Start Reading

Я, ти і наш мальований і немальований Бог (Ja, ti і nash mal'ovanij і nemal'ovanij Bog)

Ratings:
192 pages4 hours

Summary

Переможець конкурсу «Коронація слова - 2016»

Роман засновано на реальних подіях 1941–1945 років

Драматична та зворушлива сімейна сага, що пробуджує віру в добро та милосердя. Напружений сюжет роману зачарує вас і змусить читати, не відриваючись.

Коли у гамірний Львів, де поряд жили вірмени і поляки, українці і євреї, прийшла страшна війна, родині маленької Міри дивом вдалося врятуватися з гетто. Її з матір’ю та сестрою визволяє селянин, на чию померлу доньку Мар’яну вона так дивовижно схожа. Тепер її життя – у темному підвалі, з іграми на нічному сільському кладовищі, у постійній небезпеці… Вона чекає на кожну нову весну, що приходить до єврейської родини з християнськими пасками, і просить подарувати на день народження сонце… ( Peremozhec' konkursu «Koronacіja slova - 2016»

Roman zasnovano na real'nih podіjah 1941–1945 rokіv

Dramatichna ta zvorushliva sіmejna saga, shho probudzhuє vіru v dobro ta miloserdja. Napruzhenij sjuzhet romanu zacharuє vas і zmusit' chitati, ne vіdrivajuchis'.

Koli u gamіrnij L'vіv, de porjad zhili vіrmeni і poljaki, ukraїncі і єvreї, prijshla strashna vіjna, rodinі malen'koї Mіri divom vdalosja vrjatuvatisja z getto. Її z matіr’ju ta sestroju vizvoljaє seljanin, na chiju pomerlu don'ku Mar’janu vona tak divovizhno shozha. Teper її zhittja – u temnomu pіdvalі, z іgrami na nіchnomu sіl's'komu kladovishhі, u postіjnіj nebezpecі… Vona chekaє na kozhnu novu vesnu, shho prihodit' do єvrejs'koї rodini z hristijans'kimi paskami, і prosit' podaruvati na den' narodzhennja sonce…)

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.