Enjoy millions of ebooks, audiobooks, magazines, and more

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Çocuğumun Başarı Sırrı

Çocuğumun Başarı Sırrı

Read preview

Çocuğumun Başarı Sırrı

ratings:
1/5 (1 rating)
Length:
232 pages
1 hour
Publisher:
Released:
Dec 29, 2015
ISBN:
9781311958754
Format:
Book

Description

Çocuğumun Başarı Sırrı kitabı, uzun yıllar aldığım bütünsel – holistik çocuk eğitimi derslerimden 20’den fazla yabancı kitabın kısa özetlerinden oluşmaktadır. Kitabımda kısa özetlerle çocuğunuzu çok iyi yetiştirirken, BAŞARI’nın SIRRI’nı da keşfedeceksiniz.
Aile – okul - çocuk ilişkisinin her türlü konusuna eğilen kitabımda, BAŞARI’nın SIRRI’nı hiç ama hiç beklemediğiniz bir yerde bulacaksınız. SIRRI bulduğunuz andan itibaren hayatınız değişecek, hem kendinizi hem çocuğunuzu artık başka göreceksiniz. SIR size yepyeni bir dünyanın kapılarını açacaktır.
Kitap elinizde artık.....
Aydınlık, mutlu, neşeli bir dünyanın kapılarını açtınız bile. :)

Publisher:
Released:
Dec 29, 2015
ISBN:
9781311958754
Format:
Book

About the author

Gizel Hazan (Ender) TED Ankara Koleji ve Boğaziçi Üniver-sitesi ilk bilgisayar programcılığı mezunlarındandır. O yıllarda merak sardığı Yoga konusunu yıllar içinde devamlı geliştirmiştir. İzmir’de evlendikten sonra çalışma hayatında bankacılık ve bil-gisayar öğretmenliğinin yanı sıra, çocuk psikolojisi konusunda da, Holistic (Bütünsel) çocuk psikologu diplomaları almış, Uzakdoğu bilgilerini de sürekli geliştirmiş, Reiki Master olduktan sonra, yaşam onun önüne, yıllarca korkudan yaklaşamadığı sokak hayvanlarını çıkartmış, uzun yıllar onların yaşam hakları için mücadele vermiştir. İyi bir aile yaşamına da önem veren Gizel Hazan, Ziraat doktoru eşine, İzmir’de yazılan ilk mesleki bilgisayar programlarında destek olmuştur. New York’da psikoloji doktorası yapan kızı ve Oxford Üniversitesi mezunu oğlunu da, zorlu okul yıllarında ruh ve beden sağlığı dengeli gençler olarak yetişmelerine gayret etmiştir. Kendi çocuklarının yanı sıra, bilgisayar öğrencilerinin pek çoğuna “kişisel gelişim” dersleri vermeyi ihmal etmemiş, mutlu, sağlıklı, neşeli kişiler olarak yaşam yolunda ilerlemeleri için elinden geleni yapmıştır. Gizel Hazan, betonlarla kaplanan şehirlerimizde insanların be-den ve ruh sağlığının bozulduğuna inandıktan sonra, İzmir’e yakın Urla ilçesine eşi, “iki ayak” ve “dört ayak” çocukları (kedi-köpekleriyle) yerleşmiştir. Urla’da, diğer insanların da güzel ha-vadan yararlanması için “GAYRİMENKUL OFİSİ” açmıştır. Bu kitaptaki bilgiler, 1 yıl süresince, emlak dükkanına gelen müşterilerden oluşan bir demet örnek konudur. Hepsi yaşanmış durumlardır ve pek çok ailede de yaşanmaya devam etmektedir. Herkesin kendi evinde mutlu, sağlıklı bir yaşam sürmesi dileğiyle.. Author of "YENİ EVİM HARİKA", Gizel Hazan 2014


Related to Çocuğumun Başarı Sırrı


Reviews

What people think about Çocuğumun Başarı Sırrı

1.0
1 ratings / 0 Reviews
What did you think?
Rating: 0 out of 5 stars

Reader reviews