Bojkot szminki dla mężczyzn

Krótki wstęp

Świat dziś promuje rożne rzeczy i ludzie są atakowani np na ich płeć! Może ktoś zadał sobie pytanie:
Dlaczego by wypuścić taki produkt? Dlaczego zboczenstwo dzisiaj wyłazi z zakamarków i próbuje wciskać swoja politykę na normalnych ludzi? Oczywiście, chodzi o pieniądze, Niektórzy zobaczyli w tym dobry biznes. 1 Ti 6:10[KJV]”Miłość pieniądza[philarguria]1 jest źródłem [rhiza=korzeń] wszelkiego zła[kakos]” „Albowiem korzeniem wszelkiego zła jest miłość pieniędzy; niektórzy, ulegając jej, zboczyli z drogi wiary i uwikłali się sami w przeróżne cierpienia ”Biblia Warszawska „Bo którzy chcą bogatymi być, wpadają w pokuszenie i w sidło, i w wiele głupich i szkodliwych pożądliwości, które pogrążają ludzi na zatracenie i zginienie. (10) Albowiem korzeń wszystkiego złego jest miłość pieniędzy, których niektórzy pragnąc, pobłądzili od wiary i poprzebijali się wieloma boleściami ”Biblia Gdańska „Lecz którzy chcą być bogatymi, wpadają w pokuszenie i w sidło i w pożądliwości wiele szalonych i szkodliwych, które ponurzają ludzi na zatracenie i na zginienie. (10) Abowiem korzeń wszech złych rzeczy jest chciwość ku pieniądzam, których niektórzy pożądając, obłądzili się od wiary i sami siebie sprzebijali wiela boleści. ”Biblia Brzeska

1 Od philos, jak w pedofilii, tak bardzo rozpowszechnionej w katolicyzmie i okultyzmie. Można sprawdzić również tutaj: http://concordances.org/greek/5384.htm Philos oznacza przyjaciela, kogoś kogo się głęboko kocha, w osobisty i bliski sposób, intymny, w istniejącej więzi! Wystarczy spojrzeć na ludzi i wartości którymi się kierują!

Ponieważ większość ludzi kieruje się tym hasłem[miłości pieniądza], nie interesuje ich jaki wpływ będą miały tego typu produkty na psychikę faceta!

Kiedy czytamy o etyce firm, powinno nas to napawać śmiechem. Dlaczego? Ponieważ podstawowa
zasada funkcjonowania firmy jest generowanie zysku. „- zasada dochodowości i maksymalizacji zysku2 – przedsiębiorstwo musi maksymalizować zysk by zwiększać swój udział w rynku. Jest to główny motyw wszelkich działań przedsiębiorstwa.” „Główny cel działania przedsiębiorstwa3 Pierwszym krokiem do celu jest wyodrębnienie głównego celu działania przedsiębiorstwa. Generalnie, można powiedzieć, że przedsiębiorstwo jest aktywne gospodarczo i jest nastawione na osiągnięcie jak największego zysku – z produkcji, czy też ze świadczenia usług. ” Kto tego nie wie to kupi ich wymówki! Jeśli podstawa działania firmy jest pieniądz, to wówczas firma nagnie się do WSZYSTKICH przepisów prawnych, które obowiązują na rynku, byleby się utrzymać i mało tego, zrobić przychód, i przez to często może stać się narzędziem szatana do rozprowadzania produktów od niego pochodzących. Nie dziwota ze wiele firm promuje produkty przynoszące zło! Do rzeczy.

Może byleś świadkiem scenki, gdzie gość siedzi w autobusie i nagle...czuje ze spierzchły mu usta.
Niestety niedoinformowany poszedł szukać jakiś produktów, by sobie z tym poradzić. Znalazł szminkę. Nieśmiało sięga po nią do kieszeni...to spojrzenie w oczach [trzeba zobaczyć samemu!]...mówiące jak gdyby: -Nie patrzcie się tak! To nie moja wina, ze mi pierzchną usta!
2 http://www.edukateria.pl/praca/co-bada-nauka-o-przedsiebiorstwie/ 3 http://www.taskbeat.pl/singlenews/2011/07/12/zrozumienie-systemu-dzia%C5%82ania-przedsi%C4%99biorstwa

Niektórzy wybuchają, tłumionym jakiś czas śmiechem, inni kręcą głową z niedowierzaniem, inni jeszcze robią miny i krzywią twarz. Aby lepiej zrozumieć to o czym mowie, polecam przyjrzenie się tym dwom obrazkom. Bynajmniej, nie jest moim zamysłem by śmiać się z tych trzech osobników!

Teraz przyszedł czas aby odpowiedzieć sobie na kilka pytań: (1) (2) (3) (4) Czy jest coś nie w porządku gdy patrzysz na te obrazki? Czy to wstyd używać szminki[którą dla niepoznaki nazwali pomadka] przez mężczyzn? Czy jako facet nie wstydzisz się by kupić ten produkt i potem go używać? Jeśli jesteś nabywca tego produktu, obserwuj swoja reakcje i innych gdy wyciągasz ta szminkę i smarujesz usta. Jaka jest reakcja twoja, a jaka ludzi? (5) Może powiesz- ale nie ma innego odpowiednika na rynku, wiec próbujesz sobie tłumaczyć ze jesteś ZMUSZONY używać tego właśnie produktu. Czy tak jest jednak naprawdę? Zadaj sobie takie pytanie- zakładając ze nie ma kalesonów na rynku, czy zwróciłbyś się do zakupu i założenia damskich pończoch z takiego powodu? (6) Jaki wpływ na mężczyznę[psychicznie] może mieć stosowanie tego produktu? (7) Czy uważasz, ze gdyby zmienił się kształt na męski, to produkt byłby lepiej odebrany i nie kojarzyłby się z damskimi kosmetykami i perwersja? (8) Czy wówczas byś się tak nie wstydził? (9) Czy uważasz, ze tego rodzaju produkt promuje homoseksualizm i normalnych ludzi i jest ukryta taktyka by 'zniewieścic' mężczyzn? (10) Czy jako Chrześcijanin -uważasz ze powinieneś używać tego typu produktów, które były[i są!] przeznaczone dla kobiet, od samego początku? [Kobiety Mezopotamii, Hinduski, Kleopatra] (11) Czy jest granica miedzy potrzeba, użytecznością a używaniem produktów, które należą do płci przeciwnej, wywołując wstyd? [Jak masz problemy z odpowiedzią, po prostu popatrz na tych gości na fotkach!]

„Kobieta nie będzie nosiła ubioru męskiego, a mężczyzna nie ubierze szaty kobiecej, gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni. ” Ks. Powt. Prawa 22 Biblia Warszawska „Niech nie bierze niewiasta na się szat męskich, ani niech się nie obłóczy mąż w szatę niewieścią; albowiem jest obrzydliwością Panu, Bogu twemu, kto by to czynił. ” Biblia Gdańska „Kobieta nie będzie nosić tego co jest[przeznaczone] dla mężczyzn ani mężczyzna nie założy kobiecego ubioru, bo to wszystko jest jest obrzydliwością dla Pana Twojego Boga” KJV[Biblia Króla Jakuba] *tego co jest[przeznaczone] dla- keliy= przygotować, wyprodukować, rzecz, torba *założy= labash=odziać, nałożyć, założyć *ubioru=simlah=pokrycie, nakrycie przyjmujące kształt danego obiektu Tłumaczenie KJV najlepiej oddaje o co w tym wersecie chodzi!

Konkluzje
Nie jest moja intencja, aby atakować cala firmę Nivea, ani wszystkich jej produktów! Uważam jednak ze tego typu produkt promuje homoseksualizm, wywołuje wstyd osoby aplikującej ten produkt oraz powoduje efeminizacje mężczyzn, aby odwrócić ich od roli i sposobu stworzenia w jaki zrobił to Bóg! Jeśli uważasz, ze zadane powyżej pytania maja sens i ze powinni się zastanowić nad forma produktów, które oferują dla mężczyzn i ze one te produkty powinny zdecydowanie różnic się od damskich kosmetyków, czemu by nie skrobnąć im e-maila? Można to zrobić naciskając ten link! Wybierz zakładkę skargi/ zażalenia i napisz im co o tym myślisz! Uwierz mi, ze firma zależy aby klient miał satysfakcje z produktu i jeśli maja tracić zyski to będą gotowi coś z tym zrobić! Napisz, obojętnie czy jesteś kobieta, czy mężczyzną. Kobiety mogą podzielić się swoimi spostrzeżeniami! Firma Nivea twierdzi, ze wielu mężczyzn wciąż używa NORMALNEGO kremu by poradzić sobie z pierzchnięciem ust! Wiec JEST ALTERNATYWA i NIE MA WYMOWKI! Tego typu bojkot nie generuje żadnych korzyści osobistych dla mnie ani nikogo. Jeśli ktoś odważnie chce bronic swoich przekonań, proponuje i zachęcam do pokazania tego publicznie i niech ta osoba zrobi sobie najlepiej zdjęcie jak maluje usta ta szminka! To pokażę ze nie wstydzi się tego, i niestety będzie dowodem ze ma skłonności homoseksualne, i może nawet tego nie widzi! Zachęcam do wysłania linku do tego artykułu znajomym, może wielu z nich właśnie boryka sie z tym problemem!

Hasła: Nivea, lip gloss, pomadka do ust dla mężczyzn, promocja zboczenia, miłość pieniądza, generowanie zysku, alternatywa.