AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který

psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

Vedu vtělil a velký jogín SHRIRAM SHARMA Acharya

Sestaveny a zveřejněny na internetu

BY MR. ASHOK N. Rawal C / O Gāyatrī PRAGNA dřeň OFF ROAD VISNAGAR

OPP. GEB MEHSANA - 384 001

TEL NO: +91-02762-251160

E-MAIL: ashokrawal@shriramsharma.com

Přeloženo z gudžarátštině do angličtiny

BY

Paní Heena A. Syn bohatého obchodníka potká, M.Sc., M. Phil.

E-MAIL:

heenakapadia@shriramsharma.com

OBSAH

CHP. NO. HLAVA

1. 2.

VÁŽENÍ povědomí čtenářů Stručné představení VEDA vtělil a velký Yogi SHRIRAM SHARMA Acharya

.3 HIM 4. 5.

poslem Božím CAME - se nám nepodařilo ROZEZNÁVAT

DIVINE SEER ROMAIN ROLLAND Po prvním Mahabharat, NEW Mahabharat Sady v

6.

Významná část ANANDACHARYA'S Předpovědi

7. 8.

poslem Božím BORN IN venkovské rodiny Celý svět v roce 1999 našeho letopočtu budou zcela JINAK

9.

Proroctví týkající se Indie je vůdce NEO CREATION

10..

SMĚREM K Organizace spojených národů o ASTRONOMIE OD UNITED Národa ORGANIZACE

11. 12.. . 13.

ROK 2000 AD a 30 lety před tímto Post World 2000 AD neposkvrněný vtělení Boha - rekreace Náboženství a kultura

14..

agitací, zničení, GREAT turbulence a PAK úsvitu nové éry

15.

projevem božské výkon, který bude Transformovat tuto ERA

Vedu vtělil a velký jogín SHRIRAM SHARMA Acharya

KAPITOLA 1 - VÁŽENÍ povědomí čtenářů

"Ten, kdo je Ram ten, kdo je Kršna dnes inkarnoval jako Shri Ramkrishna." To je to, co bylo řečeno ctěný Shri Ramkrishna Paramhans a "Ten, kdo je Šrí Ramkrishna Paramhans je Shriram Sharma Acharya", to je to, co naše vysoce respektována Yuga Rishi Shriram Sharma Acharya řekne. "V každé době se budu projevovat tak, aby se obnovil spravedlnost ve světě." Podle tohoto prohlášení v Bhagwad Geeta Shri Krishna, On (Bůh) se opět ztělesnil v našem středu.

(Dnes člověk přes odrážejí znovu a znovu ze zásad a pouček výše uvedených tendenci pochybovat, a tak chybuje ve své víře v Boha. V důsledku toho se ponoří do pomíjivých smyslových rozkoší světa a chová se jako zvíře.)

Naši předkové také z duchovní nevědomosti, vzhledem k materialistické stanovisko Alongwith jiných starších generací minulých, nucený Pána Ježíše Krista, nosit korunu z trní a později pověsil ho na kříži. Lord Mahavir uši byly vztyčené s ostrými železnými hřeby. Sokrates, Laotse, Meera, Narsinh Mehta byli vysílení hodně. Teprve poté, co opustil tento smrtelný svět, jsme se realizovat naši pošetilost a my se tak zbavit vydatné slzy pokání.

Taková velká ztělesnění boha, soucitný, jako Pán Ježíš, tolerantní jako Mahavir Swami a kteří se vtělil v minulosti Saint Kabeer, Samarth Guru Rámdás a Shri Ramkrishna Paramhans, se vtělil do lidského těla, jako jsou:

Vedmurti Tapnishth Yuga Rishi Shri Shriram Sharma Acharyaji. Prohlásil, že do konce roku 2000 našeho letopočtu, že převede svět do "prajñā jugy" přes jeho brilantní božského intelektu.

Yuga Rishi Shriram Sharma Acharyaji duše vyhořel bolestí. Prošel mnoho nocí pláč nahlas. Mnoho časů plakal jako malé dítě. Kdo si je vědom toho všeho? Lidé si myslí, že byl velkým světcem a věštec. Někteří si myslí, aby byl světovou jedničkou, plodný spisovatel a učenec. Ale kdo má schopnost otevřít záňadří a poznamenejte si jeho obsah? Pouze pokud někdo mohl svědkem, byl by viděl duši plnou bolestné utrpení na světě lidské civilizace. V tomto malém těle sídlil obrovský duši plnou bolesti při pohledu pokorný život světového lidstva. To není pravda, že jsme stále aktivní, když takový velký světec slzy bolesti pro nás všechny. Ty se snaží časy plné zoufalých situací. Před nevinný Pán má hroznou formu Mahakal (který může zničit svět) sdělit nám stoupat spolu a pracovat pro jednotu světa, míru a bratrství.

Mahariši HH Yuga Rishi Shriram Sharma Acharyaji který šířit poselství indické kultury a náboženství na celém světě, by měly být určeny, rozumí lidé po celém světě. Lidé by měli odrážet na naší Yuga Rishi je svaté přírody a popíjet všechny tyto posvátné kvality v jejich životě. To je náš cíl.

Jde o kolekci skvělých lidí / vidoucím na světě byla provedena, která zavádí velký prorok světa v této době.

Čtenáři by si měli přečíst toto vše velmi pečlivě s koncentrací, aby se k identifikaci tohoto velkého proroka. Tak oni mohou oslavovat svůj život šíření poselství tohoto velkého proroka, (jugy Rishi Shriram Sharma Acharyaji) v každém koutě tohoto světa.

KAPITOLA 2 - Stručný úvod VEDA vtělil a velký jogín SHRIRAM SHARMA Acharya

1)

Datum narození: 21/9/1911 AD SAMVAT: AASO VAD 13/1968

2)

Místo narození: ANVALKHEDA (Agra, UP, Indie)

3)

OTEC: Pandit ROOPRAMKISHORE SHARMA

4)

Matka: DHANKUNVARI ALIAS TAEEJEE

5)

nejmladší ze 4 BROTHERS KOMUNITA - SANNADAY bráhman

6)

otcově smrti: 1924 AD

7)

DEATH MATEK: 12.02.1971 (ve věku 90 let), Manželka - ctěný MATKA Bhagwati DEVI SHARMA 2 SONS - OMPRAKASH SHARMA MRITYUNJAY SHARMA 2 DCERY - Jaya SHAILBALA

8)

VZDĚLÁVÁNÍ - Achyrya Sanskrit MA u 2 jedinců

9)

NÁZEV VEDA vtělil a velký jogín - propůjčil několika desetiletí BACK v Paňdžábu prezidenta (Indie) SARVAPALLI Radhakrishnan

Náboženské shromáždění byla organizována kterého se zúčastnilo velké Pandits, vědců a Vedic Acharyas Indie. Náš ctěný Gurudeva (Shrirama Sharma) byla vyzvána. Indie tehdejší prezident Dr. Sarvapalli Radhakrishnan eulogoized ctěný SHRIRAM Sharma Acharyaji pro velmi obratně, kterým se stanoví skutečnou podstatu duchovnosti, jak je uvedeno ve 4. Védách, upanišád, Puranas, písem a všech přikázání různých náboženství. Proto Dr. Radhakrishnan, dal naší ctěný Gurudévo titul "Veda vtělil a velký jogín."

10) duchovní průvodce Shriram Sharma Acharya je ctěn Gurudévo Shri Sarveshwaranandji žije na Mahendragiri hoře Himaláje ve výšce 22000 ft v jeskyni Parashuram za posledních 651 roků (možná i více). Tento Mahayogi žije nahý v této jeskyni i dnes, a tato oblast má husté sněžení po celý rok. Dokud Shriram Sharma Acharya byl naživu, byl veden tímto Mahayogi.

11) MANTRA ZAHÁJENÍ GURU: Pandit Madan Mohan Malviya zahájena dítě SHRIRAM Sharma ve věku 7, když mu byla dána Yajnopaveet (posvátný závit slavnostní vyhlášení).

12) Ve velmi mladém věku, Gurudévo Shriram Sharma vzdal se celá jeho bytost k nohám jeho vlastní Gurudévy - Sarveshwaranandji Maharaj.

Ordinarily dítě je plný zábavy a smíchu v dětství, ale Shriram Sharma Acharya jako dítě byl velmi vytrvalý k jeho duchovní praxe. Řekne všem "Můj domov je v himálajských horách." Nejen to, ale v útlém věku 8 let, bez informování někoho, to božské dítě, opustil svůj domov. Po intenzivním hledání jeho příbuzní ho našel. Shriram velmi nevinně, ale pevně řekl: "K čemu je mi to, že jsem přišel domů s tebou? Můj domov je v Himalájích a chci bydlet tady. "Tehdy ani jeho rodinní příslušníci, rodiče nebo muže z vesnice ani představit, že tento skvost, který byl oddělen z Himalájí se jednou tam a přijít do kontaktu s duchovním průvodcem (Gurudéva).

13) V roce 1983, kdy Samvat Shriram Sharmaji meditoval, božská aura světla ho obklopovali. Toto světlo pak vzal pevnou lidskou podobu, která byla, že

jeho duchovní průvodce HH Shri Sarveshwaranandji. Nařídil mladý SHRIRAM uctívat Gayatri dobu příštích 24 let poté, co říká to, co zmizel.

14) Ve věku 15 let začal sérii Purascharanas Gayatri. V následujících 24 letech se bez přestávky, on vykonal 24 Purascharanas dlouhá 24 lakh manter Gayatri. Spolu s tím si zapálil plamen lampy a Yajña oheň nepřetržitě. On by krmit krávy jowar semen a on by sbírat semena vylučován krav stolici. S těmito semeny, že by indické rotis (chléb) a jíst to. Mohl by jíst nic jiného.

15) V roce 1959 nl uctíván SHRIRAM Sharmaji odešel do Himálaje sám. Tam se provádí intenzivní odříkání v různých regionech sněhu oděné. V roce 1962 našeho letopočtu se znovu bydlel sám ve velmi husté lesní oblasti Himálaje po dobu 3 měsíců. Tam, tam bylo mnoho býložravých a masožravých zvířat. V přítomnosti našeho váženého Gurudévy, tato masožravá zvířata přestala jíst maso a tančil s ostatními o býložravce. To je skutečně byl velký božský epizoda.

16) V letech 1970-1972 se rozhodl jít do Himalájí po zřeknutí se svého hospodáře, způsob života. On přišel do kontaktu s jeho Gurudévo Sarveshwaranandji a žil s ním po dobu 1 roku. Později Sarveshwanandji přikázal svému žákovi SHRIRAM Sharmaji šířit božskou moudrost mu dostalo všem lidem na světě.

17) Po návratu z Himálaje, Shriram Sharmaji se rozhodl, že nebude bydlet ve městě Mathura. On místo toho rozhodl se bydlet v oblasti, kde 7 Rishis starověké Indii se provádí odříkáním.

ADRESA: Shantikunj, Gayatri TEERTH, Saptarshi, Haridwar - 249 411 Uttaranchal

INDIE WEBOVÉ STRÁNKY: www.awgp.org

18) V roce 1979 začal kterým Gayatri Shaktipeethas a prajñā Peethas na celém světě. A v roce 1982 - 1985 založil více než 6000 malých / big Service Oriented center tak, aby se duchovně probudit svět lidstva. V 84 zemích světa, Shriram Sharma Acharya začal vědecké a duchovní výzkumných center Gayatri Mantra. Výzkum znalosti získané byl rozšířil do všech koutů světa.

19) Duchovní dosaženém Velký oddaný Kundalini (Božská Serpent Power) a Panchagni (5 požáry) Science. Je to vzácný úspěch po tom, co Pán Buddha dosáhl. Důkazem úspěchu Gurudévo externě, je skutečnost, že vlasy na hlavě vždy stoupat vzhůru. I když s pomocí hřeben atd. se jeho vlasy stisknutí dolů, je to ještě stále vysoká a zvednutý.

20) Duchovní Cvičení Z zušlechťování CREATION VEERBHADRA: Před Gurudéva Shriramji zemřel, vykonával duchovní odříkání na zušlechťování - nebo Sookshmeekaran. Atomová bomba se skládá z velmi drobných jednotek, které mohou zničit obrovský svět. Zušlechťování znamená převést využívání hrubých tělesných funkcí jako je spánek, jídlo, pití atd. pro vyšší cíle. Hrubé tělo je převeden na jemném těle, a tak s jeho pomocí může takový člověk dosáhnout mnoho jemných těl. Tyto jemnohmotná těla vytvořit požadované pohyby jemné světě, který na oplátku vykonávají úkoly zázračné. Jeden takový úkol Shri Gurudévy bylo změnit samotnou psychiku svět lidstva k lepšímu, a tím vytvořit nový svět a nová éra.

21) Prostřednictvím tohoto zušlechťování pokání, světlou budoucnost pro 450 crores lidí bude vytvořen. Tělo má 5 Koshas (5 pochvy) viz: 1) Potraviny 2) životní síla 3) Duševní 4) Duševní 5) Bliss. Z těchto 5 pochvy, Shriram Sharmaji vytvořil 5 Veerbhadras, kteří s jejich jemnou přítomnost vytvoří pohyby hrubého světě. Tímto způsobem bude pozitivní transformace psychiku svět lidstva být provedeny, a tak nová éra záření budou uvedeni

dovnitř všech tvorů na světě s etickým charakterem, bude žít život čistoty a že éra se nazývá velký Era.

22) Tvorba, reflexe a ZVEŘEJNĚNÍ duchovní texty: Gurudéva přeložil čtyři Védy, Upanišady, 108 20 Smritis, 6 Darshans, Yog Vashishtha, 24, 18 Geetas Puránách, bráhmanů Aranyaka a Sutra texty do jednoduchého hindštině.

V Rusku, Kalkata a Lucknow univerzit, byly tyto přeložené texty byly zahrnuty do jejich učebních osnov. Ve Švýcarsku a USA, jsou tvůrčí výzkumné studie prováděné na těchto 4 véd.

23) Gurudéva Shriramji publikoval 1976 knih, které jsou součástí jeho spisy vztahující se k překonání sociálních problémů, význam sjednocující náboženství a kultury, Gájatrí Super Science, Jogínských Mantra zpívání, askeze Pranayam, Kundalini probuzení atd. Všechna tato témata byla zapsána v vědeckým způsobem . Změnil názor lidstva s pomocí knih, které se vztahuje velký myšlení Pána Parshuram ve starověku a moderní velkých mužů jako Karl Marx, Herithesto, Budha, Gandhi atd. Stejným způsobem by naše Gurudévo napsat jeho hluboké myšlenky každý den . Zcela psal o 1651 složek.

24) Obyčejní lidé ztratili víru, protože pokorné myšlení a neetické akce hnusný mužů. Ve snaze odvrátit tento nedostatek víry, filosofie Ritambhara Mahapragna (božský intelekt) a jeho aplikace může pracovat jako božské zbraně. Původní tvorba v podobě knihy s názvem "prajñā Purána" pomohl přesvědčit lidi, že nová tvorba je na obzoru. Učinil tak prostřednictvím příkladů z minulosti a důkazy z hlavních náboženských textů na světě. Tento prajñā Purána byla vydána ve 3 dílech av budoucnu to bude zcela pokrývat 18 svazků.

HH Shri ctěný Shriram Sharma Acharya je soutok záři všech Rishis starověké Indie, a proto byl daný titul Yugadevata a Yuga Rishi.

1)

Jako symbol lorda sekery Parshuram je, Gurudévo ohlašoval tvůrčí revoluci s vytvořením nové éry. To byl podporovaný jeho mocným perem a projevy z Shantikunj (Haridwar, Indie)

AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

2)

Bhagirath v dávných dobách se projevil řeky Gangy na zemi, přes intenzivní odříkání. Podobně naše Gurudéva projevuje Gangu božské moudrosti (Gájatrí), přes odříkání po 24 Purashcharanas z 24 lakh Gayatri Mantra opěvování.

3)

V dávných dobách Charak objevili mnoho lesních bylin, které svěřil dobrého zdraví a nový život. Tento úkol je v současné době prováděny v Shantikunj, aby omladit naše staré lékařské vědy zvané Ayurveda.

4)

Mahariši Vyas psal mnoho Puranas (indické mytologie) s požehnáním Lorda Ganesha je. Podobně Gurudéva Shriram Sharma také publikoval čtyři Védy, Upanišady, 108 Darshans, Smritis, Geeta, prajñā Purā ṇě v 18 svazcích alongwith dalších knih o sociální revoluci na světové úrovni.

5)

Maharshi Patanjali nám dal 8-násobné způsob jógy s názvem Asthangyoga. Dnes v Shantikunj, moderní lékaři provádějící výzkum na jógu a podporovat každý praktikovat stejný.

6)

Yajnavalkya byl známý pro provádění Yajnas (požární oběti). Brahmavarchas Research Centre, založený Gurudévy, používá lesní bylinky Yajnas a to zase léčí tělesné / duševní nemoci, duševní překonává taints, zvyšuje naši životní sílu (pro probuzení Kundaliní) a vyrovnává naši atmosféru odvracet znečištění.

7)

Vishwamitra který je vizionářem Gayatri Mantra stvořil nový vesmír. Gayatri Teerth se Shantikunj byl postaven na tom samém pozemku, na kterém Vishwamitraji uvědomil Adi Shakti (Primordial Divine Power). Tato země s jemnými zbožné vlastnosti, získává větší zářivost, protože Japa, uctívání a Yajnas popravených lidí tady. Výzkum je prováděn na hladině akustického výkonu a Savitri vědy.

8)

Jamadagni Rishi v minulosti založil Gurukul (škola), kde byly obě děti a senioři dané apt vzdělání. Dnes v oddané Shantikunj jsou vyškoleni, aby sloužil lidstvu světa. Rodiny jsou inspirovány popíjet posvátné ideály v životě.

9)

Naradji duchovně probudil svět lidstva tím, že cestuje po celém světě. Shantikunja je vzdělávací institut cvičil mnoho oddaných, kteří se pohybují ve světě a šířit poselství naší ctěné Gurudévy.

10)

Vashishtha byl adept jak v oblasti spirituality a politiky. Gurudéva Shriram Sharma bojoval za nezávislost Indie v letech 1930-1947 nl Později se prostřednictvím knih založených na revoluční myšlení, že nepřímo snažil doplňovat náboženství a řádnou správu věcí veřejných.

11)

Adi Shankaracharya založili 4 mathas (poustevny) ve 4 koutů Indie. Pod vedením Shantikunja je, byly založeny na rozdíl od 4000 Peethas Pragna, Shaktipeethas a 24000 samostudium center.

12)

Rishi Pipplad sledováno a kontrolováno jeho mysl tím, že jí plody a listy. Naše Gurudéva podílel jídla jowar roti (indický chléb) a podmáslí po dobu 24 dlouhých let. Až do dne, kdy zemřel, jedl pouze vařené cereálie a zeleninu.

13)

kanad dědice tradice Atharveda vztáhl na atomovou teorii a teorii vědeckého spirituality. Na Brahmavarchas ústavu, je spiritualita předmětem výzkumu v vědeckým způsobem.

14)

Aaryabhatta studovali vliv planet sluneční soustavy na Zemi a dal některé matematické zásady stejné. V Shantikunja jsou astrologické výzkumy probíhají.

15)

Tisíce Bhikshus (žebráci) cestoval po celém světě šířit Lord Budha poselství. Podobně tisíce zahájených učedníků Shantikunja se šíří poselství božského kultury do všech koutů světa.

16)

Polar středu Himalays - Gájatrí Teerth - božská atmosféra byla vytvořena sem kvůli jemné přítomnost Rishis a polobohy. Duchovní hledači a členové Gayatri Parivar by měl strávit nějaký čas alespoň jednou za rok na Shantikunja který jako duchovní kultivovaný sanatoria. Tak mohou těžit ze svých posvátných vibrací.

17)

DEEP DOVOZ tři předchozí inkarnace Gurudévo SHRIRAM SHARMAJI -

1)

První ztělesnění byla ve formě Saint Kabir (1398-1518 AD). Žil se svou ženou v Banaras. Celý svůj život Kabirji napadli zvěrstva provádí ve jménu náboženství. Mluvil o duchovnosti přímočaře.

2)

Druhá inkarnace byl ve formě Samarth Rámdás (1608-1682 AD). S pomocí svého oddaného Shivaji, rozvázal menší stavy jižní Indie. On vytvořil atmosféru nezávislosti a zavedených center posilovacími stroji

všude. Vyzval lidi, aby se zúčastnili duchovní projevy tak, aby se vyluhovat božství ve svém životě.

3)

Třetí ztělesnění je ve formě Shri Ramakrishna paramhans (1836-1886 AD). Žil s manželkou Shardamani v Kolkatta. Opět tím, že vede hospodář život, on formoval jeho velký žák Swami Vivekananda. Udělal Vivékánanda médium tak, aby se probudili posvátné principy v myslích svět lidstva.

HH SHRIRAM SHARMA zřízena a spravována MNOHO INSITUTIONAL STŘEDISKA

1)

Yuga NIRMA YOJANA, Gāyatrī TAPOBHUMI, Mathura, UP - 281 003, Indie. Tato instituce byla založena naše ctěné Gurudévy po prodeji celý svůj rodový majetek, šperky atd. Dokonce i dnes tento institut má) Gayatri Temple b) nepřetržitý plamen zapálil za posledních 6 let. c) opětovné nastolení svaté vody a bahna z poutních míst 2400. d) Více než 2400 milionů rupií ručně psaný Mantry e) Sidha Peeth f) jugy Nirman škola g) Zveřejnění 1.636 knih v 7 jazycích h) Knihy vydané s pokročilým tiskové ofsetový stroj i) měsíčník s více než 3 lakh předplatitele J) samostatná pošta a banka. k) centrální sídlo, které dává pokyny k více než 7000 pobočkami po celém světě, pokud jde o vzdělávání svět lidstva l) prajñā Nagar postavený pro návštěvníky a členy Gayatri Parivar.

2)

SHANTIKUNJA, Gāyatrī TEERTH, Haridwar, Uttaranchal 249411, Indie. www.awgp.org

HH Shriram Sharma Acharyaji a HHBhagwatidevi Sharma, jeho choť, bydlel v tomto regionu, kde se 7 Rishis z dávných dob (Saptarshis) se provádí pokání. Je v blízkosti svaté řeky Gangy a na úpatí Himaláje. Shantikunja má neporušenou plamen lampy, Gájatrí Temple, Yajnashala z 9 hranicích ještě dlouho, hlediště, divadlo, volné opatřeních k 16 Sanskaras, ajurvédské kliniky, posilovací centrum, více než 150 pracovníků na plný úvazek, bydliště postupy pro více než 1000 účastníků tábora, škola pro děti, Vedic astrologie škole / Panchanga atd., prezentace pro samostudium, náboženských projevů,

liturgické hudby atd., audio / video kazety a 400 prajñā Peethas, Shakti Peethas a více než 24.000 samostudium sdružení pro duchovní a materiální pokrok světového lidstva.

Každá osoba (z jakékoliv jiné země), který chce vést tvůrčí život i materiální a duchovní pokrok světového lidstva, mohou zapojit do "Yuga Shilpi Camp" po dobu 1 měsíce, která počíná od 1 st dni každého měsíce roku aľ konci tohoto měsíce. Dále každý měsíc 1-10, 1120,21-30, je "Kalpa sádhana Camp", uspořádané po dobu 10 dnů pro transformaci těla a 4 dny na pouti.

3)

BRAHMAVARCHAS VÝZKUMNÝ ÚSTAV, Saptarshi, Haridwar - 249411, Uttaranchal, Indie www.awgp.org

Tento institut má 3 podlaží. V přízemí je 24 modly, které představují 24 energetických proudů Gayatri (12 Vaam Margis / tantrické a 12 Dakshin Margis / védské). Tento institut se ukázal s nezbytnými důkazy, že 24 písmen Gayatri Mantra jsou to 24 inkarnace Boha, 24 demi-gods, 24, 24 rishis jógy, 24, 24 askezi guru Pána Dattātreya, 24 Ridhi-Sidhiss a božské sláva. V prvním patře je laboratoř. To ubytuje různých technologických zařízení a moderní stroje, sledovat člověka psychiku a tělo. Tento výzkum se provádí renomovaných vědců a lékařů.

Stejně jako alopatii a homeopatie, Rishis z dávných dob vynalezl Yajnopathy kde posvátný kouř ohně oddělení Yajña mimo našich nemocí. Pacient je vyzván, sedět v uzavřené laboratoře skla a je vystaven různým typům Yajñu výpary. Jsme rádi, informovat všechny čtenáře, že tato léčba pomocí výparů Yajña vyléčil tisíce lidí, kteří trpí různými nemocemi.

Nad to, Gurudévo vehementně proti slepé víry, odporné zvyky, fundamentalismu věno atd. On povzbudil postoj k rovnosti všech náboženství. Vždycky mluvil o jedno náboženství, jedna akce a jeden cíl. Řekl, že by měla existovat jen jedna forma náboženství na celém světě. Dále hovořil o důležitosti pohledu na celý svět jako naši Matku (Vishwamata). Navrhl programy pro povznesení ženy a zdravotní péči pro všechny. Inspiroval všechny své následovníky, aby trpělivě snášet veškeré překážky, které mu předpověděl, že přijde jejich cestu v letech 1985-2000

nl Dále předpokládá, že po roce 2000 nl pomalu, ale jistě atmosféru posvátnosti bude obálka celý svět.

KAPITOLA 3 - posel Boží CAME - se nám nepodařilo ROZEZNÁVAT něj.

SACRED DAWN OF THE GOLDEN ERA - zahájení nové éry.

"V současné době je problematika světa se tak složité, že nemohou být vyřešeny pomocí lidského intelektu nebo sílu. Existují náznaky, které říkají, že Bůh vtělil na zemi s pomocí svých spolupracovníků, je vytrvale pracuje na programu neo-stvoření. "

-

JOHN MELARD.

"Že Bůh, pro něž občané Izraele čekají, již vtělil na zemi. Když útrapy Izraelců skončí, to ve světě příliš skončí. "

-

ORAYCHARD

"Indie je svítání na obzoru. Indie bude opět získat úvěr pro šíření poselství spravedlnosti a duchovní kultury na celém světě. "

-

Mahariši Aurobindo

"Conjunctional období nové éry bylo zahájeno z 26.prosince 1924 AD, tj. Samvat 1981 Posh Amaas Vad, pátek."

-

Gopinath Shastri CHULATE

"Posel Boží dorazí, kteří změní celý tvář světa tím, že přiměje udatnost ve všech laiky."

- BORISCO

Všichni učenci, astrologové a věštci velké světové domnívají, že nastal čas pro Era transformace. Dnes byl svět zachvácen nepravosti, nedostatek klidu, korupce, nespravedlnosti a nezákonné praktiky. Proto lidé ztrácejí naději a řekl: "Kde je Bůh?". Všemohoucí Pán již nebude umožňovat Jeho nádherný svět zůstat v pekle jako podmínku. Od nepaměti je Pán znovu a znovu inkarnovali na Zemi, aby se překonat nespravedlnost na světě. Z tohoto důvodu, proč se mu to dnes znovu inkarnovat na základě těchto těžkých časech? Všechny futuristé na světě uvedl jedním hlasem, že čas na světě / Era transformace je tady. Stvořitel (Bůh) neo stvoření již projevuje uprostřed nás a zahájila tento gigantický úkol.

Mnoho konzervativních učenci říkají, že jedna éra je ekvivalentní 4 lakh, 32 tisíc let. Jeho jedna noha (jedna čtvrtá část) je ekvivalentní 1 lakh, 8000 rok. Tak podle těchto vědátorů aktuální době je v prvním úseku Kaliyuga (Dark Age). Proto se říká, že budeme muset počkat 3 lakh, 24000 rok více pro novou éru pro nastavení v. Toto hledisko je bláhoví vyvolal pád světového lidstva z hlediska duševní. Oklamaný Tyto vědátoři "stojan, nutí nevinné indické oddaní myslet špatně. Tyto Odborníci vštípit strach do myslí těch Indů, kteří věří v tvrdé práci a podnikání a jako omamné drogy, takové nevinné muže převeden do duševního otroctví. Biblické přikázání vždy mají speciální význam, založené na čase a okolnostech. Tato přikázání byla dána špatnou interpretací suché učenci (Odborníci), a tak slepé víry přednost v Indii. Musíme si uvědomit, že původní písem nejsou špatné, ale že oni byli hrozně nesprávně vyložil tzv. učenci. Tyto biblické příkazy musí být studován do hloubky a interpretovat správně.

Časové rozpětí každé éry (Satyuga, Dwaparayuga atd.) se liší v tandemu s různými pohyby hvězd, planet atd. a její vliv na Zemi. V Vajas samhitě, je velmi jednoznačné vymezení byla provedena mezi lidské éry a Demi-Boha Era (12/111). Éra byla definována iv Taitariya samhitě. V astrologické kapitole Rigveda, dala prajāpati je Brahma éra byla popsána jako Samvatsar takto -

"Když Brihaspati (Jupiter) prochází 12 znamení zvěrokruhu, je dokončena jedna éra. Jeden Znamení je ekvivalentní 1 rok. Tak éra 12 znamení zvěrokruhu se rovná 12 let. Pokud tedy éra je měřena na základě slunce nebo měsíce pohybu, bude výpočet se hodně liší. Moderní vědci objevili, že v 11 letech se vnitřní stav slunce se mění. Tyto 11 rok odpovídá 1 doby slunce.

Výpočet jedné éry odpovídající 4 lakh se 32000rok nesprávně provedena na základě slunečního circumbalution svého vesmíru, který trvá dva roky milionů rupií. Tyto 2 milionů rupií roky byly rozděleny do 4 částí, tj. 4 epoch a každá éra tak odpovídá 4 lakh, 32 tisíc let. S cílem udržet krok s převládající éry výpočtu jsou menší éry tzv. Antardashas. Proto se lidé klamáni a zároveň se snaží studovat.

Manu Smriti (1/68-70) velmi jasně říká -

"Doby, které odpovídají Brahmádží stvořil svět za 1 den a zničí to 1 noc je následující: 4000 rok a 4000 staletí znamená 400 let Poorva SANDHYA a 400 roků Uttar SANDHYA což se rovná 4800 let Satyuga . Stejným způsobem, 3600 let Tretayuga mohou letech 2400 a 1200 Dwaparyuga let Kaliyuga vypočítat.

V Bhavishya Khand z Harivanshpurana byly tyto éry příliš vypočtena jako 4800, 3600, 2400 a 1200 rok. Alongwith to conjunctional doba všech těchto 4 dobách byly, stejně jako 800, 600, 400 a 200 let. Éra časové rozpětí výpočet Lingapurana a Shrimad Bhagwat jsou velmi podobné hodnotám uvedeným v Manu Smriti.

Na základě výše uvedeného výpočtu a to s ohledem na opatření na Samvatsaras a kalpas, současnost (2005 nl) je to, že úsvit kde Kaliyuga (Dark Age) se promění Satyuga (Zlatý věk). V našich starých textů je naše historie byla rozdělena do 5 kalpas 1) mahat Kalpa - 109.800 rok dříve Vikram Samvat do 85.800 roky před

Vikram Samvat 2) Hiranyagarbha Kalpa - 85.800 roky před Vikram Samvat do 61 8.000 rok před Vikram Samvat. 3) Bahya Kalpa - 618.000 rok dříve Vikram Samvat na 37800 let před Vikram Samvat 4) Padma Kalpa -37.800rok před Vikram Samvat do 138.000 rok dříve, než Vikram Samvat 5) Varah Kalpa - 13800 roky před Vikram Samvat to začalo a pokračuje i nyní .

Uptil Nyní Manvantaras (pravidlo Manus) v Svambhu Manu, Svarochish Manu Uttam Manu Tamas Manu Raivat Manu Chakhush Manu a Vaivaswat Manu z Varah Kalpa již projel kolem. Dnes Antardasha z Vaivaswat a Savarni Manus se děje. Kalki Purana říká, že po Manvantaras na Savarni Manus viz. Daksha, Brahya, Dharma, Rudradeva a Indra, Savarnis z Varah Kalpa kolem, Kalki vtělení Boha projeví na Zemi. Po setmění Kalki ubíhá, úsvitu Satyuga se projeví. Savarni Manu objevil 5737 rok před Vikram Samvat zahájena. Teprve po Indra Svarni je manvantaře prochází tímto Kalki bude manifestovat. Tak Kalki Samvat zvítězí. To začne s porodní KALKI v jedné zemi, které se říká, že kolem Vikram Samvat 1970. Aby se dozvědět více o Kalki Samvat král Pulakeshin požádal své renomovaných astrology k jejímu výpočtu. Z leptů vytesané na skalách v oblasti zvané AHOL v jižní Indii, Kalki Samvat je řekl, aby byl mezi 1969-1970. To dokazuje, že Kalki již vtělil mezi Samvat 1969-1970 pro překonání Indie budhistickymi vliv. S ohledem na to, Mathura historické výzkumný ústav (Puratan Itihas Shodh Sansthan) je velmi důležité. Jeho ředitel výzkumu přijal skutečnosti uvedené výše a ve svém odvolání kapitole, když mluví o astrologických výpočtů, připustil, že "dnešní době, tj. asi 2000 AD je tmavá conjunctional období noci Brahya je."

Tímto způsobem božské moci nebo síly Neo Stvoření obecně manifestu v conjunctional období, neboť díky obálce tmy v takových chvílích, intenzivní přirozené turbulence nastane. Příkladem jsou zemětřesení, silném mrazu vlny, hladomor, bouře, záplavy, nedostatek potravin, přes obyvatelstva atd. Tak duše člověka zakouší bolest a žal. Aby bylo možné překonat smutek vytvořením spravedlnost Brahya se projevuje v průběhu conjunctional období. Tak opět nové vedení, nová disciplína a nové myšlenky jsou stanoveny na světě. Pán reinkarnuje Alongwith své božské pomocníky v tomto světě. V takových chvílích na jedné straně převládá nepravosti, nespravedlnost, útlak, atd. a na druhé straně vytvořit spravedlnost, kultura, posvátné akce, bezúhonnosti a dobré vůle ve světě lidstva. Tak světový mír zřízenci palců

V Vana Parva z Mahábháraty, byl tento stav popsal tisíce let zpátky -

"Když člověk éra končí, nový intenzivní agitace a turbulence vidět ve světě. Když Měsíc, Slunce, Posh (3 rd Měsíc Vikram Samvat) a Jupiter vstoupí do jednoho konkrétního Znamení, Satyuga nebo zlaté éry bude svítat.

Po tuto posvátnou galaxií sprchovat svou milost. Zvýšení hmotné pohodlí vyvolává radost všem. Lidé získat dobré zdraví a štěstí. Tento astrologický soutok (Graha jóga) právě proběhly v nedávné minulosti.

Dvě knihy s názvem "Alkshak Valktmafi Marfat" a "Malabud Kablut Kayamat" našel v knihovně Hamidiya Mekky říká, že rozšířený revoluce, turbulence a Era Transformace se uskuteční v 14 th století (nl) V jednom verši jeho, Surdasji se Extra Sensory jeho potenciál píše -

"Po Samvat 1900, změny se vyskytují v tomto světě. Po této revoluci Super liána spravedlnosti bude růst ve světě a po tisíce let Satyuga (Golden Era) budou existovat. "

"V conjunctional období Era transformace, lidé budou nalepeny na posvátných ideálů vést vznešený život a Pán opět zavést mír, radost, atd. na světě."

Známý císař Bundelkhand, Chatrasal je Guru, Mahatma Premanathji ve své poezii říká, že v této době, bude transformace dojde a Pán bude inkarnovat jednu zemi.

V knize Odiya s názvem "Malika", Greta Yogi Achyutanand hovoří o zlaté éry manifestující -

"Jakmile převládající Balmukund Samvat v Orissas koncích, Kaliyuga taky skončí. Všichni oddaní si to uvědomují na vlastní pěst. "Všechny tyto výpočty dokazují, že Satyuga již projevuje a že nikdo nemůže bránit ji.

Editor "léčení Life", otec John Melard se rovněž dohodly, že éra transformace bude probíhat -

"V současné době problémy světa se staly tak složité, že slabý lidský rozum nemůže řešit. Světový mír je nad chápání a moc lidských bytostí. Navzdory tomu nikdo by zoufalství, protože existují náznaky, že Hospodin zástupů již vtělené na zemi a Alongwith jeho asistentů, se chystá zavést novou éru míru na Zemi. Jeho intelektuální zdatnost a duše síla se ukáže, že on opravdu je inkarnací Boha, tj. Avatar. Tento Uplifter světa se neskrývá za závojem dlouho. "

WB Orchard také souhlasí s tím -

"To je Pán, pro něž Izraelci čekají sestoupit na Zemi, již neučinili. Tak nejen bude smutek Izraelců bude zažehnáno, ale že světový mír nastavit palců Pán umožňuje nikdy nemocný osud, nespravedlnost a útlak existovat v Jeho stvoření. Dnes negativity dosáhly svého vrcholu, a proto Pán chtě inkarnovat na Zemi. "

Swami Aseemanand říká -

"V současné době jsem jasně zažít Boží přítomnost všude. Ten den není daleko, když láska, rovnost a bratrství na celém světě bude kvést. Kaliyuga (Dark Age) skončí a nová éra záření se projeví. "

Musíme pochopit, že Satyuga, Tretayuga, Dwaparyuga a Kaliyuga nemají nezávislou formu existence. To vše je lidský duševní počítání lhůt. Když se to éra spravedlnost, duchovno, plody akcí, jiný svět, znovuzrození, víra, oddanost, selfsláva, láska, soucit, štědrost, spolupráce atd. a posvátné lidské vlastnosti náročnost v naší psychice, se nazývá Satyuga (Golden Age ). Když Rajo Guna projevuje v psychice jako disciplína, láska k spravedlnosti atd. to se nazývá Tretayuga. Při Rajoguna s trochou Tamo Guna (duchovní tma) pohltí duši se nazývá Dwaparyuga. Když psychiku přetéká světových lidstvo Tamoguna jako odporné aktivity, duchovní nevědomost hříchu, nepravosti, nespravedlnost atd., se nazývá Kaliyuga. Všechny tyto jugy (ERAS) jsou závislé na tom, jaké přednosti převládají v psychice svět lidstva. Jinak i Zlatý věk měl mnoho démonické muže (Asuras). Ve skutečnosti je to při velkých epoch, jako Satyuga a Tretayuga, že strašné démony jako Shumbha, Nishumbha, Sahasrabahu, Kirat, Rāvaṇy Banasura, Kansa, Aghásury, Duryodhan, Dushasan, Tripurasura atd. narodili. Z tohoto důvodu, proč byly tyto éry tzv. Satyuga atd. místo Kaliyuga (Dark Age)? Odpověď je jednoduchá, že i když tito démoni existovaly, tyto éry převažovaly s posvátnými kvalitami světového lidstva. Proto, pokud se všichni shodneme, že jsme v temného věku, může jistě být převedeny do Zlatého věku, pokud psychiku svět lidstva žádné další přístavy odporné vlastnosti, a místo toho nahradí stejný svatými ideály, zbožné myšlenky, dobré vůle atd. V Skutečnost, Aitereya Brahman plně souhlasí s tímto přesvědčením -

"Kaliyuga znamená, že člověk alongwith celý svět ponořený do duchovní nevědomosti nebo" Sleep ". Když začne zívat je Dwaparayuga. Když se posadí na posteli je Tretayuga. Když vstane z postele a začne chodit, tj. když se stane aktivní, začne přemýšlet výstižně a vykonává úkoly péče pro svět lidstva, je Satyuga nebo zlatý věk.

Výše uvedené závěry dokazují, že jugy (ERAS) nejsou vázáni časem. Proto, když se lidé fanaticky věří, že Kaliyuga má časové rozpětí ve výši 4 lakh, 32.000 roky, to je špatně víra. Jeden období mohou být převedeny na jiné doby kdykoliv, v případě, že duševní vlastnosti jsou transformovány. Pán sestupuje proto v tomto světě transformovat celou éru. Bůh vytváří zlatý věk tím, že přiměje psychiku svět lidstva popíjet spravedlnost, posvátné ideály, čistotu atd.

