Groupon

Carl's Jr.

Cevahir AVM: Carls Jr. ile Doyumsuz Lezzetin Tadına Varın!

Groupon değeri: 21,95 TL

Groupon kod no: 220/4332 10.06.2011 - 10.09.2011 tarihleri arasında geçerlidir
Partner: Carl's Jr. Cevahir AVM Büyükdere Caddesi No: 22, Şişli İstanbul http://www.carlsjr.com

Security Code: 2C24E6E4A8 REF: 435958

10 Haziran - 10 Eylül tarihleri arasında geçerlidir., Dilediğiniz kadar Groupon alıp kullanabilirsiniz., Yalnızca restoran servisinde geçerlidir., Groupon'unuzdan haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında yararlanabilirsiniz., Sınırsız içecek seçeneği, su ve ayran dışındaki tüm içeceklerde geçerlidir., Bilgi için: 0212 380 18 18, Groupon kodunuza fırsat bitiminden sonra, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinden ve sitedeki "Fırsatlarım" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Nasıl Yararlanırım

ŞehirFırsatı nasıl çalışır?
Groupon'unuzu yazdırın veya kod numaranızı yanınıza alın. Fırsat ortağınıza çekinizi veya kod numaranızı gösterin. Güle güle harcayın!

Sorularınız için: Telefon: 0-212-240-4885 , Groupon e-posta: info@sehirfirsati.com

Sözleşmeden cayma hakkının kullanılması Şayet tüketiciyseniz, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Esasları Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince, kuponu teslim aldığınız veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde herhangi bir neden ileri sürmeksizin, bir metin şeklinde (örn. mektup ya da e-mail) ya da kuponu geri göndererek ya da kuponu reddederek sözleşmeden cayma hakkınız var olup, cayma bildiriminin tarafımıza ulaşması tarihinden itibaren on gün içinde almış olduğumuz bedeli iade etmeyi ve yirmi gün içerisinde de kuponu geri almayı taahhüt ederiz. Kuponun ortakta mala ya da hizmete dönüştürülmesinden sonra sözleşmeden caymak mümkün olmayacaktır. Cayma bildiriminin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir: Groupon Bilişim Pazarlama Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi, Büyükdere Cad. Ecza Sok. No: 6 Safter Han Giriş Kat Levent İstanbul. Sözleşmeden caymanın sonuçları Geçerli bir sözleşmeden cayma durumunda her iki taraf tarafından alınan hizmetlerin iade edilmesi ve gerekirse tanınan yararlanma haklarının (örn. kullanım avantajları) geri verilmesi gerekmektedir. CityDeal’ın hiçbir şekilde hizmet ve/veya ürünün sağlayıcısı olmadığını aksine sadece hizmet ve/veya ürün sağlayıcısıyla sizin aranızda aracı olduğunu da kabul, beyan ve taahhüt edersiniz.