zima 2009 | ZDARMA

MAGAZÍN
Anna Šišková a její Vánoce | Dárky z Domu módy nikdy nezklamou

ředvánoční čas je dobou radosti, kdy víc než kdy dříve přemýšlíme o tom, čím svým blízkým udělat skutečně radost. Pro inspiraci nemusíte chodit daleko – snad každá žena a stále častěji i mnoho mužů – bude mít radost, potěšíte-li je kvalitním doplňkem jejich garderoby. Ať už se rozhodnete pro večerní šaty, oblek, elegantní prádlo či dáte přednost maličkosti v podobě bižuterie Jablonex či vůně nebo kosmetické taštičky naplněné kvalitními přípravky, Dům módy je zárukou, že nesáhnete vedle. Klidné a spokojené předvánoční vybírání Vám přeje Váš Dům módy

P

editorial

na obálce herečka Anna Šišková

3

vůně, péče a dekorativní kosmetika

ve FAnn parfumerii

NOVINKY
V ŘÍJNU PRO VÁS OTEVÍRÁME NOVÝ
luxusní kosmetický salón FAnn beauty centrum přímo v pražském Domě módy na Václavském náměstí. Během dne si zde můžete odpočinout od každodenního stresu a navíc se nechat zkrášlit řadou ošetření kosmetikou značek La Prairie a Juvena of Switzerland.

DEKORATIVNÍ SMRŠŤ (12. – 25. 10. 09)
Buďte s FAnn parfumerií ještě krásnější. V období od 12. do 25. října 2009 nakoupíte veškerou dekorativní kosmetiku značek ASTOR, BOURJOIS, L'OREAL, MAKE UP FACTORY a MAX FACTOR SE SLEVOU 30%.

PORADENSKÉ DNY
Dům módy, Václavské nám. 58 LA PRAIRIE DIOR SISLEY LANCÔME 12. – 18. října 16. října 26. – 30. října 10. – 11. listopadu
12.00. – 18.00 h 13.00. – 19.00 h

Termíny se mohou změnit. Případné změny budou zveřejněny na našich internetových stránkách: www.fann.cz/parfumerie/liceni-poradenstvi/ Zde naleznete také informace o dalších akcích FAnn parfumerií v ostatních městech ČR.

4

FAnn parfumerie, přízemí, tel.: +420 234 101 108, e–mail: dzm@fann.cz, www.fann.cz

patro

ilustrační foto

ZVOLTE VŮNI SVÉHO SRDCE
FAnn parfumerie spolu s časopisem marie claire pro vás připravily soutěž, GRAND PRIX DU PARFUM 2009 MARIE CLAIRE, ve které vyberete tu nejlepší z voňavých novinek roku 2009 v kategoriích dámská a pánská vůně.
Všichni kandidáti budou prezentováni od 22. září v časopise Marie Claire a také ve všech FAnn parfumeriích, kde si je můžete vyzkoušet a vybrat mezi nimi tu, která vás nejvíc osloví.

Více informací o soutěži naleznete v časopise Marie Claire, který vychází 22. září 2009.

ROZDÁVÁNÍ DÁRKŮ JABLONEX
(9. 11. – 13. 12. 09)
Nakupte od 9. listopadu ve FAnn parfumerii nad 1.800 Kč a získejte exkluzivní náušnice nebo náhrdelník s kamenem. Nabídka platí do 13. prosince nebo do vyčerpání zásob.

5

bižuterie

VE ZNAMENÍ

Z

CHLADU
ima kombinuje modernost s jednoduchostí a rozdílností. Móda ukazuje svou klidnější, vyzrálejší stránku, která je utvářena městským životním stylem s dualitou ležérního a chic v jasných liniích. ROCKS
náhrdelník 385 Kč náušnice 80 Kč náušnice 130 Kč Uvolněné rovné linie, objem a kontrast materiálů jsou hlavními prvky tohoto stylu. Kombinují se materiály technické a přírodní, mat s leskem a jemné struktury s hrubými. Šedá tu získává na mnohotvárnosti a její tóny se mění až do tmavého odstupňování: od slonové, břidlicové, naftové až k ledově šedé. Přírodní vzhled je v této kolekci navozen perlemi ve tvaru kamenů, jejichž úprava připomíná lámaný kámen a leštěné oblázky. Tato kombinace působí ležérně a osloví ženu nespoutanou a odvážnou. náramek 385 Kč brož 130 Kč náušnice 80 Kč

Tónově odstupňovaná harmonie šedé se prolíná s emocionální mnohobarevností tón v tónu. Malířské zacházení s designem letní sezóny střídají studie tvarů a objemu.

náramek 130 Kč náušnice 460 Kč

náramek 385 Kč

6

Jablonex, tel.: +420 234 101 114, www.jablonexgroup.cz

patro

vybíráme z nové kolekce
náhrdelník 1.165 Kč náušnice 80 Kč

náušnice 205 Kč

náhrdelník 460 Kč

náramek 640 Kč

TEXTURE
Inspirace pro tento styl vychází z moderní architektury, krystalických struktur a matematických principů. Alfou a omegou je zde geometrie. Plasticita, sklady, prošívání, prostorové dekory a vzory ve stylu op-art jsou nyní v módním hledáčku mnoha oděvních designérů. Vůdčí barvou je intenzivní ultrafialová v kombinaci s černou a hematitem, podtržená provokativním odstínem nazvaným „toxic violet“. Jsou zde použity perle kubických tvarů se vzájemně navazujícími geometrickými plochami, připomínající moderní stavby (v černém) a ametystové krystaly (ve fialovém provedení). Architektonicky propracované kovové detaily s antracitovou galvanizací jsou doplněny velkými kameny.

náramek 310 Kč

brož 460 Kč

brož 310 Kč

8

náušnice 80 Kč

náhrdelník 205 Kč

náhrdelník 205 Kč

náhrdelník 385 Kč

náramek 130 Kč

náramek 130 Kč náhrdelník 770 Kč

DREAMLAND
Surrealismus, snová fantazie a hravost jsou hlavními prvky tohoto stylu. Inspirativní propojení syntetických high-tech materiálů s lesklými povrchy spolu s rafinovanou úpravou laserem, rastrovanými potisky a grafikou vytváří obraz krajiny z říše Fantazie. Použité materiály a tvary jsou velmi pohodlné a respektují potřeby moderní ženy. Nejdůležitější barvou je indigo v kombinaci s černou. Neónově zářící, modré a stříbrné kovové odlesky dokreslují důmyslnost jednoduchého spojení chladných odstínů noci. Ústředním motivem je děrování a tečkování. V kolekci najdete originální perle s novými rastrovými pokovy. Jednoduché kovové detaily dají vyniknout magické modré barvě a kráse kamenů.

náušnice 130 Kč

náušnice 130 Kč

náušnice 190 Kč

náušnice 150 Kč

9

Z
10

načka JOSEPH RIBKOFF vznikla v roce 1957 v Kanadě a prezentuje klasickou, atraktivní a velmi ženskou, dokonale zpracovanou módu pro společenské příležitosti i denní nošení. Používá příjemné materiály, které se lehce kombinují, nevycházejí z módy a v neposlední řadě se snadno udržují. Jednotlivé produkty dokonale sedí a sluší, a to i ve větších velikostech. Kdo jednou objeví módu značky Joseph Ribkoff, už nikdy se k ní nepřestane vracet.

Josef Ribkoff, 1. patro, tel.: +420 234 101 138, www.ribkoff.com

patro

móda z kašmíru

K

ašmírové oděvy z dálného Mongolska naleznete v 1. patře. Kašmír je považován za jednu z nejvybranějších a nejvíc ceněných přírodních tkanin, které se říká „látka králů”.

LÁTKA KRÁLŮ
Kašmír je ceněn hlavně pro svoji jemnost, lehkost a hřejivost. Experti se shodují na tom, že je až pětkrát teplejší než ovčí vlna. Tento produkt pochází od zvláštních koz přežívajících ve specifické geografické oblasti na vysokohorské plošině s mrazivými větry, řídkým vzduchem a vlažným létem. Surový materiál, ze kterého se kašmírová příze získává, je vlastně podsadová srst kašmírové kozy. Jedné koze trvá tři až čtyři roky vyprodukovat dostatek podsady na jeden jediný kašmírový svetr. Gobi, tel.: +420 234 101 138
13

P
14

OHODLNÁ OBUV v nejnovějších módních trendech z dílny dánských návrhářů má již tradičně vysokou jakost a špičkové profesionální provedení. Při jejím vzniku se uplatňují nejnovější výrobní technologie – výsledkem je nejpohodlnější chůze, jakou jste kdy zažili.

ecco, tel.: +420 234 101 138

patro

vyberte si svou značku!

minelli, ellarte, San Marina, andre, tel.: +420 234 101 138

15

francouzská elegance

prvním patře Domu módy najdete premiérovou prezentaci elegantní obuvi a kabelek renomovaných značek předních francouzských a evropských návrhářů. Aktuální trendy z dílny francouzské módní tvorby vás provedou světem pařížské dámské elegance, které naleznete v Praze exkluzivně výhradně u nás.

