You are on page 1of 3

50 dalykų, kuriuos privalote žinoti apie vyrus (24

)

2007-09-30 00:05 Alfa.lt Kartais atrodo, kad savo vyrą arba potencialų savo vyrą pažįstame kaip nuluptą, o kartais norėtume, kad jis bent užsimintų, kas jį erzina, ko iš mūsų tikisi ir kaip mums prie jo prieiti. „Men‘s Health“ pristato 50 trumpų ir šmaikščių taisyklių, kurias kiekvienas vyras jums pakuždėtų atvirumo akimirką. 1. Nebijokite prie mūsų reikštis. Mes tuo didžiuojamės net tuo atveju, jei kiti mano, kad geriau patylėtumėte. Reklama 2. Jūs puikiai atrodote su bėgimo šortukais ir sportiniais bateliais. Ir ta viršutinė palaidinė su petnešėlėmis jums puikiai tinka. 3. Apnuoginti įdegę pečiai nepakankamai įvertinti. 4. Jei manai, kad per greitai važiuoju, tau reikėtų pamatyti, kaip važiuoju, kai nesėdi šalia. 5. Jei jums tikrai patinka koks nors vyrukas – nepersistenkite tai demonstruodamos. 6. Apsipirkimai yra kankynė, o ne užsiėmimas. 7. Jei aš susimausiu – pirmyn, pasakyk man tai, tačiau tik VIENĄ kartą. 8. Kai prausiuosi vonioje uždarytomis durimis- niekada neklausinėk jokių klausimų ir nepradėk nieko pasakoti, nes nieko negirdėsiu ir su kiekvienu ištartu skiemeniu tave mažiau mylėsiu. 9. Tik tu man patraukli – ne tavo sesuo, ne tavo draugė ir ne bendradarbė, aišku? 10. Dabar apie mano draugus. Apie juos ne tik kad nėra ko diskutuoti, bet jie ir puikiausiais įrodymas, kad nesu netikėlis. 11. Nebijok nusivalyti makiažo. Natūralumas yra seksualu. 12. Palik ramybėje tuos antakius. Išpešioti siūlai – negražu. 13. Su mumis galite mylėtis visada, kai tik panorite. Tikrai. 14. Kai žaidimas prasideda, mes į jus kreipsime dėmesį tol, kol elgsitės gražiai. Tik sulokite ir mes užsiskleisime savyje. 15. Aš nemėgstu klausti maršruto (net jei pasiklydom) todėl, kad man patinka tiesiog važiuoti. Bet kur.

16. Masturbacija yra pasiruošimas didžiajam žaidimui – ko jums tai kliūva? 17. Mums taip pat patinka susikabinimas rankomis ir apsikabinimai. Ir ne, tai nebūtinai turi baigtis seksu. 18. Bet mylėtis su mumis galite kada panorėjusios, ar jau minėjome tai? 19. Nėra geresnio garso pasaulyje, nei jūsų kulminacija. 20. Nors „Porsche Boxter“ išmetamojo vamzdžio garsas spaudžiant pedalą taip pat neblogas. 21. Aš galiu meluoti vien todėl, kad jaustumeisi geriau. Nepyk dėl to, juk vis tiek nenorėjai sužinoti tiesos. 22. Kai susinervini dėl kokio bereikšmio kvailo dalyko pradedu abejoti tavo sveiku protu. 23. Tau tikrai nesiseka suvaidinti TO lovoje. 24. Jei pasiūlau savo pagalbą, kai ruošiamės išeiti, o tu vis dar puošiesi, tai reiškia, kad vėluojame! 25. Niekada neklausk manęs, ką tau geriau apsivilkti, nes būtinai pasakysiu ne tai, ko tikiesi ir mes dar labiau pavėluosime. 26. Tačiau jei paprašysi padėti išsirinkti iš 2–3 variantų, gali būti visai smagu. Ypač jei drabužius persirenginėsi priešais mane. Lėtai. 27. Apsivilk seksualesnį variantą, man aptinka, kai su manimi atrodai karšta. 28. Nebent einame susitikti su mano tėvais – jokio seksualumo. 29. Kai skambinate į darbą „šiaip pakalbėti“, mes neklausome, mes tikrinamės elektroninį paštą. 30. Pavasaris reiškia futbolą ir sijonėlį. Nebūtinai sijonėlis turi būti labai trumpas – juk žiema buvo ilga ir soti. 31. Merginos, kurios geria alų, yra karštos. Dar geriau, jei merginos geria alų ir žiūri rungtynes. Dar geriau, jei per rungtynes merginos nuperka mums alaus. 32. Mes nieko prieš, jei pasakote, kad gerai atrodome, tik nevadinkite to „miela išvaizda“. 33. Mums patinka „arklio uodegos“ šukuosenos. 34. Gera lovoje reiškia: a) entuziazmas; b) humoro jausmas; c) kantrybė, kartais. 35. Pirmas kartas? Mes jaudinamės ne mažiau, nei jūs. 36. Atsitiktinis ir netikėtas plekštelėjimas visada pageidaujamas, net viešumoje. 37. Jei priversite mus juoktis – norėsime būti su jumis.

38. Taip, su vaikinais aš juokiuosi labai garsiai, ir taip bus visada. Todėl sutarta. 39. Žinoma, stereotipiškai mums patinka spręsti moterų problemas, tačiau daug geresnė moteris, kuri mūsų akivaizdoje pati tas problemas išsisprendžia. 40. Gali išrinkti filmą, tačiau turėsi argumentuoti. 41. Nesitikėk, kad SMS žinutėmis pavyks išsiaiškinti santykius. Nebent naudosi žodžius „nuoga“ ir „laukiu“. 42. Kartais mes pagalvojame, kaip kokia nors moteris apskritai gali norėti būti su mumis. Net kur kas mažiau patrauklesnė nei tu, tad ačiū. 43. Kiekvieną kartą, kai gaminate mums valgį, esame laimingi. 44. Jei golfo kamuoliuką galite numušti daugiau nei 100 metrų – galime iš karto įsimylėti. 45. Ne, mes neprisimename, ką jis pasakė po to. Arba ką ji pasakė, ar bet kas kitas. Mes vyrai, o ne diktofonai. 46. Mes jus mylime dar labiau, nes jūs žinote, kad mums būtina kas kažkiek laiko išeiti pasilinksminti su vaikinais. 47. Ir mums taip pat patinka, kai su mumis ir draugais einate kartu. 48. Mus visada kamuoja paranoja, kad netrukus užduosite klausimą: „Ar tau ji graži?“ 49. Nepasitikėkite mumis naujausių žinių srityje – kartais mes pamirštame papasakoti. 50. Niekada nesakykite „Pažįstu tave geriau nei tu pats save“ – niekas nepažįsta