You are on page 1of 3

MANUÁL PRE DOWNLOAD FOTOGRAFIÍ z www.gettyimages.

com
Prihláste sa k svojmu účtu na www.gettyimages.com Pre prihlásenie k účtu a pre sťahovanie fotografií kliknite v pravom hornom rohu na My account - Overview PRIHLASOVACIE ÚDAJE : Username:fotoservis1_CZ Password: Lions123 V zložke My Account prosím nemeniť žiadne údaje, obzvlášť nie heslo!

Teraz

môžete

vyberať

z

databázy

Getty

Images

fotografie

(záložka

Images).

Stiahnutie fotografií nájdete pod záložkou Images. Tu vyberte vyhľadávanie All stock images, ktoré vám umožní vyhľadávanie v celej databáze

V ľavom stĺpci sa vám zobrazia možnosti filtrovania fotografií či záberov U zvolenej fotografie/záberu kliknite na tlačítko „ download image“. Otvorí sa vám nové začiarknite licenčných podmienok tlačidlo Download.Do poľa Search vpíšte text na vyhľadanie fotografie či záberu. kde odsúhlasenie a kliknite na . okno.

Pomocou tohto užívateľského účtu možno fotografie sťahovať len k použitiu v rámci súťaže Young Lions 2013. Akékoľvek komerčné užitie a zdielanie mimo súťaž nie je povolené. akú veľkosť fotografie chcete stiahnuť a kliknite na tlačidlo Download.Zvoľte. Fotografia sa vám stiahne do počítača. .