P. 1
Kamasutra

Kamasutra

|Views: 753|Likes:
Published by Cevat Kelle

More info:

Published by: Cevat Kelle on Nov 20, 2012
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOCX, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

01/04/2014

pdf

text

original

Merak eden arkadaşlarımız için Dünya üzerinde bilinen cinsel ilişki çeşitlerini sıralıyorum..

KAMA SUTRA erkeğin penisini vajinada çok farklı biçimlerde hareket ettirebileceğini ayrıntılı olarak tanımlamıştır. Kısa gidip gelen dalgalara benzemektedir.CHATAKAVILASA (serçenin uçuşu); derin ve dairesel hareketlere SMARACHAKRA (aşk tekerleği) denir. Aşk tekerleği sırasında erkeğin sağa sola, yukarı aşağı hareket etmesini sağlamalısınız; bu sırada siz de kalçanızla ters yönde onun ritmiyle hareketler yaparak ikinizi de doruklara çıkarabilirsiniz.

UTPHALLAKA (Misyoner pozisyonu): En sıradan ve en eski pozisyondur. İçten geldiği gibi yapılır. Erkekler genellikle kendilerini çok uzun süre tutamazlar. Tip kitaplarında belirtilen normal süre ‘5 dakikadır’. bazı dinler de zaten daha fazlasına pek müsaade etmez. aslında bu biçimde ilişkinin saatlerce sürdürülebileceği pek çok kişi tarafından bir ‘tevatür’ olarak nitelenir, halbuki kadın deneyimliyse bu mümkündür. kadınların bir misyoner gibi gözlerini kapatıp ‘görevlerini yapabilecekleri’ en ideal pozisyondur. Misyoner pozisyonu feministler tarafından pek sevilmez.

Hakimiyet erkekte gibi görünse de gerek elinizi erkeğin beline yerleştirerek. KUNDALINI’yı uyandırmak biraz vaktinizi alabilir. Bunun için erkeğin kuyruk sokumunun bitiminden iki-üç parmak ötedeki ereksi yonun refleks merkezinin üzerini önce dairesel hareketlerle yavaĢ yavaĢ uyarmalısınız. kadın arka üstü yatar. Vücudun üst tarafındaki her yana dokunmayı ve erkeğin derinlemesine içinize girmesini sağlar. erkeğin cinsel enerjisini kontrol altına alabilirsiniz. gerekse kalça hareketlerinizle erkeğin hareketini kontrol altına alabilirsiniz. bacaklarını açar. . Belin altına yastık konulması erkeğin cinsel organının (yoni’nin) daha derinlere gidebilmesini sağlar. Ön oyunlardan sonra denenebilecek ilk birleşme sekli olabilir. Hint kültüründe Kundalini enerjisi olarak bilinen kuyruk sokumunda yerleşmiş olan yılanı bu pozisyonda uyandırıp. Misyoner pozisyonundan sonra geçilebilecek 4 şekil mevcuttur. sonra bu noktaya bas parmağınızla ani basınçlar uygulamalısınız.(Açan çiçek) Başlayanlar için iyi bir pozisyondur.

hem de bacaklarınızı birbirine doğru yaklaştırırsanız. bullet PIDITAKA (Sıkıştırma) yukarı kaldırmış olduğunuz bacaklarınızı çaprazlarsanız penise uyguladığınız basıncı arttırabilirsiniz. bunu defalarca tekrarlamak hem sizin ard arda orgazm olmanızı. YONI’nin daha fazla ve daha güçlü içinize girmesini sağlar. Bu sırada vajinal kaslarınızı aniden sikip. gerekirse elleriyle bacaklarına destek verir. bullet BHUGNAKA (Yükseliş) Bacaklarınızı havaya kaldırıp. Bu sırada LINGAM’in etrafındaki kasları sıkmanız her ikinize de ayrı birer zevk verecektir. içeri doğru bacaklarınızı çekip LINGAM’I tekrar hapsetmelisiniz. iyice cinsel ilişkinin kontrolünü elinize geçirebilirsiniz. derinlemesine içeriye kaymalıdır. Erkeğin boşalmasını önlemek için bazen de kutunun kapağını açmayı unutmayın! KADIN ÜSTTE POZĠSYONU: Feministlerin en tuttukları pozisyondur. Bu sırada vajina kaslarını kısa kısa sıkmalı ve esinizin orgazma yaklaşmasına yakın bu sıkıştırmayı kesmelisiniz. hem de erkeğin orgazmı üstünde tam bir hakimiyet kurmanızı sağlayacaktır. Özellikle LINGAM’in başı üç kez YONI’nin kısa kısa içine girip çıktıktan sonra. Bu pozisyonda hem YONI (vajina) kaslarınızı kasıp. 10′a kadar sayıp gevşetmelisiniz. . Erkeklik organı (LINGAM) yavaş ve derin hareketlerle cinsel organınızın (YONI) içine süzülmelidir.VIJRIMBHITAKA (Derin esneme) Misyoner pozisyonundan sonra geçebileceğiniz bu pozisyonda kadın bacaklarını yukarıya kaldırır. LINGAM’i (erkeklik organı) içinize hapsedip. bullet SAMPUTA (Kutu) PIDITAKA’dan sonra bacaklarınızı aşağıya doğru açmalı ve onun bacakları dışarıda kalacak biçimde. iyice sımsıkı birbirine yapıştırın. dizleriniz onun omuzları hizasında olabilir. Bu durumda esinizin LINGAM’i içinizde ve bacakları da sizin bacaklarınızın iki yanındadır.