Velký jogín z Indie, který se po celý svůj život zapálil plamen duchovnosti, tj. Maháriši Aurobindo, byl velký prorok. Vždycky tvrdil, že zázraky v podobě předpovědí budoucích událostí byly škodlivé, pokud jde o duchovní pokrok byl zaujatý. Proto se nikdy zbytečné předpovědi a místo toho mluvil o pouze těch budoucích událostí, které vyvolaly víra a trpělivost ve všech oddaných. Takové

předpovědi Šrí Aurobindo přišel stoprocentně pravdivá. V roce 1938 nl předpověděl, že v asi 8 let, by se Indie získat politickou svobodu. Dále předpokládá, že po tom okamžitě by Indie být rozdělen.
AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

Jeho předpovědi o osudu transformace jsou velmi důležité -

"Mé srdce se houpe s božskou inspirací. Světlou budoucnost pro Indii je velmi blízko. Mnoho lidí se bude snažit Západu, Indie, ale jsem si jist, že hnutí bude zahájena v Indii, která zničí své taints a dát nový směr k duchovnosti. Tento pohyb bude ohlašovat zlaté éry plné klidu a blaženosti na celém světě. "

Saint Vishwaranjan Brahmachari který zároveň předpovídá, že Šrí Lal Bahadur Shastri se stane příští ministerský předseda Indie se také smutně řekl -

"Shastriji bude premiér na krátkou dobu a že zemře v cizí zemi. Po něm žena se stane premiérem. V blízké budoucnosti Indie bude čelit mnoho vzestupů a pádů, a ve svém středu, bude velkou duchovní revoluce konat. Ačkoli tato revoluce bude soustředěn ve střední Indii, bude to mít vliv všech koutů Indie. Ředitel této revoluce bude mít úvěr pro vstup do severní a jižní Indie kulturně. Za pár let Indie bude přijímat nové ideály a budou do sebe vstřebala do zbytku světa příliš. Lidé se vzdát odporné zvyky, hnusný myšlení atd., dobrovolně a nahradit je s dobrým

charakterem. V budoucích mužů nebude soupeří o peníze, postavení atd., ale bude soutěžit spolu navzájem popíjet posvátné ideály, zbožné činnosti a vysoké myšlení. "

Čtenáři musí si uvědomit, že Shri Brahmachari předpovídali, že Pákistán bude čelit velké povodně. Mezi jeho další předpovědi jsou -

"Indie také může čelit záplavy a zemětřesení. Indie možná bude muset bojovat ve válce s Čínou a Pákistánem. Přes všechny tyto Indie bude pokračovat i po roce 1992, AD Indie získat více slávy, než jak SSSR a USA, Indie bude mít na starosti zachránit svět před hrozící světové války. "

Velký učenec cum astrolog Baran viz. Shri Jyotishbhushan Shastri Chuletey, jeden den se svým božským okem viděl, že ředitel nové éry již projevuje na zemi a že éra transformace bude probíhat velmi brzy. Shastriji otec, velký učenec Shrimad Bhagwat taky slyšel Boží hlas. Otec i syn napsal dopis na sebe současně, pokud jde o toto božské vize. Byli ohromeni, že jejich božské vize uzavřeno dokonale.

Šrí Shastriji je předpověď, že Indie získá nezávislost v letech 1945 nl do roku 1950 nl bylo prokázáno správné. Deset let před Gandhiji zemřel, Shastriji předpovídali tuto událost. On také řekl, že v roce 1970 nl muž z Ameriky zamíří k Měsíci. V kapitole Kalimvarjya kritizoval ty, kdo se domníval, že nikdo by obcházejí zemi. Shastriji řekl, že od dávných dob, indické nebeská vozidla obešli nejen naši zemi, ale i jiné planety. Když v roce 1970 našeho letopočtu americký přistane na Měsíci, lidé budou souhlasit s mými úvah. Proto jsme Indiáni taky by se měly podílet na výzkumných studií mezihvězdného prostoru. On také předpověděl, že Čína bude útočit Indii. On dělal horoskop ze dne 05.9.1926 ve 12.00 hodin, která je takto -

1) 2) 3) 4)

lagna (1

st

dům) - Váhy - Saturn

2 nd dům - Štír 3 rd dům - Střelec - ketu 4 th dům - Capricon - Jupiter

5) 6) 7) 8) 9)

5 th dům - Vodnář 6 th dům - Ryby 7 th dům - Aries - Mars 8 th dům - Taurus 9.
ročník

dům - Rahu

10) 10 11) 11

th

dům - Moon-Venuše dům - Leo - Sun - Mercury dům - Panna

th

12) 12.

ročník

První dům Libra měl vznešeného Saturn. Třetí dům podnik má vyvýšené ketu, neboli dračí ocas. Čtvrtý dům měl štěstí Jupiter. 7. ročník Dům měl Mars ve svém vlastním znamení zvěrokruhu. 9. ročník Dům měl vznešeného Rahu, neboli dračí hlavu. 10. ročník Dům akcí mělo za měsíc ve svém vlastním znamení a Venuše. To ukazuje, že věda a nové náboženství bude stanovena na světě. V 11. ročníku domu dávek, bylo slunce v jejím vlastním Sign alongwith Merkuru. To naznačovalo, že Indie je bohatství a sláva by posílily výrazně. Tento horoskop uzavřeno, že Pána Rámy a Kršnovi. To naznačovalo, že božská moc už vtělil na zemi, a že lidé by ho poznal až později.

Jakmile se tato myšlenka svitlo v hlavě, Shastriji napsal knihu s názvem "Transformace Era" v Akola (Maharashtra - Indie). Na základě astrologických výpočtů, řekl, že Kaliyuga (Dark Age) skončí v Posh Vad AMA Samvat 1981. Dnes jsme v éře junkční období a pozdější éře transformace se nastavit palců Tak temné ponuré dny minulosti skončí a světlou budoucnost se projeví. Toto období éry křižovatky vytvoří turbulence ve světě, ale zpočátku poté, co Indie dosáhne slávy, zbytek světa taky bude existovat v míru jako jedna rodina. V blízké budoucnosti Indie bude první na světě, pokud jde o přírodní vědy a spirituality se týká.

Výše uvedená kniha byla eulogoized všemi předními astrology, protože éry byly vypočteny pomocí vhodně astrologických principech. Tato kniha na jedné straně zničí slepé astrologické víry a na druhé straně vrhá světlo na hrozící moudrosti revoluci, která smete celý svět.

Indie bude vidět obrovský myšlenkový revoluci. V důsledku toho -

1)

Vzdělávací metody se změní k lepšímu. Dnes jsou lidé studují, aby si práci. V budoucnu vzdělaných lidí nebude vyžadovat pracovních míst, ale zaměstnanců.

2)

Oddanost Bohu se nebude omezovat na povrchní Mantra opěvování. Oddaní tedy dále se budou rovněž zabývat svatou službu světových tvorů.

3)

Lidé budou nadále usilovat o spásu, ale bude se modlit za službu Bohu a jeho stvoření.

4)

Lidé se nelíbí advokáty a právní poradce. Indie povede v oblasti geologie, chemie, Yantra vědy, hornictví, magnetické síly atd. a moderní vědy.

5)

Lidé budou mít hluboký zájem o náboženství a duchovní vědy.

6)

Dnešní svět lidstvo byl rozdělen brutálně do sekt a dílčích sekt. V budoucnu bude existovat pouze 4 třídy, na základě duševních kvalit a příslušných aktivit. Úzkoprsý communalism bude zničena a tím změní naše jídlo, spánek, víry, zvyky atd. k lepšímu.

7)

védské moudrosti se bude šířit do celého světa.

8)

Manu a Yajnavalkya Smritis bude základem budoucí správy.

9)

vdova znovu manželství nebude pohlížet jako na anti-náboženství.

10) Lidé budou klást důraz na sborové moci.

11) Namísto budování nové chrámy, mešity, kostely, atd. lidé budou znovu budovat stávající, které jsou ve velmi zchátralém stavu. Chrámy, mešity, kostely apod. se stanou centra pro lidstvo probuzení světa.

12) Rodiny budou milovat jeden druhého hodně.

13) Indiáni vymyslí letadel, které jsou bezdýmného. Oheň, déšť, vítr, slunce apod. bude fungovat podle lidské touhy.

14) Věda kontaktovat mrtvé bytosti získají větší význam.

15) V každém koutě světa se výzkumné ústavy a průmysl vzkvétá.

Je to úžasné, kdyby alespoň Era Transformace přichází do existence v tomto století. Mnoho vysokých nízkým vzrůstem duše světě připustil, že myšlenka revoluce se chystá vzlétnout a to i na základě kolektivní síly. Následující stránky této knize jsou popsány různé takové předpovědi, které dokazují, že na úsvitu takové éře není daleko, která bude ohlašovat v lásce, rovnosti a lidských hodnot na celém světě.

KAPITOLA 4 - DIVINE SEER ROMAIN ROLLAND

Romain Rolland říká - jsem si jist, že velká část bílého kultury (západní), budou zničeny s oběma jeho dobré i špatné vlastnosti. Později novou kulturu, se narodí ve světě. (On jasně připustil, že tato nová kultura bude indické kultury. Podle něj indické kultury a filozofie bude stanovena jako světové náboženství a světové kultury). Nová společnost bude vytvořen. Mám strach, že alespoň život se zhorší.

Západní země neakceptují, že naše duše je nesmrtelná - ale já pevně zachovávat tuto víru. Tyto duše narozených v západních zemích a jsou ovlivněny západní kulturou, bude čelit velké těžkosti.

Slavný astrolger Prof cheiro předpověděla, že bílá rasa skončí a že muslimská kultura příliš budou zničeny. Místo novou kulturu a nové náboženství získají silné nohy drží po celém světě. Cheiro píše - Když slunce vstoupí Vodnář, bude mnoho intenzivních účinků být vnímán. To proto, že její planety Uran a Saturn. Starověké věštci tajných věd věří, že je slavná začátek nové éry. Saturn je příčinou destrukce. Uran změní staré normy a zákony, z jejich kořene. Když Slunce do Vodnáře, intenzivní agitations změny a obrovské otáčky svědky. Tvůrce této nové éry jsou planety. Mají vliv na ženy, aby se projevila v nové podobě.

Všechny uvedené závěry mohou být jasně vnímán dnes. Konzervativní země jako Írán, Turecko, Arábie a Jordánska se nyní umožňuje muslimské ženy žít život ve svobodě podobný tomu žila jejich mužské protějšky. Slunce již vstoupila Vodnář. Vzhledem k tomu, apt planetární přechody došlo, nová éra není daleko. Stará kultura na světě bude nahrazen božským kultury.

"Indie je sláva bude svítat v podobě nejvyšší moc, ale pro to, že to bude projít spoustu agitaci. Na první pohled to bude situace bolestivé, ale božský posel Boží se narodil v Indii, kteří se shromažďují laiky. Toto shromáždění bude statečně bojovat hard core materialistické lidi na světě. Bude prokázáno, že pouhé materiální pohodlí může vést pouze k našemu pádu. Místo materialismus a spiritualismus musí pracovat ruku v ruce za celkový pokrok a mír ve světě. Po tak jednoduché a etické mužů bude převládat na celém světě. Radost a mír se rozšíří ve všech směrech. V conjunctional období bude chytráctvím, vraždy, plenění atd. zesílí. Tak po intenzivní turbulence, budou posvátné lidské vlastnosti převzít kormidlo věcí. Tento pokrok bude dlouhodobý a ve 21. st století, bude vidět s větší jasností. Svět bude kvést s vlastnostmi, jako je láska, soucit, poctivost, lásky a bratrství. "Maďarský slavných ženského astrolog, Borise Silvigar, učinil tuto předpověď.

Borisek bylo to, že osoba, s níž Angličan položili sázku, že Anglie nebude politicky svobodné Indie. Borisek se usmál a řekl: "Po roku 1944 našeho letopočtu žádná síla na světě nemůže zabránit Indie od získání nezávislosti. Indie je osud bude zářit a jeho náboženské občané připraví cestu pro světový mír a bratrství. "

Tyto připomínky jsou tam v Bibli taky. Slavný věštec a svatý, Otče Baxter, při psaní komentáře k Mathew 24 a Zjevení (kapitola 6) říká -

"Význam a jízdy na koni muž s mečem v ruce, je, že takový skvělý člověk se narodí, který přinese revoluci celý svět. Svět lidstvo bude popíjet duchovní hodnoty vlivem mocných myšlenkové vibrace tohoto skvělého člověka. Jen před tím, bude jídlo se stát drahé a lidé budou provádět hříšné činy. Bůh smrti zničí přes obydlené oblasti prostřednictvím válek, morových bude tsunami atd. Přírodní katastrofy ukazují jejich hněv. Pohyby slunce, měsíc a planety bude velmi katastrofální pro světovou lidstva. V té době Divine Power bude inkarnovat. To bude nastolit mír a lidské hodnoty ve světě. "

Neexistuje prakticky žádný rozdíl, pokud jde o dnešní situaci, a který je uveden v Bibli se týká. Proto není důvod pochybovat o tom, že božská moc již vtělil na zemi s cílem vytvořit novou éru. Dnes ve středu agitace a turbulence, slunce neo-stvoření je vše nastaveno na růst. Nikdo nemůže bránit věčný uspořádání Mahakal (Great Time).

Era Transformace je základní potřeba na hodinu a je nutné. Starověku určitě bude zničena a bude nahrazen jasným nové éry. Musíme počkat a sledovat, kdo je asi dostat rozdrtil v agitative činnost a tak se stát partnerem špatného slávy. Na druhou stranu se podívejme, kdo se chystá dosáhnout dobrých zásluh tím, že se účastní této gigantické úkol neo stvoření.

KAPITOLA 5 - po prvním Mahabharat, NOVÁ Mahabharat SADY NA

"Dvacet čtyři roky poté, co Indie dostane svobodu, bude silný duchovní organizace přijít do záře reflektorů a pozvednout celý svět materiálně i duchovně. To Uplifter bude i zakladatelem a ředitelem této organizace. Jsou-li všechny jeho myšlenky v jeho životě jsou

publikovány v jedné knize, bude vážit více než 1000 liber. Celý svět si bude popíjet své chování etiky. Indie se stane klenotem země. "

-

ANANDACHARYA

V měsících prosinci 1962 a lednu 1963 AD našeho letopočtu, se mluvilo o světové války. S odkazem na 8 planetě jógy, a to nejen astrologové z Indie, ale ti z celého světa prohlásil, že světová válka se bude konat v únoru 1962 nl Přesto na základě astrologických výpočtů Achyrya Varah Mihir je v září 1961 vydání z Akhand časopisu Jyoti, že výše uvedené Predikce světové války byly zpochybněny. Náš názor byl dále posílen stanovisko slavného jogína Norska, Anandacharya. Řekl, že

"Není pochyb, že 3 třetí světová válka bude probíhat, ale ne dříve než 1995 AD uptil pak Indie se stane 6. ročník Super Power světa. Stejně jako byla válka Mahabharat bojoval v Indii, po vědeckém pokroku tím, že všechny národy světa byly zapojeny, kteří používají božské zbraně požáru atd., stejným způsobem v budoucnu 3 třetí světová válka nebude vidět pouze použití hrozné chemických a atomové zbraně, ale i na další nově vynalezené ty, které nikdo si je vědoma dnes. To znamená, že s pomocí zbraní získaných z jiných božských světů, bude tato válka bude bojovat. Jaderné zbraně zemi, bude vypadat bledě před výše uvedených božských zbraní. Poté, co tyto božské zbraně jsou používány, budou neponechávají stopu za sebou vědcům země provádět výzkumné studie. I ženy se zúčastní v této válce. "

"Tato válka bude vedena především v Asii, ale jeho nejvíce zkažené účinky se projeví v Evropě a muslimských národů. Role Indie bude konečné rozhodnutí. Zpočátku Indie se bude snažit zastavit tuto válku, ale kvůli postoji Číny, lidé nebudou souhlasit. Vnitřně oheň války budou uloženy v plamenech Čínou a další země bude vinit za to. Plameny zničení v důsledku této války bude šířit tak daleko a široko, aby všechny země světa budou požadovat Indii zasáhnout a odvrátit zkázu. Teprve pak bude mír zvítězí. Po této válce se lidská kultura úplně změnit. To vše se uskuteční až po 1995 AD "

To jogína předpovědi, které byly uvedeny v řádcích výše uvedených a následujících stránkách, byl indický narodil v Západním Bengálsku v roce 1883 našeho letopočtu byl povolán Surendranath Baral. V důsledku hlubokého studia v Kalkata univerzity zahrnující předměty, jako je Indie a védské filozofie, veliké duchovní probuzení se konal v jeho psychice. Na nějakou dobu učil určitá témata v Kalkatě univerzity. Uvědomil si, klobouk

materialističtí lidé posedlí jen velmi málo lidských hodnot. Jeho podíl byl jako hořčičné semínko a hory. Pouhé materiál pronásledování nemůže dát věčný mír a radost. To je jen věčný Divine Power uvnitř každého jednotlivce, který může ohlašovat věčného míru a radosti na světě. Je to pouze tehdy, pokud chápeme vědu o vědomí, které prostupuje všechny bytosti z vesmíru, povaha regulátoru světa a sebepoznání a poznání tohoto světa a další, může člověk stát self-splněny. Ve stavu nedostatku člověk nikdy nemůže dosáhnout radosti ani v tomto ani v budoucnosti.

Tak dosažení seberealizace je jediným cílem, který poskytuje vyvážený věčný mír. Myšlení tak to Yogi začal cvičit jógu. Hluboce studoval astrologické vědy, Samádhi (meditativní trance), atd. Později se tento jogín volal sebe Anandacharya. Narodil se v Indii, a provádět duchovní praxe (sádhany) v Norsku. On rozšířil moudrost indické filozofie na celém světě. Hlavně byl věštec, filozof, myslitel a posel lidského náboženství. On tedy navštívil Anglii, Americe atd. Dosáhl slávy jako skvělý člověk, který by předpovídat budoucnost výstižně. On byl slavnější než jiné přední futuristů na světě, jako je Jean Dixon, cheiro, Clark, Harare atd. Anandacharya předpovědí získala mnoho slávy v Evropě a Africe. Vždycky se vyhnul jméno a slávu, a přesto jeho předpovědi byly tak správné, že sláva za ním jako se sluhou. Knihy napsané Anandacharya jako "Brahma Darshanam" a "Tattva Jeevanam" (publikoval v New Yorku a Londýně) se ukázala být klenby indické filozofie. Mnoho desítek let zpět, že napsal knihu - "Kaal-Chakram", která popisovala Indie sociální podmínky v té době. Předpověděl, že velká transformace se bude konat v Indii finančně, společensky atd. Dnes je skutečnost, že Indie se stává velká síla počítat s na mezinárodní scéně je důkazem předpovědí Anandacharya je.

Anandacharya byl první, kdo řekl, cesta zpět v roce 1910 - "Lidé se musí Opásej jejich bedra na 1 st světové války. V posledním červencovém týdnu, bude jen velmi malou akci připravit půdu pro válku. Později všechny ty země, které mají napjaté vztahy s navzájem se účastní války. Tato válka bude trvat do listopadu 1918 našeho letopočtu, kdy to skončí, bude ve světové politice se shromažďují na jednom místě. Organizace bude vytvořena který bude mít vedoucí národy světa jako jeho členové. Tato organizace se uchýlit k mazaný nesportovní chování, namísto pravdy a poctivosti, a proto svět lidstvo nepřijme svůj směr.

V té době lidé neměli platit tolik pozornost předpovědím Anandacharya je. V roce 1914 nl mládež Srbska vypálil kulku v Arch Duke Ferdinanda, který byl dědic rakouského trůnu. Navzdory tomu nikdo dokonce tuší, že světová válka bude nastavena palců Do jednoho měsíce Austrálie napadl Maďarsko. Přátelské národy na obou stranách příliš zapojili do této války. Tyto národy byly Německo, Turecko, Bulharsko, Francie, Británie, Rusko, Belgie, Itálie, Japonsko atd. To byla klasika světové války. Bitvy Mans, SAAN a Verdun

byl tak děsivý, že lidé nenávidí každý okamžik. Později národů byla vytvořena. Proto obě předpovědi Anandacharya splnilo.

Nyní lidé z Norska a Anglie věnována větší pozornost Anandacharya. Speciální sdružení britských novinářů se s ním setkal a požádal ho, aby tam své názory o budoucnosti. Anandacharya odpověděl - "A teď se připravte na 2 nd světové války. V této válce Hitler Německa a Ruska Stalin bude bojovat tak zuřivě, že válka skončí ještě přísněji. V srpnu 1945 nl hrozná exploze dojde poprvé ve světě a v mžiku se miliony lidí zemřou. Teprve pak bude nějaký manifest míru ve světě. "

Několik let po této předpovědi v září 1939 nl, Německo napadlo Polsko. Po této bitvě jeho plameny znovu svítí a jedna světová válka nastavit palců Dne 6. ročníku srpna Hirošimu a Nagasaki (2 města v Japonsku) byl napaden atomové bomby. V důsledku toho miliony lidí zemřely.

Anandacharya v předpovědi týkající se smrti Mussoliniho, a Eisenhower a Krushchev je vedení také splnilo. Jeho předpověď o stavu světa po 2 nd světové války také splnilo. Poté nastal Ashtagrahi Jóga (astrologický soutok 8 planet). Všechny předpovědi Aandacharya je, pokud jde o tuto jógu byly uvedeny v předchozích stránkách této knihy. Ale nejdůležitější část je o tom, co řekl v New Yorku. Všechny jeho citace byla zveřejněna v New Yorku, Paříži, Belgii, Anglii, Norsku a atd.
AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

Řekl, že - "Na jedné straně vědci na celém světě bude pokračovat tak v materiálových vědách, že přistane na Měsíci a Marsu. Politické úsilí se bude bránit jaderný výzkum, ale menší národy také se bude snažit vyrábět jaderné zbraně. V krátkém časovém úseku i dalekých zemích bude produkovat destruktivní stroje a bomby. Hinduisté žijící v jiných zemích bude čelit nebezpečí. Mnoho národů bude urážet hinduisty a házet je z jejich země. Na Srí Lance a Indii, ženy budou vést v politice. Rychlé změny se bude konat v politice v Anglii. "Jeho předpovědi o Kennedyho a Martina Luthera Kinga smrti příliš dokázal být pravdivý.

KAPITOLA 6 - Významná část předpovědí ANANDACHARYA'S

"Dvacet čtyři roky před 3 rd světové války a 24. let poté, co skončí, bude plný otřesů pro Indii. Předchozích 24 letech bude situace podobné těm vidět po Mahabharat válce. Druhé 24 roků bude jako rána před úsvitu nové éry. Se vzdám svého těla několik dní poté, co vidím, že moje vlast (Indie) dosažení nezávislosti. Ostatní lidé uvidí mimořádné změny, k nimž dochází v Indii poté, co získá politickou svobodu. "

"V mé zemi náboženství zabere formulář sborový tak, aby se znovu probudil. To se narodí, jakmile je dosaženo svobody. Po 24 letech v roce 1971 našeho letopočtu, že přijde do záře reflektorů jako silné organizace. Na jedné straně mnoho změn se bude konat ve světové politice. V něm indické politika bude nejaktivnější. Výše uvedené organizace, která bude mít na důkazního náboženského povznesení, navrhneme novou mapu světa blahobytu v těchto časech. Zakladatel a ředitel této organizace bude hospodář a dosáhne věhlasu jako nejvýznačnější myslitele všech dob. Bude navrhovat behaviorální etiky týkající se jednotlivce společenskou odpovědnost a jak kolektivně všechny národy světa mohou žít v míru. Jsou-li všechny jeho celoživotní myšlenky jsou zapsány v knize, bude kniha váží více než 100 kilogramů. V té době se lidé budou ptát v úžasu, co potřebujete udělat, mají takové idealistické myšlení v materiálu věku? Ale všechny těžkosti čelil po 1995 AD alongwith světová válka bude dát nový směr k materialismu. V té době, tato chování etika budou uctívat, stejně jako bible a anděla. Dnes jsou lidé ponoří do dosažení materiálních cílů, ale po 1995 AD lidé budou myslet, že o Bohu, duše, spasení a jiných duchovních principů. Tento stav Indie před Mahabharat války bude pokračovat dále po této 3 rd světové války a bude řízen této nové duchovní organizace. "

"V té době bohatí občané cizích zemí soupeří mezi sebou posílat své děti do Indie k vysokoškolskému studiu. Důležitost vzhledem k Evropě a Americe, pokud jde o vyšší studia se týká sníží hodně. Mimořádný nárůst bude vidět, mezi roky 1975 až 1995 nl nl, v počtu lidí, kteří učí Sanskrit jazyk. Indie je věda příliš budou mít zásadní význam v

mezinárodním měřítku. Indie bude vyrábět zbraně s kovy, které nebyly nikdy použity dříve. Letecká a kosmická řemesla budou navrženy bez použití kovů a bude schopen jít daleko v mezihvězdném prostoru a získat důležité informace týkající se ho. Indická bude nejen lídrem, pokud jde o mediální pokrytí se týká, ale také postoupit mílovými kroky v jiných odvětvích. Tak Indie bude nejen světovou jedničkou, pokud jde o duchovní se týká, ale povede také v ekonomické, průmyslové, sociální, politické a vědecké frontě, stejně jako tomu bylo před Mahabharat války. "

Shri Anandacharya opustil smrtelnou schránku po 2 druhém světové války, kdy Indie získala politickou svobodu. Dnes jeho předpovědi byly ukázalo jako správné. Nic by měla být ohromeni, pokud 3 rd světová válka nastává, a že jeho další předpovědi příspěvek 1995 AD splní.

KAPITOLA 7 - posel Boží BORN IN venkovské rodiny

"Velká duše již se narodil ve skromné venkovské rodiny. Bude zahájeno, řídit a kontrolovat gigantickou revoluci ve světě. Bude mít sílu jeho pobočníků i, který bude odpovědný za transformaci dnešní pokřivený stav světa. "

-

JEAN DIXON

9-letá americká dívka říká její matka a ostatní členové rodiny a zeptal - "No tak, řekni mi, co se bude nosit otec s ním, když přijde domů" Vzhledem k tomu, že členové rodiny neměl odpověď, ptali tuto dívku, aby správná odpověď. Dívka jménem Jean Dixon řekl - "krásné bílé psa." Tehdy ho všichni tuto odpověď jako vtip. Kdo by věděl, jaké Jean Dixon otec byl nákup v místě, které bylo 10.000 mil daleko?

Když Jean Dixon otec vrátil domů, byli všichni překvapeni, vidět ho přinést bílého psa. V té chvíli, kdy Jean Dixon hovořil o bílý pes, přesně v tu hodinu, 1000 mil daleko, její otec koupi tohoto bílého psa. Její otec souhlasil s tím, co řekl Jean a proto každý byl překvapen, jak Jean věděli o mimořádné události, 1000 mil daleko. Existuje mnoho faktů a pouček v tomto světě, který přesto, že je jemnější než jemné povahy všech hmotných předmětů, které

mohou být tak jednoduché na hrubé úrovni, že rozvíjející se dále může člověk dokázat sám byl živým zázrak. Ptali Jean o tom. Jean Dixon řekl: - "Ano, existují a proč ne? Naše duše je to, že samotný princip. To vše je všudypřítomná a může "vidět" a "slyšet" všechno na světě. Protože naše psychika je poznamenána nebudeme vnímat božské světlo naší duše. Pokud tyto taints jsou zničeny člověk může vidět a vědět sám sebe a budoucnost, stejně jako matematický výpočet. "

Tato dívka jménem Jean Dixon, který dosáhl slávy v Americe i po celém světě, z další předpovědi týkající se důležité události, které měly nastat ve světě. Tím, že prokáže své předpovědi aby to byla pravda, Jean Dixon také chtěl položit důraz na to, že člověk prostě není orgán složený z masa, krve, biochemické atd., ale že má božské slávy, které jsou důkazem této duchovní identity.

Jean Dixon měl úžasné schopnosti předvídat budoucí události v meditativním stavu. O několik dní později cikánka dal Jean křišťálovou kouli. Jean Dixon nadále používat tuto křišťálovou kouli pro výrobu apt předpovědi.

Ve velmi mladém věku, Jean Dixon dosáhl slávy a slávu. Jednou filmová herečka plný neúspěchu a zoufalství, přistoupil Jean Dixon a řekl: - "Mám pokračovat s mou hereckou kariéru nebo otevřít školu? Jaká bude mít větší přínos pro mě "Jean usmál a řekl: -" Sestro, člověk má svobodu jednat, jak chce. Tvrdá práce můžete změnit řádky osudu v něčích rukou. Uděláte-li intenzivní úsilí, můžete uspět ve své herecké kariéře. "To herečka říká Mary Drosup zapůsobila radu Jeana. Proto pracovala velmi tvrdě v její herecké kariéře a dosáhl hodně úspěchů. Ten den, kdy došlo Mary Drosup se stal nejlepším americkým herečka.

O několik dní později další herečka říká slečna Lombard navštívil Jean Dixon. Jean na shlédnutí tohoto herečku řekl - "Slečno Lombard! Pokud chcete zachránit svůj život, ne cestovat v letadle po dobu 7 týdnů. Pokud to okolnosti nutí cestovat, to vlakem nebo autem. "Po 3 týdnech, slečno Lombard cestoval v letadle. Zatímco vysoko ve vzduchu, letadlo hořet a přistál s rachotem na zem. Slečna Lombard příliš zemřel v tomto leteckém neštěstí. "

Jean Dixon oženil ve věku 21 let. Jednoho dne se zarazila její manžel cestuje v letadle a místo toho se ho zeptal na cestu vlakem. Její manžel byl dobře vědom dovedností Jeana předpovídání budoucích událostí. Stejně jako oddaný žák se chová jako za radu mudrce

jeho učiteli, tak i Jean manžel následovník manželčina rady a tak cestoval vlakem. Později večer, zprávy se šíří jako divoký oheň, že rovina, v níž Jean je manžel byl na cestu, měl nehodu. Tím pádem si každý byl ohromen tím, předvídavost Jeana. Jean manžel velkoryse poděkoval svou milovanou manželku mu zachránil život.

Jean Dixon byl jednou pozván na charitativní party v Selgrave. Prezident Truman byl v té době Vice President of America. V dobrém rozmaru, Truman požádal jean Dixon - "Jste velký oddaný Bohu. Dokážete odhadnout svou budoucnost "Jean Dixon s úsměvem řekl -" Velmi brzy se stanete prezidentem Ameriky. "Za několik dní Truman se stal prezidentem Ameriky a on souhlasil -" Není jiná možnost, než akceptovat, že duchovní síly jsou silnější a schopnější než věcné příslušnosti. "Celá Amerika byla ohromeni s kapacitou Jeana předvídat budoucí události. Jeden den v roce 1944 našeho letopočtu, prezident Roosevelt pozval Jean Dixon do Bílého domu a řekl: - "Řekni mi, Jean! Jak dlouho to bude trvat, abych plnit své úkoly "V vážným hlasem řekl Jean -" pane prezidente! Je mi líto, že nebudete žít dlouho. "Roosevelt pobavilo slyšet odpověď, ale po několika dnech zemřel. Podle predikce Roosevelt Jeana zemřela v důsledku prasknutí krevních sraženin v mozku.

Jean Dixon pevně věřil, že duchovně pokročilí lidé mohou nejen získat informace o jednotlivci, ale také, že ze všech světových událostí hnutí a aktivit. Takoví lidé nikdy chlubit tuto pravomoc oni nikomu a každý. Jak dny kolem postupují stále více a více duchovně a sbírat tolik duši sílu, že všechny budoucí události, stal se známý pro ně. Na rozdíl od těchto těchto velkých mužů může také změnit tvar něčí budoucnost a světového dění. To vše lze provést na základě toho, jak moc duchovní síla byly shromážděny u jednotlivce.

Výše uvedené závěry byly přijaty na schůzce diplomatů. Indie generální zmocněnec, Shri Girijashankar Bajpai zařídil oběd party. Col Nawabzada Sherali příliš zúčastnilo párty spolu s Jean Dixon. Sherali zeptal se Jean Dixon - "Madam! ? Můžeš předvídat svou budoucnost "Po krátké odmlce řekl Dixon -" Ach ano! Na 2 nd 06. 1947, Indie bude rozdělena do 2 zemí. Pojedete na této zemi, v níž muslimové se bude nacházet. "

Na 2 nd 06. 1947, brzy ráno, Col Sherali zavolal Jean Dixon a řekl: "Vaše předpověď byla správná." Jean Dixon sebevědomě odpověděl: "Pane! Událost může nastat v záblesku vteřiny. Celý den ještě zbývá kolem. .! Počkejte, prosím, "Opravdu na 3 rd června 1947, vedoucí americké noviny napsal velkými písmeny - "Indie byla rozdělena do Indií a Pákistánem." Alongwith to armády také byly rozděleny. Tento Col Sherali byla převedena do Pákistánu.

Jednou večer v roce 1947 našeho letopočtu, byla diskuse o politice v objektu Jean Dixon. I Gandhiji jméno bylo v ceně. Najednou Jean Dixon varoval každého, "Zdá se, že bude Gandhiji být zavražděn během 6 měsíců." Amen, 30. ročník 01. 1948 AD Gandhiji byl zavražděn. Stejným způsobem byl Jean Dixon obavy, že prezident John Kennedy bude zavražděn v roce 1963 nl Jeden den navštívila Kennedyho přítel Heloni a řekl: - ". Prosím přesvědčit Kennedyho zrušit všechny své cestovní plány na příštích pár dní" Dříve její předpověď, že Kennedy by se stal prezidentem Ameriky v roce 1956 našeho letopočtu se splnilo. Zatímco předpovídání Kennedyho smrt, Jean Dixon také řekl, že Úkladný vrah jméno by začal s "O" a končí "D". Později všichni viděli, že Kennedy byl zavražděn při cestování v Texasu a Úkladný vrah se jmenoval Oswald.

Předpovídání budoucích událostí znamená, že jsme v kontaktu s Božské moci. Bůh je všudypřítomný a vševědoucí. Více individuální duše přechází do kosmického duše (bůh), tím více můžete vidět minulost a budoucnost události. Obecně lidé mají intenzivní víru v duchovní síly, které napomáhají dosáhnout schopnost předpovídání budoucnosti. Proto je třeba si uvědomit, hluboce, že pokud je tato síla zneužita, může vytvořit něčí materiální a duchovní pád. Pokud někdo využívá sílu předpovídání budoucích událostí po hmotném jméno a slávu, bude poškozují něčí duši sílu a vytvořit tak náš pád. Proto indické Jogínských Písma přísně zakazují nám předvádět naše duchovní síly dosažené pomocí jógových nebo jiné duchovní praktiky. Zázraky se občas skutečně prospěch lidé, ale pokud se rozšiřuje naše ego, vím jistě, že náš pád je za rohem. Zpočátku Jean Dixon předpovědí obvykle přišla pravda, ale v druhé polovině svého života, její předpovědi byly správné. Paní Ruth Montgomery, spisovatel dějin předpovědí Jean Dixona přijímá ve své knize "proroctví", že 30% předpovědí Dixona z později ukázaly být nepravdivé.

Navzdory tomu, Jean Dixon tím, že předpovídat budoucnost ukázala, že člověk není jen materiální stvoření. Ve skutečnosti je člověk převážně duchovní a tyto duchovní síly mohou být využity značně pro světový blahobyt. Mnohé předpovědi vyrobeny dříve, stejně jako kosmické lodi ruského kosmonauta bez dosažení mezihvězdného prostoru, Eisenhower Životní volby, Chruščov pád, Čína stává komunistickou zemí a Shastriji stává premiér po Nehru, byly správné. To dokazuje, že skutečně takový duchovní síla existuje ve všech lidských bytostí, která je vševědoucí. Poslední události předpověděl Jean Dixon dříve, stejně jako republikánské strany Životní volby v USA a Číny útočící Rusko, se stal skutečností.

Jean Dixon také předpověděl, že změny se uskuteční na světě. Red Čína začne válka choroboplodné zárodky a vytvoří strašné situace ve světě. Schémata vraždění vedoucích politiků mnoha národů bude určen. Interstellar cesta se ukáže jako velký úspěch. Lidé

budou mít větší víru v náboženství a Boha. V důsledku jejich materiál víra bude podrobena zásadní změnu. Další předpověď je - "v určité zemi v Asii (může být Indie), bude velká duše se narodí ve venkovské rodině. On začne, řídit a kontrolovat Super duchovní revoluci. Bude pomáhal jeho asistentů, kteří budou transformovat současný pokřivený stav světa. "

KAPITOLA 8 - na celém světě v roce 1999 našeho letopočtu BUDE ÚPLNĚ JINAK

"Takový jedinec se narodil, jehož duše síly, generované sám na vlastní pěst, bude ekvivalentní k síle velmi silný národ. Bude navrhovat behaviorální etiky na světě, který obsahuje jeden jazyk, jednu kulturu a jednoho náboženství. "

- ANDERSON

"Dnes nikdo věnovat pozornost hrozné vlivu jaderných zbraní, ale během 3 let od nynějška, a to buď Čína nebo Rusko bude experimentovat s jadernými zbraněmi na Sibiři. V důsledku toho, že země bude explodovat. (Je třeba poznamenat, že Sibiř je, že region, který vydává spoustu záření). V současné době je Země jako planety, ale vzhledem k jeho účinek výbuchu v mezihvězdném cestě revoluce bude jako roztrhané gumový míč. Moře se zvedne vysoko, bude teplo rozšíří na světě a přestože země se nesmí lámat na kousky, rozsáhlé zemětřesení, bouře, záplavy a epidemie zabije miliony lidí. "

"Amerika je stav bude katastrofální. Až do roku 1980 nl Čína zaútočí na 2 hlavní města USA s jadernými zbraněmi, které vyvolají strašné hněv v Americe. Rusko a Amerika se spojí tak, aby útok na Čínu a zničit úplně. Jen velmi málo lidí v Číně přežijí a budou chráněny Indii. To se nazývá 3 třetí světová válka, a bude poslední válka na zemi. Tato válka zničí všechny teroristické země, jednotlivce a síly a tím i světová organizace bude stanovena něco na řad OSN. "

Výše uvedené předpovědi byly provedeny o velký americký futurolog, jehož pouhá 3% předpovědi byly falešné. Zbývajících 97% předpovědi byly stoprocentně pravdivá. Paní Jean Dixon a Prof cheiro jsou nejznámější osobnosti Americe a Evropě, který by výstižně

předpovídat budoucnost pomocí své extra senzorické Power (ESP). Básník Tennyson z viktoriánské éry byl také velký věštec. V této době, kdy nikdo nevěděl, o letadlech, cesta na Měsíc a jaderných zbraní, Tennyson napsal ve své poezii - "Tenhle svět je natolik rozšířená, že jediný případ, kdy lze měřit. Mé oči jsou přesahovat hranice kosmického času, a tak může vidět vzdálenějších budoucnost. Vidím, že sociální aréna na světě, stala se rozšířená a materiály jsou přepravovány z jednoho místa na druhé přes nebe. Člověk je cestování v mezihvězdném prostoru a dosáhl jiné planety. Tyto prostory řemesla nesou obrovské kruhové zbraně ohně. Tyto zbraně útok Země, které vyústí v modrém oblaku kouře zaplavují oblohu. Intenzivní teplo z jihu projevuje jako mraky a šíří na celém světě. Tyto plameny spálí všechny vlajky světa na popel. Příměří bylo prohlášeno za trvale, a tak život svět lidstva v míru a přátelství. "

Dnes je Tennyson předpovědi jsou potvrdilo. Jsme všichni cestující v letadlech. Lidské bytosti již cestovali na Měsíc. Člověk začal zkoumat do mezihvězdného prostoru. Jedna atomová bomba již byla použita, a jeho kouř byl tmavě modré barvy. V době, kdy Tennyson z těchto předpovědí neexistují žádné takové důkazy k dispozici. Proto okamžitě lidé mu nevěřili. Není tedy divu, že život lidí v té době nebyly transformovány k lepšímu.

Předpovědi na dvě sloky před článku, byly dány takové dalekozraké osoby, které byly přesnější než ty, které přednesl Jean Dixon, cheiro a Tennyson. Lidé byli svědky jeho předpovědi naplňovat nesčetněkrát, které byly provedeny alespoň 1-2 rok předem. Tento astrolog se narodil v Iowě (Amerika) v roce 1910 našeho letopočtu byl povolán Anderson. Vlastně Anderson byl dříve dobře známý pro jeho tělesné síly a úžasné výstavy různých cvičení. Přes toto jeho božské oko bylo silnější než jeho tělo. Velmi zřídka se jeho předpověď zase špatně. Výsledkem je nejen Američané, ale i podnikatelé, filmové hvězdy, politici a průmyslníci jiných národů příliš ptal Andersona ohledně jejich budoucnosti.

Jeden den ve věku 8 let, Anderson hrál v obývacím pokoji svého domu. V té době 1. st světové války byl na. Andersonův bratr Nelson se připojil k armádě Kanaďana jako kapitán. Nelsonův fotografie byla umístěna na stěně. Anderson zachytil matčin ruku a vedl ji do obývacího pokoje a řekl - "Podívejte se matka se bratra Nelsona tvář zraněn kulkou a spadl mrtvý na zemi." Andersonova matka zlostně řekl - "O hloupé dítě, nikdy naprostý takové špatné věci. "Navzdory tomu, Anderson pokračoval říkat totéž. O dva dny později dostal telegram z Kanady, který říkal, že dne 1. st 11. 1918 AD Nelson zemřel v důsledku střelného zranění. Celá rodina byly plné smutku a ještě se divili této zázračné přední dohled Anderson.

Poté Anderson předpovídá budoucí události v životech svých sousedů, které byly zcela pravda. Od té doby lidé ho znali jako velký prorok budoucnosti. Andersonova rodina ho poslala do rudného dolu tak, aby se do práce tam. Jeho rodinní příslušníci to udělal tak, že by se lidé věnovat velkou pozornost úžasné pravomocí Andersona ze předpovídá budoucnost. Ale tato práce netrvala dlouho. Anderson opustil práci říká: - "Jsem osvobozenou duší. Mám jógové vlastnosti. Nikdy nemohu být vázán lákadel materialismu, bohatství, peníze apod. "Později cestoval po celém světě na lodi obchodním loďstvu.

V té době stavěl jeho tělo tak mocně, že lidé říkali - "Anderson je skutečně velký jogín předchozího života. Veškerá síla jógy získaných od něho v předchozích životech je vidět v tomto životě. "Anderson nevěnoval moc pozornost k této úctě lidí, a přesto připustil, že každý jednotlivec má obrovskou duchovní sílu ve svém nitru, i když v latentní stav. Pokud muž imbibes sebeovládání, tvrdá práce, cvičení a jógy, úžasné pravomoci se projeví v jeho těle. Jestliže jeden očišťuje něčí Extra Sensory potenciál (ESP), gigantické úkoly, které jsou zázraky pro laiky, mohou být provedeny ve svém každodenním životě.

Jako mladý muž, Anderson úspěšně vystavoval své tělesné síly. Bude umístěn železný prkno na jeho široká ramena a požádat 15-20 lidí lpí na něm, aniž by jejich nohy dotýkat země. Mohl zvednout těžký vůz s rukama. Mnoho časů Zastavil rychle se pohybující auto s rukou a auto se ani nepohnula ani o píď dopředu. On byl velký zastánce japonských bojových umění s názvem Judo. Jednou se shromáždil mnoho býků ve svém ranči a prohlásil, že bude zápasit s těmito býky. Tisíce diváků se tam sešli, aby tento zápasovou záchvat. Mnozí z nich pevně řekl, že Anderson zemře. Jakmile uviděli Anderson házet šílené, rozzlobené býky na zemi s lehkostí, lidé uvědomili svou pravou tělesná síla.

Ve věku 60 let taky, narovnal se zakřivenou trubkou železa holýma rukama. Lidé se diví, jak Hanumānjī (indický epos Ramayan) provedl obrovskou horu, na rameno. Dnes Anderson se ukázalo, že vlastní ovládání, čistý stravovací návyky, pohlavní zdrženlivost a jógy může probudit všechny skryté síly v těle. Vždycky toužil cestovat do Indie a studoval jógu a astrologie. Vzhledem k okolnosti nebyly příznivé, by nikdy splnit tento žhavý přání jeho. Navzdory zájmu této Andersona v indické filozofie a náboženství nikdy ubýval. Splnil toto přání v mnoha jinými způsoby.

Pokud jde o 2 nd světové války, Anderson prohlásil: "Rusko a Amerika se spojí v této válce, ale později nepřátelství bude objevit se mezi těmito 2 národy." Když se to proroctví bylo děláno, Rusko a Německo už vyvinul pouto přátelství. Proto nikdo nevěnoval pozornost proroctví Andersona. Ale historie nám říká, že Rusko a Amerika jednotně bojoval 2 nd světové války. "Prezident Roosevelt se již znovu vyhrát prezidentem Ameriky. Před měsíce

května 1945 našeho letopočtu, zemře. "Skutečně Roosevelt onemocněl a zemřel krátce jako výsledek. "Po Rooseveltově smrti, bude armádní generál americké stal prezidentem Ameriky." Amen, Eisenhower, který byl generální spojenci armády se stal prezidentem Ameriky. "V roce 1947 našeho letopočtu, bude důležitý národ v Asii získat osvobození od britské nadvlády." Amen, Indie získala nezávislost v roce 1947 nl

Po mládí, Anderson sláva jako velký prophesizer voskované víc a víc. Jakmile se v květnu 1945 nl sám navštívil redaktor amerického deníku s názvem "Walker Země Messenger" a řekl: "Dne 8. ročníku srpna hrozná událost nastane, které zcela změní stav války vedené s Japonskem. Do 18. ročníku srpnu bude vyhlášena válka jako hotový. "editor dělal poznámky se toto proroctví, ale nevěřil, že by to hodně.

Osmý srpen byl děsivý, že den, kdy byla napadena Hirošima atomová bomba. V důsledku toho tisíce lidí zemřelo a mnozí z nich těžce postižený. Tak Anderson proroctví bylo naprosto správné. Tento blesk jako útok roztříštil Japonsko velmi nepříjemně. Japonsko se vzdalo a tak 18. ročník srpna válka skončila.

Po tomto, Anderson dal proroctví ohledně Negro vůdce, Martin Luther King a smrt Roberta Kennedyho. Toto proroctví také bylo prokázáno, aby to byla pravda. Dal jedinečnou příležitost tiskové reportér Warren Smith, napsat proroctví o Martin Luther King vraždu. V tomto článku byla zadržena jméno a místo toho byla dotyčná osoba jako vůdce Negro. To jasně ukázal na Martina Luthera. Stejným způsobem, když později, Anderson zase předpovídá, že jeden černoch vůdce bude zavražděn, všichni říkali, že to bylo marné proroctví. Přesto, když dne 22. nd 07. 1969 našeho letopočtu, Martina Luthera Kinga, bratr reverenda Williama krále mrtvé tělo bylo nalezeno plovoucí v jezeře, si lidé uvědomili, že výše uvedená proroctví byla naprostá pravda.

Anderson úplně dostane uznání za poradenství Ameriku být opatrní při jednání s Číňany. Anderson řekl - "Číňané se bude šířit svůj síť chytráctvím v celém světě. V podzemním způsobem budou spikli proti Americe, a když centrální úřad bude vyšetřovat, zjistí se, že existence čínské populace v Americe není bez rizika. "

O několik dní později, americká vláda jmenovala výbor investigational, protože byli unavení s nepokoji, které se konají v Americe. Jejím ředitelem se stal pan Hoover a napsal zprávu, v roce 1969 nl Jeho pozorování byla zcela v souladu s proroctvím Andersona.

Vzhledem k tomu, hodně času uplynulo od doby, kdy výše uvedené události došlo, je již podána příliš velký význam. Nyní se budeme vrhnout světlo na proroctví z o události, které se objevily aľ 2000 našeho letopočtu, které stojí za přečtení a uvažuje nad.

V jednom ze svých hlavních proroctví Anderson varoval, že v letech 1970, 1971, 1972 AD by prokázat zničující pro celý svět. Asie je nejlidnatější zemí (Čína), vytvoří nebezpečí a je tedy Amerika a Rusko se za ruce překonat Čínu. V muslimských orientovaných národů, včetně arabských zemí, bude intra revoluce konat a hodně prolitou krev bude svědkem. Tyto boje budou pokračovat aľ 1980 nl Během těchto časů životy všech politických vládců (ze všech zemí), bude v nebezpečí, a jejich vedení se bude zmenšovat. Obyčejný člověk dát větší důraz na hodnotu true, poctivých a duchovní vůdci, i když jsou velmi malé v hmotné postavy. V některých zemích existuje možnost zázračných schopností projevujících za zničení zlých občanů. Během těchto časů náboženský vliv osoba narozená v malé vesničce v Indii nejen rozšířit v Indii, ale také v celém světě. Tato osoba se stane největším poslem Božím ve světových dějinách. Bude mít tolik kolektivní moc, to vše shromáždili na vlastní pěst, což nikdo světové vlády bude mít. Bude převést všechny politické ústavách světa do světového lidského ústavy, která bude navrhovat jeden jazyk, jeden národ, jeden nejvyšší soud a jeden prapor na celém světě. To bude mít za následek mužů competiting navzájem sebeovládání, zbožné chování, spravedlnost, etika, obětavost a velkorysost. Mezi hlavní stránky všech novin bude tisknout články o služby pro všechny bytosti, odříkání, odvážné a velkorysost. Při čtení tohoto světa lidstvo bude popíjet život posvátných ideálů. Vražda, nepokoje, loupež, terorismus, nedostatek etiky atd. bude odrazen od jejich kořenů. Do roku 1999 našeho letopočtu celá tvář světa se změní a po tisíce let poté, budou lidé žít v míru a harmonii. "

Anderson dále řekl, - "To je náboženství a kultura, které nelze ani představit, ani obyvatelé dnešním světě, v budoucnu se etablovat na celém světě. Toto náboženství a kultura bude, že Indie a tento posel Boží moc bude indický. V současné době je položit základní kameny hrozící světovou revoluci.

Jean Dixon také učinil podobný proroctví, který byl objasněn v této knize. Tímto způsobem stejné proroctví vyrobeny 3 předními věštci světa nám říká, že Era transformace nám Všemocného Pánova svatého přání. Nikdo nemůže odporovat. Tato éra bude určitě změnit k lepšímu, a nikdo by o tom pochybuji.

KAPITOLA 9 - Proroctví týkající se Indie Stát v čele NEO STVOŘENÍ

"Světlo stoupá vysoko. To bude čistit atmosféru a zničit duševní taints a hříchy světového lidstva. Svět bude sjednocený jako jediný národ a radost a mír budou stanoveny věčně na celém světě. "

-

GERARD CHRISEY

"Zájem o vychloubá zázraků slábne a jste přesvědčeni, že navíc smyslové Powers (ESP) a božské energie by měly být použity pouze pro svět pohody. Proto můžete určitě nám říct, zda transformace je možné v materialistické postoje na světě, který se šíří nebezpečně na celém světě? Kdy bude politické podvody zemřít věčnou smrt? Je možné, že všechny národy budou souhlasit s návrhem odzbrojení? Bude svět sjednotit jako jeden národ? Bude komunismus rozšířil do celého světa? Budou všechny tyto změny probíhají ve velmi krátkém čase? "
AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

Velký politický vůdce Holandska jednou požádal slavného věštce své země, Gerard Chrisey, odpovědět na výše uvedené otázky. V Indii je zcela běžné, že lidé věří v proroctví, ale Holandsko je možné, že vzácné zemí na světě, která bere pomoc respektovaných věštci /

futuristy své země poradit jim, pokud jde o úkoly, které se týkají policejní stanice, parlamentů a dalších vládních aktivit. V naší zemi (Indie), může kdokoli dosáhnout Extra Sensory potenciál (ESP), přes vysoké srovnal odříkání a duchovní praxe. Tato metoda není nalezen v žádném jiném národě na světě. Přes toto, díky Boží milosti, takové duše ztělesnit v různých zemích, jejichž proroctví pocházejí většinou pravda. V tomto století (20 th ), a to nejen v Holandsku, ale prakticky v celé Evropě, byl Gerard Chrisey řekl, aby byl největší foreteller budoucnosti. Velmi zřídka byly jeho proroctví se ukázalo jako mylné. Gerard Chrisey se narodil v židovské rodině v Holandsku.

Jakmile americký profesor telefonicky ptal Chrisey - "Moje dcera je najednou chybí. Můžete velmi dobře vědět, že děti jsou jablko jejich rodiče oči. Moje mysl je napjatá, protože moje dcera není na mé straně. Její vzdělání bylo rovněž ovlivněno. Prosím vás, řekněte mi o svém pobytu? "

"Mnoho časů naše mysl se stává svéhlavý a rozrušený. Tak, že je obtížné pochopit, dokonce i běžné situace. Váš problém vyžaduje, aby se zaměřím všechny mé pocity v jednom bodě a ponořit se hluboko do mé duše. Je to teprve potom, že moje duše bude kontaktovat jemné vibrace. V současné době jsem sám zapojen do jednoho problematické situace. Zítra v tuto dobu jsem se odpověď na vaši otázku. "Po odpovědi tak Chrisey telefon odpojen.

Na druhý den v tu hodinu, americký profesor sedící 5000 mil daleko od Holandska zvedl telefon a on si uvědomil, že to byl Gerard Chrisey zvonění ho z Holandska. Gerard řekl "Vaše dcera byla na klinice a tam přišla k okraji proudu. Tento proud musí být v blízkosti kliniky. Seděla v lodi a dosáhl druhý konec proudu. Tam uviděla velké červené auto. Vaše dcera seděla v autě a šel pryč. Nebojte se, vaše dcera je v pořádku a během 6 dnů se vrátí do svého domova. "

Dokonce i po 6 dnech Professor dcera nevrátila. Profesor vstoupil do místnosti, kde byl jeho telefon umístěn a myslel na telefonování Chrisey. Když se zvedl sluchátko a zároveň zvedl hlavu, uviděl jeho dcera sedí na pohovce před ním. Zeptal se svou dceru, jak se jí podařilo zmizet? Jeho dcera je odpověď přesně odpovídal prorocký popis vydané Chrisey dříve. Americký profesor překvapivě přemýšlel o tom, zda člověk může vidět a slyšet, co probíhá v každém koutě světa bez pomoci vědecké přístroje? Kdyby jen četl indickou filozofii, on by měl vědět, že každý jednotlivec má latentní duši sílu v jeho bytí. Pán soucitně nám lidi, mnohostranný stroj, tj. našeho těla, který, pokud vhodně použít, nám může pomoci vidět nejen daleko předměty, ale také jemné světem. Ve skutečnosti člověk může být také Bůh, který je pravým cílem lidského života.

Chrisey je důkazem této skutečnosti. Nesčetněkrát dal proroctví, které se ukázaly být pravdivé později. Jednou jistá gentlemanská syn byl chybí. Ukázal synovu fotografii na Chrisey. Chrisey řekl - "Vidím, že voda kolem této tvůj syn ze všech směrů. Zdá se, že váš syn topí ve vodě. "Chrisey bylo prokázáno pravdu, protože následující den byl ten pán je syn mrtvé tělo nalezeno plovoucí v řece se nachází v blízkosti.

Jednoho dne se paní zeptala Chrisey - "Řekněte mi něco o velmi vzdálené minulosti události v mém životě, kdy jste byli jen malý chlapec." Chrisey odpověděl - "Jeden den v minulosti jste šel do polí se svými přáteli. Při chůzi, budete narazil na závod, který měl trny. Jeden kamarád tlačil a ty jsi spadl na této rostlině. Jeden trnitý stonek probodl břicho. Tato zranění na břiše nechal znamení, které lze vidět i dnes. "

Ta paní se dohodly, že výše uvedené incidentu došlo 27 roků zpátky. V té době jí bylo 12 roků stará dívka. Dne 13. ročník 09. 1960 nl důležité události došlo v životě Gerard Chrisey je. Kněz vyšel vstříc Chrisey a požádal ho o chybějící chlapce. Nebylo nic nového o tom ještě Chrisey řekl: "Tento chlapec je cyklistika rychle v džungli." Hned poté, co říká tento Chrisey mlčel. Zdálo se, jako by byl v hlubokém zamyšlení, a proto zeptal se kněz - "Proč jsi přestal mluvit? Líbí se mi víc o tom chlapci. "

Po zhluboka dýchal, Chrisey řekl - "Není nic víc co dodat. Vysoký, statný muž je pronásleduje kluka. Jeho vlasy jsou černé. Na krátké vzdálenosti z dané oblasti, že zavraždil chlapce a pohřben chlapcovo mrtvé tělo tam sám. "Chrisey dal přesný popis místa, ve kterém byl pohřben chlapec. Když lidé navštívil to místo, viděli, že Chrisey proroctví platilo stoprocentně. Dokonce i post mortem zpráva souhlasí s Chrisey a řekl, že opravdu ten chlapec byl zavražděn.

Dr. Tanfay, badatel v oblasti parapsychologie, byl v těchto dnech zkoumání příčin Extra Sensory Power (ESP). Zavolal Chrisey jeden den a vedl ho na místo, kde schůzka se měla konat následující den. Etapa byla zřízena a židle uspořádány přehledně pro publikum sedí na. Dr. Tanfay stál vedle jedné židli a zeptal - "Chrisey, můžete mi říct, kdo bude sedět na židli v zítřejším setkání?"

Chrisey odpověděl - "Dáma bude sedět na židli." Pak popsal, že paní, která byla současně zaznamenaný na magnetofon. Další den se stalo, že paní se sedět na té židli. Když byl

dotázán, co paní Chrisey dříve řekl o ní, ona souhlasila naprosto s ním. Dr. Tanfay byl hluboce ovlivňován tímto dopadu. Ve skutečnosti Dr. Tanfay byl velmi zodpovědný za název a slávu Chrisey dosáhnout na celém světě.

Chrisey teď začal řešit mnohé složité politické, sociální a vzdělávací problémy. Vzhledem k tomu, že Archeologický ústav také požádala o pomoc Gerarda. Dr. Walcot Utecher, geolog Univerzity v Johannesburgu, našel kus kosti v jeskyni v Jižní Africe s názvem Cannibal. Kost vypadal velmi staré, ale žádný z vědců mohl rozluštit, jaké období / stáří patřila. Dr. Tanfay doporučuje tyto výzkumné pracovníky, aby se Chrisey o pomoc. Chrisey, po dotyku ten kus kosti popsal éry a kmenové organizace, Jižní Afriky, které obětovaly lidské bytosti jako nabídka uctívání k jejich božstvu. Chrisey řekl, že tento konkrétní kost, že mrtvého člověka, který byl obětován jeho kmene v minulosti. Název kmene jím vydaných uzavřeno dokonale zjištění archeologického oddělení.

Den za dnem Chrisey dosáhnout větší slávu a slávu. Navzdory tomu si uvědomil, že tím, že popisuje minulost a budoucnost každého, a každý, on ztrácel jeho Extra Sensory Power (ESP). Chrisey ptal se sám sebe, proč ho prožívá nespokojenost poté, co popisoval něčí minulosti nebo budoucnosti! Odpověď, kterou dostal, byla, že Extra Sensory Power by měl být použit pouze pro vesmírné blaho a nikdy pro sobecký zisk, jména, slávy, atd.

V prvním odstavci tohoto článku, byl Chrisey položil otázku týkající se politiky. Jeho odpověď byla - "jasně vidím zářící světlo vznikající z extrémně starověkých zemí v Asii (Indie), kde se pomodlil mudrci a hadi, jejichž ženy jsou velmi čisté a kteří nikdy rozvést své manžely a jehož občané jsou jednoduché, jednoduchý a upřímný . Tady takový velký světec se narodil, kteří budou navrhovat programy pro světový mír, prosperitu a jednoty. Během těchto časů se svět zažije spoustu zmatku, bude strašné válek a několik zemí bude zničena úplně. Tolik letadlo havaruje se stát, že lidé budou méně cestovat letecky. Tento veliký světec bude mít nesčetné následovníky, kde ženy budou převládají. Tyto následovníci budou obyvatelé různých oblastech této země. Budou svítit Pyres a nabídnout vonné materiály k tomuto strach požáru (Yajnas). Kouř emitované jako výsledek bude očišťovat a posvěcovat atmosféru. Svět lidstvo bude platit více a více pozornosti k výše uvedeným následovníky. Při všech světových političtí činitelé uvědomovat význam moudře rady tohoto světce, budou muset spojit a poradit se s sebou na jednom pódiu. Důkaz mé proroctví se svědkem na konci 20. tého století. V té době bude svět sjednocený jako jediný národ a jen mír a prosperita bude vládnout na světě. Tam bude žádná místo pro násilí, terorismus, nepokoje, lež atd. Trest smrti bude vykonán v moc hanebných mužů a těch, kteří obtěžují ženy sexuálně nebo jinak. Lidé budou pít více mléka. Svět se bude krásně kvést jako voňavými květy. "

KAPITOLA 13 - neposkvrněný vtělení Boha - rekreace náboženství a kultura

"Pane Kalki se narodí v Sambhal obci v rodině Vishnu Yash Sharma. Bude uctívat Sávitrí a Pán Parshuram, obyvatel Mahendra hory bude jeho učitel. Po předání království Mathura na Suryaketu, bude pak žít v Haridwar (Indie) s manželkou. Po boji s buddhisty, bude mu obnovit pravé náboženství ve světě. "

-KALKI Puran

"Po Kali Yuga skončí, náboženství klesat, bude marnost na vzestupu av té době s cílem podpořit skutečné Brahminhood, neposkvrněný vtělení Boha se projeví."

-KALKI Puran

"Opět Mathura dostane úvěr pro navození náboženské revoluci ve světě a dávat to novou vizi."

-Paramhans RAJNARYAAN PATSHASTRI

"Organizace zničí hnusný myšlení na celém světě a bude jej nahradit myšlenkový revoluce."

-

Kedar Datta Joshi

"Moc, která vám dá nový pohled na svět, již zakotvena v celém světě."

GEORGE-Babri

"Arjun! Mé narození není náhoda. "

Pán Kršna-

"Kdykoli spravedlnost klesá na zemi a nepravosti přebírá jsem inkarnovat na Zemi pro pozvednutí spravedlnosti a kultury."

-BHAGWAD Geeta

Pán Kršna se vtělil na zemi, když bezpráví, nespravedlnost, terorismu atd. vládl světu. Bratři se navzájem zabít, nebo bratra zabil jeho vlastní synovec bezostyšně atd. Tak tam byla bolest a smutek po celém světě. Několik velmi bohatí lidé žili v okázalosti a obtěžoval převážně utlačovaných muže společnosti. Lidé zapomněli pravé náboženství a víra v Boha. Pán Kršna se vtělil na zemi v té době tak, aby nahradit tuto katastrofální situaci ve světě v míru a prosperitě. I další vtělení Boží před Pána Krišny nahradit katastrofální situace s rekreací duše. Zachránili světa lidstvo před utonutím ve tmě temné studny materialismu, a tak je povznesený. To vše byl popsaný Bheeshma z Mahabharat slávy. Poté, co popisoval Krišnova inkarnace, Bheeshma řekl - "Na konci Kaliyuga (Dark Era), kdy spravedlnost bude klesat, když ješitnost Rozšíří se Krišna znovu inkarnovat na Zemi, aby se obnovila spravedlnosti av Brahminhood. Bude "Vishnu Yasha", tj. mají Boží slávu. Dokonce i demigods s jejich jednotlivé pravomoci se projeví na zemi s vtělení Boží, jak se svými pomocníky. Toto je popsáno v Puranas. "

Dnešní situace jsou nejvhodnější pro Boha inkarnovat na Zemi. V první kapitole Kalki Purana (13-14), to je říkal, že když Krišna vstoupil do jeho příbytku po ukončení jeho úkolu na zemi, spravedlnost, radost a mír vládl na zemi. Tak jeden éra skončila a nový začal. Na konci fag předchozí éry (konec Kaliyuga), z důvodu duševní poskvrnění světového lidstva, hříchy byly na vzestupu. Nepravosti ani nový, nebo individuální jméno.

Místo toho to implikuje hříchy, špatnými úmysly, vzpurnost a sociální chaos. Nespravedlivé "manželka, Mithiya tj. uspokojování hříšné touhy je kvůli lži. Nespravedlnost a lež manifest marnost. Jejich dcera je egoistická předvádí, špatně výdaje, slepý módní trendy, čisté touhy atd. marnosti a klamu zplodit děti nazývají chamtivost a oplzlost. Pokud jsou poškozeny, hněv vyvolává jeho kapotu. To zase podporuje násilí. Tak Kaliyuga je soutok klamu, marnosti, nenasytnost, chtíč, násilí atd. Muži jíst věci, které by neměli, jejich psychika je odporné, jejich řeč je falešná, jejich těla vydává zápach alkoholu, drog atd., jsou hazard hodně, běhají po zlato a peníze nenasytně a tím ztrácejí mladistvý charakter. Při onemocnění jsou na vzestupu, kdy jsou ignorovány Yajna, dobročinnost, úspornost, kdy dochází ke zkreslení kastovní systém, kdy bratři řez hrdla navzájem ', když syn miluje jeho bratr-in-law více než jeho bratr, když učitel- žák dluhopisu je rozbité, kdy tzv. svatých dopřát v chtíč, chamtivost atd., když se muži a ženy si vzal na vlastní pěst, když tam není láska ztracena něčích rodičů, když je jen něčí šaty režimu zadaném weightage,, když skuteční svatí "nohy nejsou uctíváni, a když všechny náboženské programy na světě se chaotické, znamená to, že Kaliyuga dosáhla svého vrcholu. V té době se v bahně Kaliyuga bude kvést lotus volal Nishkalank Avatar nebo neposkvrněný vtělení.

Není velký rozdíl, když můžete porovnat dnešní situaci, a ty, předpověděl v minulosti. Pokud budeme analyzovat dnešní tzv. pokroku, budeme divit, jak velcí světci minulosti jako Shukadevaji a Sutaji předpověděl zlé taints dnešní moderní době. Všechny řekl a udělal, je situace již leptané pro neo vytvoření pravého náboženství. Bible tvrdí, že dnes neposkvrněný vtělení určitě projeví na neo vytvoření účely, jinde bible a božské odhodlání se ukázalo jako mylné.

To Maharshi (velký světec), který realizoval Boha, se projevuje duševní síly, které překračovat intelektuální zdatnosti všech vědců světa dohromady. Takové svatí jsou jemné slabozraké, vědecké a prozíravý věštci. Ať předpovídají, vždycky splní. Velké inkarnace Boha se projevuje v minulosti na Zemi a v budoucnu budou tak činit i nadále. I když se svět nedokáže rozpoznat vtělení Boha, dostane on rozpoznal jeho spravedlivých poplatků, gigantické úkoly a božské moci.

Některé probuzené duše se rodí spolu s inkarnaci Boha, aby vykonával svou misi světa. Aby tyto pomocníci nemají utopit v oceánu hříchů, poskvrnění atd. písma se v dostatečném předstihu písemnou historii neo stvoření. Přestože styl biblických textů je symbolická, i tak to lze chápat pomocí jemné pohled. Mají jemně vypracován na činnosti neposkvrněný vtělení a tento kterou odvedly s pomocí symbolů, příběhy atd. Pokud Kalki Purana je číst s ostrým, jemným intelektem, můžeme pochopit, že i když to neposkvrněný vtělení se rodí jako člověk, jeho třída, rodokmen, akce, myšlenky, emoce, profese, příroda atd. jsou zcela neposkvrněný. Hřích nikdy nemůže dotknout této inkarnaci, nepravosti a lež nikdy v jeho blízkosti, bude realizována moudrý svatý a jako nevinné a čisté jako dítě.

Ve druhé kapitole (7 th verš) Kalki Purana se říká, že Kalki Vtělení (Avatar) se projeví v obci. Jeho otec bude dobře známo (Vishnu Yash) a jeho matka bude mít posvátné intelekt. Mnoho demi-gods se narodí na zemi, v dostatečném předstihu tak, aby se vám tento neposkvrněný vtělení. Budou se narodí s odhodlání projevující Satyuga (Zlatý věk), opět na zemi. Vtělení neposkvrněný bude připomínat tyto pomocníky o jejich odhodlání. Tak budou tvrdě pracovat, aby znovu zavést spravedlnost na zemi.

Řeka Ganga, tj. řeky moudrosti smýt Kalki tělesných identifikaci od vtělení vzal do lidského těla. Tak Kalki psychiku stala čistší. Sávitrí prát Boží tělo, tj. Sávitrí vyvolané božství a životní sílu (Kalki Purana 2/16). Před narozením Kalki je, jeho tři bratři už se narodil (verš 31). Měl dva syny (8/36). Když synovo velikost, řekl mu otec, "Synu, teď bude mít vaše vlákno obřad (Yajnopaveet) udělat. Dám vám znalosti Savitri Matky přírody tzn. Po uctívání Gayatri, musíte studovat Védy (verš 35). "

Ve verši 40 je uveden popis o přírodě Kalki je. Dále, je pravda, Brahminhood bylo popsáno. Kalki zeptal svého otce: - "Co jsou Védy? Co je Sávitrí? Jak může člověk stát opravdovým Brahmin "Jeho otec odpověděl -" Synu, Védy jsou Vishnu výroky a popisuje realizaci Boha. Sávitrí je matka véd. Ti, kdo uctívají Sávitrí, dosáhnout Boha bez dalšího vedení. Brahman (Cosmic duše) je Boží počátku, bez nezničitelný, věčný a beztvarý přírody. Když člověk spojuje svou duši s Bohem, člověk se stává Bůh, který je jako hrnec s vodou (člověk) vstupující do oceánu (bůh). Dokud člověk nemá sjednotit jeho psychiku s Bohem, nemůže být pravda, bráhman. Za účelem splnění tohoto slibu, Brahmin symbolicky nosí posvátnou šňůru (Yajnopaveet). Tak Muž uteče léčku touhy, poskvrnění, hříchy atd. a pochoduje vpřed ke svému duchovnímu cíli. On slibuje askezi, Mantra zpívání, Samostatná práce studentů, sebeovládání atd., pokud tyto skutečné urozených existují v tomto světě, bude přetékat radostí, bohatství a štěstí. V den, kdy počet takových urozených poklesl, muž objal nepravosti. Syn! Musíte se stát opravdovým Brahmin a povznesení celý svět. "Kalki byl velmi potěšen a dostal posvátnou šňůru (Yajnopaveet). On byl pak poslán studovat Védy.

Dítě Brahmin (který se stane vtělením později) dostane připravený zadat Gurukul (učitel ve škole). V té době přichází Parshuram, který provádí askezi na himálajských hor s názvem Mahendra. On dává daršan Kalki a vezme ho do Himálaje pro realizaci Boha na základě pokání. Podrobný popis symbolického to vše je uvedeno v 3 rd kapitoly (1-11 veršů). Je důležité pochopit tento příběh Pána Parshuram s učením Kalki, Ayurveda, Dhanurveda, Samveda, seberealizaci atd. propůjčuje Kalki, božský ohnuté mysli.

Ve válce znalostí, probuzené duše pod vedením Kalki ukázal ostražitost úrovni války. Tímto způsobem překonáním myslích lidí, kteří měli pouhý materiál výhled, ale zasel semena pravého náboženství a spirituality. Budou i nadále měnit svět s jejich lásky, soucitu atd. Dále jsou zažehnána útrapy všech, kteří byli ponořený ve smutku. Tyto smutné lidé dostali bohatství, děti, dlouhý život a rodinné prosperity.

Kalki moudrost založené Vajpeya Yajnas jsou prováděny na dlouhou dobu. Směr života svět lidstva má pozitivní obrat. V té době se předává odpovědnost těchto Yajnas k jeho Brahmin asistenti a vyrazí pro intenzivní odříkání. Po předání organizace Mathura je k Surya-Ketu, on začal s bydlištěm v Haridwar na březích Gangy s Shukra (Asistent) a jeho manželka. (2 nd Part 1 st kapitola, verš 46). Více zde duše, které se projevuje od Rishis jako Vamdev, Atri, Vasishtha, Galav, Bhrigu, Parashar, Narad, Ashwatthama, Kripacharya, Trit, Durvasa, Deval, Kanva, Devpramiti, Angira atd. vyrazili mít svaté vidění Boha (4 na 7 poezii). Vrátili se silným odhodláním transformovat svět po vyslechnutí toho, co Pán řekl Kalki. Pán s manželkou euologize Gangaji a toulat se volně v himálajských horách. V Urnavish kapitole 3 třetího dílu (33-34 veršů) je řečeno - Za vlády Kalki je, žádný z nich nespravedlivý. Chudoba, krátká délka života, marnost, lstivost, závist atd. byly zcela zničeny. Každý, kdo dosáhl radost podobný demi-gods.

Když v minulosti, Bůh se projevuje v každé době, nebyl rozpoznán jako inkarnace (Avatar). Teprve když Bůh opustil zemi pro své božské příbytku, aby lidé věřili, že on byl opravdu inkarnace. Je možné, že božská moc existuje v této době příliš. Je možné, že se jednání a chování, jak je uvedeno výše, a že jsme nedokázali rozpoznat ho.

Okolnosti, za kterých Bůh inkarnuje na zemi, už dnes existuje. Dokonce i astrologické grafy jsou velmi příznivé pro Něho inkarnovat. Udržet toto na paměti, v roce 1939 nl setkání jogínů, svatých, učenců apod. se konala v Uttar Pradesh. Podrobná diskuse o neposkvrněný vtělení došlo, a všichni se shodli, že Pán Kalki již vtělil na zemi. Problém byl v tom, že mnoho jogínů, mudrců atd. prohlásil, že oni byli Lord Kalki. Tak, jak by měl být skutečný Kalki zjistit? Setkání prohlásil, že pouze v případě určité vlastnosti byly přítomny v osobě, měl by být nazýván Pán Kalki. Světci tohoto setkání napsal knihu "Kalki Avatar" a distribuovala v celé zemi. Jejich cílem bylo překonat halucinace učedníků, kteří věřili někdo a všichni se Pán Kalki. Tímto způsobem by se vhodným Pán Kalki být identifikovány a každý může pomáhat v jeho poslání světového neo-tvorby. Jedna část knihy řekl - "Lord Kalki bude vůdce mocné organizace. Bude navrhnout správné chování, etiky od duchovnosti společenského života a bude následovat celý svět. Bude Scientist všech vědců a bude vyvíjet vnitřní tajemství duše. "

"Mezi obočí této božské Saint bude existovat Měsíc (ve tvaru V). Na hrdle bude 2 lemované znamení Moon. Bude nosit celkové indické šaty. Jeho povaha bude nevinný jako dítě. Ten bude stejně odvážný jako statečný bojovník, jako mladistvý jako Ashwini kumārové a velký učenec Véd. Jeho otec ho bude podporovat následovat jógy. 24 dopisů bude velmi prominentní v jeho životě. Ve věku 24, on bude stoupat vyšší vrcholy jógy. On bude zpívat Mantra 24 písmen. Za posledních 24 let, že bude vykonávat pokání, která bude zahrnovat 24.000, 24, 24 statisíce crores Mantra zpívání atd. Bude hrát 2400 Yajnas "

Podle Kedardatta Joshi, "materiál status Indie poroste rychle. Síla se projeví, která zničí hnusný myšlení od jeho kořenů. Tato pravomoc se projeví jako malé organizace a později, bude to vytvořit myšlenkovou revoluci v celém světě. "

Subtilní nebeské směry a výše uvedené přesvědčení astrologickou věd nám říká, že světové mocnosti neo tvorby a příznivého atmosférou již přišel do existence. Pánské malé intelekt a sílu bude bídně selhat v maření to.

Paranhans Shri Rajnarayan Shastri, na základě astrologických výpočtů říká, že - "Opět Mathura dostane úvěr vyvolání duchovní revoluci ve světě tak, aby se transformovat stávající přesvědčení s odkazem na materialismu. Horoskop řeky Yamunaji ukazuje, že mezi 1970 - 1980 AD bude mít pěknější tvar mezi Dillí a Agra. Stejně jako Haridwar, bude Mathura a Vrindávanu stane poutní místa světa. Satyuga je poutní centrum bude Yamuna. Jako jeden Mahábháraty znovu Dillí a Mathura se bude dotýkat vrchol pokroku.

Velký oddaný Swami Jagdishanand, zatímco předpovídají, že Mathura bude středem neo stvoření říká - "Mahagauri byl v hlubokém meditačním transu (známý vyznavač Bengálska). Její duše dosáhla Mathura. Tam uviděla 10. ročník inkarnace Boha, tj. Pána Kalki studuje ve velmi staré budově v indické šaty. Mnohokrát Mahagauri viděl Kalki ve svých snech ve spacím držení těla.

Jakmile George Babri, velký učenec věd Secret Egypta, řekl - "duše se narodil v Indii, který Vám poskytne světlo zlatá éra ve světě. Jeho aktivity budou rozšířit samostatně kolem 1930 AD 14. ročníku září, 1936, první den v nové éry. V ten den to duše vzdát svého oděvu člověka a projeví svou božskou podstatu. I přes intenzivní odpor od nevědomých lidí, zjeví božské síly a tím strkat naše letité víry. Po roce 1965 nl, se lidé začínají chápat jeho božskou podstatu a po roce 1970 našeho letopočtu, že bude plně najevo svou identitu jako inkarnaci Boha. V těchto chvílích hrozba světové války bude strašákem na světě. Tato

hrozná válka bude vydávat plameny zkázy. V důsledku toho bude dnešní vedoucí civilizace na světě být zničeny tak špatně, jako by nikdy neexistoval předtím. Později Indie bude řídit světové aktivity. To povede svět k míru a bratrství. "

V Khudabaksha knihovně Patna Oriental je kniha o perské poezie psané velkým Buchara je svatý Shah Niyamatullah Valli-Sahib. Jeho sláva jako velký prophesier byla dokonce větší, než jako velký světec a oddaný Bohu. Když něčí mysl čistá, je to jako v kině, na které mohou minulé a budoucí události vidět velmi zřetelně. To je jasně vidět v životě Shah Valli je příliš, nikdy vyjádřil hněv, nikdy neublížil žádné zvíře a bude rychle na den, pokud se na něj jenom viděl, alkohol, maso atd. On by modlit k Bohu - "Pane! Prosím, odstraňte takové objekty ze světa, aby lidé nemají propadat k nim. "Žil život pravdy a vysoké ideály. To způsobilo, že jeho mysl velmi čistá a jako výsledek on mohl snadno vidět minulost a budoucnost události.

V této knize se píše, že "Japonsko a Rusko budou vést válku. (Tato válka odehrály v roce 1904 nl) intenzivní země třást se bude konat v Japonsku. (To se konalo v roce 1932 nl), v 1. st světové války Alfa (Anglie), bude bojovat s Jeen (Německo). Anglie vyhraje přesto, 1 crore, bude 31 lakh lidí zemře v této válce. "Tato smrt údaj byl později potvrzen britský zprávě Komise. "Dva Jeens (Německo má 2 oddělené poloviny), budou mít napjatý vztah." Jeho predikce atomového výbuchu v 2 druhém světové války také splnilo. Tak všechny prorokuje Shaha Valli se stal skutečností.

Co se týče Indie Shah Valli Sahib říká-"Tato země bude převzat cizinců z muslimských rukou. Pak Hind - muslimové se spojí a boji proti těmto cizincům a ten bude chtě nechtě opustit. Indie bude rozdělena do 2 národy a ty dva budou bojovat natolik, že hrozba války bude strašákem. To bude pokračovat až do dne Pákistánu re-jednotky s Indií. Victor z muslimské poloviny (Pákistán) bude indický generální muslimského původu. Později i hinduisté a muslimové budou žít v mírovém duchu "(Výše proroctví bylo zveřejněno v časopise Akhand Jyoti v dostatečném předstihu)

"3 rd světová válka bude strašný. America bude dominantní hráč v něm. Po této válce bude anglický národ zcela setřeny. Indie se objeví jako supervelmoci na světě. K dosažení tohoto stavu, bude Indie projít mnoha těžkých časech. Na první pohled se to, bude situace bolestivé, ale jako Boží posel Boží se narodil v Indii, kteří budou sbírat laici a učinit je statečný. Tyto statečné laici bude výzvou přesvědčení hard-core materialistů a vyjít vítězně. Proto posvátný, idealističtí lidé budou vzkvétat na světě a oni budou zase navázat věčný mír a štěstí v celém světě.

Kalki Purana, Mahabharat a jiné duchovní literatury popsal okolnosti, za nichž Pán Kalki se projeví. Tyto okolnosti existují dnes. Američtí spiritualisté vzali zájem o lorda KALKI inkarnace. Proto založili výboru pro výzkum ke studiu Kalki vtělení Boha. Jeden americký student učinil toto své téma výzkumu. Na základě kopie textů hinduistické náboženské nalezené v Anglii, především Výbor se domnívá, že Pán Kalki již učinila porodu. Podle amerického Reporter 8. ročníku října, tento výbor provádí podrobnou studii o Kalki vtělení v Indii.

Názor velkého Saint jižní Indie a věštec, Ramanova Swami Iyer, na téma "neposkvrněný vtělení a božího posla této éry", je velmi jasné, v porovnání se všemi ostatními proroctví, které bylo doposud. Píše - "Kalki nepřijde na koni a že nebude nosit meč. Ve skutečnosti se jedná o symboly vyznačující se tím, kůň představuje energii. Význam KALKI je na koni je, že tato božská vtělení bude tak silný, že kosmická energie bude pracovat podle jeho vůle. Pán Ráma zabil strašlivou démon Ravan s jeho Božské moci. Pán Kršna příliš bylo vtělení, protože jeho božské síly vytvořené otřesy v psychice Kauravas a Pandavas. Byl tak silný, že všichni moudří lidé na celém světě dohromady vzdal se u jeho lotosových nohou. Kůň symbolizuje skutečnost, že tento velký inkarnace bude nejsilnější bytí ve světových dějinách.

Meč se rozumí předmět používaný pro řezání. Tady meč znamená řezání hnusné myšlenky v psychice svět lidstva a ne odsekne své fyzické hlavy. Kalki Purana jasně říká, že Pán Kalki bude výzvou všechny ty lidi na světě, který může být velmi vzdělaný, ale kdo si myslí pouze materiální zisky, že je vše a ukončit celý život. Materialismus jistě může být prostředkem, ale ne věčné konec. Ten, kdo ničí nežádoucí myšlení pouhý materialismus, ateismus se, hromadění atd. se Pán Kalki. "

Shri Iyer dále říká-"Kalki bude narozen blízko Mathura. Slovo Sambhal znamená vesnice na břehu řeky Chambal. KALKI práce aréna bude Mathura. Jeho asistenti budou pocházet z jiných regionů. Bude velký oddaný Gayatri a znalec principu Savitri. Bude dovedně řezané hnusné myšlenky se dobré myšlenky. To je jen ten, kdo se podaří navázat ty myšlenky, které jsou třesku naproti dnešní trend myšlení. Mnoho jiní budou nazývat vtělení boha (avatārové). Mohou dokonce ukazují některé zázraky, ale neo stvoření světa bude i mimo jejich dosah. Tak oni se projeví jako Země červy v monzuny a zemřít v krátkém čase. Proti tomuto Pánu Kalki (ve formě sint), bude nejen zachránce Véd, ale také navrhnout posvátné etiky pro své každodenní činnosti. Později lidé budou sledovat jeho myšlení nábožensky. To Divine Saint bude hospodářem. Přesto, že je velmi bohatý, bude žít život "jednoduchého živobytí a vysoké myšlení". Jeho bohatství budou využity pro světový blahobyt. Tyto ideály jeho bude popíjel jeho následovníky všude a bude vytvářet takovou

organizaci, která bude šířit jeho poselství neocenitelný po celém světě. Ženy budou převládající mezi jeho pobočníků. Tento výjimečný světec změní bydliště ve druhé polovině svého života. V té době jeho Raudra (skvělý) forma se projeví. Když lidé se budou třást kvůli jeho úžasné myšlenky, jeho žena svatá převzít otěže. Později se tento svatý jeho manželka bude láskyplně přivézt své následovníky, kteří se odchýlili od cesty spirituality. Indie bude postupovat mílovými kroky, a to bude mít vliv i Rusko a Ameriku. Oba tyto národy budou blednout před zářící aury Indie. "

"Kdo získá slávu za to, že Kalki" Nechte to odpověď na okolnosti a čas. Mnoho Inkarnace Boha byly zjištěny v době, kdy ještě žili ve světě. Proto tam bude žádný problém a určit pravý Pán Kalki. Budoucnost Kalki může vytrvat těžko skrývat svou božskou identitu, ale to bude marné. Je jisté, že božská moc již ztělesnil transformovat tuto éru. Jak je možné, že Pán nebude plnit svůj slib "všude tam, kde nespravedlnost pohltí svět, budu inkarnovat, aby se obnovila spravedlnosti ve světě. Svět lidstva se chtě nechtě chodit na cestě pravdy, zda dobrovolně nebo jinak. "

Velké prophesizers jako Celsus, Daniel Nostradamus, Vegilatin a otec Ben Welter říci, že éra transformace bude konečný a nejpozoruhodnějších událostí tohoto století. Nikdo nemůže bránit ji. Mnoho proroctví z těchto velkých proroků jsou velmi důležité.

(1) V roce 1999 nl velký armádní generál z východního národa přistane v Evropě po cestování ve vzduchu. V té době bude válka bude bojovat. Vzduchu řemesla této obecně bude pokryta jakousi neviditelnou silou a tím i jasné střely nebude zničit. V té době Paříž zažije pád spolu s dalšími výkonnými západních zemí, kteří jen dávají důraz na materialismus. - NOSTRADAMUS

(2) Celý svět se řídí jedné světové vlády, se nachází v určitém regionu světa. Jeden jazyk a jedna kultura bude existovat. Městské obyvatelstvo se sníží hodně. Komunikační

technologie se posune tak, že lidé budou posílat své myšlenky ostatním daleko, stejně jako rádio dělá. - DANIEL

(3) Zlatá éra (Satyuga) zahájí s lidmi ve věku pod 25 let. Senioři se odmítne vzdát svého věku staré víry. V té době bude velký světec se narodil v Indii, který přinese revoluci na celý svět s jeho duchovní myšlení. Bude mít nesčetné následovníky. Mezi nimi někteří lidé, kteří loví na staré přesvědčení selže popíjet tohoto světce vyučování. Přes toto nové generace světového lidstva se snadno absorbovat vše, co tento velký světec je říct jim, a bude tedy tvrdě pracovat neo stvoření. Lidé budou plná naděje a nespravedlnosti, chytráctvím, podvádění, podvod atd. budou nahrazeny univerzální lásky, bude soucit, štědrost, atd. Spravedlnost být usazen ve světě a nepoctivě bude vykořeněn. Do roku 2000 našeho letopočtu tento obrázek bude jasnější. "

(4) V souladu s "Imamey Akhikajjana" Boží posel dorazí na 14. ročníku století. Povede lidi k cestě pravdy, spravedlnosti a práva. Tak celý svět bude povznesený.

Na základě Bhrigu samhitě Šrí Svámí Aseemandji píše - "Opět, stejně jako Lord Ram a Krišny v minulosti, velký inkarnace Boha se projeví v tomto světě. Bude vyznavač Sávitrí a stejně jako Pán Budha, bude Mahayogi, který bude probudit všechny své čakry (plexus). S jeho mocí odříkání, bude odvrátit nemoci převládající v celém světě. Bude pozvednutí chudých a utlačovaných. Lidé se na vlastní pěst zjistit jeho totožnost a bude mu sloužit devotionally. Jeho pomocníci přijde ze všech regionů v Indii a bude kravatu Indie se závitem jediné posvátné kultury. "

Když je taková revoluce manifest, bude svět lidstva se přitahují Indie a nová éra přijde do bytí. Až do tohoto Zlatá éra projevuje se člověk podstoupit velké útrapy. Je zde možnost část světové populace klesá v důsledku přírodních pohrom, nepokojích, v - boj atd.

Stejným způsobem Mexické přední prophesizer pan Aharo Amaya předpovídá, že neo tvorba bude určitě dojde. Píše - "Roky mezi 1970 - 2000 AD bude plná strašných situací na celém světě. Během těchto časů okolnosti poukazují na 3 rd světové války může zachvátit svět. Přes toto, protože dnešní političtí vůdci jsou si dobře vědomi hrozných výsledků jaderné války, může být obrovská válka nebude bojovat. Samozřejmě! Svět lidstvo bude muset čelit strašlivé situace. Uptil 2000 AD muž bude čelit zemětřesení, hlad, hladomory,

záplavy atd. Po této božské síly se projeví ve světě a přiměje lidstvo žít život posvátných ideálů. "

Zatímco varování prezidenta týden předem, pan Amaya mu poradil, necestovat po dobu několika dní. Toto varování byly předány prezidentem Kennedym, ale říkal, že slepá víra. Do týdne byl Kennedy zavražděn při cestování v Texasu, USA Stejným způsobem, Amaya předpovídali, že Johnson by nemohl být znovu zvolen prezidentem. Pan Amaya je předpověď o pokroku Indie a vedení taky je, jak je uvedeno výše.

Všechny vedoucí věštci světa předpovídali jedním hlasem, že rozšířené turbulence budou vidět na celém světě. To bude znamenat revoluci a změnit svět. To bude zničit hříšný, neetické postoje dnešního člověka a založí nové náboženství, založené na posvátných ideálů. Pak se svět bude lidstvo žít jako milující bratři. Proto by měl svět se snaží tvrdě na scénu světového transformaci a tudíž mír.

Dnes nezákonné činnosti jsou na svém vrcholu na světě. Za účelem splnění politických cílů, tzv. vzdělaní lidé si nemyslím, že dvakrát před použitím nelegální a neetické prostředky. Arogance je velmi rozšířená a bezostyšně překročil hranice oboru, který Indie byl dobře známý v minulosti. V minulosti byly ženy pohlíží jako drahokamy mateřství ale dnes se zachází neslušně. Cosmic Power (Bůh) již nebude tolerovat tento stav. V jistém smyslu vytvoření neo je Boží svaté touhu. Jeden by měl hluboce zkoumat, zda výše uvedené předpovědi jsou v každém případě souvisí s Božích plánů. Pokud ani malá část z toho je pravda, měli moudří lidé z celého srdce zapojit do této posvátné úsilí neo stvoření.

KAPITOLA 14 - agitací, DESTRUCTION, velký turbulence a POTOM úsvitu nové éry

V 20 th století, bude matka příroda být hněvivý jako nikdy předtím. Destruktivní stav uvede do vody, kde vstoupí do země a země vstoupí do vody. Teprve pak několik zbožní muži světa se pozvednout svět lidstva.

"Energie, která se bude transformovat tuto dobu bude být ani politické nebo, že jakékoliv" ismus ". Tato energie bude sentimentální a bude transformovat lidskou psychiku. " NOSTRADAMUS

To je o incidentu v Miláně. V roce 1515 nl někteří kněží byli cestující v tomto městě. A 12 letý chlapec se k nim přiblížil. Všichni se sklánějí k vůdci mezi touto skupinou kněží, ale tento 12 letý chlapec lehl k nohám mladého kněze této skupiny. Všichni se divili, proč ten kluk se sklonil k běžné mladého kněze. Jeden člověk zeptal se kluka - "syn! Co výjimečná kvalita jste vnímat v tomto mladého neznámého kněze, který podnítil můžete klanět se mu a ne dalších známých kněží "Ten kluk vážně odpověděl: -" Jste si neuvědomuje, že tento mladý kněz dnes bude papež Vatikánu církev v budoucnosti. "

Všichni se začali smát. Toto bylo, protože mladý kněz nevlastnila žádné zvláštní vlastnosti, které by ho dělají papež. Když v roce 1585 našeho letopočtu se tento mladý kněz říká Feli Peretti opravdu stal papežem, lidé byli ohromeni a přemýšlel, jak 12 letý chlapec mohl předvídat tuto akci s dostatečným předstihem?

Ale tento chlapec nebyl obyčejné dítě. Toto dítě nebyl nikdo jiný než Nostradamus, který se stal velkým vizionářem Francie. V 16 th století udělal 1000 proroctví vztahující se i na 20. ročníku století. Za posledních 500 let se celý svět byl ohromen s jeho proroctví. I dnes po vstupu na 21 st století a po průchodu 20 th století, lidé jsou více zaníceně cogitating přes proroctví Nostradamových ". V následujících odstavcích se budeme-vrhnout světlo na jeho Extra Sensory Power (ESP).

Nostradamus se narodil 13. ročníku prosince 1503 AD ve francouzské oblasti zvané Saint Remi. Není pochyb o tom, že jsou určité lidské bytosti, kteří vykonávají své duchovní pravomoci minulého života do jejich dalším životě. Navzdory tomu i oni mají aktivovat tyto duchovní síly v jejich následné narození. Nostradamus byl nadaný dítě, které viděla minulost a budoucnost události. V dětství mu klaněli se Bohu, a tak očistil svou mysl. On rozšířil jeho duchovní síly přes askezi, biblických studií a další duchovní praxe. Studoval filozofii a astrologii. Studoval také světové události tak, aby zdokonalovat své dovednosti. V tomto století byl řekl, aby byl velký astrolog a věštec svatý.

Nostradamus předpověděl, že ve 20. ročníku století, se diktátor převzít Německu a terorizovat celou Evropu. Nazval tento diktátor "Hister", který byl špatně pouhým abecedy. Jak

předpovídal Hitler vládl Německu jako kruté diktátora. Další proroctví Nostradamus byl statečný voják, pokud jde o Francii. On řekl: "Tento voják se stal velkým historikem světě. Z vojáka, stane se císař ve věku 25 let. Jeho odvaha bude vyvolávat strach v anglickém táboře. Ale běda! Jednoho dne mu bude uvězněn a bude tedy jít do zapomnění. "Nostradamus dokonce předpověděl název tohoto vojáka jako" Napoleon ". To se potvrdilo později, když Napoleon Bonaparte, voják se zvýšil na velkých politických výšin. Nostradamus "proroctví bylo napsáno v knize s názvem" Století a proroctví Michaela D. Nostradamus ". Znovu a znovu noviny s názvem "News Review" vydává tato proroctví, jak a kdy přijdou pravdivý.

Tento velký věštec převážně předpověděl události 20. ročníku století a píše - "Na konci 20. ročníku století se moderní věda natolik pokročilé, že většina lidstva bude ateisté. Sociální chování dostane poskvrněné spolu charakteru muže. Lidé z vysokých vrstev společnosti bude oddávat v módě a marnost. Lidé budou jíst více hotelů než jejich domovů. V té době se velká duše světa se narodila v náboženském národa východě (může být Indie). Tento veliký světec s pomocí svých asistentů, vytvoří velký myšlenkový turbulence ve světě. Tento historický svatý bude vytvořit takový intenzivní agitaci, že vnitřní spory se projeví všude. Tato vnitřní spor se bude konat od koncové části 20. ročníku století a starší část z 21. st století. Později lidské hodnoty a etiku budou do sebe vstřebala všude. Svět lidstva se zbavit skvrn plášť a tak bude ohlašovat v nebi na zemi ".
AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton

Výše uvedená proroctví Nostradamus bude skutečně splní. Jeho důkaz je následující-

1)

Jakmile se předpokládá, že po 3 měsících, dojde k hrozné epidemie šíří ve Francii statisíce wherein lidí zemře. Po dobu 3 měsíců byl pozorován žádný mor. Na 91 st dne, zprávy o několika případech epidemie přišla z Paříže. Později se tato epidemie moru stala tak ošklivé, že celá Francie byla se třásl strachy. Proto tam Nostradamus se proslavil po celém světě pro jeho proroctví.

2)

Když skončila morová epidemie, lidé ptali, Nostradamus, jaké další důležité akce se bude konat v budoucnu? Říkal - "Náš král zemře." King Louis vystoupil na trůn pouze 3 roky dříve a byl ve výborné zdraví. Do jednoho měsíce tohoto proroctví krále Ludvíka zemřela v důsledku náhlého útoku diabetu. Ne jeden člověk si ani představit, že jejich energický král Ludvík by se náhle zemře tak.

3)

Později jeho předpověď, že Francie Maginotovy linie budou zničeny, také splnil.

4)

Jeho předpověď, že Německo bude rozdělena do 2 samostatných národů, také splnil. Nostradamus měl v dostatečném předstihu upozornit na zabíjení několika prezidentů Ameriky.

Pokud jde o 20 tého století řekl: - "Na konci 20. ročníku přírody století Matka se jí ukázat, zlobu jako nikdy předtím. Destruktivní fáze bude vidět kde voda vstoupí do země a země vstoupí do vody. Některá místa budou mít povodně a na dalších místech tam bude strašné sucho. Mnoho sopek vybuchnout a revoluce armáda bude vidět v mnoha zemích.

V té době božská síla se projeví tak, aby se změnit svět. Tato síla se být ani žádného národa potenciál vliv ani "ismus". Tato božská moc se projeví jako tak velkého světce, který pouhou silou své dokonalé, zbožného charakteru přiměje světový mír a jednotu. Tak svět zažije tento druh blaženosti, který nebyl nikdy nezažili. "

Nostradamus také vydal své stanovisko, pokud jde o výše uvedené velkého světce na světě. Říká, že tento světec bude mít měsíc na hlavě a lotus na nohou. Ten bude oblékat velmi jednoduchým způsobem. Vezme si dvakrát a bude Otec 2 syny a dvě dcery. Dvakrát bude tato změna svatý bydliště. Oba tyto časy se budou pohybovat na sever.

Poté v roce 1566 (červenec), byl tento velký prophesizer-vidoucí sedí ve svém pokoji ve večerních hodinách a myšlení hluboce. Najednou, když si myslel, zejména projevuje v jeho mysli, on volal jeho rodinnými příslušníky a řekl: - "Dnes je poslední noc mého života. Žít nebudu vidět zítra. Proto nikdo z vás by měl ronit slzy, až umřu. Odjíždím tuto smrtelnou schránku tak, aby vám Bůh ve svém úkolu. Později jsem se znovu narodí na zemi. V té době, kdy se všichni mohou nebo nemusí být moji příbuzní, asistenti atd. ale vím jistě, že celý svět je Boží domov. Od té doby jsem se pomáhat Boha, musíte dívat se na svou smrt jako festival ".

Když Nostradamus takto promluvil, lidi kolem sebe nevěřil tomu, co řekl, protože zdraví moudrý byl zdravý a čilý. Stejně jako jeho praxe, Nostradamus usnul. Jak by proroctví osoby pokazit sám o sobě, když proroctví o druhých vždy přišla pravda? Tu noc, když tvrdě spal, pokračoval spí a nikdy se probudil. To úsvit nové éry vizualizovat Nostradamus je nyní mezi námi dnes. Nikdy se nedozvíme, v jakém postavení, Nostradamus je neviditelně pracuje přeměnit tento svět.

REVOLUCE VE SVĚTĚ BUDE A BUDE intelektuální ráz

Druhá světová válka se konala. V té době se pohybuje Saturn v Býku a Gemini znamení zvěrokruhu. Jupiter v Býku a Beran. Planety byly tak ovlivňují lidský život. Saturn vyvolává války, krveprolití, komunismus atd. Vzhledem k tomu, Saturn v Býku a Gemini, válka v Evropě bylo pravděpodobné. Jupiter symbolizuje moudrost a poznání. Vzhledem k tomu, Saturn byl ve spojení s Jupiterem, bude válka mít intelektuální základ. To je přesně to, co se stalo ve 2. druhém světové války. Spolu s válkou, nové technologie v boji proti příliš rozšířený. Komunismus byl zvýhodněný mnoho. Tolik násilí bylo vidět, že i dnes jsme všichni čelí své strašlivé důsledky.

"V okamžiku, kdy se Saturn pohybuje v Býku, a tak je také Jupiter. Přes toto Jupiter se pohybuje dozadu, a proto mezi 1971-1973 nl Boží revoluce se bude konat na válku-jako základ. Další hrozné válečné situace projeví. Zničení může být viděn v mnoha oblastech. Na

krátkou dobu války, která porušuje lidská srdce mohlo dojít. Vzhledem k tomu, Jupiter se pohybuje dozadu tato válka nebude trvat dlouho. Místo intelektuální válkou vzdělaní lidé budou pokračovat. Jupiter retrográdní pohyb se projeví intelektuální revoluci, při níž Indie povede. "

Výše uvedená proroctví byla zveřejněna v "Tankaar" časopisu (listopad, 1968 vydání) z mezinárodně uznávaného indického astrologa, pane Radheyshyam Rawalji. Pan Rawalji, který bydlel v Saurashtra, Indie, z proroctví, které byly publikovány v časopisech Kanpur se jmenuje "Dainik Jagran" a "Dainik Vishwamitra". Byly rovněž zveřejněny v časopise Lucknow "Jnan Bharati". Proto lidé z ostrého intelektu byly vypracovány na proroctví pana Rawalji je.

V "Jnan Bharti" (. Února 1963, Vol. 210, strana 52) Mr. Rawalji proroctví říká - "v nejbližších dnech vlády ostatních stran bude vytvořena v mnoha zemích. Do konce roku 1965 našeho letopočtu Indie-Pákistán válka bude probíhat. Indie bude tedy získat zpět část svého území, která byla předtím převzal Pákistánu. Později dvoustranný dialog bude tento problém vyřešit. " Všichni jsme viděli, toto proroctví naplní. Po Taškent Smlouvy lidé toužili dozvědět více o budoucnosti. Proto Rawalji říkal v 1966 vydání časopisu Tankaar "Pákistán nebude dbát na Smlouvu o Taškentu. Násilí poroste v Bengálsku a komunismu příliš budou pochodovat vpřed. Rvačka se bude konat mezi kapitalisty a komunisty a ten vyhraje. Banky budou znárodněny úplně, budou studenti plánovat různé pohyby, budou univerzity vypnout, budou komunální násilí prohloubí, bude kongres se dělí na dvě strany a ministr financí, pan Morarjee Desai odstoupil ". V té době se toto proroctví se zdálo úžasné, ale později bylo prokázáno, stoprocentně pravdivá.

V těchto dnech příliš Mauroos Woodruf proroctví byly zveřejněny. V roce 1968 se na televizi, on předpovídal, Indira pád. Pan Rawalji si toto proroctví, a psal v časopise Kanpur je "Tankaar", který - ". Indira Gandhi nebude zažije pád, a že bude dobře podporován svými stoupenci" Rawalji řekl, že Mauroos "proroctví se nenaplnila. Rawalji měl pravdu, protože v 1971 AD volbách Indira Gandhi vyhrál.

Jiné proroctví Rawalji, které přicházejí jsou pravdivé - "East Bengal (východní Pákistán), bude čelit přírodním pohromám a vnitřní bojuje. A tedy jeho občané budou čelit chudobě a spory. V roce 1970 AD Nasser zemře a Johnson nebude znovu zvolen prezidentem Ameriky. Přes politický manévr Ruska, se Izrael nevzdává zemi to vyhrál. Ayub Khan zemře a intenzivní politické rozbroje bude vidět na Srí Lance. Všechna tato proroctví splnilo.

S ohledem na planetární vlivy od roku 1971 AD, pane Rawalji píše - "Od revoluce se bude konat v předních vzdělávacích institucí, bude vzdělání samo o sobě se změnil. Indie vztah s Nepálem a Ruskem se zhorší. Na jedné straně casteism zintenzívní a na druhé straně kolektivního násilí vyšle jed. Dnes mnoho politických stran se objevily jako žáby v monzunu. Tyto malé strany půjdou do zapomnění a místo 4 hlavními politickými stranami, bude vzkvétat. Přes toto mnoho států bude i nadále nevyvážený a tím znovu a znovu prezidenta pravidlo převezme. Naxalites bude terorizovat lidi. Re-volby v polovině období může konat. Běžné změny budou provedeny v ústavě, ale nic velkého. Tajné peněženka skončí. Celkem přídělový systém může vstoupit v platnost. Zvýšení daní bude vytvářet problémy pro občany a podnikatelské třídy. Urban bohatství bude omezena a hmotné statky bude nákladné. Lidé v sektoru služeb bude oddávat úplatky, bude Zločiny falšování atd. rozšířit a Indie se bojí střet na severní hranici. Přírodní a oceánské kalamity zvýší na celém světě.