V

16

patro

BIENVENUE!

rozhovor

Jak se ve vaší slovensko–české domácnosti slaví Vánoce a bez čeho si je opravdu nedovedete představit? U nás už dávno převážily tradice moji maminky od Terchovej, a tak se slaví po celé rodině. Nesmí chybět oplatka s medem, česnekem, ořechy a jablíčkem – to je asi ten největší symbol Vánoc. Jinak k nim patří i spousta symbolických jídel, jako jsou kapustnica bez masa, všepolévka, kam patří čočka a různé druhy zeleniny – aby se nás držela hojnost. Vánoce si neumím představit ani bez Ježíškovy kašičky, což je krupicová kaše osolená i oslazená a ozdobená skořicí a rozpuštěným máslem. Nechybí ani ryba a bramborový salát. Každý si dáme trochu od všeho a hlavně si užíváme, že jsme všichni spolu. Vybíráte dárky svědomitě dlouho dopředu nebo spíš nakupujete na poslední chvíli. A jak pečlivě evidujete přání svých blízkých, co opravdu chtějí dostat? Věnuji nákupům maximálně 1 – 2 odpoledne, snažím se rychle všechno vyřídit a nakoupit, abych nemusela být dlouho mezi těmi davy podobně koupěchtivých. Každému ze svých blízkých chci nadělit kromě praktických věcí i něco jen tak pro radost. Třeba svému příteli jsem minule pořídila model rádiem řízeného letadla a on mne pro změnu překvapil vzduchov-

eště před pár lety byla herečka Anna Šišková známá především na rodném Slovensku, ale po Hřebejkově filmu „Musíme si pomáhat“ se z jejího hereckého umění můžeme častěji radovat i v Čechách.

J

BEZ JEŽÍŠKOVY KAŠIČKY U NÁS NEJSOU VÁNOCE
Kromě řady filmů (Kruté radosti, Slunečný štát, Malé oslavy) a seriálů (Eden, Místo v životě, Letiště) pravidelně vystupuje třeba na scéně Švandova divadla a divadla Palace. kou, protože ví, jak ráda si občas zastřílím do terče. U dcer se nikdy nezklamu, když jim nakoupím oblečení – na Vánoce je pokaždé obléknu od hlavy až po paty a tím se jim zavděčím nejvíc.

ANNAŠIŠKOVÁ

18

pokračování na straně 25

halenka 2.190 Kč svetr 2.790 Kč kalhoty 2.690 Kč

patro

móda

V barvách převládají tmavší odstíny inspirované přírodou – temně purpurová, sytá švestková, tmavě růžová, lahvová, hořká čokoláda a černá – doplněné bohatou paletou červených odstínů – od čili přes červený eben až po rubínovou propůjčující jednotlivým modelům na příjemně hřejivém pocitu. Součástí kolekce jsou elegantní kabáty a saka v krémových, oříškových, antracitových a stříbřitě šedých tónech.
šaty 4.990 Kč halenka 2.290 Kč kalhoty 2.990 Kč

P
20

ro aktuální zimní sezónu sází GIL BRET na hřejivé a přitom slušivé a elegantní modely, kde dominuje vlna v kombinaci s alpakou, mohérem, angorou a kašmírem. Nechybí ani klasické tvídy a směsové materiály, které propůjčují oblečení lehkost a styl.

Gil Bret, tel.: +420 234 101 120

patro

pokračování ze strany 22

Co jste jako malá dostávala nejraději pod stromeček? Jako maličká samozřejmě hračky, ale jak jsem šla do puberty, stále víc mne zajímalo oblečení. Měla jsem v tom šedivém socialismu přece jen výhodu, že nám teta k Vánocům posílala ze Švýcarska obrovský balík, který jsme si směli rozbalit až pod stromečkem. Většinou se teta trefila i do velikosti, ale pamatuji si, že jednou jsem od ní dostala krásné kozačky, bohužel ale o 3 čísla větší. Nedalo se nic dělat, nosila jsem do nich několikery ponožka a byl to asi pohled „pro bohy“, kdy se taková hubená tyčka klátila v obrovitánských botách.

Kde nejraději nakupujete módu? Nejsem z rodu nakupovacích maniaků, kteří by cíleně cestovali někde po světě a nakupovali, co je zrovna „in“. Docela ráda zajdu na nákupy v Praze, přece jen mi přijde, že je tu větší výběr než na Slovensku, i když už i tam se nabídka o hodně zlepšila. Buď s dcerami, nebo s neteřemi si vždycky jednou za čas uděláme nákupní den, během 2 až 3 hodin projdeme vytipované obchody a odcházíme s rukama plnýma tašek. Myslím, že dovedu docela dobře doladit jednotlivé modely, ale nehodlám tím trávit moc času. Kde se naopak ráda podívám, co mají pěkného, to jsou malé obchůdky v místech, kam jezdíme

„V Domě módy se nezapomenu zastavit, ani když sháním třeba šaty pro slavnostní příležitost – líbí se mi elegantní modely, které tu mají. Vždy se
sem ráda vracím“.
Jste spíš „konfekční“ typ nebo máte ráda modelové oblečení? Dřív jsem z donucení režimem byla sama sobě a dcerám návrhářkou i švadlenou. To už je naštěstí za námi. Teď si chodím vybírat klasické konfekční věci, které si sem tam nechávám upravit. V civilním životě mám nejraději džíny, trička a bundičky. Zkoušení šatů si dost a dost užívám v divadle, když se připravují kostýmy. Který kostým jste si při natáčení oblekla jen na nátlak režiséra? Mám ráda třeba historické kostýmy i módu 30. let minulého století, které jsou k ženskému tělu lichotivé. S čím mám problém, to je současná „usedlá“ móda, kterou mi třeba předepisovaly seriálové role. Nevím, proč by podle nich musely všechny ženy nad 40 let automaticky vypadat tak neatraktivně – samý svetřík, sukně ke kolenům, tmavé kalhoty. Myslím, že většina žen se tak v reálu vůbec neobléká. na dovolenou – ve Španělsku, Řecku, … Občas si tam i něco místního pořídím. Co vám osobně říká Dům módy na Václavském náměstí? V Domě módy jsem byla samozřejmě mockrát, zrovna nedávno jsem tu vybírala košili pro přítele. Nezapomenu se tu zastavit, ani když sháním třeba šaty pro slavnostní příležitost – líbí se mi elegantní modely, které tu mají. Vždy se sem ráda vracím. Jaký dárek si přejete dostat letos pod stromeček? Tak daleko jsem ještě neuvažovala, ale vždy mne potěší třeba dobrá vůně. Pokud ji dotyčný kupuje, měl by ale vědět, co používám a raději by neměl při výběru moc experimentovat. Když se mi totiž netrefí do vkusu, nechávám takový flakón doma stát tak dlouho, až se ho „ujme“ jedna z dcer. Určitě se ale těším, až mne moji blízcí zase budou překvapovat něčím zajímavým.

21

móda

pulovr 2.990 Kč

rolák 2.690 Kč sako 4.990 Kč kalhoty 2.690 Kč kabátek 9.290 Kč sukně 2.690 Kč

ETTY BARCLAY vsadila ve své zimní kolekci na syté barvy a nápadité kombinace látek. Výsledkem je přirozený, autentický styl, který vytváří atraktivní ležérní trend podtrhující jedinečnost každé ženy. Svou roli tu hrají zvířecí potisky v kombinaci s jednoduchými retro prvky ve stylu hollywoodské divy Marlene Dietrich. Elegantní odstíny černé a šedé oživují výrazné barvy – zelená, tyrkysová a fialová.

