Enjoy millions of ebooks, audiobooks, magazines, and more, with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne
Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne
Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne
Ebook36 pages27 minutes

Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Wykładowczyni Ingrid Bromley postanawia wynająć połowę swojego domku letniskowego nad Morzem Północnym artystce Xenii. Ta młoda zmysłowa dziewczyna o szorstkiej barwie głosu, obdarzona burzą rudych włosów, przerywa spokój panujący dotąd w cichym, uporządkowanym życiu Ingrid. Gdy Xenia pyta, czy Ingrid nie chciałaby dla niej pozować, ta po raz pierwszy w życiu czuje się naprawdę zauważona przez drugiego człowieka. I nagle zaczyna mieć wrażenie, jakby była kimś zupełnie innym...Mieszkańcy pięknych, dziedziczonych z pokolenia na pokolenie domków letniskowych pod Szarą Wydmą oddychają unoszącym się znad Morza Północnego powietrzem i rozkoszują się słońcem, tak samo jak od dawna miały w zwyczaju robić ich rodziny. Teraz jednak jest koniec lat sześćdziesiątych. W powietrzu czuć niepokój oraz niepewność jutra i dochodzi do niespodziewanych napięć. Nie sposób zarazem oprzeć się niosącej przemianę sile erotyki. Życie letników wchodzi tu na zupełnie inne tory: odkrywają nowe formy seksu, budują nowe związki i wybierają nowe, nieznane im dotychczas drogi życiowe.Letnicy to seria opowiadań składająca się z sześciu części.
LanguageJęzyk polski
PublisherLUST
Release dateApr 22, 2019
ISBN9788726153910
Letnicy 4: Historia Ingrid - opowiadanie erotyczne
Read preview

Related to Letnicy 4

Titles in the series (40)

View More

Reviews for Letnicy 4

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

  Book preview

  Letnicy 4 - Ane-Marie Kjeldberg

  Letnicy 4: Historia Ingrid

  przełożył

  Stefan Nord

  tutuł oryginał

  Sommerfolket 4: Ingrids fortælling

  Copyright © 2017, 2019 Ane-Marie Kjeldberg i LUST

  Wszystkie prawa zastrzeżone

  ISBN: 9788726153910

  1. Wydanie w formie e-booka, 2019

  Format: EPUB 2.0

  Ta książka jest chroniona prawem autorskim. Kopiowanie do celów innych niż do użytku własnego jest dozwolone wyłącznie za zgodą LUST oraz autora.

  Wczesna wiosna 1969

  W domku The Cottage roznosił się zapach farby. Być może decyzja o malowania nie była zbyt przemyślana, biorąc pod uwagę nieustający ból głowy, na jaki Ingrid cierpiała od styczniowego wypadku. Ale musiała się czymś zająć, żeby nie zwariować, a ponieważ z powodu problemów z koncentracją, które od wypadku wciąż jej doskwierały, nie była w stanie pracować jako nauczycielka w liceum, rozpoczęła remont odziedziczonego domku letniskowego. Prace remontowe wykonywała nieśpiesznie, małym etapami, a podczas przerw robiła sobie długie spacery po plaży nad Morzem Północnym albo siedziała na ławce przed domkiem, wpatrując się przed siebie. Teraz malowała kolumienki otaczające strefę jadalnianą w tej części domku, którą sama zajmowała, podczas gdy drugą połowę z powodów finansowych zamierzała wynajmować.

  – Może mogłabyś wynajmować domek również w innym celu – powiedział wcześniej jej ojczym Christian.

  – Co masz na myśli? – zapytała.

  – Cóż, można wiele dobrego powiedzieć o Anne, ale nie da się ukryć, że zanim zachorowała na demencję, była bardzo wymagająca wobec swojego otoczenia. Nie pozostawiała ci wiele miejsca na to, abyś zadbała o swoje związki – powiedział ostrożnie.

  Anne była matką Ingrid, która po śmierci ojca Ingrid przez krótki czas była żoną Christiana, po czym para się rozeszła. Christian miał rację. Z powodu swojej ekscentryczności oraz braku umiejętności – lub chęci – do samodzielnego życia, zawłaszczała uwagę Ingrid, ograniczając jej możliwość pielęgnowania własnego życia prywatnego. Taki stan rzeczy trwał do momentu, kiedy w wieku sześćdziesięciu pięciu lat Anne zachorowała na demencję i krótko potem zmarła.

  Ale było coś jeszcze, o czym Ingrid nigdy z nikim nie rozmawiała, bo po prostu sama nie bardzo wiedziała, co to jest. W każdym razie było to coś w niej samej, co sprawiało, że zazwyczaj czuła się niepewnie wśród ludzi. W styczniu była bliska powiedzeniu o tym Christianowi. Odwoził ją akurat na pociąg po tym, jak go odwiedziła, ale właśnie w momencie, gdy otworzyła usta, żeby spróbować opowiedzieć mu o swojej samotności i poczuciu wyobcowania, doszło do wypadku samochodowego. Christian odniósł poważniejsze obrażenia

  Enjoying the preview?
  Page 1 of 1