insanlar bunun da bir çaresine bakarlar ! Pozisyonun adı ‘primat pozisyonu olmasına’ rağmen. doğada ilk tercih edilen en seçkin pozisyon da budur.kadına tam bir iktidar sağlar. ayrıca ‘iktidarsız’ erkeklerin yönetilip iktidar kazanabilmeleri için de uygundur. KURBAĞA POZĠSYONU: Bu arkadan girme pozisyonunda dizlerinizi kırıp.Bu pozisyonda vajina açılmış olmasına rağmen bazen daralabilir. bununla çok iyi uyarıldığı rivayet olunur. Misyonerlere özenip de ‘misyoner pozisyonunu’ deneyen su aygırlarına pek rastlanmamıştır… . PRIMAT POZİSYONU: Büyük büyük atalarımız nedense bu pozisyonu tercih ederlerdi. bacaklarınız kalçalarınıza değinceye kadar çekin. Fakat kadınların çoğu G-Noktasını bilmezler. Karnınızın altına büyükçe bir yastık koyunuz ve kalçanızı kaldırarak geyik pozisyonunda cinsel organınızı erkeğe arkadan yaklaşması için hazırlayınız. bilinmeyen bir G-Noktası tabii ki uyarılamaz da ! Bu pozisyonla klitoral uyarı mümkün değilse de. Erkek ilişkiye girerken elleriyle omuzlarınızdan tutmalı ve her girişinde aniden sizi kendisine doğru çekmelidir. zürafalar ve hipopotamlar da primat olmamalarına rağmen bu biçimde çiftleşirler. Zor orgazm olan kadınlar bu pozisyona bayılırlar. kediler. Bu pozisyonla G-Noktasının çok daha iyi uyarıldığı söylenir. erkek arkadan yaklaşıp içinize girerken dizlerinizi de koltuklarının altına koyar ve siz yatar pozisyonda bacaklarınızı geriye doğru atarken onun girişini mümkün olduğu kadar sıkıştırmaya çalışmalısınız. hem de erkeğin boşalmasını böylece kolay denetim altına almış olurlar. KAPANIŞ POZİSYONU: Özellikle LINGAM’ın yumuşak ve kısa olduğu zamanlar etkilidir. G-Noktasının ve klitorisin. ağrılı olursa ve YONI vajinaya sığmazsa pozisyon değiştirin.

3-4 sığ girişe karşı bir derin giriş yapmalıdır.BACAKLAR HAVADA POZĠSYONU: Arka üstü yatarken bacaklarınızı birbirine bitişik olarak yerle dik açı teşkil edecek biçimde havaya doğru kaldırın. Bu pozisyonda vajina kaslarınızı kullanarak onun girişini engellemeye çalışmalısınız. KEÇĠ POZĠSYONU: Yan yatmış bir şekilde uzanın ve alt taraftaki bacağınızı uzatın. Bu pozisyonda da Erkeği sıkıştırmanız mümkündür. üstteki kıvrık kalsın. bu sırada erkek sizin bacaklarınızı kendi bacakları arasında sıkıştırarak yavaşça içinize süzülmeli. Bu sırada erkek yavaşça LINGAM’ını bacaklarınızın arasından süzülerek içeriye sokmalıdır. .

Kuzeydekiler ya Güneylileri taklit ederler yada misyonerleri ! ARŞİMET GİRİŞİ: Eşiniz uzanmışken.GÜNEY PASĠFĠK POZĠSYONU Yerlilerden çalıntı bir pozisyondur. yüzünüz ona dönük olsun. Bu pozisyonda klitoral uyarının fazla olduğu söylenir. Fakat tehlikeli bir yönü dolabın içinde düğümlenip. erkeğin kollarının güçlü olmasını gerektirir. Güney Pasifik pozisyonuna Güney Pasifik’teki adalarda rastlanmasına rağmen. karnını da erkeğin karnına doğru bitiştirmeli ve aşağı yukarı hareket etmeli. bu pozisyonu denemeden önce erkeklerin 20 şınav çekmeleri sağlık verilir. onun LINGAM’ı üzerine yavaşça oturunuz. asılmış bir elbise gibi öylece saatlerce kalmaktır. ASKI POZİSYONU Canları sıkılıp da evde saklambaç oynayan çiftlere önerilir ! Eğer eşlerden birisi diğerini dolabın içinde yakalarsa seçilebilecek ‘çok orijinal’ bir pozisyondur. Bu pozisyonda neyin nereyi daha fazla uyardığı henüz bilinmemektedir ! . Bu sırada erkek de aynı ritimle ona karşı kalça hareketleriyle yanıt vermeli. Kuzey Pasifiklilerin geliştirmiş oldukları bir Kuzey Pasifik pozisyonu yoktur. Ellerinizi iki yana koyarken.

sadece başınız ve omuzlarınız yatağa değecek biçimde erkek içinize girmeli. YAYI ÇEKME POZĠSYONU: Yan yatın. Burada sizin de ok görevi gördüğünüzü unutmayın. erkek omuzlarınızdan tutarak. .DEVEKUġU POZĠSYONU: Arka üstü yatın ve onun bacaklarınızı boynunuza alarak. eşiniz de yüzü size dönük yan yatsın. LINGAM’ını yavaşça içinize doğru süzerken siz de erkeğin ayaklarını tutup bir yay oluşturacak biçimde kendinize çekmelisiniz. sizi havada tutarak ilişkiyi sürdürmeli.

EL ARABASI POZİSYONU: Erkeğin hükmettiği acayip bir pozisyondur. siz de erkeğin bacakları üstüne oturun ve bacaklarını onun belini kucaklayacak biçimde. Bir yandan da elinizle onun dikleşmiş LINGAM’ını kendi YONI’nize yöneltip el hareketlerinizi ve kalçanızı kullanarak onun doğru yolu bulmasını sağlayın. Fransız İhtilalinden önce saraylı erkeklerin tecavüzünden kaçan proleter kadınlar tarafından keşfedildiği rivayet olunur. Daha sonra da ellerinizle onun boynundan tutarak ve uyumlu hareketlere başlayın. . Primat pozisyonunun varyasyonlarını sevenlere tavsiye edilir. kadının iki eline bir tekerlek alması pozisyonun ‘ismine daha uygun’ hale gelmesini sağlayabilir. fakat tekerleğin cinsel ilişkiyi de kolaylaştıracağı konusunda bazı şüpheler vardır! NOKTAYA VURMA POZĠSYONU: Eşiniz yan yatmalı ve bacaklarını açmalı. beline dolayın.

Bu biçimde dans ederken bir yandan sandviç yiyip. bir yandan da ilişkiyi sürdürmek mümkündür. . NALBANT POZĠSYONU: Arkanıza uzanın ve bacaklarınızı göğsünüze doğru çekin. İkincisi de bu nalı suya batırıp söndürür gibi erkeğin birkaç girişten sonra organını çıkarıp bacakların arasına sürerek kızgın LINGAM’ı söndürmesi. Burada erkeğin iki hareketi olmalıdır: birincisi yavaşça aynı nalbandın bir nalı ateşe batırır gibi. Eşiniz açılmış LINGAM’ınıza yavaşça ve kısa darbelerle süzülsün.ON SENTE BĠR DANS POZĠSYONU: ‘Atları da Vururlar’ filmindeki ‘dans maratonundan’ sonra keşfedilmiş bir pozisyondur. Dansın neden on sentlik olup ta bir dolar etmediği konusu halen bir muammadır. Eşiniz erken boşalıyorsa bu pozisyonu uygulayarak onu boşalmasını geciktirmeyi sağlayabilirsiniz. erkeğin LINGAM’ını sizin YONI’inize batırması. Kendini sürekli dans etmek zorunda hissedenler için idealdir.

DİNGİL POZİSYONU: Bu pozisyon kitaplarda gerçekten de vardır ! İlişkinin böyle gerçekleştirilebilmesi için vajinanın dışarıya doğru 5 cm çıkmış ve penisin de ‘L’ harfi biçiminde kıvrık olmasının gerektiği herhalde bu pozisyonun mucitleri tarafından gözden kaçmıştır ! bazı doğum anomalileri olan insanlara uygundur ! Bu pozisyon sırasında kadınlarda bel fıtığı olabileceği yada bu pozisyonu uyguladıktan sonra hayatları boyunca iki büklüm dolaşabilecekleri akıldan çıkarılmamalıdır !… .

Bu pozisyon sizin pek aktif olmadığınız bir pozisyondur. TWIST POZĠSYONU: Bu pozisyonun Beatles’ların ‘Twist and Shout’ (twist yap ve bağır) şarkısıyla veya twist dansıyla ilgisi yoktur. çünkü twist dansında erkek de kadın da ayaktadır. Erkek omuzlarınızdan tutarak içinize süzülmeli. önkollarınız yatağa temas ederek kalçanızın kontrolünü tamamen erkeğe bırakmış şekilde durmalısınız.KOYUN POZĠSYONU: Kalçanız eşinize dönük ve mümkün olduğu kadar eğim alarak yukarıda. Bu pozisyonda ise kadın tepetakla yerdedir ve üstelik belkemiği büyük tehlike altındadır. Ama kalçanızı ileri geri çekerek ve bazen de aşağı yukarı oynatarak erkeğin organını yine içinizde hapsetmeyi başarabilirsiniz. Bir kadınla böyle ilişkiye girebilmeyi başaran erkeklere Fransa Cumhurbaşkanının ‘legion de’honeur’ madalyası vereceği söylenir .

LINGAMI SÜRME POZİSYONU: Erkeği altınıza alın ve sırtına bir yastık yerleştirin. ama yatarak değil yan oturarak onun LINGAMI’ını sürmeye başlamalısınız. Üstelik çiftler birbirlerini göremeyecekleri için ilişki boyunca birbirlerini özlerler ve ‘Havada Tek Salto’ pozisyonuna geçerlerken birbirlerine sevgi dolu olurlar ! . Daha sonra onun LINGAM’ı üstüne oturmalısınız.. ‘Paralel Bar Pozisyonunundun’ geçenlerin mutlaka denemesi gereken ‘hoş fantezisel’ bir pozisyondur. Bu şekilde vajinal kaslarınızı da kullanıp aşağı yukarı. öyle ki onun göğsü ile bacakları arasındaki bir eğerin üstüne oturuyormuş gibi. Dizlerini yüzüne yaklaştırıncaya kadar kaldırmalı. sağa sola ve dairesel hareketler yapmalısınız. kalçaları yerde kalmalı. PARENDE POZĠSYONU: Bu pozisyon da akrobasiden hoşlananlar için idealdir.

onun sağ bacağı sizin sol bacağınız üstünde olmalı. MENTEġE POZĠSYONU Bu pozisyonda çiftler birbirlerine tamamen kenetlenip. karşılıklı olarak ileri geri birbirinizin üstüne doğru tahterevalli hareketiyle dayanın. Eşinize yaklaşırken onun LINGAM’ını YONI’nize elinizle yerleştirin. isterlerse bu pozisyonda bir kış boyu ‘uzun bir uykuya’ dalabilirler. mecmua gibi vakitlerini bu uzun pozisyon boyunca hoş geçirtebilecek materyaller . sizin sağ bacağınız onun sol bacağı üstünde . Fakat menteşe pozisyonunda ‘gıcırtılara’ karsı siki önlem alınması ve eslerin bu pozisyona girerlerken yanlarına kitap.CONTA POZĠSYONU: Eşinizle karşılıklı oturun. Her dayanışta birbirinize doğru daha fazla abanin.

. o çağdışı sıradanlığına(!) kendilerini bırakıp.almaları şarttır… Bunların haricindeki LOKOMOTİF POZİSYONUNDA erkeğin tam tamına bir şimendifer gibi yönetici rol oynaması ve MAKAS POZİSYONUNDA primat pozisyonunun inceliklerini ve keskinliklerini uygulaması ve eşiyle yeni bir sürü böyle garip akrobatik pozisyon keşfetmesi kaçınılmazdır. Aksi takdirde MİSYONER POZİSYONUNUN o yaratıcılıktan uzak. yaşamın meyvelerinden(!) ve cinselliğin varyasyonlarından(!) yararlanmaları mümkün değildir(! Not:Resimlerin yerleri karışıktır. .

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->