Enjoy millions of ebooks, audiobooks, magazines, and more, with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Letnicy 1: Historia Solbjørg - opowiadanie erotyczne
Letnicy 1: Historia Solbjørg - opowiadanie erotyczne
Letnicy 1: Historia Solbjørg - opowiadanie erotyczne
Ebook34 pages27 minutes

Letnicy 1: Historia Solbjørg - opowiadanie erotyczne

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Solbjørg Viig ma prawie 40 lat i kończy właśnie karierę primabaleriny. Ona i jej mąż Ulf, pastor lokalnej parafii, wyjeżdżają razem do domku letniskowego nad Morzem Północnym, żeby świętować początek nowego etapu w ich wspólnym życiu, w którym najważniejsze miejsce zajmie teraz spokojne życie rodzinne. Ale Ulf jest nieobecny i wycofany, a Solbjørg nie czuje się szczęśliwa. Gdy zdarza jej się wypadek na plaży, poznaje lekarza Jensa Svarta i wkrótce odkrywa, że miłość może mieć zupełnie inne oblicze i dawać znacznie więcej rozkoszy, niż wskazywało na to jej dotychczasowe doświadczenieMieszkańcy pięknych, dziedziczonych z pokolenia na pokolenie domków letniskowych pod Szarą Wydmą oddychają unoszącym się znad Morza Północnego powietrzem i rozkoszują się słońcem, tak samo jak od dawna miały w zwyczaju robić ich rodziny. Teraz jednak jest koniec lat sześćdziesiątych. W powietrzu czuć niepokój oraz niepewność jutra i dochodzi do niespodziewanych napięć. Nie sposób zarazem oprzeć się niosącej przemianę sile erotyki. Życie letników wchodzi tu na zupełnie inne tory: odkrywają nowe formy seksu, budują nowe związki i wybierają nowe, nieznane im dotychczas drogi życiowe.Letnicy to seria opowiadań składająca się z sześciu części.
LanguageJęzyk polski
PublisherLUST
Release dateApr 22, 2019
ISBN9788726153880
Letnicy 1: Historia Solbjørg - opowiadanie erotyczne
Read preview

Related to Letnicy 1

Titles in the series (40)

View More

Reviews for Letnicy 1

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

  Book preview

  Letnicy 1 - Ane-Marie Kjeldberg

  Letnicy 1: Historia Solbjørg

  przełożył

  Stefan Nord

  tutuł oryginał

  Sommerfolket 1: Solbjørgs fortælling

  Copyright © 2017, 2019 Ane-Marie Kjeldberg i LUST

  Wszystkie prawa zastrzeżone

  ISBN: 9788726153880

  1. Wydanie w formie e-booka, 2019

  Format: EPUB 2.0

  Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

  Lato 1968

  Solbjørg założyła nowe białe majtki Assani i tak samo nową turkusową, nylonową piżamę. Piżama była lekka jak pajęczyna i opadała, muskając jej małe piersi i wąskie biodra. Krótkie, faliste rękawki nieco zakrywały jej silne barki. Przeglądała się w lustrze. Bez wątpienia miała sylwetkę baleriny. Spryskała kilka razy strategiczne miejsca perfumami Blue Grass Elisabeth Arden. Ulf podarował jej te perfumy w maju, kiedy miała ostatni występ.

  Ulf był już w łóżku. Leżał, czytając Dzieje duszy katolickiej zakonnicy Teresy z Lisieux. Solbjørg położyła się obok niego w podwójnym łóżku, wydając z siebie westchnięcie. Tego wieczora przyjechali do ich domku letniskowego. Cieszyła się na urlop, który zapowiadał początek nowego rozdziału w ich życiu. Ulf spojrzał na nią i uśmiechnął się. Po chwili przewrócił stronę i wrócił do lektury. Wsunęła rękę pod jego kołdrę, włożyła dłoń w przestrzeń między guzikami jego góry od piżamy i pogłaskała gładką klatkę piersiową. Ulf zamknął książkę, odłożył ją na stolik nocny, po czym zdjął okulary i zgasił lampkę.

  – Jestem okopnie zmęczony. – Pocałował ją w czoło. – Dobranoc, koleżanko – powiedział i odwrócił się na bok. Solbjørg patrzyła na zarys jego pleców na tle jasnej nocnej poświaty przebijającej zza białej firanki.

  Rankiem powietrze było rześkie i pachniało mokrym piaskiem, a na plaży leżały duże, jasne połacie naniesionej ikry, wokół których przypływ utworzył szerokie ślady w formie litery V. Ulf wciąż spał, kiedy Solbjørg wyszła z domku. W oddali widziała kilku porannych spacerowiczów, którzy zbliżali się w jej kierunku, ale poza tym było pusto. Oddychała głęboko, a jej stopy i całe jej ciało chciało tańczyć. Ach, te pierwsze lekcje przy poręczy. W całym ciele odczuwała radość. Pierwsza pozycja, druga, trzecia. Potem: plié, changement, grande batterments. To było tak dawno temu, ale właśnie w tej chwili znowu coś się w niej obudziło, czuła to w każdej, nawet najmniejszej cząstce ciała, tak jak wtedy, kiedy miała sześć lat. Koniecznie musiała choć na moment przyjąć czwartą pozycję – jednak bez ramienia en haute, przez co

  Enjoying the preview?
  Page 1 of 1