Ben zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Zaten cildirdim, yüreyim cöllerde.

Avaren olmusum, sevdam dillerde. Delo dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez bu sevgin. Delo dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez hic tükenmez, Sana olan bu sevgim.Emrine agmadeyim... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Zaten cildirdim, yüreyim cöllerde. Avaren olmusum, sevdam dillerde. Deli dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez bu sevgin. Deli dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez hic tükenmez, Sana olan bu sevgim.Emrine agmadeyim... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim. Ben senden Vazgecmem,........ Sözündem hic cikmam,......... Ben senden Vazgecmem,Yoluna Köleyim. Sözünden hic cikmam, emret Öleyim.

eu si asa am innebunit,sufletul imi e in desert si asa m-am ratacit,dragostea imi e vorbita si asa am innebunit,sufletul imi e in desert si asa m-am ratacit,dragostea imi e vorbita cuvintele tale nebunesti,ochi tai frumosi imi arde sufletul iubirea ta infinita cuvintele tale nebunesti,ochi tai frumosi imi arde sufletul iubirea asta a mea interminabila

sunt la datoria ta eu nu renunt la tine.sunt sclavul tau nu o sa ies din vorba eu nu renunt la tine.porunceste-mi si am sa ma sinucid eu nu renunt la tine.sunt sclavul tau nu o sa ies din vorba ta.sunt sclavul tau nu o sa ies din vorba ta porunceste-mi si am sa ma sinucid .

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful