Start Reading

Utracone Ziemie: Zmierzch Epoki, #2

Ratings:
341 pages4 hours

Summary

Wszyscy są przekonani, że dziewięcioletnia Holly zginęła, broniąc przełęczy w Wysokich Alpach. Wtem jednak Carter zaczyna znów słyszeć jej głos.

Przysypana śniegiem i sparaliżowana Holly zostaje w końcu odnaleziona, nie przez swoich przyjaciół jednak, lecz przez Złego, który zamierza ją wykorzystać do swoich mrocznych celów.

Carter jest przytłoczony poczuciem winy za pozostawienie przyjaciółki na pastwę losu. W głowie cały czas słyszy jej rozpaczliwe wołanie o pomoc oraz ratunek przed największym złem, jakie widział świat. Postanawia, że wbrew wszelkim przeciwnościom ocali duszę Holli i za wszelką cenę sprowadzi jej ciało do domu. Na poszukiwania wyrusza wraz z Vinem i Nazem, członkami ludu Śnieżnych Niedźwiedzi obdarzonych zdolnością przemiany w zwierzęta. Nie mają jednak jeszcze pojęcia, z czym przyjdzie im się zmierzyć, i że wyprawa, na którą wyruszyli okaże się najbardziej zabójcza ze wszystkich dotychczasowych.

Carter, Vin i Naz zrobią wszystko co w ich mocy by uratować Holly przed mrokiem, ale czy uda im się ją odnaleźć, nim będzie za późno?

Read on the Scribd mobile app

Download the free Scribd mobile app to read anytime, anywhere.