Comte de Saint Germain

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/sgermain.jpg" \* MERGEFORMATINET \d

"JAM JEST"( afirmacje pochodzą ze "ZŁOTEJ KSIĘGI" )
INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/linie_o_v.gif" \* MERGEFORMATINET \d INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/idivine.jpg" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Bramą otwartą,
której żaden człowiek zamknąć nie może.

HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "0" Wstęp HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "1" W celu uwolnienia, oczyszczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "2" Dla wywołania Prawa Przebaczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "3" Dla ochrony, zabezpieczenia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "4" Postanowienie HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "5" W celu uzdrowienia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "6" Dla piękna swojego ciała, doskonałego wyglądu HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "7"

Dla wszelkiej obfitości HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "8" Dla wolności finansowej HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "9" Dla Pokoju, Harmonii, Miłości HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "10" Dla Duchowego wzniesienia HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "11" Dla umocnienia siebie HYPERLINK "http://republika.pl/voov/reiki/ila/germain.htm" \l "12" Dla urzeczywistnienia "JAM JEST" INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_birds.gif" \* MERGEFORMATINET \d WSTĘP Życie we wszelkiej swojej działalności, wszędzie gdzie się przejawia, jest BOGIEM W DZIAŁANIU. Ze względu na brak wiedzy o sposobie stosowania myślo-emocji, ludzie stale utrudniają przepływ Esencji Życiowej we wszystkim. Gdyby tak nie było, życie przejawiałoby swoją doskonałość z całą naturalnością. Naturalną tendencją ŻYCIA jest Miłość, Pokój, Piękno, Harmonia i Obfitość. Esencji Życiowej jest obojętne kto jej użyje, toteż nieustannie wypływa by przejawiać coraz to więcej swojej doskonałości i zawsze z tym ożywczym impulsem, który jest jej właściwy - "JAM JEST" "JAM JEST" jest działalnością Życia. Jakie to dziwne, że uczniowie, nawet ci otwarci, nie zawsze dochodzą do prawdziwego zrozumienia tych słów. Kiedy mówisz "JAM JEST", czując to, otwierasz źródło

czegoś nie może lub nie ma. To jednak dotyczy tylko zewnętrznego działania myśli i jedynie. gdy ją powstrzyma lub przemieni jej działanie. drogi uczniu. że pierwszym wyrażeniem siebie każdej zindywidualizowanej istoty. że ręka rozluźni się w którymś momencie. uczuciem czy słowem. I mówię tobie. że dynamit jest mniej niebezpieczny. Chcę abyś zrozumiał. Ładunek dynamitu może rozerwać tylko twoje ciało. Uczeń. że coś nie jest. zachowuje się tak jakby chwytał rękami czyjąś szyję. ponieważ za każdym razem. gdy stwierdza. gdy myśli czy mówi "nie jestem". powinien zwrócić szczególną uwagę na swoje myśli i słowa. czy to myślą. "JAM JEST" jest pełnym działaniem Boga.Życia Wiecznego. "nie mogę" albo "nie mam" dławi Wielką Obecność Wewnętrzną i świadomie lub nie. Natomiast. która nadal działa aż do czasu. że trwa to . jaką jest "BÓG W DZIAŁANIU". podczas gdy głupie myśli wyrzucane bez kontroli i bez władzy nad nimi przywiązują ciebie do koła reinkarnacji prawie nieskończenie.uznającej w ten sposób Własną Zwycięską Boskość. aby mogło płynąć bez przeszkód swoim przebiegiem. jest "JAM JEST" . innymi słowy otwierasz szeroko bramę na jego naturalny przepływ. puszcza w ruch nieograniczoną energię. Stawiałem Ciebie wiele razy twarzą w twarz przed Prawdą. Kiedy mówisz "Ja nie Jestem". aby go zadusić. w jakiejkolwiek części Wszechświata. zamykasz drzwi przed samą twarzą tej Wielkiej Energii. w jaki Chcesz by działała energia Boga. kiedy z szacunkiem będzie myślał o formach zewnętrznych. a więc czy rozumiesz. decydowaniu lub zarządzaniu i wybieraniu sposobu. To powinno pokazać Tobie jak ogromną władzę masz w ocenianiu. może spowodować. próbujący zrozumieć i zastosować te potężne choć proste prawa.

który jeszcze musi inkarnować powinien wydać następujący rozkaz: "następnym razem urodzę się w rodzinie wysokim szybko wielkiego poziomie otworzy światła ewolucji do (w rodzinie będącej na duchowej)". Widzisz więc teraz drogi uczniu. że pierwszym sposobem. że mieszkańcy miast umierają i reinkarnują bardzo często w tych samych okolicach lub miejscach. Przez długie wieki ignorancji i niezrozumienia. nie przemienisz lub nie rozpuścisz. toteż nie muszę tobie chyba powtarzać. które dotychczas istniały. bezpodstawną czy błahą ani o żadne przesadzanie.do czasu. że działa to przez SECULA SECULORUM. i to z powodu twojej własnej decyzji. ponieważ używasz wtedy najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we Wszechświecie czyli "JAM JEST". że dajesz życie czemuś. gdy używasz bezmyślnie niewłaściwych słów. Ludzkość powinna być poinformowana. w jaki każda forma życia świadomego wyraża siebie. twierdzenie to jest jednym . jest "JAM JEST". aż to nie przetniesz. ponieważ stworzyli więzy (ponieważ związali się). co nigdy tego życia nie miało. obcą. Nie rozum mnie żle. Dopiero później dzięki swym kontaktom z tym co zewnętrzne i przez stosowanie właściwego działania zaczyna ona akceptować rzeczy o wiele mniej ważne niż "JAM JEST". ni mniej ni więcej. Chodzi tu. Dlatego musisz drzwi zrozumieć jak ważne jest to. o najwyższą ZASADĘ ŻYCIA używaną i wyrażaną przez wszystkie cywilizacje. które przyciągają ich do tego samego środowiska. Rozkaz ten postępu. To jest czymś o wiele większym niż "ja istnieję". Uczeń. Nie chodzi tutaj o sposób wyrażania się czy o jakąś wschodnią ideę. że kiedy stwierdzasz "jestem chory". ludzkość napełniła otaczającą atmosferę fałszem i nierealnością. Zapamiętaj. co powodujesz.

obfitością. pokąd nadal będziesz ich używał. szczęściem. Kiedy myślisz o przejawianiu "JAM JEST". Nigdy nie będzie za wiele przypominania i tobie.. Pamiętaj stale. biedny zmienił lub w te niepomyślnej fatalne sytuacji.. błagam ciebie. ponieważ Ono jest całkowitym zdrowiem. pełna Życia i Zdrowa. oznacza to. że "JAM JEST". natychmiast rozwoju dla twego uwarunkowania i abyś to mentalnie oświadczył z całą stanowczością swego "JAM JEST". Przestań dawać moc sprawom zewnętrznym. który przejawia się w twoim życiu. . osobom. że ty już wiesz. abyś za każdym razem. pokojem i doskonałością. Prawdą teraz przejawioną. Obfitością. godzących w twoją Boskość. W imię Boga. "JAM JEST" S SAINT GERMAIN INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/stgermain. abyś zprzestał stosowania tych błędnych wyrażeń. "JAM JEST" jest mocą kontrolującą i Doskonałością w każdym i wszędzie. gdy zaczynasz komentować lub mówić o tym. iż masz Boga w Działaniu.przeogromnym kłamstwem względem Boskości. miejscom a nawet przedmiotom. nie będziesz więcej doświadczał niepomyślnych okoliczniści.jpg" \* MERGEFORMATINET \d Życiem. Boskość (JA) zawsze jest Doskonała. aby fałszywe wyobrażenia i stwierdzenia tobą rządziły i ograniczały cię. Nie pozwól więc. oznacza jestem BOGIEM w Działaniu. Proszę ciebie drogi uczniu. że kiedy i rzeczywiście zaakceptujesz pozytywnie kategorycznie uznasz Wielką Obecność Boga "JAM JEST" w swoim wnętrzu. w imię Boga. ponieważ niemożliwe jest osiągnięcie wolności. że jesteś chory.

gif" \* MERGEFORMATINET \d w celu uwolnienia. a które dotyczyłoby niezwyciężonej aktywności "JAM JEST" INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. za który moja zewnętrzna istota jest odpowiedzialna. OBFITOŚCIĄ.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Potężną Obecnością tej .INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. PRAWDĄ teraz przejawioną INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Władzą i Obecnością spalającą każdy lęk. zwątpienie i wahanie. jak i każdy zbędny twór. który teraz i na zawsze pochłania każdy błąd przeszły i teraźniejszy jego przyczynę i jądro.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JESTŻYCIEM. oczyszczenia : JAM JEST Potężnym Płomieniem spalającym. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle.

gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wywołania Prawa Przebaczenia : JAM JEST Prawo Przebaczenia i .JAM JEST Potężną Obecnością "JAM JEST" w Działaniu. Umacniam się na zawsze w tej czujnej i promieniującej energii i cieszę się nią na zawsze. rozpuszczając wszystko co jest inne niż ona. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. by natychmiast zostały rozpuszczone i pochłonięte przez Potężne Światło i Moc. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. że JAM JEST wolny od tej rzeczy na zawsze.gif" \* MERGEFORMATINET \d Przez Obecność "JAM JEST" rozkazuję. która wyłania się z Mojego Umysłu i mojego Ciała.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Ja wiem. aby natychmiast zniknęły wszystkie negatywne uwarunkowania z mojego życia i otoczenia.Czujnej i Promieniującej Energii.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST istotą fioletowego ognia -JAM JEST czystością.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Przebaczenia w umyśle i w sercu każdego dziecka Boga.Płomień Pochłaniający każdą Nieharmonijną Działalność Świadomości Ludzkiej.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE i ŻYCIE INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Wielkim Magicznym Kręgiem obrony wokół mnie.JAM JEST Doskonałością Mojego Świata. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. a ona jest samoutrzymująca się. który odrzuca każdy element niezgody. który jest niezwyciężony. który chciałby wejść i mnie zaburzyć. . której pragnie Bóg! INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

aby była moją ochroną i aby działała powodując.gif" \* MERGEFORMATINET \d . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla ochrony.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat Doskonałością w ciągu tego dnia. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. samolot) w taki sposób. Rozkazuję tej Nieskończonej Aktywności. że w każdym momencie będę poruszać się. zabezpieczenia (każdego dnia rano) : JAM JEST Miłością. mówić i działać zgodnie jedynie z rozkazem BOGA.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. chroni i prowadzi ten pojazd (samochód. Mądrością i Mocą z jej Aktywną Inteligencją. że porusza się on w obszarze całkowicie bezpiecznym. co sprawia.gif" \* MERGEFORMATINET \d Bóg jest władzą Wszechmocną. statek. że będzie ona działała we wszystkim o czym pomyślę i co będę dziś robić. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. która rządzi tym umysłem i tym ciałem. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST niezwyciężoną ochroną przeciw każdej niedoskonałości myśli. ponieważ JAM JEST Obecnością Ochronną. moim Domu.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST doskonałą pewnością w moim mówieniu i działaniu w każdym momencie. moim Świecie i moich sprawach. ustaloną i podtrzymywaną w moim myśle.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Strzegącą mnie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint .gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Strażą niezwyciężoną. wszechobecną i wszechmocną. kręgiem) ochronnym wokół mnie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.JAM JEST pasem (pierścieniem. w moim Ciele. która w tym momencie spala to.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Inteligencją ochronną. co chce mnie zburzyć.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością zarządzającą.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością.gif" \* MERGEFORMATINET \d postanowienie : Nie akceptuję ani nie przyjmuję żadnych uwarunkowań od innego środowiska.%20Germain'a_files/purkwiat. ponieważ JAM JEST Mądrością. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. nakazując doskonały Pokój we wszystkich moich działaniach. która idzie przede mną. od Dobra. od mojego "JAM JEST". gdziekolwiek pójdę w tym dniu. dzięki której nic z tego co ja powinienem wiedzieć nie może być mi odebrane.jedynie od Boga. JAM JEST Doskonałością. ani od niczego co mnie otacza . JAM JEST Mocą objaśniającą. która przynosi mi wszystko abym mógł zrozumieć i działać zgodnie z tym. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint .

gif" \* MERGEFORMATINET \d w celu uzdrowienia : oczyszczenie umysłu : JAM JEST Inteligencją doskonale działającą w tym mózgu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. tak wiec JAM JEST Dzieckiem Boga Doskonałego JA .będąc tworem Boga.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla oczu : JAM JEST wspaniałym wzrokiem patrzącym przez te oczy. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.%20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla uszu : JAM JEST wspaniałym słuchem słyszącym przez te uszy.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST tworem Boga. JESTEM Dzieckiem Boga Doskonałego. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla narządów i komórek : .

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla mózgu : JAM JEST przyśpieszeniem komórek tej struktury mózgu sprawiającym.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla oddechu : JAM JEST doskonale kontrolowanym oddechem mojego ciała.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla myśli : JAM JEST Wewnętrznym Mistrzem w zarządzaniu i kontrolowaniu . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. że rozwinie się moc i otrzyma inteligentne Kierownictwo Potężnej Obecności Wewnętrznej.JAM JEST doskonałą działalnością każdego narządu i każdej komórki mojego ciała.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością doskonałego zdrowia. powietrza : Obecność. energią. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. miłością. która tam działa.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST doskonałością przejawiającą się teraz w każdym narządzie mego ciała. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. wypełnia tę rzecz (pożywienie. jedzenia. którą JAM JEST. wodę) Mocą.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla uleczenia ciała : JAM JEST wzniesieniem się tego ciała właśnie teraz.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla naenergetyzowania wody.gif" \* MERGEFORMATINET \d jeśli boli jakiś narząd : JAM JEST Jedyną i Doskonałą energią. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.wszystkich moich procesów myślowych w Doskonałości Chrystusowej. dlatego każdy przejaw zaburzenia jest natychmiast korygowany. aby tworzyły całość jakiej sobie życzę. .

Zdrowiem.gif" \* MERGEFORMATINET \d przy wyborze właściwego pożywienia : JAM JEST doskonałym. utrzymującym moje Ciało i mój Umysł w doskonałym zdrowiu i harmonii.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla piękna swojego ciała. najwłaściwszym pożywieniem dla mnie. doskonałego wyglądu : przed snem : Oto teraz staje się dla mnie rzeczywistością. najzdrowszym. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. że w głębi mnie .

gif" \* MERGEFORMATINET \d rano : W głębi mnie przebywa boski alchemik . wiecznie młode. Posiadam dzisiaj i zawsze doskonałe ciało dziecka bożego.istnieje radosne duchowe ciało. nos. zdrowe i młode. W mej duchowej świątyni boski alchemik buduje nieustannie nowe i piękne komórki . usta. wiecznie piękne.prawdziwa boska miłość wyjawiona w wiecznej młodości. Całe ciało jest harmonijnie zbudowane. zęby i skórę. W głębi mnie rozpościera swe skrzydła duch i przepaja światłem moje duchowe ciało.uwidaczniam codziennie . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Duch młodości w moim ciele. kształtne. piękne i młode. piękne. Posiada cudowny duchowy umysł. Wszystkie organy mojego ciała pracują doskonale. czym pragnę być . piękne i zdrowe oczy. teraz jestem tym. Mam doskonały kształt boski. duchową świątynię. moja ludzka postać boskości i wszystko we mnie jest zawsze zdrowe. uszy.dzieci.

JAM JEST Ogniem i Pięknem tych oczu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. mądrość i spokój (niech) rozleją się ze mnie na całą ludzkość. z której jest zbudowane moje ciało. Bezgraniczna miłość. rozkazuję przyjąć formę Doskonałego Piękna każdej Komórce. wysyłam tą Energię w kierunku każdego. Posyłam dobre myśli całemu światu. Jestem dzieckiem Boga.gif" \* MERGEFORMATINET \d powiedz do swojego odbicia w lustrze : Władzą piękna i Inteligencji.moje boskie istnienie. Słów. wszystkie moje potrzeby są zaspokajane teraz i zawsze. którą JAM JEST. na kogo Spojrzę. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. przemieniając się w Doskonałe Piękno Myśli.gif" \* MERGEFORMATINET \d : JAM JEST Źródłem Wiecznej Młodości i Piękna. posłuszne moim rozkazom. Niechaj cały świat i cała ludzkość będą błogosławione. . które wyrażam życiem. Uczuć i Formy.

gif" \* MERGEFORMATINET \d Mocą "JAM JEST" rozkazuję.Rozkazuję tej Wielkiej. która nim rządzi.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST pełną działalnością i Mocą wspierającą każdą rzecz twórczą. odbiorcze i wrażliwe jedynie na Mistrzowską Wzniesioną Świadomość.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST panem mojego świata. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. Promieniującej i .gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wszelkiej obfitości : JAM JEST wielką obfitością Boga widoczną w moim użytkowaniu teraz i zawsze. JAM JEST zwycięską Inteligencją. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. której chcę. aby moje ciało było silne. aby było Doskonałym Wyrazem Boskiej Mocy Potężnego "JAM JEST" i aby miało Piękno Formy i Wyrazu. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.

gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Realizacją i Widoczną Obecnością tego czego pragnę i żaden człowiek ani rzecz nie może w tym przeszkodzić. Mówię i rozkazuję autorytatywnie.Ja nie JESTEM już dzieckiem w Chrystusie. tworzę potrzebny kontakt. aby Stworzyła całą Doskonałość. aby weszła w Mój Świat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla wolności finansowej : .Rozkazuję Jej. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_coolbar. lecz Obecnością Mistrzowską. którą JAM JEST. widoczną w Mych Rękach do Mojego Użytku. która osiągnęła swoją pełną postać. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. który wypełni mi obficie to życzenie.gif" \* MERGEFORMATINET \d przed snem : Przez Ogromną Władzę i Inteligencję.Inteligentnej Energii Boskiej. aby przyniosła Mi Obfitość Boga. podczas gdy moje ciało śpi.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Bogactwo Boga płynące do mych rąk i mego użytku. którą mogę teraz otrzymać lub pragnąć. którego nikt nie może zatrzymać.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Miłością Boską. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. która to tworzy.JAM JEST Substancją. Miłości (jeśli pragniesz Pokoju i Harmonii) : JAM JEST Władzą. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla Pokoju. już udoskonaloną w Moim Świecie i każdą konstruktywną rzeczą.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Doskonałą Myślą i Uczuciem twórczym obecnym we wszystkich Umysłach i Sercach całego świata wszędzie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Harmonii. Obfitością. która przynosi te pieniądze do moich rąk i do mojego użytku. która . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Działającą.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. rozkazując Harmonię. nakazuję tej Obecności "JAM JEST". domem i światem. we wszystkich częściach świata.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST ogromnym prawem Sprawiedliwości i Opieki Boskiej działające w Umysłach i Sercach całego świata. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. szczęśliwość i obecność dostatku w moim . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. która kieruje w doskonałym Boskim porządku.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością rządzącą.napełnia Umysły i Serca wszystkich ludzi. by rządziła doskonale moim umysłem. Miłość i Harmonię w moim Domu i otoczeniu.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Zwycięską Obecnością.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Zwycięską Obecnością zarządzającą Pokój.

umyśle.. w które chcę wejść i utrzymuję jasną i doskonałą pamięć wszystkiego co w nich robię. całą Boską wiedzę wraz z kolorem niebieskim. domu i Świecie. : Wchłaniam w mój umysł i moje ciało siłę eksplozji światła. który stworzyłem wokół siebie. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Z zadowoleniem biorę Berło mojego "JAM JEST" i kroczę zdecydowanie po każdej z Wyższych Sfer..gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Oświecającą i Wyjaśniającą zamanifestowaną w Całej Mocy .Jezus Chrystus.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla duchowego wzniesienia : aby wejść całkowicie w sferę wyższą niż świat fizyczny : Przez Władzę Kręgu Elektronicznego. eksplozji doznań mistycznych. . łączności ze Źródłem . nie może mnie dosięgnąć ani zwątpienie ani lęk.gif" \* MERGEFORMATINET \d jeśli masz widzenie światła. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/line_coolbar.

INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla kontaktu z istotami świetlistymi. przede mną. Mistrzami Światła : JAM JEST Obecnością przygotowującą drogę i doprowadzającą do widocznego kontaktu z Ukochanymi i Wzniesionymi Mistrzami. a które dotyczyłoby Niezwyciężonego działania "JAM JEST".gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST widoczną Obecnością tych.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla umocnienia siebie : JAM JEST Mocą i Obecnością pochłaniającą każdy lęk. których zwą Wzniesionymi Mistrzami. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. które mogłoby zaistnieć w moim zewnętrznym umyśle. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar. . zwątpienie i wahanie. których chcę widzieć tu. a których pomoc przywołuję.

gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Życiem wiecznym.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Czyste Objawienie wszystkiego co chcę wiedzieć.INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d rano : JAM JEST Obecnością napełniającą mój świat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. Mądrość i Moc. które nie ma początku ani końca.gif" \* MERGEFORMATINET \d dla urzeczywistnienia "JAM JEST" : JAM JEST czystą Inspiracją i JAM JEST czystym światłem tu działającym. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST cudem i JAM JEST Obecnością ustalającą jego przejawienie się przez Boską Miłość. Doskonałością w ciągu tego dnia. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint % %20Germain'a_files/line_coolbar.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST JEDYNĄ Obecnością działającą w moim świecie.

gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST CZYSTY UMYSŁ BOGA. Drogą i Prawdą. . INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Światłem. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.%20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST teraz Istotą Wzniesioną duchowo. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d To Ciało moje jest Świątynią Boga Żywego i teraz jest wzniesione. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat. INCLUDEPICTURE "Afirmacje%20JAM%20JEST%20-%20Saint %20Germain'a_files/purkwiat.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST Obecnością Boskiej Miłości w każdym momencie.gif" \* MERGEFORMATINET \d JAM JEST WNIEBOWSTĄPIENIEM W ŚWIATŁO. którą chcę być.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful