Start Reading

Антуанетта та П'єретта ідуть на війну

Ratings:
420 pages2 hours

Summary

Незвичайний наївний роман, де любов переплітається з дружбою. Секс - веселий та заплутаний, немов би крутиться на каруселі дражливого еротизму.

Зима 1672 року: в маленькому та забутому селищі десь у Лотарінгії, дві бідні дівчини, Антуанетта та П'єретта, подруги на все життя, змушені піти на вбивство двох драгунів французької армії - яка як раз перебуває в воєнному стані проти Голландії - щоби врятувати свій найбільший скарб - свою стару корову.

Подвійне вбивство як-би завершує собою низку інших нескінченних неприємностей: голод, нещасні шлюби, насильства, безперервні напади ....- і дві молоді дівчини вирішують покласти край усьому цьому - кардинально змінити своє життя, надівши мундири убитих ними солдат Людовика XIV.

Блискавичне рішення - і довге волосся пропадає, і молоді груди заховані під тісними пов'язками.

І так починається драматична подорож Антуана де Есперанса та П'єра ле Жанесса: чудовий романс в стилі бароко про військові пригоди, про любов двох наших імпровізованих героїнь поруч з князями і королями, повіями та мушкетерами.

Дві жінки, випадкові драгуни - являються головними героями незабутньої розповіді рафінованої літератури; з віртуозною іронією та дотепною легкістю він нам розповідає маленьку історію, запозичену з історії великих.

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.