1

2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32

Maxim Iurcu - presedinte - 10.08.1991
Slutu Victoria - vicepresedinte - 04.10.1991
Malai Nina - vicepresedinte - 05.08.1991
Revencu Doina - secretar - 06.09.1991
Ciuperca Stefan - 24.04.1994
Goian Ana - 25.10.1993
Dilion Diana - 18.04.1993
Turcanu Rodion - 09.08.1993
Grosu Sergiu - 27.05.1993
Toia Anatolii - 03.11.1990
Jomiru Mariana - 18.12.1991
Slicari Ion - 1.02.1991
Renita Gheorghe - 14.09.1990
Hasan Sergiu - 08.06.1993
Nicorici Stelina - 23.05.1992
Palma Sergiu - 10.05.1991
Gangan Nicolae
Vornicescu Dinu - 02.04.1991
Spinu Inga - 29.08.1991
Lunca Ion - 18.05.1991
Lupu Gheorghe - 15.02.1992
Novac Cristina - 27.07.1991
Filin Cristina - 17.06.1991
Timus Alina - 17.12.1991
Munteanu Liliana - 25.08.1992
Baciu Vlad - 29.08.1993
Chitoroga Ion - 17.08.1992
Tataru Viorica - 29.11.1990
Rodica Savciuc 05.11.1990
Chilat Nicolae - 19.12.1992
Alina Garanovschi - 20.06.1992
Rotari Alla - 06.03.1991

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful