Find your next favorite book

Become a member today and read free for 30 days
Poradnik pozytywnego myślenia

Poradnik pozytywnego myślenia

Read preview

Poradnik pozytywnego myślenia

Length:
61 pages
38 minutes
Publisher:
Released:
May 26, 2015
ISBN:
9788378594970
Format:
Book

Description

„Poradnik pozytywnego myślenia” to książka na prezent i na każdą okazję, skandalizująca, ale zabawna, niepoprawna, jednak komiczna, nieustępliwa, mimo to przewrotna, bezwzględna, a przy tym swawolna, nieprzyzwoita, choć groteskowa, wulgarna i dowcipna, szokująca, buntownicza, jątrząca, karygodna, irytująca, kontrowersyjna, krytyczna, śmiała, prowokująca, frywolna, gorsząca, bezwstydna, niepoprawna politycznie i dozwolona od lat 18. Posiada tyle samo wad, co zalet, tyle samo poprawności, co błędów i powoduje tyle samo zażenowania, co uśmiechu. Nadaje się jako chwila rozrywki i zapomnienia oraz jako podręcznik umiejętności samodzielnego myślenia. Warta polecenia każdemu, kto ceni sobie dobry humor połączony z błyskotliwym dowcipem zwieńczonym nutką arogancji, impertynencji i złośliwości.

Publisher:
Released:
May 26, 2015
ISBN:
9788378594970
Format:
Book

About the author


Related to Poradnik pozytywnego myślenia

Related Books

Book Preview

Poradnik pozytywnego myślenia - Piotr Lewandowski

PIOTR LEWANDOWSKI

PORADNIK

POZYTYWNEGO MYŚLENIA

© Copyright by

Piotr Lewandowski & e-bookowo

Grafika na okładce: obraz Piotra Kamieniarza: „Piotruś Pan II".

Projekt okładki:

Piotr Lewandowski

ISBN 978-83-7859-497-0

Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo

www.e-bookowo.pl

Kontakt: wydawnictwo@e-bookowo.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kopiowanie, rozpowszechnianie części lub całości

bez zgody wydawcy zabronione

Wydanie I 2015

Konwersja do epub A3M Agencja Internetowa

Wprowadzenie

„Poradnik pozytywnego myślenia" to książka na prezent i na każdą okazję, skandalizująca, ale zabawna, niepoprawna, jednak komiczna, nieustępliwa, mimo to przewrotna, bezwzględna, a przy tym swawolna, nieprzyzwoita, choć groteskowa, wulgarna i dowcipna, szokująca, buntownicza, jątrząca, karygodna, irytująca, kontrowersyjna, krytyczna, śmiała, prowokująca, frywolna, gorsząca, bezwstydna, niepoprawna politycznie i dozwolona od lat 18. Posiada tyle samo wad, co zalet, tyle samo poprawności, co błędów i powoduje tyle samo zażenowania, co uśmiechu. Nadaje się jako chwila rozrywki i zapomnienia oraz jako podręcznik umiejętności samodzielnego myślenia. Warta polecenia każdemu, kto ceni sobie dobry humor połączony z błyskotliwym dowcipem zwieńczonym nutką arogancji, impertynencji i złośliwości.

Ta mała książeczka stanowi zestawienie autorskiego zbioru aforyzmów i jest przeznaczona dla każdego, kto zamierza samodzielnie dziwić się światem. Jako poradnik, zawłaszcza sobie prawo wytyczania nowych torów poznawania rzeczywistości, spoglądania na świat z innej, nieznanej wcześniej perspektywy. Jej podstawowym zadaniem jest zachęcić czytelnika do stawiania sobie pytań i udzielania na nie, nawet najbardziej abstrakcyjnych, odpowiedzi. Świat, który nas otacza, rządzi się określonymi prawidłowościami i tylko nieliczni są w stanie je dostrzec. Dlatego każda uwaga, prezentująca daną zależność, właściwość, bądź nieregularność, jest

You've reached the end of this preview. Sign up to read more!
Page 1 of 1

Reviews

What people think about Poradnik pozytywnego myślenia

0
0 ratings / 0 Reviews
What did you think?
Rating: 0 out of 5 stars

Reader reviews