Až toto vše proběhne, bude svět lidstvo vyděšený. V té době Indie bude postupovat velmi, pokud jde o zemědělství a vědy se týká. Indie bude dělat takové vědecké objevy, které vás ohromí celý svět. Indická obrana (paže) výkon bude síla počítat a spiritualita bude hrát velkou roli v politice. Ženy budou mít náležitou čest. Světová válka bude vedena který bude terorizovat svět lidstva. Pak se lidé všech národů se bude dívat směrem k Indii jak materiální a duchovní vedení. Indie úsilí může odvrátit válku, ale nikdo nebude mít sílu odvrátit vnitřní revoluci. UNO selžou, ale semena lidských hodnot a bratrstvo bude oseta po celém světě. Svět lidstvo bude chtě nechtě vytvoření jednotného náboženství, jediné kultury a společné stanovisko. "

DAWN věčného kultura je velmi blízko

"Západní kultura je dnes na svém vrcholu. Přes toto, to je také jeho stáří. Jeho likvidace je velmi brzy. " Oswald SPANGULAR

"Nová kultura je asi stoupat jako slunce, které povedou svět lidstvo k lidským hodnotám bratrství, láska, jednota atd. Proto budou lidé přehlížet rozdíly na základě náboženství, národnosti, barvy pleti apod." PROF. Cheiro

"Jsem si jistý, že Indie bude dávat světlo do celého světa." ROMMAIN ROLAND

"Velmi brzy válka bude vedena po které bude nový svět kultury založené na pravdě, spravedlnosti, etiky a morálky se narodit." OTEC WALTERBEN

(Na základě egyptského Carving)

"Když vzduch bude znečištěné, budou přírodní pohromy ukázat svůj hněv. Tak jedinečná Světová kultura bude svítat, které budou čistit i na světě a že atmosféra každého z nás psychiky ". G. VELGILATIN

Slavný německý filosof Oswald Spangular kniha "Úpadek Západu" stvořil turbulence v západních zemích. Jeho proroctví "Západní kultura je nyní v jeho stáří. Mají nastavit fázi těchto politických etiky a války ve světě, který je jako na břehu řeky, která nikdy nemůže vydržet revoluci. 3 rd světová válka určitě uskuteční a západní kultury budou zničeny od samého kořene ", je bolest hlavy pro západní diplomaty. Spangular dal argumenty ve

prospěch jeho proroctví ve výše uvedené knize a jsou naprosto správné. To je to, co západní myslitelé věří.

Spangular argumenty jsou založeny na podrobné studium všech živých bytostí. Na druhé straně, Romain Roland proroctví "Pevně věřím, že opět bude Indie dává moudrost do celého světa - jakmile západní kultury skončí, východní kultura vládnout na celém světě", je založena na předchozí zkušenosti z čistě duše. V té době další prophesier určité záruky proroctví, které výrazně ovlivnily svět. To je proto, že byly založeny na astrologických výpočtů. Tato proroctví byla provedena prof cheiro, který se nazývá kouzelník astrologie v západních zemích.

Prof cheiro dospěla k těmto zjištěním o jednotlivce, komunity a země, které v té době zdálo nemožné a nepravdivé. I přes to, na příslušné hodině, byly cheiro proroctví potvrdilo. Lidé byli ohromeni vidět cheiro proroctví, jako jihoafrické války, smrt Velké Victoria, přesný den a měsíc 7 ročník Edward je smrt atd. Come True. Jeho další proroctví, jako vraždy vládce Herbert Itálie, pádu cara Ruska a atentát na jeho příbuzných, přesný čas z první války v Německu atd. také splnilo. V té době se zpočátku lidí pochybovalo cheiro proroctví, ale když přišli pravda, všichni se shodli, že cheiro vlastnil velké duchovní síly. Jeho proroctví ohledně lorda Kitchner také velmi důležité. Když v roce 1887 v armádě, byl plukovník prof cheiro mu řekl, že v masivní válce 1914 našeho letopočtu, bude mít velkou zodpovědnost. Ve věku 66 let. by nezemřeli na bitevním poli, ale v oceánské nehodě. Toto proroctví se splní, a když Pán Kitchner bylo cestování po moři do Ameriky ke konzultacím, byl utopen v německé lodi. Cheiro dělal důležité předpovědi Izraelců, Araby a Indie.

Cheiro předpověděl - "evropští křesťané opět pomůže Izraelců bydlí v Palestině, která bude hněv arabských zemí a jejich muslimští přátelé. Ty budou znovu a znovu zaútočit Anglie, Amerika atd. různými způsoby. Muslimové budou bojovat s Izraelci a přesto Izraelci získat více moci. Izraelci navzdory tomu, že malé množství zabije izraelských Arabů kvůli Boží milosti a převezme větší část arabské země. Po roce 1970 našeho letopočtu jeden gigantický boj bude výsledkem, který rozbije Araby. Po tomto ničení, nový věčná kultura se narodí, která se bude šířit do celého světa od roku 2000 AD "

Nikdo nevěřil, že toto proroctví o Izraeli se splní. O několik dní později všichni Izraelci světa do Palestiny a pomáhali Palestinu. Tak Izrael přesto, že je malý, projevuje postoj smečky lvů. S jedním útokem, ale rozbila Jordánsko a převzal oblast Egypta Sinai. Prof cheiro řekl - "Nil řeka Arabů přistane v rukou Izraele". To také bylo prokázáno pravda. Vidět neutěšeném stavu Arabů je jasné, že pokud Izrael bojuje s Araby, ti druzí určitě ztratíte špatně.

Pokud někdo chce porovnat, zda cheiro proroctví se splní, měl by si Akhand Jyoti časopisu (1943, leden) strana 23. Tam je psáno - "Anglie svobodná vůle Indie, ale proto, že na komunální bojů, Indie bude rozdělena. Proto hinduisté - muslimové - Budhists bude rozdělen ". V době, kdy toto proroctví bylo učiněno, Anglie byla na svém vrcholu ve všech oblastech života.

Nikdo ani představit, že Indie by získali svobodu. Přes tento Prof cheiro řekl - "Indie Slunce je silný a je v Aquarius znamení. Nikdo nemůže bránit své cestě vzhůru po hmotné i duchovní. " Tak se také jeho předpověď se naplnila v roce 1947, kdy Indie stala zdarma. Opět jako obvykle lidé nevěřili cheiro proroctví Indie jsou dělené. Později celý svět viděl, Indie je rozdělena do Pákistánu a Indie. Mnoho Budhists oblasti příliš odděleny v té době.

Cheiro měl velkou víru, že Indie má velmi světlou budoucnost. Předpověděl, že velmi silný, duchovní a idealistický člověk se narodí v Indii. On se probudí duši celé Indii a její duchovní síla bude ještě silnější než kolektivní materiální sílu celého světa. Protože pro Indii bude zářit Jupiter, znalost revoluce je to možné. To se později ovlivní každý kout a kout světa.

Velmi podobné proroctví cheiro je další, kdo napsal na staré řezbářské práce v Egyptě. To říká, že velká zkáza bude konat (Quyamat) a pak nová éra bude svítat. Pravda bude jeho náboženství a práva bude jeho právo. Celý svět bude žít jako rodina a nenávist bude zničen z jeho kořenů. Mír a prosperita bude vládnout celému světu. Ale před tímto éterickým stavu, svět bude muset čelit přírodní katastrofy, války a smrt významnou část světového lidstva. Skupina z mála jedinců pomůže projeví nový svět a nový, proměnil éra.

Takový článek byl také napsaný G. Vegelatin v 1926 vydání španělského časopisu s názvem "Věda Westminister". Uvedla, že po 56 letech se atmosféra stala jedovatá, a proto matka příroda bude hněvivý. Tento hněv se rozšíří 1971-1981 AD Man nikdy viděli tuto zuřivou tvář přírody. To bude zahrnovat povodně, hladomory, sopečné výbuchy, magnetické bouře atd. Na některých místech bude země rozdělená. Nové ostrovy se objeví v oceánu. Takzvané přátelské národy zaútočí jeden druhého. Čas může přijít, když to bude vypadat, jako by se tento svět bude zničen (Pralay). S největší pravděpodobností se to nestane a místo toho nová civilizace a kultura se narodí. Indie bude zodpovědný za čištění atmosféry, odvracet onemocnění a projevuje světový mír a bratr kryt. Svět bude žít jako šťastná rodina, protože krásné, okrajů svět se projeví. "

Stejně jako všechny ostatní prophesizers, pane Vegelatin také míní, že mezi lety 1930 - 2000 našeho letopočtu, nový Uplifter of světě vykonávat svou obrovskou úkol neo stvoření. Jeho myšlenka energie bude tak silný, že během svého života sám, bude mu zničit ateistický postoj významnou část světového lidstva. Jeho asistenti budou pocházet nejen ze své rodné země, ale z celého světa. Lidé budou ignorovat jejich tělesných potřeb bohatství atd. a postupujte podle tohoto velkého světce stupačky. Jeho revoluce, která bude zářit od samého hloubky, vydrží všechny kritické útoky z intelektuálních vrstev společnosti. Proto se jeho revoluce objeví vítězný.

Rychle se měnícím okolnostem dnešním světě ukazují, že nastal čas pro velkou světovou pozdvižení zpočátku a pak transformace světa (jak předpovídal velké věštci světa). Musíme proto Opásej naše bedra pro přivítání srdečně nový věčný světovou kulturu založenou na světový mír, bratrství a jednoty.

KAPITOLA 15 - projev božské moci, která promění této éry

V říjnu 1970 vydávání časopisu s názvem "Rashtra Dharma" byl vytištěn článek s názvem "Předtucha Pokud jde o budoucnosti světa." To zahrnovalo mnoho proroctví, jako je částečné zničení východu Pákistán (Bangladéš) (Toto proroctví bylo dosaženo v lednu 1971 vydání časopisu Rashtra Dharma) V té době žádné takové známky by mohly být vidět ve východním Pákistánu. Po 2 měsících bouře oceánské napadl Bangladéš a 20 lakh lidí přišlo o život. Tato předpověď říká, že poté, co stojí takové příšerné výskyt bude Bangladéš získat mír a stabilitu. Podobná proroctví bylo děláno pro Bihar (Indie) a taky to bylo svědkem všech, kdy byla velká část Bihar stavu uvězněni v této oceánské bouře. Musíme poznamenat, že toto proroctví byl vyroben 11 měsíců před skutečné události probíhá.

Toto proroctví byl vyroben známého jogína z Shahjahanpur zvané Saint Ramchandra. Je důkazem toho, že prostřednictvím jógových praktik může člověk skutečně "vidět" budoucích událostí na světě, 50 let v předstihu něčí vyčištěné zaměřené duše / mysli. Ve skutečnosti podle Saint Ramachandra, může adept Yogi předvídat události 50 roků předem, a to způsobem, jako by se děje v tu chvíli. Počasí Vědci vědí, že ty mraky, které déšť na konkrétní den vlastně pohybovat kolem 5 dní předem na obloze. Některé mraky jsou tvořeny z páry, která se připravil několik měsíců dříve, tj. v důsledku letních veder voda z oceánu stoupá do nebe jako pára tak, aby tvořily mraky. To, co se snaží říct, je, že

události přítomných okamžiků již zahájena dříve byť nepatrně. Události dnes se subtilní tvar s dostatečným předstihem a projeví se to hrubě v určenou hodinu.

To je přesně to, co se stane o budoucnosti. Pokud Cosmic Power (Bůh) chce spustit akci po 50 letech se subtilní tvar tomto případě vzniknout okamžitě. Pak se po konzultacích s díky jeho spolupracovníků (menší síly), jsou hrubé transformace provádí ve vnějším světě ve stanovenou hodinu. Například když provedly určité vládní programy, jsou nejprve důkladně projednána a plán je určen. Tento plán je první známý pouze několika odpovědných pracovníků a je přísně tajný, pokud jde laici se týká. Je to jen, že když se tento plán realizovat v praxi v podobě režimu (po několika měsících), že celý svět o tom ví. Podobně, když kosmické Divine Power (Bůh) navrhuje plán pro např. světové proměny, je subtilní plán okamžitě vtažen. Tento plán je známo pouze několik čistých srdcem, svatých mužů světa, v předstihu, a když na základě této moudrosti velcí světci dělá proroctví budoucích událostí, zpočátku lidé nevěří jim. Je to pouze tehdy, když měsíce / roky atd. později tj. v určenou hodinu, když událost je uvedeno v proroctví vlastně nekoná, že lidé věří, že proroctví těchto svatých. Proto jogíni mohou svatí atd. "vidět" budoucí události v dostatečném předstihu na jasné břidlice jejich čisté mysli. Nikdo by nikdy neměl zpochybňovat.

Kdykoliv Divine Messenger nebo Vtělení Boží se objevil na zemi, Matka příroda pomohla své gigantické úkol neo-stvoření nejprve vytvoří turbulence ve světě prostřednictvím přírodních pohrom, válek atd. Do konce 20. ročníku století většina pravděpodobně tato fáze turbulence skončí a bude nahrazen svět / éra transformace. Divine Power v lidském hávu již sestoupil na Zemi. On se narodil v Indii a byla zahájena jeho božský úkol. Když se svět skutečně vidět jeho obrovské úkoly fructifying, budou litovat, že inkarnace Boha Podobně jako Ram, Krišna, Kristus, Budha atd. přišel ve svém středu, ale že nejen že nedokáží rozpoznat ho nikdy ani nenapadlo mu pomohl v jeho posvátném úkolu ".

Výše uvedená slova byla příliš sv Ramchandra jehož proroctví bylo dáno v této knize. Tento božský svatý bez touhy po slávě, bohatství atd. je ponořen do úkolů svět pohody jako skutečný jogín. Mluvil tak, aby probuzené duše světě uznávají výše vtělení Boha a jako velcí oddaní Boží (Hanumānjī atd.) mu pomohlo v jeho božské úsilí.

Některé pochyb o tom, Tomášové jako Arya následovníků Šamaj zeptal Ramchandraji "Pokud budete souhlasit, že Bůh je všudypřítomný, a není nikdo jiný, než Duše Kosmické, jak by mohl trvat až lidskou podobu," odpověděl, že každý tvor má podvědomí a vědomé mysl. Tato vědomá mysl zabírá lidskou podobu. Podvědomí je substrátem extra smyslového světa.

Na jedné straně Saint Ramchandra předpověděl, že Cosmic Divine Power (Bůh) se inkarnovat na Zemi, a on také dal určité vlastnosti, jejímž prostřednictvím lidé mohli v budoucnu rozpoznat této inkarnaci. Stojí za to odráží v těchto slovech jeho - "slunce žár stává méně horký po nějaké době. Vědci divit, proč je slunce rozpadající se tak? Když slunce žár zmizí jeden den, bude život na Zemi přestane existovat. Tak Moderní vědci jsou na rozpacích, jak lze uniknout katastrofální situace. "

Yogi Ramchandra, když mluví o solární rozkladu uvádí, že tato božská síla v podobě člověka se s použitím až slunečního tepla. Před Matka příroda mění, Slunce promění první. To proto, že duše hrubého / viditelné světě je Slunce. Solární rozpad znamená transformace je na obzoru. Tak, aby se zvýšila tempo této transformace, Boží inkarnace, jak je uvedeno výše, je využití sluneční teplo, které my vnímáme jako sluneční rozkladu. Jakmile Božské inkarnace mise se provádí na zemi, příliš Matky Přírody transformace bude dokončena v plném rozsahu. Tak bude Slunce znovu jeho původní teplo, tj. solární úpadek bude zrušena. Chtěli bychom připomenout Akhand Jyoti čtenářům, že Gayatri oddaní jsou silně vázány na Slunci. Mnoho časů to bylo napsané v Akhand Jyoti, že není žádný rozdíl, pokud jde o oddaného Gayatri (který realizoval Boha jako kosmické duše) a Slunce. Takový Gayatri Svatý a Slunce jsou vnitřně spojila jako jeden celek. Tím je prokázáno nade vší pochybnost, že tato nová inkarnace Boha, bude skladiště Savitri energie (Gájatrí princip nebo solární energie). To bude jasné charakteristické pro identifikaci této nové inkarnaci.

Existuje mnoho dalších důležitých proroctví Yogi Ramchandraji. Říká, "S mým Yogic Extra Sensory Power, viděl jsem, že velký peklo se projeví v centrálním Londýně. Jižní polovina Anglie bude ponořit do oceánu. Anglie zažije extrémní chlad. V současné době Rusko, Amerika a Evropa jsou na vrcholu materiálu, politické a sociální úspěch. Přesto se v budoucnu budou muset čelit temnotě a depresi jak hmotně, tak i duchovně. Dnes Marxismus se rozšířila po celém světě, ale přijde den, kdy bude pohřben k ničemu. Americká bohatství se roztříštila v budoucnu. Indie bude v budoucnu dosáhne na vrchol spirituality, kultury, ekonomiky, průmyslu, bohatství atd., a proto se stala předním Super Power světa. To povede zbytek světa k míru, prosperity a bratrství. Proto po dlouhou dobu Indie zůstane světovou jedničkou. "

Slavný prophesizer pan Ramchandraji souhlasí s tím, že dnešní rozšířený ateismus kvůli vysoké intelektualismu, bude v budoucnu nahrazen vírou v Boha a duchovní vědy. Tento úkol bude proveden výše uvedeným vtělení Boha, který bude bez omezené, zaslepené egoistické výšce "já" a "moje". Navzdory nástupu do lidského těla, bude to vtělení

skutečně oceánu božské lásky a posvátných nálad. Význam jeho mysl bude boží a ne inertní. Bude zahnat smutek svět lidstva a tudíž bude transformovat tuto éru.

Jeho hlavní snahou bude směr velkého boje. K tomu si jeho energie bude pracovat na plný úvazek. Jeho neviditelné duše síla vyvolá myšlenkový revoluci v celém světě, a také obrovské turbulence Matky Přírody. Tato inkarnace se projeví jeho Raudra (hrozný) formuláře na pohrom jako jsou zemětřesení, války, epidemie, hladomory atd. Ačkoliv na první pohled se to zdá všechno nebezpečné přesto to bude vykořenit zlé prvky světě (Je to jako úklid Vašeho domu s koště - držet nebo jako lékaře odstranění nádoru, který je velmi bolestivé, ale zpočátku je velmi prospěšné v dlouhodobém horizontu). Po zničení zlých prvků, bude zbožní dobromyslně lidé na celém světě zažít novou éru plnou nebeské blaženosti.

V té době se indická spiritualita se do sebe vstřebala dychtivě po celém světě. Lidé se vzdát rozdíly, jako je pohlaví, komunita, národnosti, rasy, kultury atd., a bude žít životy, které vytékají svatými ideály a lidských hodnot. Dnes se Divine Power pracuje vytrvale k dosažení tohoto cíle Era transformace.

Výše uvedená proroctví není určen pro pouhé zvědavosti. Musíme pochopit, že smyslem této Extra Sensory Power a když jsme se dohodly, že božské síly existuje, musíme všichni řešit vytrvale mu pomoci v tomto úkolu světové proměny.

LET US Modlete se za věčného světového míru, prosperity a bratrství.

AUTOR: Shriram Sharma Acharya zakladatel mezinárodní gayatri rodiny byl velký jogín věštec a vtělení Boha, který psal množství odborné literatury především na duchovní témata pro světový mír a blaho. Pro více vědeckých pls e literatuře navštívit http://www.shriramsharma.com/ www.awgpestore.com http://www.dsvv.ac.in/ www.akhandjyoti.org a http://www.awgp.org/ POPIS: Volné e-knihy o Chakra Meditation-ESP, nirvikalpa Samadhi nebo si myslel zdarma Trance, dosažení Ridhi-Sidhis nebo božské energie, budoucí vědecké náboženství, Super energie Gayatri Věda a Kundalini jóga souvisí s neurovědy-esp, endokrinologie, anatomie, psychologie a Sociologie pro 1) materiální a duchovní prosperity a 2) spojovat svět pokojně jako rodina. Ta naše je přísně non-komerční webové stránky, které se zaměřuje na realizaci let starý sen o velkých vůdců a myslitelů světa: krásná světě bez hranic. KLÍČOVÁ SLOVA: Kundalini jóga Gayatri eknihy ultrazvuk telepatie parapsychologie metafyzika nirvikalpa Samadhi Tantra jóga znečištění filmy internet hypnóza ekologie astrologie Ájurvéda Kalki bioelectricity chirurgie lasery ozón radar stres kreativita archeologie Indus Valley civilizace Palivová krize nedostatek potravin tsunami biografii Guru světový mír mysli psychika bůh nervové jemné vědomí duše božské trance

žláz s vnitřní sekrecí ESP plexus čakry meditace soustředění intelekt proroctví si myslí cheiro Nostradamus Aurobindo blaženost mozku Vedas sluneční sluneční energie posvátnou čistou smyslových orgánů Prana Avatar UPANISHAD lehký mobilní hypothalamus hypofýzy transformaci futuristické předpovědi had síla života lidské etiky integrity charakteru vagus Tantra Mooladhar atom neutron proton