Enjoy millions of ebooks, audiobooks, magazines, and more, with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Sztuka Obdarowywania Mężczyzn
Sztuka Obdarowywania Mężczyzn
Sztuka Obdarowywania Mężczyzn
Ebook60 pages46 minutes

Sztuka Obdarowywania Mężczyzn

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Drogie Panie. Sztuka Obdarowywania Mężczyzn polega na dawaniu...

Ale nie mam na myśli skarpetek, T-shirtów, golarek, gadżetów czy kosmetyków...

Nie, nie! Mam na myśli emocje! Faceci kochają EMOCJE!

Alkohol? Kosmetyki? Portfel?

To powszechne i nudne! Zgodzisz się? W ten sposób wywołasz u niego tylko sztuczny uśmiech grzeczności, a sama zaprezentujesz się, jako nudna, typowa kobieta bez fantazji niewiedząca czego pragną faceci. W dodatku takie prezenty zostaną szybko zapomniane.

Więc jak sprawić, aby on pamiętał tą chwilę do końca życia?

Odpowiedź jest bardzo prosta, a Ty nie musisz wydawać ogromnej ilości pieniędzy lub znać czarnej magii. Wystarczy, że połączysz poniższe elementy w całość.

- Kreatywny prezent, którego nigdy wcześniej nie dostał
- Wyjątkową atmosferę, którą będzie czuł tylko przy Tobie
- Odpowiednią chwilę, aby zaskoczyć go w momencie, gdy się tego najmniej spodziewa
- Oryginalny sposób wręczenia, jakiego jeszcze nie przeżył

To cztery elementy gwarantują mu niesamowite przeżycia i sprawiają, że nawet najmniejszy drobiazg nabierze ogromnej wartości w jego oczach.
Więc co znajdziesz w tej publikacji?

- Jakie prezenty działają, a jakie nie działają?
- Jak zamienić zwykły prezent w taki, który go zaskoczy, utkwi w jego pamięci na zawsze lub sprawi, że on poczuje się naprawdę wartościowym mężczyzną?

- Jak dawać prezenty, aby spotęgować radość z ich otrzymania?

- Jakich prezentów powinnaś unikać?

- Jak go zaskakiwać, aby wywołać najwięcej przeżyć?

Co zyskasz po zastosowaniu wskazówek, rad i pomysłów, które zaraz odkryjesz?

- Przestaniesz tracić swoje pieniądze na drogie i nietrafione podarunki, które do niczego nie prowadzą.

- Przestaniesz marnować swój cenny czas i zawracać sobie głowę szukaniem pomysłu na prezent dla faceta.

- Wywołasz w nim niesamowite emocje skojarzone z Tobą.

- W waszym związku pojawią się nowe emocje i wspomnienia, o których Twój facet marzy

- Pozbędziesz się frustracji, problemów, stresu w związku z poszukiwaniem idealnego prezentu.

Pomysły na prezent i zaskakujące gesty zawarte w tej książce będziesz mogła wykorzystać z okazji:

- urodzin
- imienin
- Dnia Chłopaka
- Dnia Zakochanych
- rocznicy Waszej znajomości
- bez okazji, w zwykły dzień, aby po prostu sprawić mu przyjemność

Ale to nie jeszcze nie wszystko. Wraz ze "Sztuką Obdarowywania Mężczyzn" otrzymasz 2 niespotykane bonusy.

Bonus 1

24 Miłosne Kupony, które będziesz mogła dołączyć do prezentu dla niego, czyniąc go w ten sposób jeszcze bardziej oryginalnym i wyjątkowym lub wręczyć je bez okazji.

Bonus 2

24 Sexy Kupony na różne przyjemności, dzięki którym będziesz mogła w ciekawy sposób dodać do Waszych relacji trochę pikanterii i zmysłowości.

Życzę Ci wiele radości z obdarowywania swojego Mężczyzny.Grzegorz Gomółka

Pasjonat rozwoju osobistego i wdrażania w życie dziwnych projektów. Z wykształcenia Inżynier Budowy. W mojej bardzo krótkiej karierze zdążyłem cztery razy rzucić pracę, o której większość ludzi marzy, rezygnując ze służbowego mieszkania, samochodu i wielu przywilejów, które wpisane są w moją branżę. Wszystko po to by realizować i wdrażać w życie swoje wizje i pomysły.

Kiedyś stres związany z odpowiedzialną pracą wyrywał mnie rano z łóżka, a wieczorem nie pozwalał zasnąć. Dlatego postanowiłem to zmienić. Teraz to nowe pomysły, domagające się natychmiastowej realizacji nie pozwalają mi się wyspać.

Choć tematyką rozwoju osobistego i relacji interesuję się od dawna, to pierwszą moją publikację wydałem dopiero w 2013 roku tuż przed Walentynkami. Była to „Sztuka Obdarowywania Kobiet”. Okazała się ona hitem i w ciągu tygodnia sprzedałem ponad 300 egzemplarzy. Natomiast w tym roku przyszedł czas na kolejną publikację w tej tematyce, czyli „Sztukę Obdarowywania Mężczyzn” - coś dla Pań.

W między czasie realizuję jeszcze kilka innych projektów związanych z szeroko pojętym rozwojem osobistym, związkami, komunikacją i relacjami damsko-męskimi. Pracuję i tworzę wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, co
LanguageJęzyk polski
Publishere-bookowo.pl
Release dateFeb 25, 2014
ISBN9788378592969
Sztuka Obdarowywania Mężczyzn
Read preview

Read more from Grzegorz Gomółka

Related to Sztuka Obdarowywania Mężczyzn

Related ebooks

Reviews for Sztuka Obdarowywania Mężczyzn

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

  Book preview

  Sztuka Obdarowywania Mężczyzn - Grzegorz Gomółka

  niego

  Wstęp

  Wręczanie prezentów to jeden ze sposobów, aby wyrazić miłość, szczęście, zadowolenie, wdzięczność. Dzięki różnego rodzaju podarunkom możemy wzmocnić nasze relacje z kimś, kogo kochamy. Chcielibyśmy, aby nasz prezent był jedyny w swoim rodzaju i maksymalnie uszczęśliwił obdarowaną osobę. W związku z tym, przed każdą zbliżającą się okazją, kilka razy w roku, z pewnością zadajesz sobie w kółko te same pytania. Co tym razem powinnam kupić? Jak mogłabym go zaskoczyć? Często jednak tracisz tylko swój czas, nie znajdując satysfakcjonującej odpowiedzi.

  Najczęściej zdarza się, że z wyborem podarunku czekamy do ostatniej chwili. Wiadomo jednak, że pośpiech jest złym doradcą. W efekcie marnujesz swoje pieniądze, kupując prezent, który nie jest w żaden sposób wyjątkowy. Zostaje on szybko zapomniany lub trafia na dno pudła przygnieciony innymi nieudanymi podarunkami.

  Wybór odpowiedniego prezentu dla mężczyzny to zadanie, które spędza sen z powiek wielu Kobietom. Najlepiej widać to na forach internetowych, gdzie tysiące Pań zastanawia się „Co mu kupić?, „Jak go zaskoczyć? Na te prośby i pytania odpowiadają głównie kobiety, których mężczyźni za każdym razem wyrażali swój zachwyt podarunkami. Ale czy to był szczery zachwyt, czy tylko sztuczny uśmiech radości?

  Tak naprawdę nie jest to takie trudne. Nie musisz znać czarnej magii, aby zaskoczyć swojego ukochanego niesamowitym podarunkiem. Wystarczy odrobina chęci i kreatywnego myślenia, aby sprawić mu niespo-dziankę, której nie zapomni do końca życia.

  Książka, którą czytasz, skierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą raz na zawsze pozbyć się problemów, frustracji i zakłopotania podczas prób obdarowywania swojego faceta – chłopaka, narzeczonego, męża. Przedstawię Ci w niej zasady wyboru idealnego prezentu oraz wiele cennych wskazówek związanych ze sztuką dawania. Oprócz tego znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na zaskoczenie swojego partnera bez względu na okazję. Dzięki zapoznaniu się z nimi, rozwiniesz swoją wyobraźnię i kreatywność do poziomu o jakim wcześniej mogłaś tylko pomarzyć – gwarantuję!

  Z tą książką niejednokrotnie będziesz sprawiała ogromną przyjemność mężczyźnie, którego kochasz. Uświadomisz sobie, na jak wiele sposobów możesz go obdarować. W wyniku tego Wasz związek znajdzie się na zupełnie nowym poziomie. Zagości w nim wiele pozytywnych emocji, szczerych uśmiechów oraz wspaniałych wspomnień. Wyrwij swojego faceta z szarości codziennego życia i stań się w jego oczach jeszcze bardziej atrakcyjną i wyjątkową kobietą, której pragnie i pożąda każdego dnia w swoich snach, myślach i marzeniach.

  Przyjemnej lektury!

  I. Zasady wyboru prezentu

  Zanim rozpoczniesz poszukiwanie idealnego, zaskakującego i jedynego w swoim rodzaju prezentu, chcę zapoznać Cię z kilkoma zasadami. Są to reguły, które pomogą Ci dokonać odpowiedniego wyboru. Im więcej zasad spełni Twój podarunek, tym bardziej będziesz w stanie uszczęśliwić swojego ukochanego.

  Zasada inwestycji

  Idealny prezent powinien być pewnego rodzaju inwestycją. Zanim coś kupisz zadaj sobie pytanie, czy dzięki niemu Twój facet coś zyska? Czy zmieni się jego życie na lepsze? Czy wpłynie on pozytywnie na jego rozwój lub samopoczucie? Wręczenie mu karnetu na siłownię, podczas, gdy ma nadwagę, sprawi, że poczuje się jeszcze gorzej.

  Zasada emocji

  Postaraj się, aby Twój prezent maksymalnie

  Enjoying the preview?
  Page 1 of 1