P. 1
23.03.2013 Yonetim Kurulu Toplanti Ozeti

23.03.2013 Yonetim Kurulu Toplanti Ozeti

|Views: 57|Likes:
www.tog.org.tr
www.tog.org.tr

More info:

Published by: Toplum Gönüllüleri Vakfı on May 03, 2013
Copyright:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as DOCX, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

05/03/2013

pdf

text

original

TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI - TOG YÖNETİM KURULU TOPLANTI GÜNDEMİ 23 Mart 2013, 10:00, TOG Ofis 1.

2013 Şubat mali raporları ve Hedef/Gerçekleşmeler üzerinde Yönetim Kurulu üyelerince görüş bildirilmesi ve ofis tarafından gelişmelerle ilgili bilgilendirme yapıldı. 2. TOG Mütevelli Heyeti’ne yeni üyelerin önerilmesiyle ilgili görev dağılımı yapıldı. 3. Etik Kurul karar defteri oluşturuldu. 4. İklim Değişikliğine Karşı İstanbul Manifestosu’na imza atılması karara bağlandı. 5. Yönetmelik (eski adıyla İç Tüzük) ile ilgili Mütevelli Heyet’e önerilecek maddeler içinde 30 yaş altındakilerden bir bağış alınmaması, 30-35 yaşları arasındakiler için eb az 1 altın alınması ve 35 yaş üstü için en az 3 altının alınmasıyla ilgili öneri karara bağlandı. 6. TOG Gençlik Konseyi’nde saha – YK buluşması sonucu ortaya çıkan maddelere verilen cevapların paylaşılması karara bağlandı. 7. TOG gençlik Konseyi’nde seçilen Yönetim Kurulu aday adaylarının örgütlenmelerin onayına gerek kalmadan aday adayı olup olmadığıyla ilgili tartışmanın bu dönem sonunda yapılacak saha anketi sonrasında yapılması karara bağlandı. 8. Mevcut serbest kaynak akışı çerçevesinde nakit akışında oluşan daralmaya paralel olarak belirli faaliyetlerin ve harcamalarla ilgili bir revizyona gidilmesi karara bağlandı. Bu çalışma rakamsal olarak sene ortasında yapılacak revize bütçe çalışmasıyla beraber değerlendirilecek.

9. Serbest gelirlerin artmasına yönelik derinlemesine görüşme yapabilmek için YK toplantısını takiben bir toplantı yapılması karara bağlandı. 10. Sosyal Komite’nin düzenli yaptığı toplantılardan birinin her ay TOG ofiste yapılacağıyla ilgili bilgilendirme yapıldı.

You're Reading a Free Preview

Download
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->