B

22

Betty Barclay, tel.: +420 234 101 120

Skvělým tipem pro letošní zimu je kombinace úzkých kalhot v základních barvách (černá, šedá) s výraznými saky či úpletovými kabátky v trendy odstínech. Důraz je kladen na kvalitní materiály – vlnu s kašmírem či alpakou, mistrovsky zpracovanou kůži a směsové materiály, které podtrhnou linie těla a přitom nedají šanci chladnému počasí.
pulovr 3.590 Kč

sezón y

TIP

svetřík 2.290 Kč kabátek 4.690 Kč sukně 3.290 Kč halenka 2.490 Kč sukně 3.390 Kč šaty 6.990 Kč

24

Tuzzi, tel.: +420 234 101 120

patro

kabátek 4.890 Kč

pánská bunda 14.900 Kč sako 7.990 Kč kalhoty 2.590 Kč

patro
26

Marc Aurel, Brax, Trussardi Jeans, Luisa Cerano, Laurèl, Elena Miro, Cinque, Wolford, Milestone, Airfield, Frank Walder, Taifun, Gerry Weber tel.: +420 234 101 904, miloslava.sebkova@d–mody.cz

sako 8.990 Kč kalhoty 2.590 Kč pulover 2.850 Kč

šaty 11.500 Kč

patro

sako 8.990 Kč sukně 5.890 Kč

sako 12.890 Kč sukně 4.990 Kč

móda

M

ódní značka YVES TANGUY se v kolekci pro Vánoce 2009 vrací k prvkům charakteristickým pro 80. léta, …

… kde dominuje výrazné nabírání v ramenou kostýmů, sak i blůz v kombinaci s úzkými sukněmi a kalhotami s vyšším pasem. Módním hitem jsou solitérní tvídová saka i celé tvídové kostýmy jako symbol městského stylu, které dotvářejí vlněné doplňky. Stranou nezůstávají ani krajkové dekory na průsvitných tylech a šifonech, které se uplatňují na dámských blůzách i halenkách. Dámské pláště YVES TANGUY® jsou charakteristické použitím luxusních vlnařských tvídů a velurů v široké škále střihů a bohatě zdobené kožešinami – ideální vánoční dárek pro každou elegantní ženu.
halenka od 1.100 Kč sukně od 1.400 Kč plášť od 5.000 Kč

NÁŠ TIP
Pokud vás móda značky YVES TANGUY® oslovuje, požádejte nás při své příští návštěvě o vystavení vaší

osobní zákaznické bonusové karty, která vám může přinést až 12% slevu.
30

Yves Tanguy, tel.: +420 602 620 393, e–mail: mafialova@tiscali.cz, www.yvestanguy.cz

móda

pláště od 5.500 Kč

P
32

ropojení módních trendů s klasickou elegancí respektuje zimní kolekce firmy CODIA DMK s.r.o. Kvalitní materiály spolu s citlivě provedenými střihy lichotícími ženským liniím zajistí i těm nejnáročnějším pohodlí v dokonale padnoucích oděvech.

Poslední měsíce roku se nesou v duchu nastupující společenské sezóny. Pro ni firma CODIA DMK představuje kolekci společenských sak, halenek, širokých kalhot, pouzdrových šat a sukní. Modely jsou vytvořeny z módních materiálů v odstínech černé, bordó

a také z efektní látky s plastickým vzorem se zvířecími motivy. Jako dominantní barva byla vybrána elegantní a stále aktuální černá s jemným stříbřitým leskem. Kombinace základního materiálu a šifónu citlivě dotváří celkový, mimořádně ženský vzhled modelů.

Codia, tel.: +420 602 620 393, e–mail: mafialova@tiscali.cz

pláště od 5.500 Kč

saka od 4.500 Kč kalhoty od 1.600 Kč

patro

vybíráme z nové kolekce

34

Blacky Dress, tel.: +420 234 101 138

móda

Ceny na požádání

35

móda

36

Jean Paul, tel.: +420 234 101 138

patro

vybíráme z nové kolekce

37

móda

CAPRICE
hraje s pomocí něžné květinové výšivky a saténových ramínek v modravých tónech na romantickou strunu. Jde o dotek poezie u siluety plné svěží smyslnosti, jejíž kouzlo je nekonečné.
podprsenka: 2.350 Kč kalhotky: 1.390 Kč

J
38

CHANTELLE
ubilejní kolekce podzim/zima 2009 uvádí na scénu lehkost baroka, kde krajky tančí s šitou krajkovinou a saténem v průzračně delikátní souhře hebkých materiálů.

Krom harmonie odstínů slonové kosti a šedi zimního zatmění přiznává kolekce velké sólo temně modré, švestkové, červené a zlaté. Symfonie sytých tónů se snoubí s černou - věčným symbolem elegance. V atmosféře „boudoir chic“, kde si společnost rafinovaných tkanin popřává dostaveníčko s šerosvitem, vyniká na nových liniích řemeslná dokonalost s tvořivou rafinovaností.

Chantelle, tel.: +420 233 383 344, rbs@quick.cz, www.chantelle.com

vybíráme z nové kolekce
Ultra Invisible
je skutečnou bezešvou inovací. Tvaruje tělo, a přitom zůstává naprosto neviditelná i pod těmi nejjemnějšími a nejpřiléhavějšími šaty. Linie dává vyniknout smyslnému dekoltu a díky neuvěřitelně jemnému materiálu se doslova stane vaší druhou kůží.
podprsenka: 1.850 Kč kalhotky: 660 Kč

patro

Divine
je ztělesněním nové svůdnosti Chantelle, jedním velkolepým kontrastem barev a materiálů. Satén s krajkou na dekoltu, krajková záda, bohatství zdobných motivů – to vše zajišťuje naprostou výlučnost nové linie a činí z ní spojence nejvzácnějších chvil.
podprsenka: 1.890 Kč kalhotky: 990 Kč

40

prádlo

ICÔNE
nabízí jemnost a lehkost. Motiv spousty průzračných linií připomíná hebkou závorku podtrhující smyslnou ženskost. Sexy krajkový košíček s efektem push–up se přioděl do intenzívní rudé nebo do temně noční oblohy s její zneklidňující hloubkou. >>>
podprsenka: 1.990 Kč kalhotky: 1.090 Kč

AFRICA
Krása, magie svůdnosti, rafinovanost haute couture, díky tomu všemu se linie Africa stala miláčkem všech zákaznic věrných značce Chantelle. Mimoto je i symbolem šedesátého výročí společnosti – její varianta ozdobená stříbrnými vlákny, která zvýrazňují sluneční motivy, propůjčuje pokožce jiskřivé „tetování“. Jubilejní kolekce přináší modely podprsenky s košíčky tvarovanými nebo trojúhelníkovými protkané vláknem LYCRA® v motivu „tatoo“.

Kolekce nestárnoucí klasiky v podobě linií Africa, Caprice, RiveGauche v inovovaném provedení a novinek – linií Icone, Divine, C. Chic – to vše je móda Chantelle, jenž zkrášluje siluetu a své nositelce poskytuje pocit absolutní jistoty a přirozenosti. Podtrhuje šarm a násobí ženskou eleganci.

zábava | kontakty

tel.: +420 234 101 117, mobil: +420 736 630 868 otevírací doba: Po — Ne 11.00 h — 05.00 h

patro
DOPRAVA: Nejbližší stanice metra: Muzeum, trasa A, C KONTAKT: DŮM MÓDY, Václavské náměstí 58, Praha 1, tel.: +420 234 101 218, +420 605 209 216 OTVÍRACÍ DOBA: Po — Pá 9.00 h — 20.00 h, So10.00 h — 20.00 h, Ne10.00 h — 19.00 h

KDE NÁS NAJDETE

Více informací na

www.dummody.cz Obchody
6/7 5 4 3 2 1 0 -1
KANCELÁŘE DOMU MÓDY DÁMSKÉ A PÁNSKÉ PRÁDLO DÁMSKÁ MÓDA, DOPLŇKY PÁNSKÁ MÓDA, DOPLŇKY DÁMSKÁ MÓDA, DOPLŇKY DÁMSKÁ MÓDA, DOPLŇKY, PLETÁŽ, HIP–HOP MÓDA PARFUMERIE, DOPLŇKY, BIŽUTERIE RESTAURACE ES Eurospectrum group a. s. Chantelle, Féraud Paris, Passionata Marc Aurel, Brax, Trussardi Jeans, Luisa Cerano, Laurèl, Elena Miro, Cinque, Wolford, Milestone, Airfield, Nice connection, Quatro Piu, Blacky Dress, Jean Paul, Yves Tanguy, Codia Brax, Bugatti, Cinque, Lagerfeld, Daniel Hechter, Roy Robson, Carl Gross, CG, Olymp, Trussardi Jeans, Milestone Tuzzi, Betty Barclay, Vera Mont, Gardeur, Gil Bret, Passport Cashmere, Lecomte, Josepf Ribkoff, ecco, minelli, ellarte, San Marina, andre, Mode France NOVINKY FRANK WALDER, TAIFUN, GERRY WEBER OD 1. 12. 2009 FAnn parfumerie, Jablonex Beer Factory

42

Paris

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful