oferta handlowa ważna od 02.01 do 07.01.

2013
Ser żółty**
MORSKI
PRODUKT KRAJOWY

Mandarynki
kraj pochodzenia: Hiszpania, Włochy, Grecja

13
Jabłka
różne odmiany

99
KG
PRODUKT KRAJOWY

2
Szynka wieprzowa
oferta handlowa ważna od 4 do 7 stycznia 2013

99
KG
BEZ KOŚCI

1
Kaszka*
SMAKIJA 130 g różne rodzaje cena za 2 opak. - 2,99 zł koszt 100 g przy zakupie 2 opak. - 1,15 zł

69
KG

11
Wafelek*
PRINCESSA MAXI 44 - 46 g różne rodzaje cena za 3 szt. - 2,78 zł koszt 100 g przy zakupie 3 szt. - od 2,01 zł do 2,11 zł

99
KG

**Oferta dotyczy sklepów z działem wędlin, serów i ryb w sprzedaży tradycyjnej.

3

W CENIE

50%
PIERWSZY PRODUKT

DRUGI

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

OFERTA TYLKO Z KARTĄ RODZINKA
Margaryna*
FLORA 400 g cena za 2 szt. - 9,74 zł koszt 1 kg przy zakupie 2 szt. - 12,18 zł
PIERWSZY PRODUKT

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

139 093

2

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

Ciastka z galaretką*
WEDEL 147 g cena za 3 opak. - 5,98 zł koszt 100 g przy zakupie 3 opak. - 1,36 zł
DRUGI

1

99

1

00

50%
649

TANIEJ
DRUGI PRODUKT

3

W CENIE

325

OPAK. KUPUJĄC 1 OPAK.

299 199

2

OPAK. KUPUJĄC 3 OPAK.

Nie masz karty? Zapisz się do programu i korzystaj z atrakcyjnych rabatów, zbieraj punkty i wymieniaj je na e-Kupony rabatowe o wartości 10 złotych.
*Rabat jest naliczany automatycznie w kasie, przy zakupach z kartą Rodzinka (honorujemy obie karty).

Wejdź na

i oglądaj gazetkę.

Jogurt
FANTASIA 106 - 122 g różne rodzaje koszt 100 g - od 1,21 zł do 1,40 zł

Śmietana
ZOTT 330 g zaw. tł. 12%, 18% koszt 1 kg - 6,03 zł

Serek twarogowy
ALMETTE 150 g różne rodzaje cena za szt. koszt 100 g - 2,13 zł

Ser żółty
MLEKPOL 250 g różne rodzaje cena za szt. koszt 1 kg - 17,16 zł

148

199

319

429

Zupa błyskawiczna Kawa rozpuszczalna
NESCAFÉ CLASSIC 200 g koszt 100 g - 9,00 zł

Przyprawa
GALEO 8 - 25 g wybrane rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 3,56 zł do 11,13 zł

Olej uniwersalny
WIELKOPOLSKI 1l

17

99

6

AMINO 60 - 69 g różne rodzaje cena za opak. koszt 100 g - od 1,87 zł do 2,15 zł

19
Napój gazowany
PEPSI, MIRINDA, 7 UP, MOUNTAIN DEW 1l różne rodzaje cena za 3 szt. - 7,18 zł koszt 1 l przy zakupie 3 szt. - 2,39 zł

1

29

0

89

4-PAK

6-PAK

Piwo**
WARKA 4 x 0,5 l puszka cena za 4-pak koszt 1 l - 4,80 zł

Woda źródlana
ŻYWIEC ZDRÓJ 6 x 1,5 l niegazowana koszt 1 l - 1,11 zł

9

59

3

W CENIE

SZT. KUPUJĄC 1 SZT.

359 239

2

SZT. KUPUJĄC 3 SZT.

999
Pieluchy dla dzieci

3,5 KG

Proszek do prania

Pasta do zębów
BLEND-A-MED 100 ml różne rodzaje

1799

REX 3,5 kg koszt 1 kg - 5,14 zł

699

2119

HELEN HARPER różne rodzaje cena za opak.

**Informujemy, że młodzieży do lat 18 i osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy.

CARREFOUR NIE PROWADZI SPRZEDAŻY HURTOWEJ OFERTA DOTYCZY SKLEPÓW WYMIENIONYCH NA
carrefour@galluppolska.pl

Informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej ani akwizycji. Zdjęcia niektórych produktów mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Podane ceny zawierają VAT.

1S01vC

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful