Automobiliai – mūsų aistra, darbas, laisvalaikis ir hobis.

Būtent todėl jau daugiau nei penkerius metus klientai vertina „MG Solutions“ ne tik kaip profesionalų patarėją, renkantis automobilį, bet ir kaip patikimą kompaniją, organizuojančią išskirtinius renginius automobilių mėgėjams. Mūsų klientai – užsiėmę žmonės. Vertiname jų laiką ir padedame įsigyti naujus arba mažai naudotus automobilius asmeniniam naudojimui ar verslui. Patikėję automobilio įsigijimo rūpesčius mums, būsite tikri, kad Jūsų investicija atitinka jo vertę. Kiekvienam klientui skiriame asmeninį dėmesį, todėl neretai tampame draugais ir keletą kartų per metus siūlome kartu įdomiai praleisti laiką: nuvykti į tarptautinę Ženevos parodą arba sudalyvauti prestižiniuose Aston Martin renginiuose. Jei svarstote apie automobilio įsigijimą arba esate automobilių entuziastas – mūsų bendravimas gali virsti įdomia ir ilgalaike partneryste.

1

Ženevos automobilių paroda

Pasinaudokite puikia galimybe išbandyti legendinį Aston Martin automobilį! „MG Solutions“ siūlo Jums pasimėgauti prabangiu turnė Aston Martin automobiliu po gražiausias Europos vietas, suvaldyti šį automobilį ant ledo arba profesionalioje lenktynių trasoje. Bendradarbiaudami su Aston Martin galime suorganizuoti nepamirštamą pramogą Jums ir Jūsų verslo partneriams.

Ženevos automobilių paroda – vienas svarbiausių renginių automobilių pasaulyje. Tai geriausia vieta susipažinti su automobilių technologinėmis ir dizaino naujovėmis, nes čia kiekvienais metais garsiausi automobilių gamintojai pristato naujus modelius. Be to, parodos metu vyksta metų automobilio rinkimai ir kiti įdomūs renginiai, skirti parodos lankytojams. Aplankykite Ženevos automobilių parodą kartu su „MG Solutions“ – mes būsime jūsų gidas nuolat tobulėjančiame automobilių pasaulyje.

2

Aston Martin

3

MORELO kemperiAI

Laisvalaikis gamtoje ar kelionė po Europą atneš neišdildomų įspūdžių, jei pasirinksite First Class kemperius MORELO. Komfortabilus ir ergonomiškas interjeras, prabangi apdaila, patogus valdymas ir lengvas manevringumas kelionėje leis mėgautis tuo, kas svarbiausia: atradimais, gamta, ir bendravimu. Šiuose namuose ant ratų yra viskas, ko reikia Jūsų atostogoms – išskirtinis dizainas, aukščiausia kokybė ir komfortas.

4

MG solutions Mindaugas Glinskis Tel.: +370 616 00077 El. p.: mindaugas@mgsolutions.lt Lvovo g. 25, Vilnius, Lietuva www.mgsolutions.lt