśmy uczniami i nauczycielami. Uczymy się od siebie nawzajem. W innych widzimy to co podziwiamy lub odrzucamy, w zależności od tego czego chcemy się nauczyć. Najważniejsze jest aby poznać tę prawdę i użyć tego cennego narzędzia w samodoskonaleniu.

Publisher:
Released:
Apr 10, 2015
ISBN:
9781507107461
Format:
Book

About the author


Related to Codzienne inspiracje

Related Books

Book Preview

Codzienne inspiracje - Ulrike Maria

język

„Pozwól rozbłysnąć swojej gwieździe! Pozbądź się ograniczeń, wątpliwości i strachu. Wejdź w strefę gdzie wszystko jest możliwe. To Twój naturalny stan, Twoje duchowe dziedzictwo. Przyjmij je i pokochaj z całego serca."

Codzienne inspiracje

Cytaty i pytania

ULRIKE

––––––––

Wszystko zależy od Ciebie. Możesz być szczęśliwy bądź smutny, pełen entuzjazmu lub zniechęcenia. Możesz być silny lub słaby. Zacznij myśleć coraz częściej o pozytywnych wartościach a Twój mózg zacznie je w Tobie i dla Ciebie rozwijać. Myśl bardziej zdecydowanie o odwadze, sile i pewności siebie. Oczekuj dobra, pokoju, miłości, radości i przeżywaj je. Śpij z nimi, jedz z nimi, spaceruj z nimi i bądź nimi.

**

„Pozytywne myślenie produkuje miłe sny!"

**

„Uzdrawianie duszy naturalnie uzdrowi Twój portfel."

**

„Poprawa myślenia krok po kroku jest jak siłownia zdrowia psychicznego.

Twoje mięśnie myślenia stają się coraz mocniejsze."

**

„Kiedy nachodzi Cię strach, pamiętaj że wszystko będzie dobrze.

Musisz jedynie uznać istnienie Wszech-Dobra.

Żyj nadzieją i pewnego dnia zrozumiesz, że nie było powodu do strachu."

**

„Wyznaczaj cele i patrz w przyszłość zamiast kurczowo trzymać się przeszłości, działaj z nadzieją i odwagą, realizuj swoje marzenia... Jaka jest Twoja wizja przyszłości?"

**

„Pomyśl o równowadze w Twoim życiu. Czy tylko zajmuje Cię praca i domowe obowiązki? Czy też znajdujesz również czas na zabawę, śmiech i odpoczynek? Czy zdarza Ci się spędzać czas samemu ze sobą? Pomyśl nad tym i zobacz co możesz zmienić aby tę równowagę uzyskać."

**

„Rozwiń swoją

You've reached the end of this preview. Sign up to read more!
Page 1 of 1

Reviews

What people think about Codzienne inspiracje

0
0 ratings / 0 Reviews
What did you think?
Rating: 0 out of 5 stars

Reader reviews